PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بزرگ پرداخت انلاین پارسیان

asrhosting
August 17th, 2012, 09:58
سلام .
الان یه هفته ای هست درگاه پارسیان مدام مشکل داره ، و حتی تو این هفته چند روز قطع بوده .
امروز تست کردم این مشکل برا سایت های داخل ایران نیست . و گویا برا pecco24.com:27635 هست .

به ساپورتشون که زنگ می زنید گویا با دیوار می حرفیم !

دوستان این مشکل رو دارن ؟ راه چاره ای هست ؟

mehdisr
August 17th, 2012, 10:18
تایید میشه . ما هم به گزارش کاربرانمون این مشکل رو داریم .

متصل نشدن به بانک هست .برای pecco24.com:27635 هست .

asrhosting
August 17th, 2012, 15:30
امروز هم مشکل دارین ؟

---
August 17th, 2012, 16:32
امروز هم مشکل دارین ؟
ما به این نتیجه رسیدیم انشالله فردا در اول ساعت اداری قراردادمون رو کنسل کنیم و با بانک ملت وارد قرارداد جدید بشیم .

asrhosting
August 17th, 2012, 18:08
ما به این نتیجه رسیدیم انشالله فردا در اول ساعت اداری قراردادمون رو کنسل کنیم و با بانک ملت وارد قرارداد جدید بشیم .

بله . منم با این همه مشکلات بانک ملت ترجیح می دم دیگه با بانک ملت که شرف داره به پارسیان کار کنم :دی

majidisaloo1
August 17th, 2012, 18:17
آقایان برای شما هم درگاه بانک پازسیانتون کار نمیکنه؟
به خدا دیگه چقدر باید قطعی داشته باشیم؟
الآن قطع است
برای شما هم قطع هست؟
بانک ملت باید شرکت روزنامه رسمی و .... رو بفرستین کسانی که در جربیان نیستند بدونند
حقیقی هم فعلا نمیدن

asrhosting
August 17th, 2012, 18:23
اصلا سایت من کار نمی کنه وقتی پرداخت انلاینش مشکل داشته باشه ! کلا اسکریپتش از کار می افته !
موندیم چی کار کنیم ...

mehdisr
August 17th, 2012, 18:26
ما از ملت اومدم رو پارسیان , بهترین این هست چند تا درگاه استفاده کرد . بریم سامان و پاسارگاد بگیرم . باید همه رو داشت تا به مشکل نخورد .

البته ایمیل زدن و تلفن به بخش پشتیبانی هم فردا هم خوبه تا مشکل و حل کنند .

majidisaloo1
August 17th, 2012, 19:11
ما از ملت اومدم رو پارسیان , بهترین این هست چند تا درگاه استفاده کرد . بریم سامان و پاسارگاد بگیرم . باید همه رو داشت تا به مشکل نخورد .

البته ایمیل زدن و تلفن به بخش پشتیبانی هم فردا هم خوبه تا مشکل و حل کنند .

پشتیبان من که بهش زنگ میزنم یک جوری حرف میزنه آدم حال میکنه
اما پشتیبانی نمیکنه :):):^o

من که 4 نفر رو گفتم مشکل چون از سمت ماست تحویل میدم بعد که درگاه اوکی شد پرداخت کنید
خیلی ها هم اصلا نمیتونن سفارش بدن

asrhosting
August 18th, 2012, 11:33
همکاران هنوز مشکل دارن ؟
زنگ زدم بخش فنی شون می گه مشکلی وجود نداره از طرف ما ...

samansystems
August 18th, 2012, 11:41

بانک ملت تو تسويه حساب مشکل داره.
حتما در موردش تحقيق کنيد.

mehdisr
August 18th, 2012, 11:47
با بانک تماس گرفتم . 2..3 بار پاس داده شده به این شماره اون شماره .

اخر سر گفتن از سرورهای داخل ایران استفاده کنید مشکل ندارید .

به خاطر امنیت https هست . بحث شنود و غیره .

در سروهای داخل ایران مشکل نداره .الان بر روی یه سایت دیگه ما دقیق داره کار میکنه .

دوستانی که از سرورهای خارج از ایران استفاده می کنند کسی هست پرداخت آنلاین اونها برای بانک پارسیان مشکل نداشته باشه ؟

asrhosting
August 18th, 2012, 12:19
بانک ملت تو تسويه حساب مشکل داره.
حتما در موردش تحقيق کنيد.

جناب امیری برا سیستم سما پرداخت انلاین کشاورزی وجود داره ؟

majidisaloo1
August 18th, 2012, 13:13
آقایان شما هم مشکلتون حل نشده با بانک پارسیان؟

majidisaloo1
August 18th, 2012, 13:14
با بانک تماس گرفتم . 2..3 بار پاس داده شده به این شماره اون شماره .

اخر سر گفتن از سرورهای داخل ایران استفاده کنید مشکل ندارید .

به خاطر امنیت https هست . بحث شنود و غیره .

در سروهای داخل ایران مشکل نداره .الان بر روی یه سایت دیگه ما دقیق داره کار میکنه .

دوستانی که از سرورهای خارج از ایران استفاده می کنند کسی هست پرداخت آنلاین اونها برای بانک پارسیان مشکل نداشته باشه ؟

اصلا ربطی به خارج و... نداره
چون فقط از طریق خارج درخواست پرداخت میفرسته به یرورشون توی ایران حالا چه ربطی داره من نمیدونم؟

happydolphins
August 18th, 2012, 15:10
من هم تو يه سال گذشته با بانک پارسيان مشکل داشتم و دارم به خاطر همین يه درگاه از بانک ملت هم گرفتم، ولی با توجه به اوضاع و احوال و روابط ما با خارجی ها (و يا خارجی ها با ما) هیچ اعتمادی به هیچی نیست بنابراين دنبال راهی هستم که قسمت پرداخت رو به داخل ايران منتقل کنم.

لطفا پست جديد من رو هم بخونيد و در صورت امکان راهنمايي کنيد:

هاست يا آیپی ایرانی فقط برای (ارسال مشتری به درگاه بانک) (http://www.webhostingtalk.ir/f58/56292/)

majidisaloo1
August 18th, 2012, 15:13
من پیگیری کردم و از ساعت 12 امشب درست میشه
چون من رو وب سرویس قدیمی بودم با خارج مشکل داره
من تغییر به جدید دادم مشکلم حل شد
فقط باید توی فایل کانفیگتون یک چیز هایی رو تغییر بدین
موفق باشین

asrhosting
August 18th, 2012, 15:49
من پیگیری کردم و از ساعت 12 امشب درست میشه
چون من رو وب سرویس قدیمی بودم با خارج مشکل داره
من تغییر به جدید دادم مشکلم حل شد
فقط باید توی فایل کانفیگتون یک چیز هایی رو تغییر بدین
موفق باشین

سلام .
از شما رو آدرس pec24.com بود یا pecco24.com ؟
الان از ما ر و جدیده هست ولی بازم مشکل داره !!!

ali2k
August 18th, 2012, 16:04
مشکل داره ! کلا وضعیت مسخره ای پیدا کرده ! الان یک هفته بیشتره که مرتبط قطع میشه و گاهی وصله !
قبلا میگفتن روی pecco24.com بزارید درست میشه تقریبا 6 ماه درست بود تا الان که دیگه نه به pecco24.com وصل میشه نه به pec24.com

من با پشتیبانیشون هم صحبت کردم میگن شرکت زیرساخت سرور های خارج رو بسته و ما نامه زدیم که مشکل رو حل کنند ولی خب با این وضعیت من کلا پارسیان رو جمع کردم و از ملت و پاسارگاد دارم استفاده میکنم ...

نمیشه 1 ساعت وصل باشه 10 ساعت قطع ... مشتریکه منتظر نمی مونه بانک کی جواب میده ... میره یه جا دیگه خرید میکنه ...

mehdisr
August 18th, 2012, 16:41
دوستان بر روی pecco24.com هم مشکل داره .

ما قبلا هم بر روی همین بودیم . این هم مشکل داره .

ایشالله بعد اجلاس سران درست میشه :71:

کنترل بر روی ssl هست و ارتباط برقرار نشدن .

البته همون جور که قبلا گفتم این مشکل در سرورهایی که در ایران باشه مشکلی نداره .

اگر برای کسی درست شد خبر کنه .

majidisaloo1
August 18th, 2012, 16:48
سلام .
از شما رو آدرس pec24.com بود یا pecco24.com ؟
الان از ما ر و جدیده هست ولی بازم مشکل داره !!!

الآن روی این هست
و من زنگ زدم گفتن شما الآن وصل شدین فقط تا 12 شب طول میکشه چون من آی پی رو تغییر دادم

$parsian['parsian'] = "https://www.pecco24.com:27635/pecpaymentgateway/eshopservice.asmx?wsdl";
$parsian['parsianget'] = "https://www.pecco24.com:27635/pecpaymentgateway/";

mashiat
August 21st, 2012, 14:10
سلام من قبل از تعطیلات زنگ زدم بعد از کلی پاس کاری آخرسر گفتند به خاطر ssl هست و مشکل مخابرات!! گفت هاستهای داخلی مشکلی ندارند در حالیکه من روی pecco24.com هستم و این هم مشکل پیدا کرده دیگه
کلا سایتها خوابیده و تمام مشتریها پریدند
جالبه پشتیبانی میگه این نه مشکل شما هست نه مشکل ما به خاطر امنیت هست و دولت داره کاری میکنه هاستها بیان داخل ایران کم کم !!

ما که قید پارسیان رو زدیم کلا و میریم روی ملت . ملت هر مشکلی داشته باشه اما به درگاه وصل میشه و دیگه این مسخره بازیهای هاست خارج و داخل رو نداره

ali2k
August 21st, 2012, 14:54
سلام من قبل از تعطیلات زنگ زدم بعد از کلی پاس کاری آخرسر گفتند به خاطر ssl هست و مشکل مخابرات!! گفت هاستهای داخلی مشکلی ندارند در حالیکه من روی pecco24.com هستم و این هم مشکل پیدا کرده دیگه
جالبه پشتیبانی میگه این نه مشکل شما هست نه مشکل ما به خاطر امنیت هست و دولت داره کاری میکنه هاستها بیان داخل ایران کم کم !!

ما که قید پارسیان رو زدیم کلا و میریم روی ملت . ملت هر مشکلی داشته باشه اما به درگاه وصل میشه و دیگه این مسخره بازیهای هاست خارج و داخل رو نداره

بله دقیقا مشابه همین جواب رو پشتیبانی بانک پارسیان به من داده و میگه مشکل از سمت مخابراته که برای سرور های خارج کشور بسته ssl رو پس وصل نمیشه ...

الان شاید ده روزه که دیگه پارسیان رو استفاده نمیکنم و رفتم سراغ درگاه پاسارگاد ، ملت ... بازم خدا روشکر یه درگاه دیگه هست که جای پارسیان رو بگیره ...

rezabest
August 21st, 2012, 20:30

واقعا مسخرست، اول باید هاستهای داخل ایران رو ایمن و پیشرفته کنند و قیمتشون رو بیارن پایین بعد این کارها رو کنند که ادمین براش بصرفه و اعتماد کنه بیاد روی سرورهای ایران.
سرورهای ایران قیمتاشون نجومی و امکانات و دسترسیشون محدودتر از سروهای خارجه .چرا نمیخوان بفهمن؟؟؟!!!

sIiiS
August 22nd, 2012, 03:35
من روی ایران هستم و مشکلی ندارم :63:

mashiat
August 22nd, 2012, 13:16
من روی ایران هستم و مشکلی ندارم :63:
بله هاستهای داخلی مشکلی ندارند
اما اکثر سرورها خارج ایران هستند و اینها به جای اینکه بیان به مرور تشویق کنند به سرورهای داخل اونهم با تقویت سرورها و خدماتشون به یکباره میان برای هاستهای خارج از کشور پورتها رو میبندند و نهایت بی احترامی هست به مردم

majidisaloo1
August 22nd, 2012, 15:54
بله وجد داره
به منی هم که گفتن مشکلی نیست هست و فعلا مشکل دارم