PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی به عنوان واسطه برای دانلود و آپلود روی UploadCenterها

INJ3CT8R
August 16th, 2012, 18:23
با سلام خدمت دوستان عزیز،

من یه وی پی اس ارزون میخواستم با پورت یک گیگابیت واقعی از اروپا برای دانلود فایل (مثلا فیلم، سریال، موزیک، E-Book و ..) از آپلودسنترها مثلا رپیدشیر، دپوزیت فایل و ... روی VPS؛ بعد هم فوقش یه RAR/UNRAR انجام بدم + گرفتن Thumbnail از فیلمها و بعد هم با استفاده از FTP مجددا رو آپلودسنترها آپلود کنم.

حجم هاردش زیاد مهم نیست چون به محض اینکه فایل آپلود بشه بلافاصله فایلها رو پاک میکنم... فقط رمش با RAR/UNRAR کم نیاره...

فقط میخوام سرور با دانلود و آپلود 24 ساعته و قانون های DMCA مشکلی نداشته باشه... الان خیلی از سرورهای خارجی این خدمات رو ارائه میدن ولی میخواستم از دوستان خودمون بگیرم که به لحاظ پشتیبانی مشکلی نداشته باشیم...

ممنون...

Arna
August 16th, 2012, 18:25
با سلام

از آلمان در خدمت شما هستیم

HZ 1024 - نوع پردازنده: Intel i7
هارد: 60GB
رم: 1024 مگابایت
پهنای باند نامحدود
آپتایم شبکه: 99.9%
سیستم عامل: قابل انتخاب
IP اختصاصی: 1 عدد
ماهانه با تخفیف ویژه: 19 هزار تومان

سبد خرید - آرنا وب | Arna Web (http://client.arnaweb.com/cart.php)

با تشکر

ERfan.Taleghani
August 16th, 2012, 18:29
سلام !

سبد خرید - Parsian VPS (http://www.parsianvps.com/cart.php)

DATAFARM.IR
August 16th, 2012, 19:11
اگر دنبال سرویس با کیفیت خوب هستید:

نام پلان : DF-1024-Special
تعداد هسته : 1 عدد
فرکانس پردازنده : 700 مگاهرتز
سیستم‌عامل : ویندوز/لینوکس/غیره
رم : 1024 مگابایت رم DDR3
هارد دیسک : 50 گیگابایت ساتا 2 یا ساتا 3
فضای بکاپ : 50 گیگابایت بصورت FTP
پهنای‌باند : نامحدود روی پورت 1 گیگابیت
آدرس آی‌پی : 1 عدد
مجازی‌سازی: VMware ESXi
دیتاسنتر : دوسلدورف آلمان myLoc
کدتخفیف : Ramezan91S

سفارش 15 هزارتومان ماه اول/ تمدید 20 هزارتومان (http://portal.datafarm.ir/cart.php?a=add&pid=96)

نام پلان : DF-VPS-1024-ML
تعداد هسته : 2 عدد
فرکانس پردازنده : 1000 مگاهرتز
سیستم‌عامل : ویندوز/لینوکس/غیره
رم : 1024 مگابایت رم DDR3
هارد دیسک : 200 گیگابایت ساتا 2 یا ساتا 3
فضای بکاپ : ندارد
پهنای‌باند : نامحدود روی پورت 1 گیگابیت
آدرس آی‌پی : 1 عدد
مجازی‌سازی: VMware ESXi
دیتاسنتر : دوسلدورف آلمان myLoc
کدتخفیف : Ramezan91
سفارش با تخفیف دائمی 27000 تومان / بدون تخفیف 36000 تومان (http://portal.datafarm.ir/cart.php?a=add&pid=87)

novinvps.com
August 16th, 2012, 19:41

من یه وی پی اس ارزون میخواستم با پورت یک گیگابیت واقعی از اروپا برای دانلود فایل (مثلا فیلم، سریال، موزیک، e-book و ..) از آپلودسنترها مثلا رپیدشیر، دپوزیت فایل و ... روی vps؛ بعد هم فوقش یه rar/unrar انجام بدم + گرفتن thumbnail از فیلمها و بعد هم با استفاده از ftp مجددا رو آپلودسنترها آپلود کنم.

حجم هاردش زیاد مهم نیست چون به محض اینکه فایل آپلود بشه بلافاصله فایلها رو پاک میکنم... فقط رمش با rar/unrar کم نیاره...

فقط میخوام سرور با دانلود و آپلود 24 ساعته و قانون های dmca مشکلی نداشته باشه... الان خیلی از سرورهای خارجی این خدمات رو ارائه میدن ولی میخواستم از دوستان خودمون بگیرم که به لحاظ پشتیبانی مشکلی نداشته باشیم...

ممنون...

شما چون کارتون فشرده سازی هستش توصیه میکنم دوستانه !‌که اصلا از سرویس های هارد sata‌استفاده نکنید مگر raid باشن !‌
من از انگلستان با هارد sas+ raid card h700 میتونم سرویس بدم بهتون که قیمتش بیشتره !‌و صد البته هارد sata هم داریم از امریکا ٰ هلند فرانسه المان

INJ3CT8R
August 16th, 2012, 19:51
شما چون کارتون فشرده سازی هستش توصیه میکنم دوستانه !‌که اصلا از سرویس های هارد sata‌استفاده نکنید مگر raid باشن !‌
من از انگلستان با هارد sas+ raid card h700 میتونم سرویس بدم بهتون که قیمتش بیشتره !‌و صد البته هارد sata هم داریم از امریکا ٰ هلند فرانسه المان

خیلی ممنون از این مورد اطلاعی نداشتم، فقط شما تو قوانین سایتتون نوشتین که استفاده از تورنت و لیچ کردن اطلاعات ناقض حقوق کپی رایت ممنوع هست. به این خاطر مشکلی پیش نمیاد؟

من البته تورنت و اسکریپت لیچر رو نصب و استفاده نمیکنم. کارم فقط دانلود و آپلود همه نوع ریلیزهای جدید از آپلودسنترها هست...

AvalinHost
August 16th, 2012, 19:52
با سلام
خدمت شما:
هتزنر آلمان > فروش سرور مجازی با قیمت مناسب (http://www.webhostingtalk.ir/f15/38852)
موفق باشید.

AlborzVPS
August 16th, 2012, 21:22
با سلام

رم : 512
هارد : 40 گیگ
پورت : 1 گیگ
پهنای باند : نامحدود

ماهانه 15000 تومان

فرانسه

taghi.karimi
August 16th, 2012, 21:32
از آلمان با قیمت استثنایی امکان ارائه سرویس هست!

رم 1024 مگابایت
هارد دیسک 100 گیگابایت
پهنای باند نامحدود
پورت 1گیگابیت
سیستم عامل دلخواه
سی پی یو 1 هسته
سیستم عامل دلخواه شما
با مورد درخواستی مشکلی نداریم!
قیمت فروش ویژه 15000 تومان
--------------
امکان ارائه سرویس از انگلستان باپورت 2گیگابیت و امریکا در خدمتیم
همین مشخصات بالا ماهیانه 32000 تومان!
----------
امکان ارائه سرویس برروی هاردهای ssd در انگلستان میسر است!
سوالی بود درخدمتیم.

MagicVps.Com
August 16th, 2012, 21:41

من یه وی پی اس ارزون میخواستم با پورت یک گیگابیت واقعی از اروپا برای دانلود فایل (مثلا فیلم، سریال، موزیک، E-Book و ..) از آپلودسنترها مثلا رپیدشیر، دپوزیت فایل و ... روی VPS؛ بعد هم فوقش یه RAR/UNRAR انجام بدم + گرفتن Thumbnail از فیلمها و بعد هم با استفاده از FTP مجددا رو آپلودسنترها آپلود کنم.

حجم هاردش زیاد مهم نیست چون به محض اینکه فایل آپلود بشه بلافاصله فایلها رو پاک میکنم... فقط رمش با RAR/UNRAR کم نیاره...

فقط میخوام سرور با دانلود و آپلود 24 ساعته و قانون های DMCA مشکلی نداشته باشه... الان خیلی از سرورهای خارجی این خدمات رو ارائه میدن ولی میخواستم از دوستان خودمون بگیرم که به لحاظ پشتیبانی مشکلی نداشته باشیم...

ممنون...

یه سر به این تاپیک بزن جهت تست

برای اولین بار رم 48 گیگ سیپو 24 کور پورت 1گیگ فضا 100 گیگ -مجانی-معرفی سرویس magicvps.com (http://www.webhostingtalk.ir/f15/56105)

camelian77
August 17th, 2012, 01:59
NominalPack

حافظه رم: ۵۱۲ مگابایت اختصاصی
فضای هارد اختصاص یافته : ۵۰ گیگابایت
پهنای باند : ۲ ترابایت
پورت: ۱ گیگابیت

ماهانه ۱۵ هزار تومن. دیتاسنتر هتزنر. با تورنت مشکلی نداریم. پورت رو تضمین می‌کنیم.

novinvps.com
August 17th, 2012, 02:50
خیلی ممنون از این مورد اطلاعی نداشتم، فقط شما تو قوانین سایتتون نوشتین که استفاده از تورنت و لیچ کردن اطلاعات ناقض حقوق کپی رایت ممنوع هست. به این خاطر مشکلی پیش نمیاد؟

من البته تورنت و اسکریپت لیچر رو نصب و استفاده نمیکنم. کارم فقط دانلود و آپلود همه نوع ریلیزهای جدید از آپلودسنترها هست...

ممنونم از اینکه این اشکال قوانین رو گوشزد کردید بقیه خیر.
برای سرورهای امریکا الزامه.
حتما باید ویرایش بشه قوانین
بازم ممنون

HyperServer
August 17th, 2012, 10:55

فروشنده عزیز ...
لطفا در موردی که اطلاعات ندارید صرفا برای فروش خودتون اطلاعات غلط به کاربر ندید!!!

سرورهای DELL که شما از RedStation ارائه می کنید هاردهای Wester Digital RE SAS دارند که دور موتور هاردها 7200 دور در دقیقه هست
اطلاعات بیشتر اینجا هست :

WD Documentation (http://www.wdc.com/wdproducts/library/?id=263&type=8)

فایل رو دانلود کنید. متوجه میشید که صرفا Interface از نوع SAS هست !

هیچ تفاوتی از لحاظ Performence با هاردهای RE4 شرکت Western Digital که از Interface نوع SATA استفاده میکنند ندارند.

WD Documentation (http://www.wdc.com/wdproducts/library/?id=204&type=8)

صرفا شما حرفی رو که فروشنده سرور بهتون گفته رو که هاردهای SAS خیلی از SATA بهتر هستند بدون هیچ پایه و اساسی تکرار می کنید.

هاردهای SAS که همه جا گفته میشه خوب هستند هاردهای SAS با دور 10000 و 15000 منظور هست که اون ها هم ظرفیت معمولا بالای 600 گیگ ندارند.

به عنوان نمونه هاردهای CHEETA شرکت SEAGATE بهترین نوع هاردهای SAS 15K هستند.

برای اطلاعات بیشتر می تونید به iDRAC سرورتون مراجعه کنید.

موفق باشید.

مورد بالا رو هم مطالعه کنید

mariean
August 17th, 2012, 16:27

ممنون...

با سلام
از آلمان در خدمتیم

تضمین و کیفیت 100%
سرور خوب، کیفیت خوب، قیمت خوب،

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
256 - VPS
· پردازنده : Intel® Core™i7-3930k-Hexacore
· اختصاص داده شده : 350 مگاهرتز CORE 1·
حافظه رم : 256 مگابایت·
فضای هارد : 25 گیگابایت·
پورت ارتباطی شبکه : 1 گیگابیت·
پهنای باند : 400 گیگ
· نصب کاملا رایگان ویندوز 2003و 2008 و OS Mikrotik
·سیستم عامل ویندوز سرور

وی پی اس های فوق ماهانه 9000 تومان

512 - VPS
· پردازنده : Intel® Core™i7-3930k-Hexacore ·
اختصاص داده شده :500 مگاهرتز CORE 1·
حافظه رم : 512 مگابایت
· فضای هارد : 40 گیگابایت
· پورت ارتباطی شبکه : 1 گیگابیت
· پهنای باند : 600 گیگ
· نصب کاملا رایگان ویندوز 2003و 2008 و OS Mikrotik ·
سیستم عامل ویندوز سرور

وی پی اس های فوق ماهانه 11000 تومان
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
512- Os-Mikrotik
· اختصاص داده شده : 300 مگاهرتز CORE 1
· حافظه رم : 512 مگابایت
· فضای هارد : 4 گیگابایت
· پورت ارتباطی شبکه : 1 گیگابیت· پهنای باند : 600 گیگ
· سیستم عامل ویندوز سروروی پی اس های فوق ماهانه 12,000 تومان

1024- Os-Mikrotik
· اختصاص داده شده : 400 مگاهرتز CORE 1
· حافظه رم : 1024 مگابایت
· فضای هارد : 8 گیگابایت· پورت ارتباطی شبکه : 1 گیگابیت
· پهنای باند : 800 گیگ
· سیستم عامل ویندوز سروروی پی اس های فوق ماهانه 16,000 تومان
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1024 - VDS
· اختصاص داده شده :800 مگاهرتز CORE 2
· حافظه رم : 1024 مگابایت
· فضای هارد : 100 گیگابایت
· پهنای باند : 750 گیگ · نصب کاملا رایگان ویندوز 2003و 2008 و OS Mikrotik
· سیستم عامل ویندوز سرور· قیمت ماهیانه : 15.000 تومان پلان ویژه
· وی دی اس های فوق برای ماه دوم 10 هزار تومن به مبلغ آن اضاف میشود + 512 مگابایت رم·
سرعت دانلود 30 مگابیت تضمین شده.

VDS - 2048
· اختصاص داده شده : 1000 مگاهرتز CORE 2
· حافظه رم : 2048 مگابایت
· فضای هارد : 100 گیگابایت
· پهنای باند : 1000 گیگ
· سیستم عامل ویندوز سرور· قیمت ماهیانه : 18.000 تومان پلان ویژه
· وی دی اس های فوق برای ماه دوم 12 هزار تومن به مبلغ ان اضاف میشود
· سرعت دانلود 30 مگابیت تضمین شده.

سرور خوب، کیفیت خوب، قیمت خوب،

شماره تماس مستقیم
پاسخگوئی از ساعت 11 صبح الی 1 بامداد

(4329173 0937 )

تماس از طریق یاهو: Sahosseini2005

تماس در گوگل تالک: Sahosseini2005

با تشکر لینک
(http://www.webhostingtalk.ir/f15/52277/)ارسال ایمیل Sahosseini2005@gmail.com

INJ3CT8R
August 18th, 2012, 21:58
NominalPack

حافظه رم: ۵۱۲ مگابایت اختصاصی
فضای هارد اختصاص یافته : ۵۰ گیگابایت
پهنای باند : ۲ ترابایت
پورت: ۱ گیگابیت

ماهانه ۱۵ هزار تومن. دیتاسنتر هتزنر. با تورنت مشکلی نداریم. پورت رو تضمین می‌کنیم.

تو سایت 20 تومن زدین برای خرید...

camelian77
August 20th, 2012, 15:29
تو سایت 20 تومن زدین برای خرید...

الان دارم به شما آفر می‌دم!

amin7x
August 20th, 2012, 19:02
سلام

سرورمجازی انگلستان با پورت 10 گیگابیت

http://www.esxihost.ir/clients/cart.php/