PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : the planet?

mohebali
December 7th, 2009, 17:38
کسی نماینده این دیتا سنتر معظم هست؟
کسی سایتش رو این دیتاسنتر هست؟

Arashdn
December 7th, 2009, 18:05
فقط بگم شدیدا با ایرانی ها مشکل دارن
و بعید میدونم نماینده تو ایران داشته باشه

mohebali
December 7th, 2009, 18:10
من در نمایشگاه الکامپ نمایندشون رو دیدم
شرکت فرابرد

1eng.ir
December 7th, 2009, 18:13
من در نمایشگاه الکامپ نمایندشون رو دیدم
شرکت فرابرد
تو چت هم بهت گفتم قضیش چیه. اینا شرکتشون تو ایران نیست.
مثل همین نیکان هاست. اگه اشتباه نکنم شرکتشون تو امارات ثبت شده.

mohebali
December 7th, 2009, 18:15
تو چت هم بهت گفتم قضیش چیه. اینا شرکتشون تو ایران نیست.
میدونم گفتی میخواستم از بقیه بپرسم محمد جان !!!!!!!!!!!!;;)

baghebahar
December 7th, 2009, 18:19
سلام
درسته با ایران مشکل دارن در ظاهر اما چندین سرویس دهنده بزرگ را من دیدم که ازشون سرور دارن .حتی خود من هم ازشون سرور واسه تست گرفتم کیفیت خوبی داشتند

mohebali
December 7th, 2009, 18:21
حتی خود من هم ازشون سرور واسه تست گرفتم کیفیت خوبی داشتند
بهترین دیتا سنتر دنیاست کیفیت خوب نداشته باشه؟

Sepahrad
December 7th, 2009, 21:04
فقط SOftLayer رو بچسبید :d

pardishosting
December 7th, 2009, 21:34
چیزی به نام بهترین دیتاسنتر دنیا نداریم.
دیتاسنتر های زیادی بهترین هستند.

LoveLife
December 7th, 2009, 21:58
همه سایت هایی که ایران سامانه طراحی می کنه ! همشون پلانت هستند !
مثل آینده،تابناک،عصر ایران ، رجا و ...

alireza66
December 7th, 2009, 23:06
سلام

من از این دیتاسنتر سرور دارم و بسیار بسیار راضی هستم.
یکی از همکارانم در امارات کلیه ی امور مالی رو واسم انجام داده و میده. البته ایشون مدیر سرور هم هست و تمام کارهای نصب آپاچی و....کانفیگ سرور رو هم انجام داد.

با ایران مشکل داره اما وقتی همه ی کارها از خارج انجام بشه و شما حتما حتما فقط با چیز پی ان وارد پنل، ssh و orbit (پرتال پشتیبانی theplanet) بشید مشکلی پیش نمیاد.

من چند ماه هست که سرور رو گرفتم اما همکارم تقریبا دو سال هست که گرفته و حدود 200-300 سایت ایرانی روی سرورش داره و تا حالا مشکلی پیش نیومده.

نمیشه مطلق گفت که خیالت راحت اصلا مشکل پیش نمیاد....اما خب با رعایت یه سری موارد میتونی کارت رو انجام بدی.

سپاس

pouyasazan
December 25th, 2009, 23:18
یک جمله هست که میگه همه دیتاسنتر ها خوب هستند تا زمانی که مشکل جدی پبش نیومده. این قضیه دقیقا در مورد the planet صدق می کند.
the planet تا زمانی که مشکل جدی برات پیش نیاد هم عالی جواب تیکت می دهند هم تلفن و هم چت, اما خدا اون روز را نیاره که به مشکل جدی بر بخوری اون موقع زنگ می زنی پشتیبانی میگه تیکت باز کن, چت می گه تیکت باز کن بعد شروع می شه ساپرت لول یک حداقل 12 ساعت طول می کشه تا بگه نتونستم حل کنم. ساپزت لول 2 24 ساعت طول می کشه میگه نشد. ساپرت لول 3 بعد 1 هفته می گه شرمنده. حالا می گن باید ادمین تایم بخری ساعتی 150 دلار می گی خوب چند ساعت این مشکل وقت می خواد می گه نمی دونیم شاید یک روز یعتی 24 تا 150 دلار. خود سرور بوده ماهی 200 دلار بعد باید 3600 دلار بدی تا شروع کنند کار کنند بعدشم ممکته بگن بازم زمان می بره.
اینی که گفتم حاصل تجربه 1 ساله من در the planet بود هنوز یادمه حتی در webhostingtalk.com پست زدم ولی آخز پول ادمین تایم را گرفتن و در نهایت هم گفتند مشکل از یک باگ در پلسک است که 5 شنبه هر هفته ویندوز سروز داقون میشد و می گفتد os Reload باید بکنی 50 دلار OS Reload می شد بعد خوب درسته بک آپ هم NAS داشتیم اما نمی شد اعتماد کرد سایت سازمان قلب و عروق روش بود یک هارد هم باید اضافه میکردی برا یک هفته که اگر بعد restore خدایی نکرده چیزی نبود دستی برگردونی اینم واسه یک هفته 120 دلار با گذاشتن و برداشتنش پولش بود کار ما شده بود 5شنبه وجمعه ها os reload و restore کردن. تو این مدت گفتن شما فایروال سخت افزاری می خواهی می گفتیم باشه می گفت 80 دلار ماهانه اضافه می شه می گفتیم جهنم مشکل حل شه, دیگه پول مهم نبود فقط می خواستیم مشکل حل شه.

اینم بگم لا اقل سه ساله پیش the planet سرور را به پای ایرانی ها می بست هیچ مشکلی هم نداشت من هنوز تیکت ها را نگه داشتم.

خلاصه ما هم The planet را خدا می دونستیم هر کی به ما میگفت دیتاسنتر را عوض کن میگفتم بقیه بد ترن. تا دیگه تحمل برید و شروع کردم به چرخ زدن تو webhostingtalk.com یادمه واژه theplanet vs را سرچ کردم نشستم مقایسه ها را خوندم تا رسیدم به مقایسه با liquidweb دیدم می گن پشتیبانیش مهشره بازم قانع نشدم خود کلمهliquidweb را به تنهایی سرچ کردم دیدم فقط خوبی گفتن. قیمت سرورهاش 1.5 برابر theplanet بود کلی چونه باشون تا قبول کردن ما billing address خارج ایران باشه هیچ مشکلی پیش نمی آید. سرور را خریدم. گفتم انتقال دیتا دارم گفتن خودمون برات انجام می دیم مجانی!!! اصلا جا خورده بودم.
سرور the planet را یکماه به همراه این سرور نگه داشتم تا بهشون مطمئن شدم. حالا فکر می کنید چه حد پشتیبانی میدهد؟ بشون بگو من می خوام اکانت ساسپند کنید. فایل دیلیت کنید همه کاری می کنند. بعد سیستم مانیتورینگ یکه یکه لود میره بالا خودشون چک می کنند. سرویسی داون شه حل می کنند. الان راحت می خوابی بدون اینکه نگران باشی فردا چی می شه.

اینا رو که دیدم فهمیدم the planet چه دروقی می گفته و چقدر افتضاحا. بعدشم تاپیک webhostingtalk.com به نتیجه رسید این بلا هم زمان سر خیلی ها تو the planet اومده بود و مشکل از سیستم عاملی بود که نصب میکردند. یک جور کلک بود. اما ماست مالیش کردند گفتند مشکل مال مایکروسافته
در ضمن سرعت پاسخ گویی liquidweb حداکثر 30 دقیقه است و مشکلات عموما زیر 1 ساعت حل می شوند ونمی گن منتقل شد و ... اگرم دیر کنند مثلا 2 ساعت طول بکشه تا حل شه کلی عذرخواهی می کنند.

من اضلا theplanet را توصیه نمی کنم.

AfraWeb.net
December 27th, 2009, 00:51
با سلام

در صورتی که نیاز به سرور مجازی از این شرکت داشتید میتونیم برایتون خریداری کنیم . کاملا مدیریت شده با پهنای باند نا محدود و پورت 1 گیگ

تضمین کامل عدم تحریم چون از فروشنده اروپایی این سرویس ها رو خریداری میکنیم