PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای مجوز برای ارسال پیام کوتاه

medianet
August 15th, 2012, 16:44
سلام دوستان خسته نباشید
نماز روزتون قبول باشه انشاالله

ببخشید دوستان بنده میخوام نمایندگی مستقل ارسال پیام کوتاه بگیرم
آیا مجوز لازم داره ؟ اگر لازم داره از کجا باید اقدام کنم ؟لطفا راهنمایی کنید
در ضمن من به صورت حقیقی فعالیت میکنم

ممنون

abbasss
August 15th, 2012, 17:06
سلام

خیر مجوزی لازم نیست!

برای دریافت نمایندگی مستقل کافی است دامنه اختصاصی بگیرید و از همکاران محترم نمایندگی بگیرید/.

اگر خواستید در خدمتیم دوست عزیز

http://www.webhostingtalk.ir/f41/54629/

پایدار باشید/.

majidisaloo1
August 15th, 2012, 18:07
سلام

خیر مجوزی لازم نیست!

برای دریافت نمایندگی مستقل کافی است دامنه اختصاصی بگیرید و از همکاران محترم نمایندگی بگیرید/.

اگر خواستید در خدمتیم دوست عزیز

http://www.webhostingtalk.ir/f41/54629/

پایدار باشید/.

منظورشون این هست که مستقل با یک جای مرجع باشه
به نظرم مگفا باید باشه جایی که همه از اونجا میگیرن امما بازم دوستان بهتر میدونن

abbasss
August 15th, 2012, 18:24
ایشون گفتند نمایندگی مستقل...

اما اگر بخواهند مستقیم با مگفا کار کنند، باید سورس رو بخرند که هزینه اش بسیار بیشتر است و چند میلیون باید هزینه کنند/.

majidisaloo1
August 15th, 2012, 18:30
ایشون گفتند نمایندگی مستقل...

اما اگر بخواهند مستقیم با مگفا کار کنند، باید سورس رو بخرند که هزینه اش بسیار بیشتر است و چند میلیون باید هزینه کنند/.

احتمالا جای ارزون تر هم باشه برای این کار

abbasss
August 15th, 2012, 18:33

اول عرض کنم ما سورس نداریم

در ثانی جای ارزانتر هم هست مطمئنا اما باید کیفیت رو هم در نظر گرفت

پایدار باشید

iMohsen
August 15th, 2012, 19:08
در صورتی که نیازمند نمایندگی مستقیم ( با اپراتور ) هستید میتوانید از طریق مگفا اقدام کنید .( با پیش شماره 3000 )
البته در صورتی که نیازمند دیگر اپراتور ها باشید باید مستقیم با آنها نیز در ارتباط باشید ( 2000 آتیه داده پرداز و 1000 رهیاب )

در ابتدا برای دریافت پنل مگفا حداقل 450 تا 600 هزار تومان باید پرداخت نمایید و بعد از آن هزینه ارسال پیامک برای شما تا سقف 10 میلیون تومان شارژ , مبلغ 100 ریال خواهد بود . در بازه های 25 میلیون تومانی هزینه پیامک به صورت پلکانی تا حداقل 85 ریال کاهش پیدا خواهد کرد .

البته در کنار این هزینه ها شما باید یک سامانه با حداقل استاندارد های موردنیاز در وب سرویس مگفا راه اندازی کنید که هزینه اولیه آن بین 3 تا 7 میلیون تومان و نگهداری ماهیانه آن از 300 تا 500 هزار تومان است .

به طور کل اگر امکان تبدیل شارژ به موجودی به سرعت زیاد دارید , بهتر هست که مستقیم با مگفا کار کنید و در غیر این صورت از طریق نمایندگی شرکت های رده سوم اقدام کنید .

پکیج ویژه نمایندگی ما فقط تا پایان ماه رمضان : هزینه نمایندگی 160 هزار تومان - هزینه پیامک 85 ریال به صورت ثابت . البته این آفر فقط در ماه رمضان معتبر است .

mehdisr
August 15th, 2012, 19:12

دوست عزیز سورس رو یعنی کمتر از چند میلیون هزینه کنند به کاربر بفروشن ؟ اون موقع خودشون چی !؟ فقط 3 شرکت با مخابرات قرار داد دارند که یکی از اونها مگفا است ( مرکز گسترش فناوری ایران)

بقیه همه از این شرکت ها خریداری میکنند و ریسلر ها هستند . شما میتونید ریسلر دسته اول باشی و هزینه ها رو به حداقل برسونید , تعرقه این شرکت ها نیز متفاوت هست و بستگی به خرید شما داره .

یک سری مسائل خاص هست که نمیشه توضیح داد در مورد نمایندگی ها و اونها تعیین کننده فروش و خدمات پنلها هستند .

medianet
August 15th, 2012, 20:14
سلام دوستان
ممنون که جواب دادید

منظورم اینه که من میخوام توی بازار فعالیت کنم آیا گیر نمیدن که مجوز از شورای عالی انفورماتیک ندارم ؟
ایا وزارت ارشاد گیر نمیده ؟

لطف کنید در این باره یکم اطلاعات بدید

abbasss
August 15th, 2012, 20:45
سلام دوستان
ممنون که جواب دادید

منظورم اینه که من میخوام توی بازار فعالیت کنم آیا گیر نمیدن که مجوز از شورای عالی انفورماتیک ندارم ؟

خیر دوست عزیز

موفق باشید

iMohsen
August 16th, 2012, 01:18
دوست عزیز سورس رو یعنی کمتر از چند میلیون هزینه کنند به کاربر بفروشن ؟ اون موقع خودشون چی !؟ فقط 3 شرکت با مخابرات قرار داد دارند که یکی از اونها مگفا است ( مرکز گسترش فناوری ایران)

بقیه همه از این شرکت ها خریداری میکنند و ریسلر ها هستند . شما میتونید ریسلر دسته اول باشی و هزینه ها رو به حداقل برسونید , تعرقه این شرکت ها نیز متفاوت هست و بستگی به خرید شما داره .

یک سری مسائل خاص هست که نمیشه توضیح داد در مورد نمایندگی ها و اونها تعیین کننده فروش و خدمات پنلها هستند .

همیشه کار کردن با فروشندگان و یا ارایه کنندگان خدمات در سطح اول هزینه ها رو به حداقل نمیرسونه .
البته میتونه کاهش پیدا کنه اما مسلما همونطور که گفتم منابع مالی قوی میخواد تا بتونه مشتری از پس این تراکنش ها بربیاد .

هیچ مساله خاصی وجود نداره .
نمایندگان یک قیمتی خرید میکنن . یک قیمتی فروش . نماینده نمایندگان هم همینطور ... هزینه خدمات که به انتخاب هست و مابقی موارد هم که روشن هست .
این روال در شغل و در هر رسته ای از مشاغل وجود داره و وجود خواهد داشت .

سلام دوستان
ممنون که جواب دادید

در حال حاضر ارایه خدمات پیامک نیازمند مجوز خاصی از مرجع خاصی نیست .
اصلا ارتباطی به ارشاد نداره . نهاد های مرتبط به ترتیب اپراتور سطح یک / مخابرات / طرف دریافت کننده پیامک هستند که امکان طرح دعوی در مورد پیامک را دارند .

mehdisr
August 16th, 2012, 11:34
دوست عزیز iMohsen (http://www.webhostingtalk.ir/member/652/)

من هم منظورم همین بود اما کار کردن با خود یکی از اون 3 شرکت ارائه دهنده میتونه مثبت تر در کار باشه .البته باید بتونی هزینه مالی بیشتری سرمایه گذاری کرد.

برای کسی که میخواهد این شغل و حرفه باشه باید به این صورت باشه . این نظر شخصی بنده هست و شما می تونید قبول نکنید . البته فکر کنم حرف ما و شما یکی هست فقط نوع گفتن موضوع فرق میکنه

موفق و پیروز باشید

mohashemi
August 16th, 2012, 12:09
نه کسی به شما گیر نمیده ، اما اگر بخواهید مستقیم با مگفا کار کنید باید یک خط حد اقل 8 رقمی به قیمت 1.5 تا 3 میلیون بخرید مگفا به شما پنل نمیده و باید حد اقل 4 تا 5 میلیون هزینه کنید تا یک سیستم مناسب بنویسید و زمان بر هم هست ، بهترین کار استفاده از شرکت هایی هست که این کار رو کرده اند از لحاظ سود آوری چه با مگفا کار کنید چه با شرکت های زیر دستش یکی هست وضعیت ، چون نرخ ها استاندارد و تابع مگفا هستند ، و بازار هم اینقدر رقابتی شده که نرخ بالا نباشه ، شما می توانید از این شرکت ها نمایندگی بگیرید و باهاشون کار کنید ، چند تا پارامتر مهمه توی پنل هاشون ، یکی امکاناتی که بهتون میدن ، یکی سرعت ارسال ، یکی امکان بازگشت هزینه ارسال های نا موفق و بانک های اطلاعاتی پنل که به نظر من پارامتر های مهمی هستند
در صورتی هم که تمایل داری ما هم می تونیم بهت نمایندگی بدیم ، www.paarmis.com (http://www.paarmis.com) 03116263661

samansystems
August 16th, 2012, 14:22
اگر نياز به نمايندگی داريد کاملترين پنل نمايندگی رو عصر اس ام اس ارائه ميده:

http://www.asresms.net

medianet
August 16th, 2012, 18:09
ممنون دوستان از راهنماییتون

موفق باشید