PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست 5 گیگ هاست رپیدلچ

delta
December 6th, 2009, 20:41
سلام دوستان.آقا ما یک هاست داشتیم که روش از سرور مگاآپلود لچ میکردیم و زیپ میکردیم و میفرستادیمش رو یک سرور دیگر.الان این هاستمون چند روزه دیگه از مگاآپلود لچ نمیگیره و وقتی فایلها رو زیپ میکنیم تو سی پنل ارور میده.فکر کردم از رپید لچ هست اما دیدم نه رو بقیه سرورها جواب میده.دوستان کسی هست این 5 گیگ هاست رو با قابلیت رپیدلچ از مگاآپلود بما بده؟ پهنای باند هم1 گیگ بسته چون دانلود نمیخوام کنم اصلا و فقط میخوام لچ کنم و بعد زیپ بفرستم رو یک سرور دیگر. یک پنل هم داشته باشه برای زیپ کردن فایلها.ترجیحا سی پنل. 2 روز تست میخوام.قیمت هم ارزون باشه.ماهانه هم باشه قیمت.لطفا 100 نفر آفر ندند.چند نفر اول باشه کافیه. در ضمن زیاد تست نمیخوام. 2 روز تست باشه کافیه.

iranwebbase
December 7th, 2009, 00:47
سلام
---
5گيگ با پهناي 45 گيگ ماهيانه 16 تومان.

مايل بودين در خدمتم.

mahdiak
December 7th, 2009, 01:16
سلام .

5 گیگ فضا
پهنای باند نامحدود .
کنترل پنل دایرکت ادمین

ماهیانه 12.000

تماس

ID Yahoo : ariadownload
email : mahdiak2000@gmail.com

Arashdn
December 7th, 2009, 15:07
چرا وی پی اس ویندوز نمیگیری؟
که عین کامپیوتر خودت باهاش فایل اپلود کنی
و با وبن رار بتونی اکسترکتش کنی رو وی پی اس و حتی پسورئ بزاری و دوباره آپ کنی
Ram : 512
Hard : 40
BW ; 400 GB
21000T/M

nimap
December 7th, 2009, 15:30
سلام
هاست
5گیگ فضا + 50گیگ پهنای باند ماهیانه 7 هزارتومان

وی پی اس
رم 128 مگابایت
هارد 10 گیگابایت
پهنای باند 200 گیگابایت
13 هزارتومان ماهیانه

delta
December 7th, 2009, 17:09
با تشکر دوستان تهیه کردم.. ممنون

mohebali
December 7th, 2009, 17:13
با تشکر دوستان تهیه کردم.. ممنون
از کی؟ چقدر بگو از تجربت استفاده کنیم

delta
December 7th, 2009, 20:18
والا قیمتهایی که دادید وحشتناک بالا بود. خودم هاست داشتم من منتهی چند روزی هست بعضی آی پیها قفل شده روش مثلا از مگاآپلود لچ نمیکنه روش و بعضی سایتهای دیگر. بهشون گفتم گفتند آی پی رو سرو قفل کرده و دو روزه درست میشه.میخواستم 5 گیگ از هاستی دیگر بخرم و لچ کنم رو این هاست که دو نفر از دوستان محبت فرموده و هاست رایگان دادند و مشکل من برطرف شد..نیازی به توضیح هم نیست و یکی از این افراد را که دارند هاست رایگان میدهند رو خودتون میدونید کیه..بیشتر توضیح نمیدم تبلیغات نشه... مدیران گرامی هم این تاپیک رو قفل کنند لطفا.