PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با سایت مایکروسافت

sarwhost
August 14th, 2012, 12:47
با سلام یکی از وی پ اس هامون که روش 2003 نصب هست سایت مایکروسافت روش باز نمیشه حتی برا اپدتیتم نمیره
و همچنین سایت مایکروسافت روش پینگم نمیده
ای پی شو هم تغیر دادم باز هم سایت بالا نمیاد
مشکل چی میتونه باشه
از نسخه ویندوز میتونه باشه

sarwhost
August 14th, 2012, 13:12
up

MagicVps.Com
August 14th, 2012, 13:16
با سلام یکی از وی پ اس هامون که روش 2003 نصب هست سایت مایکروسافت روش باز نمیشه حتی برا اپدتیتم نمیره
مشکل چی میتونه باشه
از توی ویندوز بلوک شده الان هرچی هم ایپی تغیر بدین فایده نداره مشکل داخل ویندوزتون هست

sarwhost
August 14th, 2012, 13:23
از توی ویندوز بلوک شده الان هرچی هم ایپی تغیر بدین فایده نداره مشکل داخل ویندوزتون هست
من الان باید چیکار کنم دقیقا"

MagicVps.Com
August 14th, 2012, 13:47
قبلا این مورد دیدیم درست توی خاطرم نیست
در کل از توی خود ویندوز بلوک شده ویندوز وقتی نصب میشه اگردرست اپدیت نشه از توی خود ویندوز بلوک میشه

میخواهید شمصخات بفرستید یه نگاهی کنم شاید تونستم درست کنم بارتون

اگرهم اطلاعات خاصی ندارید روی سرور حذف کنید و دوباره نصب کنید ویندوزتون

j4b3r
August 14th, 2012, 13:52
این فایل رو چک کنید
c:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
مشکل حل میشه احتمالا

sarwhost
August 14th, 2012, 13:57
این فایل رو چک کنید
c:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
مشکل حل میشه احتمالا

مهتواش به این صورته؟
Copyright (c) 1993-1999 Microsoft Corp. # # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows. # # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each # entry should be kept on an individual line. The IP address should # be placed in the first column followed by the corresponding host name. # The IP address and the host name should be separated by at least one # space. # # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol. # # For example: # # 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server # 38.25.63.10 x.acme.com # x client host 127.0.0.1 localhost

j4b3r
August 14th, 2012, 14:05
بعضی نشخه های ویندوز وقتی کرک میشن از طریق این فایل دسترسی به سایت مایکروسافت رو می بندن
ولی الان این فایل مشکلی نداشت
سعی کنید از ویندوز دیگه ای استفاده کنید.

MagicVps.Com
August 14th, 2012, 23:17
مشخصات دریافت شد

البته خوشون یه ایزو دادم نصب کردن ولی مجدد به مشکل برخورده بودن

یه ویندزو نصب و این مشکل کلا حل شد براحتی الان هم باز میشه سایت هم اپدیت میشه سرورشون

sarwhost
August 14th, 2012, 23:21
ممنون بله میخواستم اینجا هم بگم

mosili
August 14th, 2012, 23:42
مشخصات دریافت شد

البته خوشون یه ایزو دادم نصب کردن ولی مجدد به مشکل برخورده بودن

یه ویندزو نصب و این مشکل کلا حل شد براحتی الان هم باز میشه سایت هم اپدیت میشه سرورشون

مشکلش چی بود حالا ؟

Hostpolis
August 14th, 2012, 23:48
برای حل این مورد نیازی به نصب ویندوز نیست.

صرفا می تونید DNS Client رو غیر فعال کنید و ویندوز رو آپدیت کنید. بعد از این مراحل مشکل کاملا بر طرف میشه.

mosili
August 14th, 2012, 23:49
برای حل این مورد نیازی به نصب ویندوز نیست.

صرفا می تونید DNS Client رو غیر فعال کنید و ویندوز رو آپدیت کنید. بعد از این مراحل مشکل کاملا بر طرف میشه.

از کدوم قسمت ؟

Hostpolis
August 14th, 2012, 23:51
administrative tools > services

sarwhost
August 14th, 2012, 23:53
administrative tools > services
lمیشه دقیق بگید

Hostpolis
August 14th, 2012, 23:59
عمده ویندوزهای 2003 که اعضای این انجمن نصب میکنن همه برای یک آیزو فایل هست و مشکل مشابه داره.

این قدم ها رو دنبال کنید:

Start > Control Panel > Administrative Tools > Services

این تغییرات رو اعمال کنید:

Automatic Updates رو اتوماتیک و فعال کنید
Background Intelligent Transfer Service رو Manual و غیر فعال کنید
DNS Client رو غیر فعال و Stop کنید.

DNS سیستم رو به دی ان اس گوگل تغییر بدید:
8.8.8.8
8.8.4.4

سرور رو آپدیت کنید بصورت کامل:
Start > All Program > Windows update

نتیجه رو اینجا اعلام کنید.

MagicVps.Com
August 15th, 2012, 00:05
عمده ویندوزهای 2003 که اعضای این انجمن نصب میکنن همه برای یک آیزو فایل هست و مشکل مشابه داره.

این قدم ها رو دنبال کنید:

Start > Control Panel > Administrative Tools > Services

این تغییرات رو اعمال کنید:

Automatic Updates رو اتوماتیک و فعال کنید
Background Intelligent Transfer Service رو Manual و غیر فعال کنید
DNS Client رو غیر فعال و Stop کنید.

DNS سیستم رو به دی ان اس گوگل تغییر بدید:
8.8.8.8
8.8.4.4

سرور رو آپدیت کنید بصورت کامل:
Start > All Program > Windows update

نتیجه رو اینجا اعلام کنید.

اگر درست نصب بشه اصلا این مشکل پیش نمیاد همونطوری که برای این دوستمون از اول نصب کردم و بدون هیچ مشکلی کاملا اپدیت شد و سایت میکروسافت هم باز شد

Hostpolis
August 15th, 2012, 00:09
اگر درست نصب بشه اصلا این مشکل پیش نمیاد همونطوری که برای این دوستمون از اول نصب کردم و بدون هیچ مشکلی کاملا اپدیت شد و سایت میکروسافت هم باز شد

از اول نصب کردن، معمولا آخرین راه حل هست در محیطی که فعالیت داره انجام میشه روی سرور یا به عبارت دیگه پاک کردن صورت مساله.

MagicVps.Com
August 15th, 2012, 00:13
از اول نصب کردن، معمولا آخرین راه حل هست در محیطی که فعالیت داره انجام میشه روی سرور یا به عبارت دیگه پاک کردن صورت مساله.

از اول نصب کردن نیست همکار عزیز

از اول درست نصب کردن هستش چرا که ایشون از اول یکبار دیگر با همون ایزو نصب کردن ولی باز به همین مشکل برخوردن ایزو هم همون ایزو بود که نصب کردم براشون ولی بدرستی از الو کار کرد و این موارد هم نداشت

Hostpolis
August 15th, 2012, 00:16
از اول نصب کردن نیست همکار عزیز

از اول درست نصب کردن هستش چرا که ایشون از اول یکبار دیگر با همون ایزو نصب کردن ولی باز به همین مشکل برخوردن ایزو هم همون ایزو بود که نصب کردم براشون ولی بدرستی از الو کار کرد و این موارد هم نداشت

برای اینکه شک شما روی آیزو برطرف بشه، میتونید بدون اینکه آپدیت کنید همین آیزو رو نصب کنید. بعد 1 ماه ببینید توی سایت مایکروسافت میره یا نه. این ایراد نصب ویندوز نیست و مربوط به worm های DNS Client و یا نحوه کرک کردن ویندوز هست. البته راه حل بالا و این مواردی که الان عنوان کردم همگی از ساپورت پارتنر سایت مایکروسافت هست.

MagicVps.Com
August 15th, 2012, 00:24
برای اینکه شک شما روی آیزو برطرف بشه، میتونید بدون اینکه آپدیت کنید همین آیزو رو نصب کنید. بعد 1 ماه ببینید توی سایت مایکروسافت میره یا نه. این ایراد نصب ویندوز نیست و مربوط به worm های DNS Client و یا نحوه کرک کردن ویندوز هست. البته راه حل بالا و این مواردی که الان عنوان کردم همگی از ساپورت پارتنر سایت مایکروسافت هست.

3 ساله والله دارم از این ایزو استفاده میکنم تا هر زمان هم خواستم توی میکرسافت وارد شده و اپدیت شده مایل بودین یه ویپیاس میدم شما بعداز 6 ماه بیاد و بگید که هنوز داره وارد میشه و اپدیت میشه یا نه که شکتون بر طرف بشه چنانچه درست نصب و اپدیت بشه سرور هیچ وقت این اتفاق نمی افته

MagicVps.Com
August 15th, 2012, 00:28
البته راه کار شما هم تست نکردم و این شاید مشکل حل کنه و
لی هیچ زمان توی این چند سال این مشکل روی سرورهای خودم نداشتم تا این لحضه چرا که بدرستی از همون اول نصب و اپدیت انجام میدم

Hostpolis
August 15th, 2012, 00:29
یک مقایسه ساده میکنم براتون،

ما برای مصرف خودمون فقط ویندوز اوریجنال نصب میکنیم با دیتاسنتر لایسنس. مشکل DNS Client فقط روی این نوع آیزو ها که کاربرانمون از ایران نصب میکنند دیده میشه.

مشابه این مشکل روی ویندوز 2008 هم هست که البته مربوط به قسمت ذخیره سازی DNS میشه.

طبیعتا شما و همکاران دیگه مختار هستید که ویندوز رو از اول نصب بفرمائید و یا tweak کنید.

majidisaloo1
August 15th, 2012, 12:27
مشکل چی میتونه باشه

مشکل از آی زو هستش
شاید هم از داخل ویندوز بلاک کردی که اگه به ائولش بر گردونی تنظیمات رو درست میشه اما مشکل آی زو هستش بیشتر مواقع

silentsun
April 7th, 2014, 23:40
با تشکر از Hostpolis عزیز (دکمه تشکر زده شده!)
من تازه به این مشکل برخوردم که با روشی که گفتند حل شد
windows server2008

silentsun
April 15th, 2014, 15:26
اگر ویندوز اورجینال نیست از این کرک استفاده کنید
windows loader 2.2.2
Windows Loader - Current release information (http://forums.mydigitallife.info/threads/24901-Windows-Loader-Current-release-information)