PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای هاستینگ سایت سیستم اشتراک ویدئو مشابه آپارات

4n4liz3r
August 17th, 2012, 13:23
دورد
من میخوام یک سایت اشتراک ویدئوی حرفه ای مثل یوتیوب یا آپارات راه بندازم و چون اره اندازی این سایت نیازمند پشتیبانی وارز و یکسری امکانات داخل سرور هست
اولا باید سرور پلاگین های

Mplayer + Mencoder
Flvtool2
ffmpeg
روی سرور نصب باشه که امکان پخش و اپلود فایل های تصویری باشه

من مشخصات هاست مورد نظرمو میزارم اگه کسی شرایط رو داشت لطفا اعلام کنه چون این سایت یک سایت خ مهم هست و قراره در آینده ترافیک و بازدید زیادی داشته باشه
و یه جورایی دولتیه و مخصوص کلیپ های مذهبی و دانشجویی هست
ترجیح میدم داخل ایران میزبانی بشه که مشکل تحریم و بستن سایت نباشه
مشخصات سرور برای راه اندازی سروریس اشتراک ویدئو

http://www.rayzz.net/product-rayzz-requirements/

سرور داخل ایران باشه و یا اگر خارج تضمین تحریم نشدن و حفظ اطلاعت داشته باشه چون مخصوص کلیپ های دانشجویی دانشگاهی هست و یه جورایی مذهبی
تشکر و سپاس

Metalik
August 17th, 2012, 13:41
سلام

هاست فایده نداره، بهتره یه vps از ایران بگیرید.

من برای مشتریان خارجیم این سیستم رو راه اندازی کردم و تمام موارد مربوطه رو آشنایی و تجربه دارم
نمونه کار: Romania Filme (http://www.romaniafilme.com)

4n4liz3r
August 17th, 2012, 13:49
درود
مشخصات سخت افزاری وی پی اس مناسب این کار چی هست؟
و جای خوبی رو راغ دارید؟
Cold
August 17th, 2012, 13:53
یک vps با رم حدود 2 یا 3072 (این دومی مگابایت)

و ترافیک نامحدود

پورت 1 یا 10

هارد در حد 150-200 گیگ

برای شروع کار خوبه

غیر از اون افزونه ها فکر کنم باید red5 هم نصب بشه
د
وستان زیادی هستند که این سرور رو بفروشن

اگه خواستید با من تماس بگیرید

yahoo : cyrus_blackhat

mohsened
August 17th, 2012, 14:16
Vps ؟ هاست ؟ دوست عزیز یک سرور اختصاصی هم جوابگوی کار شما نیست طبق تجربه . چه برسه به سرور مجازی و هاست .

فقط به دنبال سرور اختصاصی ایران باشید اگر می خواید سرویس خوبی رو ارائه بدید به کاربرها . در آینده باید تعداد سرور های اختصاصی رو هم افزایش بدید .

4n4liz3r
August 17th, 2012, 14:18
دورد
یعنی سنت اول نسخه 6.2 مناسب نیست؟

samansystems
August 17th, 2012, 14:22
سرور داخل ايران خواستيد ميتونيم ارائه بديم.
سايت نت نما روی سرورهای ما ميزبانی ميشه:

http://www.netnama.com

جالبه بدونيد نت نما يک ميرور بيرون از ايران هم داره و برای کابرانی که بيرون از ايران هستند از اون ميرور سايت رو لود ميکنه تا هم سرعت بالاتر باشه هم هزينه کمتر

mohammadhh14
August 17th, 2012, 14:39
سلام دوست عزیز
از اونجایی که خودم تجربه این مورد رو داشتم پیشنهاد می کنم که حتما از سرور اختصاصی استفاده کنید . من خودم سیستم مشابه راه اندازی کردم و با تمامی تضمین هایی که ارائه دهنده هاست داده بود ... سایت 10 ماهه خوابید و ارائه دهنده گرو کشی کرد و مجبورا سایت با اون همه حجم اطلاعات از بین رفت ... خیلی از ارائه دهنده ها اول کار کلی به شما تضمین میدن و قول های رنگا رنگ ولی بعد از یکی دو ماه دیگه حتی شما رو نمی شناسند ... !!! برای همین حتما هر سرویسی که تهیه می کنید فقط ماهانه پرداخت کنید نه سالانه ... من برای سایت خودم الآن از یکی از دوستان یک سرور اختصاصی تهیه کردم و تا الآن هم از پشتیبانی راضی بودم ... تو این کار (سایت های بزرگ ) داشتن سرور و هاست چندان مهم نیست بلکه داشتن یک پشتیبان خیلی مهم تره ...

ERfan.Taleghani
August 17th, 2012, 14:49
سلام. بهترین کار سرور اختصاصی هستش !

من یک سرور Xeon3440 با 16 گیگابایت رم و 4 تا هارد 1 ترابایت دارم ! اگر بخواید در ایران با پورت 10 مگابیت نا محدود ماهانه 270 هزار تومان می تونم اجاره بدم ! سرعت دانلود هم روی 1 مگابایت بر ثانیه هست

4n4liz3r
August 17th, 2012, 14:57
درود
من میخوام برای شروع چون حجم کارم سبکه از یه وی پی اس شروع کنم با مشخصات نرمال
بعدا که سنگین شد ارتقاش میدم چون اول اینر بودجه زیادی بهم نمیدن