PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه اتفاقی برای فرانتورک افتاده؟

msm
August 17th, 2012, 20:02
چند روزی هست که وی پی اس هایی که از فرانتورک داشتیم دان شده، بعد از خارج شدن از دسترسی گفتن که در حال انتقالیم و 24 ساعته راه میوفته، الان بعد از گذشت چهار روز هنوز خبری از سرویس نیست و در جواب گفتن دیتاسنتر قبلی سرور رو بدون اطلاع بسته و داریم برای باز کردن مذاکره میکنیم. من همچنان امیدوارم که بتونن برگردونن چون اطلاعات مهمی روی سرویسم داشتم. اما الان در سایت دیدم که نام کاربری فرانتورک مسدود شده خیلی نگران شدم، جستجو در مورد علت این مساله هم نتیجه ای نداشت. آیا کسی از وضعیت فرانتورک اطلاع داره؟

آگونیس
August 17th, 2012, 20:09
چند روزی هست که وی پی اس هایی که از فرانتورک داشتیم دان شده، بعد از خارج شدن از دسترسی گفتن که در حال انتقالیم و 24 ساعته راه میوفته، الان بعد از گذشت چهار روز هنوز خبری از سرویس نیست و در جواب گفتن دیتاسنتر قبلی سرور رو بدون اطلاع بسته و داریم برای باز کردن مذاکره میکنیم. من همچنان امیدوارم که بتونن برگردونن چون اطلاعات مهمی روی سرویسم داشتم. اما الان در سایت دیدم که نام کاربری فرانتورک مسدود شده خیلی نگران شدم، جستجو در مورد علت این مساله هم نتیجه ای نداشت. آیا کسی از وضعیت فرانتورک اطلاع داره؟

پاسخ : اخراجی های انجمن وب هاستینگ تاک
نام کاربری:faranetwork (http://www.webhostingtalk.ir/member/15860/)
مدت اخراج: دو هفته
دلیل اخراج: زدن تُهمت به کاربران انجمن بدون داشتن دلیل و مدرک! درصورتی که دلیل و مدرکی دارید در بخش مروبطه اقدام به زدن تاپیک کنید. در صورتی که بعد از مدت محرومیت چنین رفتاری از شما دیده بشه برای 6 ماه دسترسیتون به انجمن قطع خواهد شد!

موفق باشید

http://www.webhostingtalk.ir/f2/31223/index5.html#post508298

msm
August 17th, 2012, 20:19
ممنون
خدا به خیر بگذرونه!

salem
August 17th, 2012, 21:54
این دوستمون آقای پرسیان هست اسمشون فک کنم یا همون فرانتورک در این جور چیزا احساس مسئولیت نمیکنن ما یه سرویس گرفتیم بعد 8 روز تحویل دادن خودشونم گفتن چیه که چی شده کده 5 روز بود بود میپرسیدم چه خبر میگف داره ویندوز نصب میشه

vp_server
August 18th, 2012, 03:38
این دوستمون آقای پرسیان هست اسمشون فک کنم یا همون فرانتورک در این جور چیزا احساس مسئولیت نمیکنن ما یه سرویس گرفتیم بعد 8 روز تحویل دادن خودشونم گفتن چیه که چی شده کده 5 روز بود بود میپرسیدم چه خبر میگف داره ویندوز نصب میشه
پرسیان چیه ؟؟!
مبین پارسیان