PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اساسی با درگاه بانک ملت

Web-Lovers
August 12th, 2012, 22:43
با سلام
من به تازگی با این بانک شروع به کار کردم و اکثر دوستانم هم دارند از این درگاه استفاده می کنند توی سایت هایی که تعداد تراکنش ها بالا نیست هیچ مشکلی نداریم اما توی سایت هایی که تراکنش بالا داریم مشکل داریم تقریبا میشه گفت از 100 تراکنش 2-5 تای آن ها دچار این مشکل می شوند که جواب وریفای آن ها صفر (به معنی تایید) و جواب ستل نیز صفر (به معنی پرداخت) است اما وقتی حساب را چک می کنیم هیچ وجهی واریز نشده است و پول به کارت مشتری بازگشت داده شده است ما روش های زیادی برای مقابله با این مشکل اعمال کردیم اما تنها روشی که جواب گرفتیم وریفای کردن مجدد تراکنش و جواب 43 گرفتن بود (به معنی تایید شده بودن) می خواستم بدونم کسی از دوستان با بانک ملت کار کرده که این مشکل را داشته باشه؟

واقعا اعصاب ما را خرد کرده و نمی دونیم باید چیکار کنیم و تایید های مجدد در برنامه هم callback را کند می کند آیا کسی هست راهنمایی کند؟؟

hannah
August 12th, 2012, 23:33
اگر یکم تحقیق میکردید می دیدید که یکی از مشکل های بانک ملت همینه اگر از whmcs استفاده میکنید ماژول فراسو بگیرید احتمالا این مشکل حل میشه

Web-Lovers
August 13th, 2012, 04:46
سلام اتفاقا بر عکس با whmcs هیچ مشکلی نداریم با اینکه داریم از ماژول های دیگر استفاده می کنیم در سایتی مشکل داریم که تعداد تراکنش ها بسیار بالاست (مبلغ ها هم بالا) و جالبه که وقتی دنبال می کنیم که آیا فریفای شده می بینیم فریفای شده اما بانک میگه نه شما وریفای نکردید.

hannah
August 13th, 2012, 04:48
بانک ملت هیمن جوری هست تراکنش های بالاش اینجوری برای تراکنش بالا باید یک ماژول درست حسابی بگیرید یا از بانک های دیگه مثل پارسیان درگاه بگیرید

Web-Lovers
August 13th, 2012, 05:03
خب درگاهی که نتونه در روز 100 تا تراکنش را دقیق انجام بدهد فایده ندارد الان ما کلی وقت و برنامه نویسی صرف بانک ملت کردیم بعدش این طوری بخواهیم رهایش کنیم خب هزینه هامون از بین می رود.
کسی دیگر از دوستان به این مشکل برخورد کرده است؟

asrhosting
August 13th, 2012, 05:14
خب درگاهی که نتونه در روز 100 تا تراکنش را دقیق انجام بدهد فایده ندارد الان ما کلی وقت و برنامه نویسی صرف بانک ملت کردیم بعدش این طوری بخواهیم رهایش کنیم خب هزینه هامون از بین می رود.
کسی دیگر از دوستان به این مشکل برخورد کرده است؟

هاستتون رو بیارید داخل ایران .
ما اوردیم داخل ایران الان هیچ مشکلی نداریم با درگاه بانک ملت .
درگاه طوری هست که باید تو کمترین زمان ممکن درخواست رو بفرسته برا سایت.

Web-Lovers
August 13th, 2012, 09:21
به نکته بسیار جالبی اشاره نمودید ما فقط روی یک سایت این مشکل را داریم که اونم روی هاست ایران هست مابقی سایت هامون که خارج هستند مشکلی نداریم حرف شما به پرداخت هم زد ولی بازم حل نشد.

هاستتون رو بیارید داخل ایران .
ما اوردیم داخل ایران الان هیچ مشکلی نداریم با درگاه بانک ملت .
درگاه طوری هست که باید تو کمترین زمان ممکن درخواست رو بفرسته برا سایت.

asrhosting
August 13th, 2012, 12:07
هاستتون به احتمال زیاد روی آنتالیای ایران هست :دی ( فن آوا !!! )

samansystems
August 13th, 2012, 13:11
اگر از قبل در مورد سابقه کاری به پرداخت تحقيق ميکرديد به اين مشکل نميخورديد.
ما از خرداد پارسال با اين شرکت روی رقم 3 4 مليون تومانی اختلاف حساب داريم و مسئولين اين شرکت به جای ارائه پاسخ فحش رکيک ميدن.
نمونه اش آقای پنجه شاهی و آقای نوری که تخصص خوبی در فحش دادن و جواب مردم ندادن دارن.
به پرداخت اصلا سابقه خوبی نداره و برای ما حدود 2 تا 3 درصد تراکنش ها به مشکل ميخوردن و به حساب مشتری برگشت ميخوردن و هيچ کاری از دست ما ساخته نبود.
حتی زمانی که يکی از کارمندای اين شرکت تو سايت شاپکيپر حاضر شده بود ازشون سوال کرديم و توضيحی ارائه ندادن:

http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=10997

ما مدارک و مستنداتمون رو به بازرسی بانک ملت ارائه داديم اما روال پيشرفت تو اين زمينه خيلی کند هستش.

Web-Lovers
August 14th, 2012, 06:31
سلام
من حتی دقیق ردگیری کردم و متوجه شدم وقتی وریفای ارسال می کنم جواب صفر را می گیرم اما وقتی زنگ می زنم به بانک می گیه شما وریفای نکردید یعنی واقعا دارم دیونه می شم و تنها راه حلی که براش پیدا کردم دوبار وریفای کردن هست که باعث میشه صفحه callback خیلی خیلی کند بشود.

کسی دیگری هم با این مشکل روبه رو شده است؟

samansystems
August 14th, 2012, 10:06
برای ما يک نمونه بود که وريفای شده بود اما يک ثانيه بعد پول به کارت خريدار برگشت خورده بود. دقيقا 1 ثانيه بعد!

Web-Lovers
August 14th, 2012, 10:26
شما هم از php استفاده می کردید؟
مال ما هم همین طوری هست چون من تک تک جواب های بانک را ذخیره می کنم و زمان همشون را دارم ولی بازم به مشکل برخورد کردم نمی دونم حالا که دوبار دارم وریفای می کنم بانک چیزی نمی گه؟

samansystems
August 14th, 2012, 12:09
نرم افزار رو خودمون بر اساس مستنداتی که داده بودن و سمپل کد نوشته بوديم و طبق قانون به پرداخت اول خودشون تست ميکنن اگر درست بود درگاه رو فعال ميکنن.
بنابراين از بابت کد مشکلی نبوده که تاييد شده.

6 7 ماه هم باهاشون کار کرديم بعد از يک مدت شک کرديم و وقتی برسی کرديم ديديم بله !!!

ما هم همه اين اطلاعات رو داشتيم. زمانی که کاربر رو فرستاديم زمانی که برگشته
اطلاعات ارسال شده در زمان برگشت. همش دخيره شده بود.

وقتی به مديرشون آقای پنجه شاهی ارائه داديم گفت اين گزارش تايپ شده هستش =))
فکر کنم از نظر ايشون هر گزارشی که مرتب و تميز باشه تايپ شده هستش و هر گزارشی که شلوغ پلوغ و نامرتب باشه خروجی از سيستم هستش.

افتضاحات به پرداخت کم نيست. تو اينترنت پر هستش اين برنامه به پرداخت.
ظاهرا تو کارت خوان هم همين مشکل رو دارند چون اکثر فروشگاه های بزرگ کارت خوان ملتشون رو با وجود مزايای زياد جلو مشتری نميزارن و کارت خوان بانک های ديگه رو ترجيح ميدن به ملت.

samansystems
August 14th, 2012, 12:15
دوست داشتيد در شکايت کردن از اين شرکت با هم هماهنگ باشيم. اگر به نتيجه برسيد قاعدتا بايد خسارت پرداخت کنن.

Web-Lovers
August 14th, 2012, 14:07
خب من فقط یک سوال دارم اگر من یک بار درخواست ورفای را ارسال کنم و مرتبه دوم درخواست ورفای بدهم اگر ورفای مرحله اول درست باشد 0 (صفر) و مرحله دوم عدد 44 دریافت می شود و اگر در مرحله دوم عدد 0 دریافت شد باز هم هیچ تضمینی نیست چون ممکن هست مثل قبل باشه و سیستم خطای اشتباهی به ما داده باشد!
حالا اگر من این همه درخواست به بانک بفرستم بانک به برنامه هم ایراد نمی گیرد؟

من هم موافق هستم که باید شکایت بشه چون جوابی که بانک می دهد باید تضمین شده باشد نه اینکه لازم باشه تضمینش کرد.

samansystems
August 14th, 2012, 14:14
شما تهران هستيد ؟ يک شماره تماس برام پيغام خصوصی کنيد هماهنگ باشيم در شکايت از به پرداخت.

mibfa
February 11th, 2013, 00:06
سلام

میدونم این تایپک برای چندماه پیش است

ما هم این مشکل را داریم ولی تراکنش های ما در روز به 20 تا هم نمیرسه که این مشکلات پیدا میشه

مجبوریم همه را دستی چک کنیم