PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مستر کارت و پی پال باین تو

afshinh
August 16th, 2012, 23:20
سلام دوستان عزیز

من برای پرداخت و دریافت ارز نیاز به پی پال دارم تاپیک های زیادی در این رابطه خوندم ولی چنتا سوال دارم

1- تا اونجا که متوجه شدم مستر کارت یا ویزا کارت باید داشته باشم تا بتونم پی پال اکتیو کنم درسته؟

2- مستر کارت خوبه یا ویزا کارت؟

3- اگه vps بگیرم و با چیز شکن وارد پی پال بشم (آی پی تغییر نکنه) بازم امکانش هست پی پال حساب منو مسود کنه؟

4- در آلمان شخص را دارم که بتونه برام حساب باز کنه چون بهش اعتماد دارم مهم نیست به نام خودم باشه یا به نام اون شخص اینجوری احتمال مسدود سازی پی پال کم میشه؟

5- یک سوال دیگه با اینکه ایشون در کشور آلمان ساکن هستن تقریبا از سال 2004 ولی بازم ملیت ایرانی دارن ( پناهندگی س گرفتن :دی) بازم احتمالش هست پی پال منو مسدود کنه این سایتهایی که ادعا دارن با پاسپورت خود شخص میتونن مستر بگیرن جریانشون چیه؟

afshinh
August 17th, 2012, 10:38
به روز رسانی

afshinh
August 17th, 2012, 13:22
یعنی اینجا هیچ کس پی پال نداره؟!!!

dan6
August 17th, 2012, 14:41
١. بله براى وريفاى اوليه نياز به ويزا يا مستركارت هست البته امكان وريفاى با ويزا گيفت هم هست.
٢. به طور خلاصه فرق زيادى ندارند ويزا كمى متداول تر هست.
٣.به دلايل زيادى ممكن است پى پال اكانت شما را ليميت و مدارك تكميلى درخواست كند. اين مدارك شامل مدارك شناسايى و آدرس محل سكونت به نام خود شخص دارنده حساب است.
٤.اگر ايشان به نام خودشان مدرك محل سكونت داشته باشند مشكلى نيست، مى توانند با همان پاسپورت ايرانى اكانت باز كنند.
٥.تا جايى كه من اطلاع دارم سايت هايى كه اكانت پى پال باز ميكنند از پاسپورت خود شخص و يك مدرك سكونت جعلى به نام آن شخص در خارج از ايران استفاده ميكنند.

afshinh
August 17th, 2012, 23:00
ممنون از پاسخ شما

حالا اگه خدای نکرده ( چون واریز 100 200 دلار نیست منظورم پولی هست که تو مستر کارت هست ) بلوک بشه راهی هست که پول پس بگیرم یا بفروشمش یا پول من نابود میشه؟

dan6
August 18th, 2012, 00:13
شما مستر کارت رو با پی‌ پال اشتباه نگیرید بلوک شدن مستر کارت ربطی‌ به اکانت پی‌ پال نداره.

از کارت فقط برای وریفای پی‌ پال استفاده میشه (او البته میتونید مستقیم از دروازه پی‌ پال با کارتتون هم پرداخت کنید)

afshinh
August 18th, 2012, 01:23
یعنی پی پال به مستر کارت وصل میشه و پرداخت انجام میشه؟

کلا مستر کارت با ویزا کارت چه تفاوتی داره؟

dan6
August 18th, 2012, 01:48
یعنی پی پال به مستر کارت وصل میشه و پرداخت انجام میشه؟

کلا مستر کارت با ویزا کارت چه تفاوتی داره؟

بله اگر در بالانس اکانت پی‌ پال پول کافی‌ ناداشته باشید، میتونید از کارت ویزا یا مستر متصل به اکانت پی‌ پال مستقیم پرداخت کنید.

فرق ویزا و مسترکارت هم پرسش دوم بود که پاسخ دادم.