PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : http://worldstream.nl/

mohebali
December 7th, 2009, 17:50
دوستان این دیتا سنتر قیمتاش خیلی خوبه میشه معایب ومزایاش رو بگید.
در ضمن یکی از دوستان هم که سرور دارن سرعتش رودیدم برق از کلم پرید. نسبت به بقیه دیتا سنتر ها مثل کارو.

M.S.R
December 7th, 2009, 17:56
سلام
پهنای باندی که می دهد کمه.

irlogo
December 7th, 2009, 17:59
آی پی، لایسنس و خدماتش گرونه

1eng.ir
December 7th, 2009, 18:01
سلام
پهنای باندی که می دهد کمه.
2 ترابایت کمه ؟

بقیه دیتاسنترا هم رو یه سرور 150~ دلاری 2 ترابایت میدن ...

Arashdn
December 7th, 2009, 18:08
سلام
اولا بگم کانکشن پورتش اصلا خوب بینت و واسه من از هیچ سروری بالای 2 مگابایت نرفته
آیپی ها رو هم الکی و بدون دلیل از کار میندازن و بلاک میکنن بعدش میگیم چرا بلاک کردید میگن قوانین رو رعایت نکردی میگیم چیکار کردیم جوابی نمیدن
ساپرتشم اصلا خوب نیست
هر روز داره ریسلر اختصاصیش تو ایران رو عوض میکنه (سامانه نیک - البرز گشتر - نت دیکیو)
در کل دیتاسنتر بی خودیه

1eng.ir
December 7th, 2009, 18:16
اولا بگم کانکشن پورتش اصلا خوب بینت و واسه من از هیچ سروری بالای 2 مگابایت نرفته
همین تاپیک بغلی عکسشو گذاشتم که ...

http://up.iranblog.ir/4/1260265467.jpg

آیپی ها رو هم الکی و بدون دلیل از کار میندازن و بلاک میکنن بعدش میگیم چرا بلاک کردید میگن قوانین رو رعایت نکردی میگیم چیکار کردیم جوابی نمیدن
آی پی ها رو به خاطر اسپم بلاک میکننف با یه ایمیل هم از بلاک درش میارن ... (قوانینش سفت و سخته)

هر روز داره ریسلر اختصاصیش تو ایران رو عوض میکنه (سامانه نیک - البرز گشتر - نت دیکیو)
فکر کنم به خاطر قضیه پرداخت بوده :d
شما خودتونم میتونین مستقیم خریداری کنین ;)

+
وارز ساپورت هم نیستن ...

mohebali
December 7th, 2009, 18:17
جناب محمد جان جوابتون رو میشه بدید ؟

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

وارز ساپورت هم نیستن ...
نیست؟
ولی من شنیدم که کلا برای همین موضوع هست که مشهور شده !

rayannet
December 7th, 2009, 18:19
همین تاپیک بغلی عکسشو گذاشتم که ...

http://up.iranblog.ir/4/1260265467.jpg

آی پی ها رو به خاطر اسپم بلاک میکننف با یه ایمیل هم از بلاک درش میارن ... (قوانینش سفت و سخته)

فکر کنم به خاطر قضیه پرداخت بوده :d
شما خودتونم میتونین مستقیم خریداری کنین ;)

+
وارز ساپورت هم نیستن ...

اگر یک لینک از خارج از دیتاسنتر میزدید بهتر میشد مقایسه کرد مثال لینکی از گیگا یا کارو یا ...
چون شما لینک داخل دیتاسنتر زدید و در هر دیتاسنتری لینک داخلی بزنید سرعت بسیار بالا خواهد بود. چون فاصله بسیار بسیار نزدیک است.

1eng.ir
December 7th, 2009, 18:27
جناب محمد جان جوابتون رو میشه بدید ؟

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

نیست؟
ولی من شنیدم که کلا برای همین موضوع هست که مشهور شده !
کی گفته وارز ـه ؟

ساپورتش تو خود فروم گفت ما وارز نیستیم، هر کی گفته وارزه چرند گفته :d

فکر کنم این بود یوزرش: انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران - نمایش مشخصات: Worldstream.NL (http://www.webhostingtalk.ir/members/worldstream-nl)
الان دیدم هیچ کدوم از پستاش باقی نمونده.

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:23 PM ----------

اگر یک لینک از خارج از دیتاسنتر میزدید بهتر میشد مقایسه کرد مثال لینکی از گیگا یا کارو یا ...
چون شما لینک داخل دیتاسنتر زدید و در هر دیتاسنتری لینک داخلی بزنید سرعت بسیار بالا خواهد بود. چون فاصله بسیار بسیار نزدیک است.
شما هم لینک داخلی گیگا رو بزنین و عکسشو بذارین ببینین چند میده ;)

rayannet
December 7th, 2009, 18:53
[/COLOR]
شما هم لینک داخلی گیگا رو بزنین و عکسشو بذارین ببینین چند میده ;)

http://93.104.209.217/~rayannep/network.GIF (:|

Arashdn
December 7th, 2009, 19:45
ی پی ها رو به خاطر اسپم بلاک میکننف با یه ایمیل هم از بلاک درش میارن ... (قوانینش سفت و سخته)
وی پی اس ویندوز من با یه پسورد شونصد رقمی اسپمش کجا بود آخه

1eng.ir
December 7th, 2009, 20:15
وی پی اس ویندوز من با یه پسورد شونصد رقمی اسپمش کجا بود آخه
باهاش وی p ان میدی ؟

Arashdn
December 7th, 2009, 20:59
باهاش وی p ان میدی ؟
نه

Kambiz
December 7th, 2009, 21:13
باهاش وی p ان میدی ؟

ممد گیر الکی نده
این یکی از مشکلات تابلو این dc هست
برو تو wht.com اونجا بحث شده و کاملا معلومه
لینک رو ندارم وگرنه میذاشتم برات
در هر صورت دیتا سنتری که به این راحتی نماینده انحصاری انتخاب می کنه فرداشم عوض می کنه نشان دهنده اینه که مدیریت فوق ضعیفی داره

1eng.ir
December 7th, 2009, 21:30
ممد گیر الکی نده
در هر صورت دیتا سنتری که به این راحتی نماینده انحصاری انتخاب می کنه فرداشم عوض می کنه نشان دهنده اینه که مدیریت فوق ضعیفی داره
برا من که مشکلی پیش نیومده از این لحاظ :)

ws واسه وی پی اس دهی ویندوز اصلاً به درد نمیخوره. فقط لینوکس.
ویندوز هم فقط و فقط xl :دی

Kambiz
December 7th, 2009, 21:33
باهاش وی p ان میدی ؟

ممد گیر الکی نده

iranwebwork
December 8th, 2009, 10:12
در كل ws مزخرف ترين ديتا سنترهاست! تا حالا كه براي من درد سر بوده. سرور رو بدون اطلاع قبلي ميبندن. باز كردنش 1 هفته اي طول ميكشه. تعويض سرورت باز چند روزي طول ميكشه كه داون تايم زياد خواهي داشت. سرعت پايين ساپورت ضعيف و د كل بعد 8 شب جواب نميدن ديگه صبح ها هم بعد 1 ظهر و ..... در كل رد ميشه و پيشنهاد ميكنم كه از اين ديتا سنتر نگيريد

mohebali
December 8th, 2009, 10:18
در كل ws مزخرف ترين ديتا سنترهاست! تا حالا كه براي من درد سر بوده. سرور رو بدون اطلاع قبلي ميبندن. باز كردنش 1 هفته اي طول ميكشه. تعويض سرورت باز چند روزي طول ميكشه كه داون تايم زياد خواهي داشت. سرعت پايين ساپورت ضعيف و د كل بعد 8 شب جواب نميدن ديگه صبح ها هم بعد 1 ظهر و ..... در كل رد ميشه و پيشنهاد ميكنم كه از اين ديتا سنتر نگيريد
جالب بود کمک خوبی بود

Arashdn
December 8th, 2009, 13:28
کلا دیتاسنتر واقعا بیخودیه
آیپی های من بلاک شده
یه هفته است دیتاسنتر میخواد برسی کنه
من که دارم دیتاسنترمو عوض میکنم

Online24
December 8th, 2009, 14:36
اگه فحش نمیدید باید بگم که با این دیتاسنتر کلی حال کردیم ما !
بگیرید غمتون نباشه ...

Nikihost
December 8th, 2009, 14:59
سلام
من من با این دیتاسنتر به مشکل برخوردم سر یه چیزی بیخوده که دیتاام را که انتقال دادم یه تاپیک میزنم در مورد کامل توضیح میدم.
از من به شما نصیحت که اصلا از این دیتاسنتر سرور تهیه نکنید.
نه ساپورت خوبی داره و نه پورت مناسبی و خیلی هم بیشهور تشریف دارن
-----------
موفق باشید

1eng.ir
December 8th, 2009, 15:13
اگه فحش نمیدید باید بگم که با این دیتاسنتر کلی حال کردیم ما !
بگیرید غمتون نباشه ...
مثه اینکه زیاد بدخواه داره :d من و تو هرچی بگیم چیز باحالیه قبول نمیکنن :))

Online24
December 8th, 2009, 15:16
وضعیت شبکه مناسبی دارند .

یه مقدار رو بحث پشتیبانی مشکل دارند که خیلی بی حوصله انجام میدند .
مورد دیگه هم اینکه یه سری ایرادات بنی اسرائیلی ممکنه بهتون بگیرند . ( برای ما پیش نیومد! )

من مدت زیادی با این دیتاسنتر کار کردم !

با توجه به قیمت و امکانات گزینه خوبی هست . مخصوصا اینکه استفاده معمولی داشته باشید از سرور .
ولی مشکلاتی هم طبیعتا داره که تو انجمن های مختلف ( من جمله همینجا ) بحث شده دربارش .

kashaneh
December 8th, 2009, 15:24
مثه اینکه زیاد بدخواه داره :d من و تو هرچی بگیم چیز باحالیه قبول نمیکنن :))
منم قبولش دارم
خیلی ازش خوشم اومده:x

rayannet
December 8th, 2009, 15:40
ما یکبار ssh سرور مان قطع شد دقیق 3 روز طول کشید تا ssh را درست کردند !!

samanenic
December 8th, 2009, 16:59
ما که به تعداد زیادی از این دیتاسنتر سرور داریم من تا حالا به هر کس فروختم تا حالا ندیدم ناراضی باشن هم ویندوز و هم لینوکس .. ( کسی پولدار بشه میگن به احتمال ***ی کرده ) این جا هم پشت سر این دیتا سنتر این حرفا رو میزنن کسانی که vps دارن نباید نظر در مورد دیتاسنتر بدن چون اونا میدن دست همون هموطن خودت دیگه کاری ندارن سرور ریستارت شد یا نشد رم کشید یا نکشید / اونا برای سرور ها ریبوت دارن که باید مسئول سرور خریداری کنه تا دچار مشکل نشن ......

iranwebwork
December 9th, 2009, 10:11
مشكلات زماني اون دي سي مشخص ميشه كه به يه مشكل بر بخوري!! من يك ماه و نيم بهشون گفتم vt رو اكتيو كنن هنوز نكردن 10 بار تايم ازم گرفتن كه سر اون تايم اوكي كنن كه نكردن. يه روز سرور ما داون شد كفتم لابد دارن فعال ميكنن كه ديديم خير بستن سرور. خواستيم سرور رو عوض كنيم يه هفتس دارن سرور جديد تحويل ميدن. گفتيم نخواستيم. حالا اف تي پي دادن كه بك آپ و به دن 2 روز دارن بك آپ و ميريزن توش تا ما برداريم كه هنوز نريختن! دوستان مشكلان ديتا سنتر زماني معلوم ميشه مه به مشكلي بر بخوري وبخوان ساپورت بدن يا چيز ديگه. من سر اين دي سي ابروم رفتهه. اكثرا كسايي رو كه ميشناسم مشكل دارن. تنها زماني ساپورتشون خوبه كه درباره خريد سرور ازشون سوال ميكني بعد از 5 دقيقه جوابتو ميدن به حر حال نريد طرفش بتره يا حواستون رو بيشتر جمع كنيد اگر اونجا سرور دارين هر روز توي يه ديتا سنتر ديگه بك آپ ها تون رو متقل كنيد. اما مشك من اينه كه هفته اي يك بار رو يهسرور ديگه بك آپ ميگرفتم

موفق باشد

Arashdn
December 9th, 2009, 13:34
همه آیپی های من داره بلاک میشه سر هیچ و پوچ ...

irlogo
December 9th, 2009, 14:03
سلام
من من با این دیتاسنتر به مشکل برخوردم سر یه چیزی بیخوده که دیتاام را که انتقال دادم یه تاپیک میزنم در مورد کامل توضیح میدم.
از من به شما نصیحت که اصلا از این دیتاسنتر سرور تهیه نکنید.
نه ساپورت خوبی داره و نه پورت مناسبی و خیلی هم بیشهور تشریف دارن
-----------
موفق باشید

لطفا لینک تاپیک رو بدهید

iranwebwork
December 9th, 2009, 23:24
لطفا لینک تاپیک رو بدهید
گفتن كه ديتا رو انتقال دادن لينك بعد يه تاپيك ميزنن!! هنوز نزدن :d