PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در مورد سرویس پارس انلاین

hpnn.wm
August 14th, 2012, 13:40
بنده قبلا از سرویس مخابرات و شاتل و هر دوشون در حد قابل قبولی بودند ولی تند تند قطع و وصل می شدند مثلا سرویس 128 با همون سرعت 128 دانلود می کرد نه کتر نه بیشتر
ولی از قطعی هاش ناراضی بودم تصمیم دارم از پارس انلاین سرویس 512 بگیریم سرعت روزانش بین 200-300 هست ( یکی از دوستان داره) و می خواستم اطلاعاتی از این سرویس دهنده اینترنت
داشته باشم مثلا سرعتش در روز ایا افت میکنه ؟
سرعت دانلود شبانه اش چطوریه ؟
کسانی که از این سرویس دهنده خریدد از سرویسشون راضی اند؟
در ضمن من در شهر تبریز هستم
با تشکر اگر تجربیاتتون رو درباره این isp با ما به اشتراک بگذارید
لطفا دلایلتون رو هم در این تاپیک بگید

alireza.076
August 14th, 2012, 14:12
سرعتی که این شرکت ها ارائه میدهند به یک دلیل هست، *سیاست شرکت*
اگه شما سرویس نامحدود 512 بگیرید سرعت شما 60K میباشد و یه مقدار کمی هم تشویقی به شما میخوره مثلا اگه 128 بگرید 16k میتونید دانلود کنید اما با تشویقی میتونید 25K آخرش دانلود کنید،البته این هم به سیاست شرکت مربوطه ولی تشویقی نامحدود کمه. اما برای سرویس های محدود این محدودیت سرعت رو بر میدارند و گاهی سرعت شما با سرویس 128 تا 250 یا بیشتر هم میرسه که به این دلیل هستش: شما با سرعت بالا دانلود بیشتری کنید و حجم شما زود تمام شود و دوباره ترافیک بخرید، معمولا قیمت هر گیگ ترافیک هم خیلی بالا هست و اصلا نمیصرفه، یه راه خوب اینه که شما سرویس نامحدود بگیرید و موقع درخواست اشتراک به شرکت بگید که روی پورت شرکت خودشون adsl بدهند نه از پورت مخابرات، من خیلی از این شرکت ها رو دیدم که گاهی بعضی سرویس ها رو روی پورت مخابرات میدهند که ...
این دلیل قعطی شرکت ها هست
با تشکر

hpnn.wm
August 14th, 2012, 14:16
اوکی اخه دوست بنده الان که تقریبا ساعت شلوغیه داره با سرعت 250 دانلود می کنه
و تقریبا می شه گفت خوبه ولی در کل می گم اگه کسی شرکت دیگه ای رو می شناسه که بیشتر از این می ده
و یا اصلا دلیلی داره که از پارس انلاین خوشش نمی اد بگه

alireza.076
August 14th, 2012, 14:27
شما ساعت شلوغی رو چند میزارید؟
فکر میکنید از ساعت 8 صبح تا 4 بعد ظهر رو ساعت شلوغی میگند؟
شما به دوستوتن بگید ساعت 1 شب که دانلود رایگان هست دانلود انجام دهدنید اگه سرویس 128 داشته باشند خیلی سعی کنه 16k دانلود کنه و ...
شما در چه شهری سکونت دارید؟

hpnn.wm
August 14th, 2012, 15:06
والا موضوع هم سر همین شبانه و .... هست
در مورد شهرستان هم باید بگم توی تاپیک اول گفتم که توی تبریز هستیم
و در مورد اینترنت هم محدود می گم نه نامحدود

taghi.karimi
August 14th, 2012, 15:12
شما ساعت شلوغی رو چند میزارید؟
فکر میکنید از ساعت 8 صبح تا 4 بعد ظهر رو ساعت شلوغی میگند؟
شما به دوستوتن بگید ساعت 1 شب که دانلود رایگان هست دانلود انجام دهدنید اگه سرویس 128 داشته باشند خیلی سعی کنه 16k دانلود کنه و ...
شما در چه شهری سکونت دارید؟

فرمودن تبریز,که باز سیاست کاری سرعت دانلود بر میگردد به تعداد مشترکینی که در اون منطقه تحت پوشش هستند!

اوکی اخه دوست بنده الان که تقریبا ساعت شلوغیه داره با سرعت 250 دانلود می کنه
و تقریبا می شه گفت خوبه ولی در کل می گم اگه کسی شرکت دیگه ای رو می شناسه که بیشتر از این می ده
و یا اصلا دلیلی داره که از پارس انلاین خوشش نمی اد بگه

معمولا ساعت پر ترافیک زمانی هست که دانلود رایگان است و اکثرا فایلهای خود را برای آن زمان روی دانلود قرار میدهند!
شما نیز سوال کنید که در ساعات که دانلود رایگان است سرعت دانلود به چه صورت است/البته همه جا اینطور نیست که کم باشد ,شاید ضریب نفوذ آن شرکت در منطقه ای کم باشد و دانلود شبانه آن منطقه نیز بالا باشد!
شرکتهای زیادی هستند در این ضمینه اما تجربه چندین ساله ما با پارس آنلاین در ضمینه ارائه خط اینترنت و پهنای باند و سرویس اینترنت از بهترین ها در منطقه ما بوده که میتوان گفت قطعی آن قریب 0 بوده است!
موفق باشید!

hpnn.wm
August 14th, 2012, 16:04
کس دیگه ای نظر نداره یعنی توی این انجمن فقط 2 نفر از پارس انلاین سرویس دارند ؟

danitfk
August 14th, 2012, 16:12
سرویس های محدود پارس آنلاین یه همچین سیستمی داره :
1. حداقل سرعت دانلود داره .. مثلا اگه 256 دارید از 40 کمتر نمیشه
2. سقف سرعت ندارید ؛ یعنی اگه خلوت باشه تا 2048 میره :67:
پشتیبانیش از مخابرات ( :d ) و شاتل خیلی خیلی بهتره ..
کلا بهتر از این ISP ندیدم :d 8-}

hpnn.wm
August 14th, 2012, 20:07
اخرش نفهمیدیم خوبه یا بده بابا یکمی مشارکت بکند دیگه !!!!

arman_2
August 14th, 2012, 20:21
من حدود دو سال ازشون داشتم. اوایل خوب بودن.
یه بدی که داره سرویسشون یک دست نیست منظورم اینه که یه چند وقت بده یه چند وقت عالیه. مثلا یه باز آخرای قراردادم بود شبا سرعت رو 250 کیلو بایت یود. (کاش همیشه همین طوری بودن) . تشویق شدم سریع رفتم قراردادمو تمدید کردم. دقیقا بعدش سرعت داغون شد.
الان 2 مگ شاتل گرفتم.
البته یه موضوع مهمی دیگه ای هم هست. این سرعت به تجهیزات مخابرات محلی خودتون هم خیلی بستگی داره.

arman_2
August 14th, 2012, 20:23
راستی توی سرویس های adsl چیزی به عنوان oversell وجود داره؟

hpnn.wm
August 14th, 2012, 20:45
مگه سرور هست که اور سل بکنه ؟؟؟
در ضمن من الان شنیدم که شبا سرعتش می اد پایین ولی اونی که شما گفتی بر عکسش بود
شما مطمئن هستی که شبا سرعتش 250 بود ؟

hosinaa
August 14th, 2012, 20:49
استفاده در شب باید بی خیال بشید;)وقتی رایگان میشه از دایل اپ هم بدتره
مگر اینکه درکنارش مخابرات داشته باشید یا اینکه از پارس انلاین نامحدود بگگیرید که سرعتتون تغیر نمیکنه
و یه چیز دیگه اینجا بحث قیمت ترافیکش هست که در پارس انلاین دو برابر بعضی از شرکتها مثل مخابرات و..
موفق باشید
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

hpnn.wm
August 14th, 2012, 21:07
در کل توی تبریز زیاد تعریفشو شنیدم
توی بقیه شهر ها نمی دونم چطوریه

Sir.DarKNesS
August 14th, 2012, 22:57
این نامحدوش چطوریه تو سایتش نمیشه خریداری کرد حتما باید بری ای اس پی ؟

بعد 256 نامحدوش همش 30kb میده ؟ یا کمو زیادم میشه ؟

mohammadlover
August 14th, 2012, 23:02
سلام
من میخواستم تا چند روز دیگه از پارس آنلاین بگیرم و به دو دلیل کلاً منصرف شدم از اینکار :

1-ساعت رایگان شبانه الاًن 1-6 هستش ولی قراره از چند روز دیگه بشه 2-7.

2-تا چند روز دیگه قراره قانون Fair Use Policy رو روی تمام سرویس ها اعمال کنند و این یعنی اگر شما سرویس حجمی هم اگر داشته باشی ولی مصرف دانلود شبانه شما بالا باشه لیمیت میشید و دانلود دیگه معنی نداره.

اطلاعیه تغییر ساعات ترافیک رایگان شبانه اینترنت پرسرعت ADSL (http://www.parsonline.com/fa/news/adsl_free_night91)
«سیاست استفاده عادلانه» چیست و چرا اعمال می شود؟ (http://www.parsonline.com/fa/news/adsl_policy_fair)

موفق باشید

tar.gz
August 14th, 2012, 23:12
شما برو از همارا سرویس مخابرات بگیر. شبانه و روزانه سرعت چندان تفاوت نمیکنه

hpnn.wm
August 14th, 2012, 23:50
فقط حرفی از مخابرات و همراسیستم نزن که دیگه حالم به هم می خوره
درسته کیفیتش خوبه (از نظر سرعت) ولی توی مرکز شهید قندی کل تیر و تا 15 مرداد ما روزانه افت سرعت و یا قطعی 3-4 ساعته داشتیم
افتضاح بود اصلا ازش راضی نیستم

hpnn.wm
August 14th, 2012, 23:52
سلام
من میخواستم تا چند روز دیگه از پارس آنلاین بگیرم و به دو دلیل کلاً منصرف شدم از اینکار :

1-ساعت رایگان شبانه الاًن 1-6 هستش ولی قراره از چند روز دیگه بشه 2-7.

2-تا چند روز دیگه قراره قانون Fair Use Policy رو روی تمام سرویس ها اعمال کنند و این یعنی اگر شما سرویس حجمی هم اگر داشته باشی ولی مصرف دانلود شبانه شما بالا باشه لیمیت میشید و دانلود دیگه معنی نداره.

اطلاعیه تغییر ساعات ترافیک رایگان شبانه اینترنت پرسرعت ADSL (http://www.parsonline.com/fa/news/adsl_free_night91)
«سیاست استفاده عادلانه» چیست و چرا اعمال می شود؟ (http://www.parsonline.com/fa/news/adsl_policy_fair)

موفق باشید

و یه چیز دیگه این جا که نوشته واسه سرویس های نامحدود ارائه می شه

hpnn.wm
August 15th, 2012, 14:08
من بالاخره برای تست یه سرویس 512 خریدم
مبلغ 39500 + 5% مالیات ارزش بر افزوده + 10000 هزینه راه اندازی اولیه
که جمعا شد 45750 تومان دادم و هزینه تمدید هم 39500 هست حالا نمی دونم چرا کمتر در اومد؟؟؟؟؟؟:39:
جالب اینه که صبح سفارش دادم الان وصل شده و به نظرم از نظر سرعت تحویل سرویس عالی هستند
این هم اسکرین شاتی از سرعت دانلود من هست که ساعت 2 ظهر گرفته شده منتظر شب هستم تا ببینم شب ها سرعتش چطوره
7815

mohammadlover
August 15th, 2012, 14:21
سلام
ترافیک چقدر گرفتید ؟
((*پارس آنلاین برای ماه رمضان یه طرح داره که 1 ماه میتونید رایگان استفاده کنید و این رایگان بودن هم هزینه راه اندازی، رانژه و خوده سرویس هستش. شنیدم 256 هستش با ترافیک 2 گیگ، از اون چرا استفاده نکردید ؟))
موفق و پیروز باشید

Sir.DarKNesS
August 15th, 2012, 14:48
من بالاخره برای تست یه سرویس 512 خریدم
مبلغ 39500 + 5% مالیات ارزش بر افزوده + 10000 هزینه راه اندازی اولیه
که جمعا شد 45750 تومان دادم و هزینه تمدید هم 39500 هست حالا نمی دونم چرا کمتر در اومد؟؟؟؟؟؟:39:
جالب اینه که صبح سفارش دادم الان وصل شده و به نظرم از نظر سرعت تحویل سرویس عالی هستند
این هم اسکرین شاتی از سرعت دانلود من هست که ساعت 2 ظهر گرفته شده منتظر شب هستم تا ببینم شب ها سرعتش چطوره
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/7815-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-parsonline-speed-jpg

512 نامحدود گرفتیت ؟؟؟؟

alireza.076
August 15th, 2012, 16:20
هزینه ی راه اندازی؟؟؟؟!!!!
دوست عزیز هزینه ی راه اندازی وقتی دریافت میشود که شما برای اولین بار اقدام به دریافت adsl میکنید و از سرویس دهنده درخواست میکنید که به خانه شما تشریف بیارند و اتصال و غیره رو به شما آموزش دهند!
شرط میبندم که طرف 5 تومن از شما اظافه گرفت و به شما گفت که هزینه ی راه اندازی داره و ریخت تو جیب در صورتی که میبایست 10 تومن میگرفت!!!

iranian-portal
August 15th, 2012, 16:24
هزینه ی راه اندازی؟؟؟؟!!!!
دوست عزیز هزینه ی راه اندازی وقتی دریافت میشود که شما برای اولین بار اقدام به دریافت adsl میکنید و از سرویس دهنده درخواست میکنید که به خانه شما تشریف بیارند و اتصال و غیره رو به شما آموزش دهند!
شرط میبندم که طرف 5 تومن از شما اظافه گرفت و به شما گفت که هزینه ی راه اندازی داره و ریخت تو جیب در صورتی که میبایست 10 تومن میگرفت!!!

طبق بخشنامه و تصمیمات جدیدی که مخابرات گرفته
مبلغ 10هزار تومان اولیه جهت رانژه کردن خط تلفن دریافت میشه
که این مصوبه به بند های متنوعی تقسیم شده که اگر شما خط رو طی 24ساعت رانژه کنید یا 72 ساعت یا بیش از این مبالغ متفاوت هست
آیین نامه جدیدش رو حالا وقت شد براتون پیوست می کنم

iranian-portal
August 15th, 2012, 16:31
مگه سرور هست که اور سل بکنه ؟؟؟
در ضمن من الان شنیدم که شبا سرعتش می اد پایین ولی اونی که شما گفتی بر عکسش بود
شما مطمئن هستی که شبا سرعتش 250 بود ؟

بله دوست عزیز سرور هست و تو ایران هم رسما در حال اورسل شدن هست
این اورسل هم به دستور مخابرات انجام میشه
یک پورت Dedicate با سرعت 128 رو با ضریب اشتراک 1/10 تقدیم می کنند که یعنی اورسل واقعی که سرعت دانلود 128 میشه 10 الی 16 کیلو بایت
اما شرکت های خصوصی مثل صبا نت و... جهت حفظ کیفیت پورت های پرقدرت رو با ضریب اشتراک 1/10 میدن مثلا پورت 1مگ که معمولا 128 صبا سرعت دانلودش بالای 100 هست
و اگر تا حالا دنبال این جریان رفته باشید مثلا شرکت مبین نت اگر درخواست کنید یک Dedicate با مبلغ ماهیانه 580هزار تومان در اختیارتون میزاره که سرعت دانلود اختصاصی برای شما در پهنای باند نامحدود هست

راستی توی سرویس های adsl چیزی به عنوان oversell وجود داره؟
با توجه به توضیحات بالا بله اورسل داریم

hpnn.wm
August 15th, 2012, 21:03
512 نامحدود گرفتیت ؟؟؟؟
نه 512 با 6 گیگ حجم

hpnn.wm
August 15th, 2012, 21:06
سلام
ترافیک چقدر گرفتید ؟
((*پارس آنلاین برای ماه رمضان یه طرح داره که 1 ماه میتونید رایگان استفاده کنید و این رایگان بودن هم هزینه راه اندازی، رانژه و خوده سرویس هستش. شنیدم 256 هستش با ترافیک 2 گیگ، از اون چرا استفاده نکردید ؟))
موفق و پیروز باشید
اتفاقا یکی از دوستان خرید داشتند 128 ارائه می ده با سرعت 128 دانلود می کنه و افت سرعت به هیچ وجه نداره
کاملا رایگان برای 1 ماه هست 2 گیگ حجم برای همون 1 ماه ارائه می دند ولی یه مشکلی که داره دانلود رایگان شبانه نداره

mohammadlover
August 16th, 2012, 01:26
بله دوست عزیز سرور هست و تو ایران هم رسما در حال اورسل شدن هست
این اورسل هم به دستور مخابرات انجام میشه
یک پورت Dedicate با سرعت 128 رو با ضریب اشتراک 1/10 تقدیم می کنند که یعنی اورسل واقعی که سرعت دانلود 128 میشه 10 الی 16 کیلو بایت
اما شرکت های خصوصی مثل صبا نت و... جهت حفظ کیفیت پورت های پرقدرت رو با ضریب اشتراک 1/10 میدن مثلا پورت 1مگ که معمولا 128 صبا سرعت دانلودش بالای 100 هست
و اگر تا حالا دنبال این جریان رفته باشید مثلا شرکت مبین نت اگر درخواست کنید یک Dedicate با مبلغ ماهیانه 580هزار تومان در اختیارتون میزاره که سرعت دانلود اختصاصی برای شما در پهنای باند نامحدود هست

با توجه به توضیحات بالا بله اورسل داریم

جسارتاً اسم این کار و فناوری "Burst" هستش یعنی مثلاً اگه اکانت شما رو روی یک خط 2 مگابیت شیر بزارن و شما هم سرویس 512 گرفته باشی به شرط اینکه کسی تو شبکه ISP مصرف نداشته باشه شما میتونید از 2 مگ استفاده کنید ولی هیچ تضمینی برای اون نیست ولی اگر چند نفر همزمان دانلود داشته باشن تو ISP ، شما میتونی با همون 512 خودتون دانلود کنید و نه بیشتر.
موفق باشید

hpnn.wm
August 16th, 2012, 12:16
والا برای ما که دیروز از 250 پایینتر نیومد حتی شب هم از 220 پایین تر نیومد
در حالی که این ای اس پی توی شهر ما هم کم مشتری نداره !!!!!
ولی بازم خوبه

alireza.076
August 16th, 2012, 13:28
طبق بخشنامه و تصمیمات جدیدی که مخابرات گرفته
مبلغ 10هزار تومان اولیه جهت رانژه کردن خط تلفن دریافت میشه
که این مصوبه به بند های متنوعی تقسیم شده که اگر شما خط رو طی 24ساعت رانژه کنید یا 72 ساعت یا بیش از این مبالغ متفاوت هست
آیین نامه جدیدش رو حالا وقت شد براتون پیوست می کنم

ما که توی شهرمون از این پولای مفتکی به کسی نمیدیم. (لاهیجان)
شرمنده من از این بخشنامه خبر نداشتم ولی من 3روزه پیش از شرکت اندیشه سبز خزر سرویس گرفتم پولی بابت اشتراک دریافت نکردند و فقط پول خود سرویس رو دریافت کردند

ourweb
August 16th, 2012, 13:30
بنده قبلا از سرویس مخابرات و شاتل و هر دوشون در حد قابل قبولی بودند ولی تند تند قطع و وصل می شدند مثلا سرویس 128 با همون سرعت 128 دانلود می کرد نه کتر نه بیشتر
ولی از قطعی هاش ناراضی بودم تصمیم دارم از پارس انلاین سرویس 512 بگیریم سرعت روزانش بین 200-300 هست ( یکی از دوستان داره) و می خواستم اطلاعاتی از این سرویس دهنده اینترنت
داشته باشم مثلا سرعتش در روز ایا افت میکنه ؟
سرعت دانلود شبانه اش چطوریه ؟
کسانی که از این سرویس دهنده خریدد از سرویسشون راضی اند؟
در ضمن من در شهر تبریز هستم
با تشکر اگر تجربیاتتون رو درباره این isp با ما به اشتراک بگذارید
لطفا دلایلتون رو هم در این تاپیک بگید
با سلام ما الان نامحدود داریم از پارس انلاین سرعت دانلود حداقل بین 400 تا 500 هست در روز وقتی هم شب تعرفه ازاد میشه تا 700 هم میرسه

hpnn.wm
August 16th, 2012, 13:36
ببخشید چند تا سوال
1- کدوم شهر هستید؟
2-کدوم پلن رو تهیه فرمودید ( سرعت )؟
3-قیمت پلنی که تهیه فرمودید چنده ؟

ourweb
August 16th, 2012, 13:38
ببخشید چند تا سوال
1- کدوم شهر هستید؟
2-کدوم پلن رو تهیه فرمودید ( سرعت )؟
3-قیمت پلنی که تهیه فرمودید چنده ؟

POL-2048-U
خوزستان اهواز
برای ما این افتاد 300 در ماه
البته 15 تا سیستم اینجا با اینترنت وصل هستند و خیلی کارهای سنگینی انجام میگردد
و حتا باهاش تورنت هم استفاده میکنیم :d

hpnn.wm
August 16th, 2012, 15:28
برای بنده هم عالیه
حداقل از اون شاتل و مخابرات بسیار عالیه
اینجا از شاتل گرفتیم برای پشتیبانی که فقط از 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر هست باید 30 دقیقه وای می ستادیم
بعد یکی بر می داشت می گفت افت سرعت داریم و .... و به تهران وصل می کرد
خلاصه کلی مکافات داشت الان توی این 2 روز کلا راضی ام اصلا افت سرعت و قطعی ... نداشته که هیچ
سرعتش هم مناسبه نسبت به پولی که پرداخت کردیم و دانلود شب ها هم که عالیه
فقط یه مشکلی که داره اینه شاتل 7 ساعت دانلود رایگان داشت (شبانه ) مخابرات 6 ساعت ولی این 5 ساعت داره
یکمی نسبت به اون ها ساعت کمتری داره متاسفانه ولی در کل نسبت به isp های دیگه در تبریز عالیه

php.online
August 16th, 2012, 15:42
من هم اصفهان پارس آنلاین داشتم هم مشهد هم رشت.
یه مدت صبا و شاتل هم استفاده کردم با مخابرات که اصلا حرفشو هم نزن افتضاح هم کیفیت هم سواد پشتیبانی هم جوابگویی.
شاتل هم خوبه اگه بهتر نباشه بدتر نیست. اما من تعصب خاصی روی پارس آنلاین پیدا کردم.پارس آنلاین اگه مشکلی هم پیش بیاد شهرتون جواب ندن پشتیبانی تهران حتما جواب میدن. خداییش ما که راضی هستیم. فکر کنم الان هم یک ماه رایگان برای تست میده تو ایام ماه رمضان. به سایتش مراجعه کنید.

scary-x2
August 16th, 2012, 15:46
پارس آنلاین روزها حرف نداره
ولی ساعت 1-6 چون دانلود رایگان هست . سرعت میترکه . من بعضی اوقات اعصابم خورد میشه سیستم رو خاموش میکنم ساعت 1 به بعد
البته مثل اینکه قراره بکننش 2-7 دانلود رایگان

arvin_b
August 16th, 2012, 16:20
سلام

من الان 4 ساله دارم از پارس آنلاین سرویس می گیرم
اول کار سرعت ها ثابت بود 128 ثابت همیشه 16 میداد چند وقت بعد سرعت ها بالا تر اومد یک مدت با 512 داخل شب سرعت 230 ثابت می شد ولی الان نزدیک به 8 ماهی هست سرعت ها خیلی کم شده روی هر سرویس سرعت خیلی فرق می کنه با اکانت 1 مگ همیشه سرعت 200 تا 230 میده ولی الان که 256 دارم سرعت توی این چند ماه خیلی پایین میاد شب ها سرعت روز 190 هست شب از 5 تا 20 کیلوبایت هست الان برای روز خوبه ولی برای شبها اصلا از سرعت راضی نیستم
ولی در کل من سیستم 24 ساعت روشن هست در روز نهایت 1 بار قطع میشه
اگر مصرف زیاد هم دارید میتونید از تعرفه ترافیک اضافه استفاده کنید 100 گیگ را میده 200000 ولی ترافیک های پایین مثل 1 گیگ 5200 در میاد که به صرفه نیست

و یک مورد دیگه دانلود رایگان پارس آنلاین الان از ساعت 1 تا 6 هست ولی بعضی وقت تا 6.30 یا 6:50 هم رایگانه که سرعت داخل این زمان نهایت هست من امروز تا 6.45 دانلود زدم رایگان بود سرعت بعد از 6 به 190 تا 200 رسید ولی چیزی کم نکرد خیلی وقت هم هست اینطور هست هیچ وقت تا حالا 6 نبوده رایگانش یا 6:30 بود یا تا 7 ( ولی من از پارس آنلاین اصفهان سرویس دارم شاید جای دیگه این طور نباشه )

hpnn.wm
August 16th, 2012, 16:54
پارس آنلاین روزها حرف نداره
ولی ساعت 1-6 چون دانلود رایگان هست . سرعت میترکه . من بعضی اوقات اعصابم خورد میشه سیستم رو خاموش میکنم ساعت 1 به بعد
البته مثل اینکه قراره بکننش 2-7 دانلود رایگان

اینجا 512 صبح ها 250-300 هست شب ها هم 200-250

من هم اصفهان پارس آنلاین داشتم هم مشهد هم رشت.
یه مدت صبا و شاتل هم استفاده کردم با مخابرات که اصلا حرفشو هم نزن افتضاح هم کیفیت هم سواد پشتیبانی هم جوابگویی.
شاتل هم خوبه اگه بهتر نباشه بدتر نیست. اما من تعصب خاصی روی پارس آنلاین پیدا کردم.پارس آنلاین اگه مشکلی هم پیش بیاد شهرتون جواب ندن پشتیبانی تهران حتما جواب میدن. خداییش ما که راضی هستیم. فکر کنم الان هم یک ماه رایگان برای تست میده تو ایام ماه رمضان. به سایتش مراجعه کنید.

بله توی همین تاپیک هم گفتم دوستان خریده بودند با اسم 128 خریده بودند و سرعت دانلود هم 128 کیلوبایت بر ثانیه ولی دانلود رایگان نداره در مورد نمایندگی هم باید عرض بکنم
اصلا مشکلی وجود نداشته که به نمایندگی اطلاع بدیم : دی

سلام

من الان 4 ساله دارم از پارس آنلاین سرویس می گیرم
اول کار سرعت ها ثابت بود 128 ثابت همیشه 16 میداد چند وقت بعد سرعت ها بالا تر اومد یک مدت با 512 داخل شب سرعت 230 ثابت می شد ولی الان نزدیک به 8 ماهی هست سرعت ها خیلی کم شده روی هر سرویس سرعت خیلی فرق می کنه با اکانت 1 مگ همیشه سرعت 200 تا 230 میده ولی الان که 256 دارم سرعت توی این چند ماه خیلی پایین میاد شب ها سرعت روز 190 هست شب از 5 تا 20 کیلوبایت هست الان برای روز خوبه ولی برای شبها اصلا از سرعت راضی نیستم
ولی در کل من سیستم 24 ساعت روشن هست در روز نهایت 1 بار قطع میشه
اگر مصرف زیاد هم دارید میتونید از تعرفه ترافیک اضافه استفاده کنید 100 گیگ را میده 200000 ولی ترافیک های پایین مثل 1 گیگ 5200 در میاد که به صرفه نیست

و یک مورد دیگه دانلود رایگان پارس آنلاین الان از ساعت 1 تا 6 هست ولی بعضی وقت تا 6.30 یا 6:50 هم رایگانه که سرعت داخل این زمان نهایت هست من امروز تا 6.45 دانلود زدم رایگان بود سرعت بعد از 6 به 190 تا 200 رسید ولی چیزی کم نکرد خیلی وقت هم هست اینطور هست هیچ وقت تا حالا 6 نبوده رایگانش یا 6:30 بود یا تا 7 ( ولی من از پارس آنلاین اصفهان سرویس دارم شاید جای دیگه این طور نباشه )

اگه مودم رو روشن خاموش بکنید می فهمید که کم می کنه واسه ما که اینطوری بوده

arvin_b
August 16th, 2012, 16:57

بله ولی کم نمی کنه بعد از 4 سال که این کار را انجام می دم 100 درصد اطمینان دارم تا 6:30 برای من رایگان هست

hpnn.wm
August 16th, 2012, 17:40
والا واسه ما که نیست :دی

alireza.076
August 16th, 2012, 20:29
اینجا 512 صبح ها 250-300 هست شب ها هم 200-250

بله توی همین تاپیک هم گفتم دوستان خریده بودند با اسم 128 خریده بودند و سرعت دانلود هم 128 کیلوبایت بر ثانیه ولی دانلود رایگان نداره در مورد نمایندگی هم باید عرض بکنم
اصلا مشکلی وجود نداشته که به نمایندگی اطلاع بدیم : دی

دوست عزیز چه ربطی داره؟ دانلود رایگان شبانه تعرفه ی همه ی شرکت ها هستش و اگه شرکتی این تعرفه رو معرفی کنه اما به ان عمل نکنه جرم محسوب میشه. اگه برای شما اینجوری هست بهتره که پیگیری کنید
موفق باشید

mohamad2314
August 16th, 2012, 20:41
سود این شرکت بیشتر از فزوختن ترافیک !

hpnn.wm
August 16th, 2012, 22:16
نه شاتل هم همین قیمت رو می ده
و مخابرات و هماراسیستم (شرکت ارائه adsl در تبریز) اونا هم با این قیمت می فروشند

srsh
August 16th, 2012, 22:26
من 128 پارس آنلاین دارم سرعت دانلودش افتضاحه

alireza.076
August 16th, 2012, 23:21
به نظر من اگه توی بخشی که شما زندگی میکنید مصرف کنندگان اینترنت زیاد هستند کلا بی خیال اینترنت از مخابرات باشید اما اگه اینطور نیست و در پایین شهر زندگی میکنید مخابرات انتخاب خوبی هست اما بهتره که به صورت واسته خرید کنید نه مستقیم از مخابرات البته دیگه فکر نکنم جایی مخابرات مستیقیم اقدام به فروش کنه

mehdisr
August 17th, 2012, 00:00
در مورد پارس آنلاین می تونم بگم که سرویس های خوبی میده ( قیمت هم خوبه )

البته در بعضی از مراکز مخابراتی زیاد خوب نیست .

من چند سرویس دارم و از مناطق مخابراتی مختلف 3 تا .

در 2 تای اینها سرویس 256 خریداری کردم اما پهنای باندی که برای ما برای ریسو باز کردن 2048 هست و برای ارسال 1024 . واقعا هم زیر 130 دانلود نمیشه .

در جای دیگه ای که سرویس 512 خریداری کردم . سرعت پایین تر هست .

اگر دیدی منطقه مخابرای شما خوبه شک نکن بخر .

حدود بیش از 3 سال دارم استفاده می کنم . قبلا هم از سپنتا استفاده میکردم که اون هم بسیار عالی هست اما گرون هست .

hpnn.wm
August 17th, 2012, 01:09
این هم اسکرین شاتی از دانلود شبانه در ساعت 1:05 نیمه شب
البته سرعت به 170 می رفت و دوباره به 230 برمی گشت و دوباره تکرار می شد ولی از 170 پایین تر نمی رفت
بعضی اوقات هم بیشتر می شد مثلا 350 و ..... که میانگین همون 230-250 هست
در کل از این بهتر نمی شه
7871

alireza.076
August 17th, 2012, 06:48
این هم اسکرین شاتی از دانلود شبانه در ساعت 1:05 نیمه شب
البته سرعت به 170 می رفت و دوباره به 230 برمی گشت و دوباره تکرار می شد ولی از 170 پایین تر نمی رفت
بعضی اوقات هم بیشتر می شد مثلا 350 و ..... که میانگین همون 230-250 هست
در کل از این بهتر نمی شه
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/7871-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-parsonline-jpg

شما بهتره از سایت میهن دانلود یه فایل رو دانلود کنید و سرعت خودتون رو روش آزمایش کنید.

hpnn.wm
August 17th, 2012, 10:07
میهن دانلود خودش سرعت اضافه نمی ده
سرعت اصلی باید بدون لیمیت شدن توسط سروری که ازش دانلود می کنیم اندازه گیری بشه مثل کش فلای

alireza.076
August 17th, 2012, 10:19
ولی من که بدون محدودیت دانلود میکنم البته از بعضی لینک ها

fa_karoon
July 12th, 2014, 09:57
لطفا خوزستانی ها و اهوازی ها هم نظرشون رو بگن من بتونم تصمیم بگیرم.
شرکت از پارس آنلاین استفاده می کنیم سرعتش خوبه اما یه مدت هست قطعی داره، بعد نمی دونم چرا احساس می کنم *****ینگش بیشتر از وایمکس ایرانسل به درد نخوری هست که خونه دارم

hosinaa
July 12th, 2014, 15:18
لطفا خوزستانی ها و اهوازی ها هم نظرشون رو بگن من بتونم تصمیم بگیرم.
شرکت از پارس آنلاین استفاده می کنیم سرعتش خوبه اما یه مدت هست قطعی داره، بعد نمی دونم چرا احساس می کنم *****ینگش بیشتر از وایمکس ایرانسل به درد نخوری هست که خونه دارم

سلام
این سوال دیگه برای کسایی که نیاز به اینترنت عالی دارن کامل مشخص هست :)
اگر با اینترنت کار داری حداقل 2 اینترنت با سیم و بی سیم باید داشته باشین

در مورد اینترنت adsl هم باید بگم مرکز مخابراتت بستگی داره به تجهیزاتی که اون شرکت اورده و پهنای باند که به اشتراک گذاشته
ممکنه پینگ تو با همسایه ات زمین تا اسمون فرق کنه هر دو در یک شرکت هستید و سرویس میگیرین .

daniad
July 12th, 2014, 18:40
من اهوازم و پارس آنلاین دارم
خیلی وقتا خوبه ولی بعضی وقتا بد میشه ما که مرکز امامیم
پشتیبانیش زیاد خوب نیست یعنی واقعا تو خیلی موارد کاری ازشون ساخته نیست ولی نسبتا سریع جواب میدن
100% از ایرانسل بهتره بابا با اون سرعتشو قیمتش و ...
اگه سرویس حجمی بگیری بهت تا سرعت 9mb/s رایگان میدن ولی شبا هر سرویسی داشته باشی تو ساعت رایگان سرعت تعرفت رو میدن
جدیدا پینگشونم زیاد شده
در کل سرویس نسبتا خوبیه

Green Home
May 8th, 2017, 21:20
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان؛
اینجانب از مشترکین اینترنت پرسرعت شرکت پارس آنلاین و در محدوده شرق تهران ساکن می باشم. به نظرم با توجه به امکانات موجود شرکت ها جهت ارائه سرویس اینترنت آنچه که از اهمیت بالایی برخوردار است اینکه می بایست از امکانات و سرویس های کدام شرکت در کدام منطقه استفاده کرد؟ به طوری که به عنوان مثال خودم قبل از درخواست سرویس مذکور تحقیق بسیاری انجام دادم. از آن جمله: مراجعه به کافی نت های نزدیک محل سکونت، پرس و جو از افرادی که در نزدیکی محل سکونت قبلاً از سرویس های فوق استفاده کرده اند و یا مراجعه به سایت نظرسنجی ها و استفاده از نظرات کاربران و جمع بندی مفید از نظرات آنان که بتوان به این نتیجه رسید: کدام شرکت در کدام محدوده یا منطقه پوشش بهتری میدهد. ممکن است پوشش شبکه ای یک شرکت در غرب یک شهر نسبت به شرق، شمال یا جنوب آن شهر متفاوت باشد. نتیجه اینکه سرویس های شرکت پارس آنلاین را به دلایل فوق انتخاب نمودم. در پایان عرایضم به اطلاع شما میرسانم سرویس و قراردادی که این دوره با شرکت بستم خرید و استفاده از 50 گیگ اینترنت پرسرعت با سرعت 2 مگ در طرح جشنواره پارس آنلاین با مبلغ 65000 تومان بود که به نظرم حجم و کیفیتش خوب، واقعی و فاقد قطعی می باشد.
(یا علی مدد، مؤید باشید.)