PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Otp دستگاه تغییر رمز بانک ملت و مشکلات ما

Ashkankamangar.ir
August 17th, 2012, 11:51
سلام این بانک ملت یه سیستمی رو فعال میکنه بدون اینکه خدماتشو به شعبه هاش آموزش بده
دو روز پیش موقع لاگین تو بانکداری بانک ملت دیدم این سرویس فعال شده و چون ساب بانکیمو تو شهر ....... باز کرده بودم
مجبور شدم برم ....... و از همون شعبه درخواست این دستگاه رو کنم
دستگاه رو براشون فرستاده بودند اما آموزششو بهشون نداده بودند و طرف گفت لطفا بعد از تعطیلات بیاید تا بهتون دستگاه رو بدیم و الان چند روزه که نمیتونم داخل پنلم لاگین کنم و واقعا مارو با مشکل روبرو کرده

j4b3r
August 17th, 2012, 11:56
سلام این بانک ملت یه سیستمی رو فعال میکنه بدون اینکه خدماتشو به شعبه هاش آموزش بده
دو روز پیش موقع لاگین تو بانکداری بانک ملت دیدم این سرویس فعال شده و چون ساب بانکیمو تو شهر ....... باز کرده بودم
مجبور شدم برم ....... و از همون شعبه درخواست این دستگاه رو کنم
دستگاه رو براشون فرستاده بودند اما آموزششو بهشون نداده بودند و طرف گفت لطفا بعد از تعطیلات بیاید تا بهتون دستگاه رو بدیم و الان چند روزه که نمیتونم داخل پنلم لاگین کنم و واقعا مارو با مشکل روبرو کرده
من رفتم بانک ملت حساب اینترنتی رو فعال کنم 2 سال پیش بود.
اپراتور میگفت مگه اینترنتی هم میشه کار کرد !
توی ایران زندگی میکنیم
این چیزا کاملا طبیعی هست

nasa_de
August 17th, 2012, 12:03
سلام،
بانک ملت یکی از کاملترین پنل های اینترنتی رو داره اما متاسفانه کارمندان اون اطلاعات چندانی ندارند در این موارد.
با نام کاربری و کلمه عبورتون نمیتونید وارد بشید؟

===============================

جناب کمانگر تا otp به دستتون چند روز طول کشید؟

Ashkankamangar.ir
August 17th, 2012, 12:06
سلام والا من همون روز اول رفتم شعبه دستگاه دست مسئول شعبه بود ولی طرز کارشو بلد نبودند و فقط گفت هزینش 25 تومنه
گفتم موردی نیست اول گفت برو ساعت 1:30 بیا و همین کارو کردم بعد گفت که میشه فردا بیاید؟ چون هنوز چیزی از این دستگاه نمیدونیم انگار باید با حسابتون ست بشه گفتم من باید برگردم و فردا نمیتونم بیام گفت پس بعد از تعطیلات بیاید
و از من شماره حسابمو گرفت
فقط باید برید همون شعبه ای که حساب باز کردید
دستگاه رو بانک ملت دقیقا بعد از راه اندازی این سیستم برای تمام شعبه ها فرستاده ولی مسئولین طرز کارشو بلد نیستند

hannah
August 17th, 2012, 12:15
من 2 3 ماه پیش حساب باز کردم الان توی اون قسمت توی اینترنت بانک چیزی وارد نمیکنم و وارد میشه بدون مشکل

Ashkankamangar.ir
August 17th, 2012, 12:43
بله وارد میشه ولی انگار باید این قابلتی رو فعال کنید
رو حساب و بعد نیاز به دستگاه دارید

7877

kia_hajix
August 17th, 2012, 12:53
دوست عزیز ما هم به راحتی و بدون اون شماره وارد میشیم و از تمام امکانات استفاده می کنیم
البته ممکن هست که بعد از مدتی همه را مجبور به استفاده از این دستگاه بکنند

Ashkankamangar.ir
August 17th, 2012, 13:01
دوست عزیز ما هم به راحتی و بدون اون شماره وارد میشیم و از تمام امکانات استفاده می کنیم
البته ممکن هست که بعد از مدتی همه را مجبور به استفاده از این دستگاه بکنند
انگار باید فعال کنیم این قابلیت رو من که شماره حسابمو برای فعال کردن سیستم دادم به شعبه ببینم چی میشه سه شنبه هم برای گرفتن دستگاه میرم شعبه مربوطه

Ramin
August 17th, 2012, 14:49
لطفا نتیجه را در تاپیک اعلام کنید و بفرمائید آیا امکانات بیشتری در پنل شما قرار گرفته است یا خیر .

Ashkankamangar.ir
August 17th, 2012, 14:51
لطفا نتیجه را در تاپیک اعلام کنید و بفرمائید آیا امکانات بیشتری در پنل شما قرار گرفته است یا خیر .

نه عزیز فقط موقع ورود وقتی یوزر و پسورد خود رو میزنید
با استفاده از این دستگاه باید یک رمز تصادفی تولید کنید و فقط با همین رمز وارد میشه
مثل حالت 2 setup گوگل که موقع ورود به اکانت بهتون کد وریفای اس ا م اس میشه

Ramin
August 17th, 2012, 14:54
امکانات؟؟!!
نه عزیز فقط موقع ورود وقتی یوزر و پسورد خود رو میزنید
با استفاده از این دستگاه باید یک رمز تصادفی تولید کنید و فقط با همین رمز وارد میشه
مثل حالت 2 setup گوگل که موقع ورود به اکانت بهتون کد وریفای اس ا م اس میشه

بله متوجه هستم . بنده در حال حاضر از دستگاه توکن بانک ملی استفاده می کنم . تصور بنده این بود شاید بین شما که دستگاه توکن دارید و دیگران در پنل تفاوتی وجود داشته باشد ( از لحاظ امکانات )!

Ashkankamangar.ir
August 17th, 2012, 14:55
تفاوت بله
امنیت بیشتر میشه

Ramin
August 17th, 2012, 14:57
امکانات ، "امکانات پنل " منظور بنده بود . حوالجات ساتا و پایا ، پرداخت تسهیلات ، دستور پرداخت اتوماتیک و ............!!!!!!

azure
August 17th, 2012, 15:45
منم دیروز خواستم وارد حسابم شدم گزنه otp رو دیدم
آموزشش هم قرار داده بانک ملت - راهنمای مشتریان (http://bankmellat.ir/Public/11/OTP-guide/index.html)

عزیز دل من که هی دارم میگم فقط امنیت میره بالاتر
براتون مثال هم زدم حالت 2 step گوگل
حالا شما حالت 2step گوگل رو فعال میکنی مثلا فرقی تو جیمیلت ایجاد میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه مثل اینکه بانک ملی بدون اون دستگاه نمیشه کارت به کارت کرد (به بانکهای دیگه)، با اون دستگاه میشه

Ashkankamangar.ir
August 17th, 2012, 16:49
این لینک آموزشو باید به کارمندهای شعبه ها بدیم که بلد نیستند
در مورد امکانات من والا هنوز خودم موفق به دریافت دستگاه نشدم ولی قبلا بدون دستگاه هم من بین بانکی پول جا به جا میکردم

Ashkankamangar.ir
August 17th, 2012, 23:44
نکته1:پیشنهاد می گردد به منظور افزایش ضریب امنیت ورود به سامانه بانکداری اینترنتی، در بخش تنظیمات یکبار رمز برای ورود به سامانه، "ورود به سامانه بانکداری اینترنتی با استفاده از کلمه عبور و یکبار رمز" را انتخاب نمایید.

طبق این دستور باید حتما این قابلیت رو خودتون فعال کنید
من موندم پس این مسئول شعبه چی میگفت

nasa_de
August 17th, 2012, 23:46
نکته1:پیشنهاد می گردد به منظور افزایش ضریب امنیت ورود به سامانه بانکداری اینترنتی، در بخش تنظیمات یکبار رمز برای ورود به سامانه، "ورود به سامانه بانکداری اینترنتی با استفاده از کلمه عبور و یکبار رمز" را انتخاب نمایید.

طبق این دستور باید حتما این قابلیت رو خودتون فعال کنید
من موندم پس این مسئول شعبه چی میگفت

این تنظیمات فعلا برای من وجود نداره، فکر میکنم ابتدا باید بانک فعال کنه که این گزینه ظاهر بشه.

Ashkankamangar.ir
August 17th, 2012, 23:51
بله منم گشتم نبود

Ashkankamangar.ir
August 23rd, 2012, 00:10
امروز گرفتم دستگاهو
از شعبه فعال کردند و من به محض ورود به سامانه بدون یک بار رمز وارد قسمت تنظیمات شد و خودم حالت یک بار رمز رو تیک زدم
به همه خرید دستگاهو پیشنهاد میکنم
هزینش:25000 تومان

nasa_de
August 23rd, 2012, 01:18
امروز گرفتم دستگاهو
از شعبه فعال کردند و من به محض ورود به سامانه بدون یک بار رمز وارد قسمت تنظیمات شد و خودم حالت یک بار رمز رو تیک زدم
به همه خرید دستگاهو پیشنهاد میکنم
هزینش:25000 تومان

با سلام،
متاسفانه این سیستم هنوز به بعضی از استان ها ارسال نشده. بهتر از این بنده کارت حواله سقف بالا رو پیشنهاد میدم که با استفاده از اون مشکل محدودیت پرداخت در هر روز تا حدودی مرتفع و همچنین امنیت حساب تا حدود زیادی افزایش پیدا میکنه.

masooumi
September 6th, 2012, 00:00
فقط عرض کنم که دستگاه رمز ساز یا همون otp در اینترنت بانک ملت ، در فاز اولیه برای درصدی از مشتریان هر شعبه (مشتریانی که بیشترین استفاده از اینترنت بانک را داشته اند) به شعبه آنها ارسال شده و فقط برای این مشتریان استفاده از اون اجباری هست و باقی مشتریان می توانند بدون مشکل از خدمات استفاده کنند.

علاوه بر ورود در حواله ها و پرداخت قبوض و ... هم از همین دستگاه استفاده می شود (البته این بخش قابل تنظیم است)

هزینه هم که دوستمون فرمودند که 25000 تومان از حساب مشتری کسر می شود.

در آینده امکان سفارش این دستگاه از طریق سایت باتک برای سایر مشتریان نیز وجود خواهد داشت.

موفق باشید/

hosinaa
September 6th, 2012, 00:26
بنده همین امروز رفتم
دستگا نرسیده بود به شعب شهرستان ها
و اطلاعات نداشتند ! به بنده گفتند که به کسایی میدیم که در اسفند ماه 200 گردش داشته باشند
اون کسی که حساب جدید باز کرده چی؟ چطور قبوض و یک سری از خدمات اینترنتی که تعریف میکنند و مردم رو فراخوان میکنند به این امر چطور استفاده کنند؟ حتی دوست بنده در شهرستان دیگه که رفته بود با اسرار خیلی زیاد تحویل گرفت و 26000 تومان گرفت به ایشون هم گفته بودند باید تراکنشوتون بالا باشه
200 تراکنش چیزی نیست صحبت غیر منطقی اینها دور از انتظار هست ...

mohamad-h
September 6th, 2012, 09:23
بابا من چند روز پیش رفتم بانک میگم میخوام برای سایت درگاه پرداخت بزارم باید چیکار کنم ؟
میگه منظورتو نمیفهمم !
میگم میخوام یکی که میاد تو سایتم یه چیزی میخره همونجا پولش منتقل بشه به حسابم !
بازم نگرفت چی شد ! گفتم مرسی و اومدم بیرون ! متأسفانه فقط بلدن چک پاس کنن و پول به حساب مردم واریز کنن

amirizadi
September 6th, 2012, 09:29
واسه درگاه دوست عزیز باید به سایت به پرداخت مراجعه کنید
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://behpardakht.com)

mohamad-h
September 6th, 2012, 09:41
واسه درگاه دوست عزیز باید به سایت به پرداخت مراجعه کنید
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://behpardakht.com)

ممنون دوست عزیز - بله بعد از اون پرس و جویی که کردم گفتن دیگه به اشخاص حقیقی درگاه نمیدن

masooumi
September 6th, 2012, 11:44
بنده همین امروز رفتم

اون کسی که حساب جدید باز کرده چی؟ چطور قبوض و یک سری از خدمات اینترنتی که تعریف میکنند و مردم رو فراخوان میکنند به این امر چطور استفاده کنند؟

دوست عزیز عرض کردم که سایر افراد هیچ مشکلی در استفاده از خدمات بانکداری اینترنتی ندارند و میتوانند مثل گذشته و با همون رمز معمولی عملیات ها را دنبال کنند. دستگاه ها هم در اختیار سرپرستی استانها هست و از اون طریق به شعب ارسال می شود.

در ضمن اینکه هر خدمت جدیدی که در یک بانک ارائه می شود دستورالعمل و بخشنامه های آن زودتر از ارائه خدمت به شعب ارسال می شود ولی متاسفانه کارمندان شعب چون سنتی هستند به خودشون زحمت نمی دهند که زودتر دستورالعمل را بخوانند تا در مراجعه و درخواست مشتری سردرگم نشوند.

Ashkankamangar.ir
September 6th, 2012, 13:05
ما تراکنش بالایی داریم
ولی کسی از من تراکنش نپرسید
ازم شماره حساب گرفتند ولی بعید میدونم از رو تراکنش به کسی سرویس بدند حق شماست که حسابتون امنیت داشته باشی
یکی پولداره و پول خردش از 2 میلیون شروع میشه
یکی فقیره و پول خردش 2 هزار تومنه
دلیلی نداره اونی که فقیره حسابش امنیت نداشته باشه
قضییه شده مثل شرکتهای خودروسازی اگه پولداری ماشینت 12 تا ایربگ داره
اگه فقیر باشی با یه پراید و سرعت 60 تا همگی میرید اون دنیا
این فرهنگ کی باید درست بشه؟
خدا میدونه

masooumi
September 8th, 2012, 19:35
ما تراکنش بالایی داریم
ولی کسی از من تراکنش نپرسید
ازم شماره حساب گرفتند ولی بعید میدونم از رو تراکنش به کسی سرویس بدند حق شماست که حسابتون امنیت داشته باشی
یکی پولداره و پول خردش از 2 میلیون شروع میشه
یکی فقیره و پول خردش 2 هزار تومنه
دلیلی نداره اونی که فقیره حسابش امنیت نداشته باشه
قضییه شده مثل شرکتهای خودروسازی اگه پولداری ماشینت 12 تا ایربگ داره
اگه فقیر باشی با یه پراید و سرعت 60 تا همگی میرید اون دنیا
این فرهنگ کی باید درست بشه؟
خدا میدونه

نه ، مشکل این نیست دوست عزیز ، مشکل باز هم مربوط به تحریم هاست. قطعا شما اطلاع دارید که بانک های ملی و صادرات و ... هم دارای دستگاه رمز ساز هستند و با توجه به اینکه این دستگاه ها از خارج کشور وارد می شوند در یک بازه زمانی مشکل واردات شدید داشتند به طوری که بانک صادرات مدتی نمی توانست به مشتریان خودش دستگاه بدهد. حالا با توجه به همین موارد تعداد این دستگاه ها ظاهرا به اندازه همه مشتریان بانک ملت نیست و به همین خاطر در فاز اول به بعضی از مشتریان دستگاه ارائه شده و به زودی این دستگاه در اختیار هر کدام از مشتریان که درخواست بدهند قرار خواهد گرفت.

حاج علي
December 20th, 2012, 02:09
با سلام به همه دوستان
من دقيقا طرز كار اين دستگاه رو ميدونم و هيچ مشكلي هم ندارم
هر دوستي كه با اين دستگاه مشكلي داره ميتونه ميل بزنه تا راهنمائي كنم ;)
ali_sedaghat63@yahoo.com

با آرزوي سربلندي ايراني

sherman2000
February 22nd, 2015, 18:53
ما هم امروز دستگاه OTP تهیه کردیم و نسخه موبایل هم فعال کردیم و مشکلی نداشتیم...

برای یادگیری نحوه دریافت، قیمت و همینطور کار کردن با این دستگاه و ساختارش به لینک زیر برید:

راهنمای کامل و هزینه دستگاه یکبار رمز ملت OTP (http://blog.dolathost.com/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%DB%8C%DA%A9%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D9%85%D8%B2-otp-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9/)