PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل dns در دایرکت ادمین

mminavand
December 5th, 2009, 23:38
سلام دوستان

ببخشید من به یک مشکلی برخورد کرده ام ممنون میشم کمکم کنید

من یک سرور اختصاصی گرفتم حدوداً دو ماه است dns را هم درست کردم از پنل کاریری دامینم

اما مشکل اینجا است که بعضی وقتها مثلا با isp x سایت بالا میاد ولی دوباره بالا نملید اما روی یک

isp دگه همون لخظه که بالا می آید و در وب سایت host-tracker.com تست کردم بین 5-7 خطا می دهد

اما iip را که می زنم خطایی نمیدهد و مانیتورینگ سرور down ندارد ؟

کسی می تونه به من کمک کنه!!!

Arashdn
December 6th, 2009, 05:36
فایروال خود لینوکس رو خاموش کردید؟

HugeServer
December 6th, 2009, 06:21
به احتمال زیادی، ممکن هست كه فایروال شما حساس کانفیگ شد باشه، و به همین دلیل شما قطعی موقتی از هر ip رو دارا هستید، اول کانفیگ فایروال رو چک کنید، احتمال دیگه هم كه میرود، سرویس دی ان اس شما و .. درست است نشد باشه.
با توسط این سایت دی ان اس هاتون رو هم یک بر چک کنید. intoDNS: checks DNS and mail servers health (http://intodns.com/)

mminavand
December 6th, 2009, 11:29
سلام

فایروال من csf 4.78 به قولی کانفیگ شده است خوب باید چی کازش کنم کدام قسمت نگاه کنم؟ و جه تنظیماتی را باید انجام دهم فکنر حساس به ip باشد

Arashdn
December 6th, 2009, 12:02
فایروال خود لینوکس خاموشه؟؟

mminavand
December 6th, 2009, 12:10
نمی دونم چ.ری چک کنم؟

Arashdn
December 6th, 2009, 12:37
در اس اس اچ تایپ کنید
setup
برید به قسمت فایروال

mminavand
December 6th, 2009, 12:44
SELinux: Enforcing
SELinux: Enforcing

Disabled
این نوشته بود؟

P-CO
December 6th, 2009, 12:48
با سلام، اطلاعات ssh و دایرکت ادمین رو برام پیغام خصوصی کنین؛ چک میکنم هر مشکلی داشت اینجا قرار میدم...

موفق باشید.

HugeServer
December 6th, 2009, 14:58
سلام

فایروال من csf 4.78 به قولی کانفیگ شده است خوب باید چی کازش کنم کدام قسمت نگاه کنم؟ و جه تنظیماتی را باید انجام دهم فکنر حساس به ip باشد
دستور زیر رو بزنید، بعد دوباره با هاست ترکر چک کنید، اگر كه درست شد بود، مشکل از همون هاست اگه كه مشکل هنوز باقی بود، دوبار باید چک بشه. بعدش كه این رو تست کردی، دستور بعدی روبزن.

# service csf stop

# service csf start

fffaraz
December 6th, 2009, 19:19
منم همین دقیقا همین مشکل رو دارم !
فک نکنم به این چیزایی که می گید ربط داشته باشه !

من فکر می کنم مشکل از کانفیگ ناقص دی ان اس سرور باشه.

mminavand
December 6th, 2009, 23:03
سلام

مشکل من حل شد باید اینجا زا همه دوستان مخصوصاً bestserver و p-co تشکر کنم مه این مشکل واسم حل کردند

alborzhost
December 7th, 2009, 09:02
سلام

مشکل من حل شد باید اینجا زا همه دوستان مخصوصاً bestserver و p-co تشکر کنم مه این مشکل واسم حل کردند

خوب چطوری مشکلتون حل شد ما رو هم راهنمایی بفرمایید.