PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت ها رو زیاد کنیم یا نه؟!

DreamServer
August 11th, 2012, 23:08
سلام

دوستان با توجه به وضعیت نوسانی ارز که معلوم نیست فرداش هم چی میشه ، قیمت ها رو افزایش بدیم؟!
یه فکری نمیخوایم برای این هاستینگ هایی که میان وی پی اس میفروشن 7 8 تومن و آفر میزنن تو انجمن بکنیم؟!
به نظرتون همه نباید با هم دیگه قیمت ها رو ببریم بالا.
صنف ما صنفی نیست که همه چیزش مشخص شده باشه به نظرتون با همکاری خودمون نباید یه جایی رو راه بندازیم که به هاستینگ های تاییدیه بده؟!

لطفا آفر های خودتون رو هم در جواب به این پست بنویسید
برای اینکه همه به صورت یک مدل آفر بدن لطفا آفر های وی پی اس 512 و هاست 1 گیگ سالیانه خودتون رو بنویسید تا یه مقایسه ای بکینیم و اگه بشه یه قیمت واحد و درست تایین کنیم.

این جوری که اینا دارن کار میکنن و تو چند روز اخیر مشتری واسه من اومده میگه من سه نفر کلاه برداری کردن ازم میترسم از شما سرویس بگیرن و 3روز تست سرویس بدید نمیشه کار کرد.
باید یه کاری کنیم که مشتری ها هم بتونن اعتماد کنن هم ما بتونیم کار کنیم و خوب سرویس بدیم!

سپاس

shahab-f
August 11th, 2012, 23:16
vps 512 بستگی به هاردش , مکان سرور و ... داره . و همینطور هاست 1 گیگ بستگی به پهنای باند یا امکاناتی که ارائه داده میشه ..
در ضمن قیمت بین شرکت های هاستینگ و کسانی که شخصی کار میکنند فرق داره (حتی اگه یه نوع سرویس رو ارائه بدن یعنی در یک سطح باشند) نمیشه مثل مرغ و گوشت یه قیمت ثابت براش تعیین کرد ..
و دیگر اینکه خیلی از هاستینگ ها پوله پشتیبانی خوبشونم رو پلن ها میگرند (واقعا حقشونم هست )
موفق باشید.

DreamServer
August 11th, 2012, 23:26
vps 512 بستگی به هاردش , مکان سرور و ... داره . و همینطور هاست 1 گیگ بستگی به پهنای باند یا امکاناتی که ارائه داده میشه ..
در ضمن قیمت بین شرکت های هاستینگ و کسانی که شخصی کار میکنند فرق داره (حتی اگه یه نوع سرویس رو ارائه بدن یعنی در یک سطح باشند) نمیشه مثل مرغ و گوشت یه قیمت ثابت براش تعیین کرد ..
و دیگر اینکه خیلی از هاستینگ ها پوله پشتیبانی خوبشونم رو پلن ها میگرند (واقعا حقشونم هست )
موفق باشید.

دوست عزیز منظور من از 512 این بود که آفر های 512 رو بدن که مثلا یه نفر نیاد همه آفر هاش رو بده! آفر های 1 گیگ هم به همین صورت!
با مشخصات دیتا سنتر و بقیه مشخصات

مثلا ما خودمون :

XL-VPS-512 - DataCenter : XlHost
CPU: Single Core of Xeon - 1Ghz
RAM: 512MB Dedicated
HDD: 35GB nonRaid
# IP : 1
Port : Shared on a Dedicated 1Gbps of Host
BW: Unlimited
Network UpTime : 99.99%
قیمت 18900

1 گیگابایت - سیستم عامل : لینوکس
فضای ذخیره سازی : 1 گیگابایت
پهنای باند ماهیانه: نامحدود
اکانت ایمیل : نامحدود
کنترل پنل : DirectAdmin
محل سرور:آمریکا
قیمت 18900سالیانه

اون رو گفتم تا همه ی آفر ها اونجا نوشته نشه!

پول پشتیبانی خوبی هم که روی پلن ها گرفته میشه قبول ولی خوب هر شرکتی پشتیبانی میده و اون هم پول رو روی پلنش میگیره!

به نظرتون نباید دلالی کمتر بشه؟! یا اینکه اونایی که شخصی کار میکنن دیگه توی فروم ها آفر ندن و یوزر ها بیان طرف شرکت ها؟!
اینجوری یوزر زده میشه از هاستینگ چون فکر میکنه همه عینه همن! بالا اشاره کردم که فکر میکنند همه عینه همن!

من هم نگفتم قیمت ها یکی بشه مثلا شما میخوای کیم سوفی رو یکی کنی با XLhost ؟؟؟؟؟
این اصلا یه چیزه نشدنیه ولی خب رنج قیمت ها یکی بشه نه این که یه نفر بیاد 7 تومن بده ما بیاییم بدیم 18 تومن!
قبول دارم مهم نیست مشتری که نمیفهمه و فقط به قیمت توجه میکنه بره از اون بخره خب ولی بعدا اون مشتری توقعش از این شرکت ها هم میره بالا! چون پایداری فردی که اینجوری کار میکنه بیشتر از 2 3 ماه نیست!
امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید!

mohsened
August 11th, 2012, 23:33
من موندم قیمت گذاری چه ربطی به مدیران وب هاستینگ تاک داره ؟

DreamServer
August 11th, 2012, 23:35
من موندم قیمت گذاری چه ربطی به مدیران وب هاستینگ تاک داره ؟

عزیز کی گفت مدیران وب هاستینگ تاک؟!
مدیران هاستینگ!

m3hdi
August 11th, 2012, 23:37
این اقدامات قبلا خواسته انجام بشه ولی متاسفانه موفق نبوده (عدم هماهنگی بین سرویس دهنده ها)
به هر حال چیز منظقی که وجود داره اینه که قیمت ها باید بره بالا ، تورم رشد داشته ، جدای از تورم وضعیت وحشتناک ارز هست
قیمت دلار هرچه بالاتر رفت ، سرویس دهنده های ما (...) روی آوردن به دیتاسنترهای درجه 3 - 4 و قیمت هاشون رو کاهش دادن که متاسفانه ...

DreamServer
August 11th, 2012, 23:43
این اقدامات قبلا خواسته انجام بشه ولی متاسفانه موفق نبوده (عدم هماهنگی بین سرویس دهنده ها)
به هر حال چیز منظقی که وجود داره اینه که قیمت ها باید بره بالا ، تورم رشد داشته ، جدای از تورم وضعیت وحشتناک ارز هست
قیمت دلار هرچه بالاتر رفت ، سرویس دهنده های ما (...) روی آوردن به دیتاسنترهای درجه 3 - 4 و قیمت هاشون رو کاهش دادن که متاسفانه ...

باهاتون درمورده این که باید قیمت ها بالا بره موافقم! ولی خب یه فرمول باید بدیم بین خودمون! اگه ما نتونیم با هم کنار بیایم که یوزر ها رو میارن به همون دیتاسنتر های درجه 3 و 4 و خیلی ناراضی میشن و نمیشه دیگه اعتماد درست رو نمیتونن به هیچ شرکتی بکنن.. حالا چه ما باشیم چه هر شرکت هاسیتنگ دیگه! خودتون رو یه مقدار هم جای مشتری فرض کنید و ببینید چه وضعی پیش میاد!!!!!

یه راه حل کلی باید پیدا کنیم!!!!! این جوری اگه بخوایم بریم جلو وضع خیلی خراب تر از این میشه!!!!!

shivahost
August 11th, 2012, 23:48
مگه زمانی که همه قیمت دامین را از 9000 تومان به 20000 تا 25000 رساندن مشتری ها درک نکردند!؟ خب حالا هم باید وضعیت هاست را درک کنند و اجازه افزایش قیمت بدهند اگر کیفیت خوب می خواهند...

برای کارهای شخصیم یک هاست از bluehost دارم که حدود 100 دلار میشه! خب پارسال با 100 هزار تومان تمدید کردم الان باید 200 هزار تومان بدهم. اونا که این چیزا حالیشون نیست! سرور می گرفتیم 250 حالا می گریم 450 از یک جایی باید جبران کنیم دیگه.....

shivahost
August 11th, 2012, 23:51
با عدم افزایش قیمت ها هست که هر روز شاهد یک تاپیک جدید هستیم با موضوع: این هاستینگ به فروش می رسد....

DreamServer
August 11th, 2012, 23:51
مگه زمانی که همه قیمت دامین را از 9000 تومان به 20000 تا 25000 رساندن مشتری ها درک نکردند!؟ خب حالا هم باید وضعیت هاست را درک کنند و اجازه افزایش قیمت بدهند اگر کیفیت خوب می خواهند...

برای کارهای شخصیم یک هاست از bluehost دارم که حدود 100 دلار میشه! خب پارسال با 100 هزار تومان تمدید کردم الان باید 200 هزار تومان بدهم. اونا که این چیزا حالیشون نیست! سرور می گرفتیم 250 حالا می گریم 450 از یک جایی باید جبران کنیم دیگه.....

یعنی شما میگی قید دیتاسنتر های خوب رو برنیم بریم رو دیتاسنتر های درجه 3 و 4؟!
یعنی میگی کیمسوفی بدیم دسته یوزر به جای xl ؟! به نظرت درک میکنن؟!

shivahost
August 11th, 2012, 23:53
یعنی شما میگی قید دیتاسنتر های خوب رو برنیم بریم رو دیتاسنتر های درجه 3 و 4؟!
یعنی میگی کیمسوفی بدیم دسته یوزر به جای xl ؟! به نظرت درک میکنن؟!

خیر، من همچین چیزی گفتم!؟ گفتم برای حفظ کیفیت باید قیمت را بالا ببریم و مشتری هم قانع کنیم....

DreamServer
August 11th, 2012, 23:59
خیر، من همچین چیزی گفتم!؟ گفتم برای حفظ کیفیت باید قیمت را بالا ببریم و مشتری هم قانع کنیم....

یه سوال خیلی خیلی خیلی فنی...
به نظرتون توی کشور ما از همه ی کشور ها قیمت هاستینگ و سرور مجازی پایین تر نیست و مشتری ها به این عادت نکردن؟! نباید همه با هم قیمت ها رو بالا ببریم؟! و هاست فروش های دوزاری و دلال ها از وسط برداشته بشن؟!

shivahost
August 12th, 2012, 00:02
یه سوال خیلی خیلی خیلی فنی...
به نظرتون توی کشور ما از همه ی کشور ها قیمت هاستینگ و سرور مجازی پایین تر نیست و مشتری ها به این عادت نکردن؟! نباید همه با هم قیمت ها رو بالا ببریم؟! و هاست فروش های دوزاری و دلال ها از وسط برداشته بشن؟!

در کشور ما خیلی چیز ها اوضاعش خرابه، آمار بیکاری، در آمد پایین، دو شغله بودن مردم و .....

همه عوامل فوق باعث ارزانی هاست هم می شود....

m3hdi
August 12th, 2012, 00:02
خیر ، منظور دوستمون این نیست
ببینید من این مثال ساده رو بارها در تاپیک های مختلف عرض کردم
دلار 1300 ب.د فرضا قیمت سرور مجازی 256 ، 15 هزار تومان بود یعنی چیزی حدود 11.5 دلار
حالا 11.5 * 2250 = 25900
اختلاف قیمت رو ملاحظه کنید ، چیزی حدود 11 هزار تومان ، اما ما امروزه شاهد سرویس های 8 هزار تومانی هستیم
این 11 هزار تومان دلیلش افزایش ارز هست که اصلا به سرویس دهنده مربوط نیست و تاثیرش روی سرویس گیرنده باید باشه

j4b3r
August 12th, 2012, 00:04
این بحث ها قبلا شده به هیچ نتیجه ای هم نرسیده
کسی که کیفیت بخواد هزینه میکنه
مشتری ها دسته های مختلفی دارن یکی هاستی می خواد ماهی 3 روز هم دان باشه براش مهم نیست
پس هزینه کمتر میکنه
ما قیمت ها رو 2 یا 3 بار زیاد کردیم
و همه کنار اومدن.
باید بینید هدف شما کدوم دسته از مشتری ها هست
و اون وقت بهتر میتونید قیمت تعیین کنید

lived
August 12th, 2012, 00:12
ما بر روی سرور های ودمون از امشب 20درصد اعمال میکنیم
چون چاره ای نداریم
امروز دلار با 4.5 درصد که دادیم 2290تومان برامون تموم شد
و بر روی سرورمون بیست درصد اضافه میکنیم

mizbanaval
August 12th, 2012, 00:14
سلام
عزیزان میدونین مشکل چیه ؟ مشکل اینکه خودتون نمیخاین ما بالا بردیم رم 512 رو 20 تومن 1 رو 35 تومن و.... میدیم
ما دیگه به ساز این انجمن نمیرقصیم این جور بیزینس اخرش شکست هست بجاش قیمت رو بردیم بالاتر پس در نتیجه کیفیت کار و سرور ها میره بالا تر
مهم نیست کسی نخاد ازمون بخره مشتری دوست داشت میخره با این قیمت اگرم نخاست بهتره بره دنبال همون سرور های ارزون شما هم میل خودتونه ما مشتریامونو دوست داریم میخایم کیفیت بهشون بدیم میخاین فرهنگش رو جا بندازیم همه چیز که قیمت نیست ! واقعا بازار خیلی بدی شده نمیدونم چی باید گفت مهمم نیست مشتریامون نصفشون برن چون میدونم دوباره یک روزی میان پیش خودمون ما دنبال مشتری زیاد نیستیم فقط یک سری میخایم که واقعا دنبال کیفیت باشن همین کافی هست واسه ما
شما میری بیرون یک گوشی بخری حاظری کل پولتو بدی که گرونترین رو بگیری خوب معمولا اونی که گرون تره امکانات و کیفیتش بهتره ساپورت خوبی داره و .... حالا سرو هاستینگ بعضی از تاپیک های درخواست و فروش رو میبینه .........

موفق باشید

DreamServer
August 12th, 2012, 00:24
خیر ، منظور دوستمون این نیست
ببینید من این مثال ساده رو بارها در تاپیک های مختلف عرض کردم
دلار 1300 ب.د فرضا قیمت سرور مجازی 256 ، 15 هزار تومان بود یعنی چیزی حدود 11.5 دلار
حالا 11.5 * 2250 = 25900
اختلاف قیمت رو ملاحظه کنید ، چیزی حدود 11 هزار تومان ، اما ما امروزه شاهد سرویس های 8 هزار تومانی هستیم
این 11 هزار تومان دلیلش افزایش ارز هست که اصلا به سرویس دهنده مربوط نیست و تاثیرش روی سرویس گیرنده باید باشه

مرسی از جوابتون! این رو میدونستم ولی خب اونی که 8 میداده چه کار میکنه؟؟؟؟؟؟!!!!!
بلاخره اونم تو این صنفه هر کاریش کنیم!!!!!

mohsened
August 12th, 2012, 00:29
یکی از دلایلی که باعث خراب شدن بازار هاستینگ شده همین وب هاستینگ تاک هست . اگر قوانین اینجا هم مثل wht.com بشه و فروشنده ها برای اینکه آفر بدن مجبور بشن پول بدن خیلی خوبه . اینطوری هر کی از راه رسید نمی تونه آفر بده .

DreamServer
August 12th, 2012, 00:31
سلام
عزیزان میدونین مشکل چیه ؟ مشکل اینکه خودتون نمیخاین ما بالا بردیم رم 512 رو 20 تومن 1 رو 35 تومن و.... میدیم
ما دیگه به ساز این انجمن نمیرقصیم این جور بیزینس اخرش شکست هست بجاش قیمت رو بردیم بالاتر پس در نتیجه کیفیت کار و سرور ها میره بالا تر
مهم نیست کسی نخاد ازمون بخره مشتری دوست داشت میخره با این قیمت اگرم نخاست بهتره بره دنبال همون سرور های ارزون شما هم میل خودتونه ما مشتریامونو دوست داریم میخایم کیفیت بهشون بدیم میخاین فرهنگش رو جا بندازیم همه چیز که قیمت نیست ! واقعا بازار خیلی بدی شده نمیدونم چی باید گفت مهمم نیست مشتریامون نصفشون برن چون میدونم دوباره یک روزی میان پیش خودمون ما دنبال مشتری زیاد نیستیم فقط یک سری میخایم که واقعا دنبال کیفیت باشن همین کافی هست واسه ما
شما میری بیرون یک گوشی بخری حاظری کل پولتو بدی که گرونترین رو بگیری خوب معمولا اونی که گرون تره امکانات و کیفیتش بهتره ساپورت خوبی داره و .... حالا سرو هاستینگ بعضی از تاپیک های درخواست و فروش رو میبینه .........

موفق باشید

خب قیمت هاتون رو زیاد بکنید شما تکی که مشکلی حل نمیشه دوست عزیز!!!!!!
باید همه چیز درست بشه! یا همه قیمت ها رو تو یه رنج بدیم حالا هر کی با توجه به سرور و پشتیبانی و دخل خرج خودش یه کم بالا پایین!

نمایش مشخصات: j4b3r - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/1233/)
جابر عزیز هم که قیمت هاشون رو زیاد کردن!

نمایش مشخصات: lived - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/35531/)
هم که با توجه به قیمت دلار قیمت ها رو زیاد کردن!

آقا این جا ما همه هم نظریم که قیمت ها باید افزایش پیدا کنه!
فرمولش رو هم دوستمون گفتن و بیشتر ما ها هم میدونستیم چرا!
ولی یه فکری برای این وی پی اس های مثلا 1 گیگ رم 7 8 تومنی بکنیم! خب آخه نمیشه که!!!!!!

میگم اعتماد مشتری ها از دست میره! یه مرکزی بیاد تایید کنه هاستینگ ها رو به نظرتون خوبه؟!!!!!
نشانه اعتماد بده به هاستینگ ها!!!
نظرتون چیه در این مورد؟!

m3hdi
August 12th, 2012, 00:37
مرسی از جوابتون! این رو میدونستم ولی خب اونی که 8 میداده چه کار میکنه؟؟؟؟؟؟!!!!!
بلاخره اونم تو این صنفه هر کاریش کنیم!!!!!
بله ، اون نوع کار کردن رو ما و خیلی از همکااران دیگه هم بلدیم
فرضا ما ترجیح میدیم خریدهامون رو مستقیم از دیتاسنتر داشته باشیم هرچند گرونتر ولی خیالمون راحته که خودمون میدونیم و یک شرکت معتبر ، همیشه راهی رو میریم که بتونیم مشتری رو راضی نگه داریم
خیلی از موارد دست به دست هم میده تا هزینه ها افزایش یا کاهش پیدا کنه که در این تاپیک جایی برای ذکرش نیست
مهم ترین چیز اینه که واقعا برای کسی که شب و روز داره اینجا کار میکنه سود 200-300 تومنی ماهانه اسمش ضرره
با این افزایش خرج مردم شما برای 5 روز زندگی کردن نیاز به 300 تومن دارید ، یه رفت و آمد با خودرو امروز جقدر براتون هزینه بر میداره ؟ قبلا چقدر بود ؟
حالا اینکه با افزایش قیمت فشار به مشتری ها میاد واقعا مسئولش سرویس دهنده نیست ، علت افزایش نرخ ارز هست که از دسترس ما خارجه

DreamServer
August 12th, 2012, 00:39
یکی از دلایلی که باعث خراب شدن بازار هاستینگ شده همین وب هاستینگ تاک هست .

بله دقیقا موافقــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــم!
ولی خب این که پول بگیرن هم چون جانیافتاده اینجوری نمیشه!!!

j4b3r
August 12th, 2012, 00:39
یکی از دلایلی که باعث خراب شدن بازار هاستینگ شده همین وب هاستینگ تاک هست . اگر قوانین اینجا هم مثل wht.com بشه و فروشنده ها برای اینکه آفر بدن مجبور بشن پول بدن خیلی خوبه . اینطوری هر کی از راه رسید نمی تونه آفر بده .
آدم تشنه اب زیر سنگ هم باشه پیدا میکنه
وب هاستینگ تاک پولی هم بشه
باز هم فروشنده ازران سهت هم خریدارش
شما باید بازار هدف رو تعیین کنید.

mohsened
August 12th, 2012, 00:42
فروشنده ارزان هست ولی دیگه نمی تونه بیاد به راحتی سرور مجازی بفروشه . یا اصلا نمی تونه بفروشه . چرا بازار هاستینگ فقط توی ایران مشکل داره ؟ دلیل ارز نیست ، مشکل از مشتری ها و بد عادت شدن اونها توی این مکانه .

tizparvaz
August 12th, 2012, 00:51
مشکل خود ما سرویس دهنده ها هستیم چرا که خطرناکترین راهرو واسه قیمت گذاری انتخاب کردیم یعنی قیمتگذاری بر اساس رقابت این نوع قیمت گذاری راه رفتن لبه تیغه

par30webhost
August 12th, 2012, 01:07
من وقتی می رم 269000 می دهم و یه سرور از xlhost می گیرم که هاستم کیفیت داشته باشه بعد می بینم مشتری میگه فلان جا هاست رو ماهی هزار می ده من میرم از اونجا می گیرم. می گم آخه
هزار تومان برای ی اون فروشندس یعنی فروشندگان ما لنگ 1000 تومان هستند. بعد همین میشه که اون فروشنده بعد یه مدتی ول می کنه میره و خردار دستش می مونه تو حنا
من که از همون اول یه رنج قیمت درست کردم برا خودم و تغیرش نمی دهم. البته زود تر دعا می کنم تابستون تموم شه چون این فروشنده های تابستانی بازار رو کساد کردن.

این از یک گیگ

7741

VPS ~ 512

RAM: 512MB DEDICATED
CPU: Intel Xeon W3520
Clock Speed: 400Mhz / 1core
HDD : 30GB
Port : 1Gbps
30,000T ماهانه

DreamServer
August 12th, 2012, 01:21
tizparvaz (http://www.webhostingtalk.ir/member/38459/)
با حرفتون کاملا موافقم!

par30webhost (http://www.webhostingtalk.ir/member/54093/)
فروشنده تابستونی وقتی ببینه کارش گرفته بازم کارش رو ادامه میده خب!!! غیر از اینه؟!

j4b3r (http://www.webhostingtalk.ir/member/1233/)
اگه پولی بشه باز دیگه لقمرو نذاشتیم تو دهنشون! یا مشتری کمتری میاد طرفشون یا اصلا نمیاد!

par30webhost
August 12th, 2012, 01:33
par30webhost (http://www.webhostingtalk.ir/member/54093/)
فروشنده تابستونی وقتی ببینه کارش گرفته بازم کارش رو ادامه میده خب!!! غیر از اینه؟!

نه داداش فروشنده های تابستونی اکثرا زیر 15 سالن که بعد از تابستون دیگه بادشون می خوابه و درس و مشق اجازه نمیده.
در ضمن یه شخصی که هنوز اختیارش دست خانوادشه می تونه هاست بروشه که مثلا یه دفعه خانواده کلا سیستمشا جمع کنن و مشتری هم میره رو هوا دروغ می گم؟

javadk
August 12th, 2012, 01:37
فروشنده ارزان هست ولی دیگه نمی تونه بیاد به راحتی سرور مجازی بفروشه . یا اصلا نمی تونه بفروشه . چرا بازار هاستینگ فقط توی ایران مشکل داره ؟ دلیل ارز نیست ، مشکل از مشتری ها و بد عادت شدن اونها توی این مکانه .

باید دست اونایی که وی پی اس و هاست رو با قیمت خیلی پایین میدن بوسید.اتفاقا خوبی اینجا همینه که همه میتونن آفر بدن.

این باعث میشه مشتری هایی که دنبال سرویس ارزون میگردن به خواستشون برسن.مطمینا کسی که حاضر نیست پول بده پس زیاد کیفیت هم براش مهم نیست.
من خودم سرور مجازی رو با رم 1 گیگ میدم 60.000 تومن.مشتری هر زمان هم از من کمک بخواد وظیفمه بهش کمک کنم.حالا در هر موردی که میخواد باشه.چوت دارم سود میکنم.
به نظرتون مشتریا نمیتونن تو گوگل سرچ کنن ( سرور مجازی ارزان) ؟ 99999999 تا آفر براشون میاد از 10 تومن به بالا 8-|
ولی مشتری کیفیت سرویسی که میخواد براش مهمه.من وظیفمه کیفیت سرویسما حفظ کنم.از طرفی هم برای وقتم ارزش قایلم و بابتش پول میگیرم.
به قول اکانت منیجر نتلیجنت: cheap price = cheap support =D>=D>=D>

DreamServer
August 12th, 2012, 01:37
نه داداش فروشنده های تابستونی اکثرا زیر 15 سالن که بعد از تابستون دیگه بادشون می خوابه و درس و مشق اجازه نمیده.
در ضمن یه شخصی که هنوز اختیارش دست خانوادشه می تونه هاست بروشه که مثلا یه دفعه خانواده کلا سیستمشا جمع کنن و مشتری هم میره رو هوا دروغ می گم؟

نه والاااااااااااااااااااااا اااااااااااااااا!!!!
خب اینارو اصلا جمع کنید بندازید برن دیگه! :| :| بازار رو خراب کردن! :| :|
یارو اومده تو انجمن آفر گذاشته وی پی اس 1 گیگ کیمسوفی 8 تومن!
آخه نه خدایی من به این چی بگم؟!
من :|
ریئس وزارت ارتباطات :|
مدیر دیتاسنتر :|
خود ه سرور :|

آخه دیگ شورش رو در آوردن!

mizbanaval
August 12th, 2012, 01:43
مشکل خود ما سرویس دهنده ها هستیم چرا که خطرناکترین راهرو واسه قیمت گذاری انتخاب کردیم یعنی قیمتگذاری بر اساس رقابت این نوع قیمت گذاری راه رفتن لبه تیغه
والا این سوال منم هست یک سرو به بازار های خدمات دیجیتالی بندازین کاسبیاشونو نگاه کنین من چند وقت پیش یک اداپتور میخاستم تا چند وقت پیش 40 تومن بود شده 120 تومن !!!
ایا فروشنده ضرر میکنه؟؟ نه واقعا چه بساتی هست خیلیا راه انداختن ؟؟
چرا هیچ وقت مدیران نمیان اینجا نظر بدن ؟؟ این انجمن مدیر داره
ما قیمت رو افزایش دادیم هیچ دل خوشی هم از بعضی از یوزرای اینجا نداریم والا بلا اصلا درجه 10 باشه دیتاسنترتون رم 1 زیر 30 تومن اشتباه هست الکی دارین وقتتون رو میزاریم هرچیزی اصولی داره مدیران اینجا هم که خودشونو زدن به بیخیالی فک کنم قبل این اقدامات افزایش قیمت قبلش تکلیفمون رو با اینجا روشن کنیم چون اگه بزرگان انجمن انقدر بی تفاوت باشن که تنهایی نمیشه کاری کرد
ما خیلی دوست داشتیم اینجا بیشتر بحث اموزشی باشه تا این داستان ها ولی دیدم اینجا محیطش اینشکلی از اول بوده و کاریش نمیشه کرد
مدیران گرامی : لطفا نیم نگاهی به این نوشته ها داشته باشید شما مدیر هستین لطفا مدریت خودتون رو نشون بدین !!!
فروشندگان عزیز : کسانی که سرور ارزون میفروشن توجه داشته باشند این نوع فروش متاسفانه الان دیگه ریست بزرگی هست چون مشتری واسه ارزونیتون میاد بعد کافیه یکم گرون کنید سریع میره پیش کسه دیگه پس وقت خودتون رو الکی باطل نکنید این تجربه خیلی از ما هاست و نیازی به توضیح اضافه نداره یکم از شرکت های معروف یاد بگیرین رم 1 رو میده 85 هزار تومن
من نمیگم انقدرمم بالا بدین ولی خوشم میاد به کار خودش احترام میزاره یک سری مشتری داره که دنبال کیفیت هستن و مجبور نیست 20 تا سرور بگیره پرش کنه یکی دو تا میگیره هم پشتیبانی راحت تر داره هم اینکه خیالش راحته فردا یوزراش به خاطر افزایش قیمت پا نمیشن برن جای دیگه
موفق باشید

par30webhost
August 12th, 2012, 01:52
والا این سوال منم هست یک سرو به بازار های خدمات دیجیتالی بندازین کاسبیاشونو نگاه کنین من چند وقت پیش یک اداپتور میخاستم تا چند وقت پیش 40 تومن بود شده 120 تومن !!!
ایا فروشنده ضرر میکنه؟؟ نه واقعا چه بساتی هست خیلیا راه انداختن ؟؟
چرا هیچ وقت مدیران نمیان اینجا نظر بدن ؟؟ این انجمن مدیر داره
ما قیمت رو افزایش دادیم هیچ دل خوشی هم از بعضی از یوزرای اینجا نداریم والا بلا اصلا درجه 10 باشه دیتاسنترتون رم 1 زیر 30 تومن اشتباه هست الکی دارین وقتتون رو میزاریم هرچیزی اصولی داره مدیران اینجا هم که خودشونو زدن به بیخیالی فک کنم قبل این اقدامات افزایش قیمت قبلش تکلیفمون رو با اینجا روشن کنیم چون اگه بزرگان انجمن انقدر بی تفاوت باشن که تنهایی نمیشه کاری کرد
ما خیلی دوست داشتیم اینجا بیشتر بحث اموزشی باشه تا این داستان ها ولی دیدم اینجا محیطش اینشکلی از اول بوده و کاریش نمیشه کرد
مدیران گرامی : لطفا نیم نگاهی به این نوشته ها داشته باشید شما مدیر هستین لطفا مدریت خودتون رو نشون بدین !!!
فروشندگان عزیز : کسانی که سرور ارزون میفروشن توجه داشته باشند این نوع فروش متاسفانه الان دیگه ریست بزرگی هست چون مشتری واسه ارزونیتون میاد بعد کافیه یکم گرون کنید سریع میره پیش کسه دیگه پس وقت خودتون رو الکی باطل نکنید این تجربه خیلی از ما هاست و نیازی به توضیح اضافه نداره یکم از شرکت های معروف یاد بگیرین رم 1 رو میده 85 هزار تومن
من نمیگم انقدرمم بالا بدین ولی خوشم میاد به کار خودش احترام میزاره یک سری مشتری داره که دنبال کیفیت هستن و مجبور نیست 20 تا سرور بگیره پرش کنه یکی دو تا میگیره هم پشتیبانی راحت تر داره هم اینکه خیالش راحته فردا یوزراش به خاطر افزایش قیمت پا نمیشن برن جای دیگه
موفق باشید

منم با شما موافقم ولی 85000 فکر نمی کنید یکم زیاده؟:65:

mizbanaval
August 12th, 2012, 01:54
دقت فرمایید بعدش نوشتم :من نمیگم انقدرمم بالا بدین
اگه خاستین ادرسشم بهتون بدم خودتون برین ببینین
موفق باشید

DreamServer
August 12th, 2012, 01:55

نه عزیز شما خوده XLhost رو نگاه کن :

Shared Dual Intel Xeon 3.0Ghz
15GB HDD
1024MB RAM
2
500GB Transfer
$49

این آفر رو داره میده!!!
49 تومن رو در 2200 هم ضرب کنی میشه 100 هزار تومن!!!

par30webhost
August 12th, 2012, 01:58
لطفا در مورد اینکه چرا تو تابستون فروش کم شده توی این نظر سنجی شرکت کنید و نظرتون رو بگید.

http://www.webhostingtalk.ir/f175/55656/

hamedmabdi
August 12th, 2012, 02:03
سلام
دوستان ببینید به همگی میگم ومنظورم شخص خاصی نیست چرا همش قیمت های خودمونو با شرکت های بزرگ مقایسه میکنید؟
اونا اگر قیمت بالا میدن واسه اینه کیفیت میدن -پشتیبانی شبانه روزی 24 ساعته دارن-20 تا کارمند دارن واسه پاسخ گویی-خودشون خرید میکنن نه با با واسطه-مسلط به زبان هستن- حالا خدایی چند در صد از ماها که اسممون وب مستر ه اینا رو داریم؟
ماشالله تعداد افراد واسه پاسخ گویی از 2 نفر تجاوز نمیکنه؟ با واسطه خرید میکنیم چون زبان بلد نیستیم-پشتیبانی 24 ساعته فقط روی کاغذ هست دیگه-به نظر من استفاده از دیتا های ایرانی دیگه کم کم داره صرفه پیدا میکنه وباد رفت به سمت اونا.

بازم عذر میخوام اگه پر حرفی کردم در بین دوستان-اگه نظری دارین بگین حوشعال میشم- ممنون

par30webhost
August 12th, 2012, 02:10
سلام
دوستان ببینید به همگی میگم ومنظورم شخص خاصی نیست چرا همش قیمت های خودمونو با شرکت های بزرگ مقایسه میکنید؟
اونا اگر قیمت بالا میدن واسه اینه کیفیت میدن -پشتیبانی شبانه روزی 24 ساعته دارن-20 تا کارمند دارن واسه پاسخ گویی-خودشون خرید میکنن نه با با واسطه-مسلط به زبان هستن- حالا خدایی چند در صد از ماها که اسممون وب مستر ه اینا رو داریم؟
ماشالله تعداد افراد واسه پاسخ گویی از 2 نفر تجاوز نمیکنه؟ با واسطه خرید میکنیم چون زبان بلد نیستیم-پشتیبانی 24 ساعته فقط روی کاغذ هست دیگه-به نظر من استفاده از دیتا های ایرانی دیگه کم کم داره صرفه پیدا میکنه وباد رفت به سمت اونا.

بازم عذر میخوام اگه پر حرفی کردم در بین دوستان-اگه نظری دارین بگین حوشعال میشم- ممنون

درسته ولی اونا اونقدر درآمد دارند که 20 تا کارمند استخدام کنند. البته شرکت ها مگه کارمند ندارند ؟
کی گفته با واسطه خرید می کنیم ؟ من و خیلی ها مستقیم خرید می کنیم.
اونایی هم که با واسطه خرید می کنند دلیلش زبان نیست نداشتن ویزا کارد و این چیزا برای خرید مستقیم هست.

mizbanaval
August 12th, 2012, 02:18
سلام

سلام خدمت شما
من نمیدونم شما چند وقته تو این کار هستین ولی از تعداد پستاتون فک کنم تازگیا اومدین تو کار
خود من حدود 4 میلیون تومن تو این 3-4 سال خرج کردم تا هاستینگ راه انداختم
4 ساله تو خرید و فروش و ... تحربه دارم
شرکت های بزرگ والا تا اونجا که ما دیدیم جمعا زیاد زیاد 5 تا ساپورت دارن نه 20 تا !!!!
من و خیلیا مثل من کسانی بودیم که با پایه قوی اینکار شروع کردیم کسانی بودیم که چیزایی رو تو بازار تحلیل میکردیم از لحاظ قیمت که فکرشم نمیتونین بکنین
ما به کار خودمون به وقت خودمون به مشتریمون احترام میزاریم
شما ایا برای کارتون اهمیت نمیدین؟
کار ما شب و روز نداره مخصوصا این مدت تا 4 صبح به شخصه خودم هستم پای نت
تعطیلی هم نداره و مرخصی هم نمیتونیم به خودمون بدیم !

aligoli
August 12th, 2012, 02:21
به نظر من ، 5 تا ده هزار تومان کافی هست، چون انصافا دلار میره بالا یه هفته اما دوباره میاد پایین ، ثابت گرون نشده ...

par30webhost
August 12th, 2012, 02:24
سلام خدمت شما
من نمیدونم شما چند وقته تو این کار هستین ولی از تعداد پستاتون فک کنم تازگیا اومدین تو کار
خود من حدود 4 میلیون تومن تو این 3-4 سال خرج کردم تا هاستینگ راه انداختم
4 ساله تو خرید و فروش و ... تحربه دارم
شرکت های بزرگ والا تا اونجا که ما دیدیم جمعا زیاد زیاد 5 تا ساپورت دارن نه 20 تا !!!!
من و خیلیا مثل من کسانی بودیم که با پایه قوی اینکار شروع کردیم کسانی بودیم که چیزایی رو تو بازار تحلیل میکردیم از لحاظ قیمت که فکرشم نمیتونین بکنین
ما به کار خودمون به وقت خودمون به مشتریمون احترام میزاریم
شما ایا برای کارتون اهمیت نمیدین؟
کار ما شب و روز نداره مخصوصا این مدت تا 4 صبح به شخصه خودم هستم پای نت
تعطیلی هم نداره و مرخصی هم نمیتونیم به خودمون بدیم !

یه شرکت یا شخصی که کلی خرج می کنه داره هم به مشتری و هم به خودش احترام می ذاره.
من قبل از خرید سرور 3 سال تحقیق کردم و تمام آموزش های لازم رو گرفتم. و الانم می بینید من و 3 تا از همکارام در بخش پشتیبانی تا الان آنلاینیم و همین الان کار 2 تا مشتری رو راه انداختیم.

hamedmabdi
August 12th, 2012, 02:36
با سلام
خدمت دوست وهمکار گرامی خودم
چون اینحا درست نیست من اسم شرکت بزرگ نام ببرم نمی تونم بگم .ولی شما در نظر بگیر اینگونه شرکت ها در ابتدای کارشون یک ساختمان مجهز دارند(دفتر فروششان مشخص است) و همان در ابتدای کار 20 تا کارمند استخدام میکنند-حالا شما فکر میکنید هزینه این ساختمان و پول کارمندان را از ابتدا از کجا می دهد؟خب مشخص دیگه سرمایه اولیه شرکت خب معلومه قیمتاشو از ما بالاتر میده وکیفیتش بهتره-پس همه این پولو از مشتری نگرفته در ابتدا و به مورور زمان درآمد کسب میکنه-اصلا کلا هاستیگ شغل فوق العاده پر هرینه ایی هست وبازدهی بلند مدت دارد نه کوتاه مدت.ا
کنه؟
در مورد اونایی هم که با واسطه خرید میکنن باید بگد دیگه الان هرکی از خانواده قهر میکنه یه مستر یا ویزا داره-یا حتی میتونه پی پال استفاده کنه-حالا جرا خودش خرید نمی کنه؟چون اصلا نمی تونه با پشتیبا نی اونجا ارتباط پیدا کنه وصحبت کنه-چون زبان بلد نیست
دلیل دگه هم این که واسش ارزون تر در بیاد و زیاد هزینه صرافی نکنه و .......
قبول دارم کارمن دارن نگفتم ندارن ولی خیلی کمه زیاد نیست

ما ایرانی ها عادت داریم تا میخوایم یه کالا رو یقایسه کنیم زود وسریع خودمونو با آمریکا مقایسه میکنیم ومیگیم ببین این کالای ایرانیه و این کالای آمریکایی-می بینی کیفیتو؟

بابا به خدا اروپا خودشو با آمریکا مقایسه نمیکنه که ما میکنیم-به نظر من استفاده از دیتا های ایرانی دیگه کم کم داره صرفه پیدا میکنه وباد رفت به سمت اونا.حالا نظر دوستان چیه؟لطفا نظر بدین

بازم عذر میخوام اگه پر حرفی کردم در بین دوستان

par30webhost
August 12th, 2012, 02:41
با سلام
خدمت دوست وهمکار گرامی خودم
چون اینحا درست نیست من اسم شرکت بزرگ نام ببرم نمی تونم بگم .ولی شما در نظر بگیر اینگونه شرکت ها در ابتدای کارشون یک ساختمان مجهز دارند(دفتر فروششان مشخص است) و همان در ابتدای کار 20 تا کارمند استخدام میکنند-حالا شما فکر میکنید هزینه این ساختمان و پول کارمندان را از ابتدا از کجا می دهد؟خب مشخص دیگه سرمایه اولیه شرکت خب معلومه قیمتاشو از ما بالاتر میده وکیفیتش بهتره-پس همه این پولو از مشتری نگرفته در ابتدا و به مورور زمان درآمد کسب میکنه-اصلا کلا هاستیگ شغل فوق العاده پر هرینه ایی هست وبازدهی بلند مدت دارد نه کوتاه مدت.ا
کنه؟
در مورد اونایی هم که با واسطه خرید میکنن باید بگد دیگه الان هرکی از خانواده قهر میکنه یه مستر یا ویزا داره-یا حتی میتونه پی پال استفاده کنه-حالا جرا خودش خرید نمی کنه؟چون اصلا نمی تونه با پشتیبا نی اونجا ارتباط پیدا کنه وصحبت کنه-چون زبان بلد نیست
دلیل دگه هم این که واسش ارزون تر در بیاد و زیاد هزینه صرافی نکنه و .......
قبول دارم کارمن دارن نگفتم ندارن ولی خیلی کمه زیاد نیست

ما ایرانی ها عادت داریم تا میخوایم یه کالا رو یقایسه کنیم زود وسریع خودمونو با آمریکا مقایسه میکنیم ومیگیم ببین این کالای ایرانیه و این کالای آمریکایی-می بینی کیفیتو؟

بابا به خدا اروپا خودشو با آمریکا مقایسه نمیکنه که ما میکنیم-به نظر من استفاده از دیتا های ایرانی دیگه کم کم داره صرفه پیدا میکنه وباد رفت به سمت اونا.حالا نظر دوستان چیه؟لطفا نظر بدین

بازم عذر میخوام اگه پر حرفی کردم در بین دوستان

داداش خود شما هم داری سایت های ایران رو با سایت های مشهور و جهانی مقایسه می کنی.
من خودم دیتای ایرانی نمی شناسم اگه می شناسید معرفی کنید :65:

delta
August 12th, 2012, 02:43
امروز تو پخش بودیم..با یکی از شرکتهای رغیب رو در رو شدم..دیدم قیمت آنا از جنس ما 250 تومان کمتر هست! بهم گفت اینقدر گرونتر میدید مشتری از دست نمیدید؟ گفتم بهش شما چه قدر فروختید به این مغازه؟ گفت خداروشکر 48000 تومان فروختم... بهم گفت تو چه قدر فروختی؟ چک صاحب مغازه رو نشونش دادم خشک شده بود!!
اینو گفتم بدونید قیمت پایین ملاک فروش نیست.شما وقتی درست کار کنید و پشتیبانی و برخورد خوب و از همه مهم تر مال و جنستون درست باشه مشتری با قیمت شما راه میاد و مشتری شما میمونه.. مگر هاست دل و امثال آنها چیکار کردند که مشتری هاشون براشون مونده؟ حتی وقتی تعطیل کردند و برگشتند مشتریهاشون برگشتند!! سرویس خوب بده..پشتیبانی درست کن.برخورد خوب کن.جواب مشتری در شرایط سخت رو بده و گوشیتو خاموش نکن ببین یک هاست 1 گیگ رو ماهانه 10 هزار تومانم میخرند!! و حتی بیشتر...

par30webhost
August 12th, 2012, 02:48
امروز تو پخش بودیم..با یکی از شرکتهای رغیب رو در رو شدم..دیدم قیمت آنا از جنس ما 250 تومان کمتر هست! بهم گفت اینقدر گرونتر میدید مشتری از دست نمیدید؟ گفتم بهش شما چه قدر فروختید به این مغازه؟ گفت خداروشکر 48000 تومان فروختم... بهم گفت تو چه قدر فروختی؟ چک صاحب مغازه رو نشونش دادم خشک شده بود!!
اینو گفتم بدونید قیمت پایین ملاک فروش نیست.شما وقتی درست کار کنید و پشتیبانی و برخورد خوب و از همه مهم تر مال و جنستون درست باشه مشتری با قیمت شما راه میاد و مشتری شما میمونه.. مگر هاست دل و امثال آنها چیکار کردند که مشتری هاشون براشون مونده؟ حتی وقتی تعطیل کردند و برگشتند مشتریهاشون برگشتند!! سرویس خوب بده..پشتیبانی درست کن.برخورد خوب کن.جواب مشتری در شرایط سخت رو بده و گوشیتو خاموش نکن ببین یک هاست 1 گیگ رو ماهانه 10 هزار تومانم میخرند!! و حتی بیشتر...

کاملا حرف شما درسته من یه چیز مهم را رعایت نکردم اونم صبر هست.

hamedmabdi
August 12th, 2012, 02:50
داداش خود شما هم داری سایت های ایران رو با سایت های مشهور و جهانی مقایسه می کنی.
من خودم دیتای ایرانی نمی شناسم اگه می شناسید معرفی کنید :65:
سلام دوست عزیز
نام نمی برم از ترس بن شدن-شاید در حد اونا نباشن آپتایمشون ولی چیزی هم از استاندارد های چهانی کم ندارن.پینگشم که واسه ما فوق العاده هست.لود سایت وحشتناک میره بالا.مثلا نام نمی برم اون دیتای آلمانی کجاش 24 ساعته ساپورت میکنه؟پس ما نیاید خودمونو همچین هم کم بگیریم.حالا من نظرمو گفتم ولی به نظرتون بریم یا نه؟

par30webhost
August 12th, 2012, 02:54
سلام دوست عزیز
نام نمی برم از ترس بن شدن-شاید در حد اونا نباشن آپتایمشون ولی چیزی هم از استاندارد های چهانی کم ندارن.پینگشم که واسه ما فوق العاده هست.لود سایت وحشتناک میره بالا.مثلا نام نمی برم اون دیتای آلمانی کجاش 24 ساعته ساپورت میکنه؟پس ما نیاید خودمونو همچین هم کم بگیریم.حالا من نظرمو گفتم ولی به نظرتون بریم یا نه؟
اگه واقعا خوب باشن من از شون می گیرم و نا سلامتی سال تولید ولی و حمایت از کار و سرمایه ی ایرانی هست . :d

hamedmabdi
August 12th, 2012, 02:58
منم نظرم همین-تایید میکنم همراه با تشکر

shahab-f
August 12th, 2012, 03:22
فروش ویژه ۵ گیگ هاست فقط ۱۰۰۰ تومان | اکسپرس (http://expres.ir/1000host/)
یکی اینو ب من توضیح میده یعنی چی ؟؟
قیمت و بزارید کنار پهنای باند و ببینید .. خیلی جالبه
خدایا خودت عاقبت تجارت هاستینگ رو ختمه به خیر بفرما :105:

hamedmabdi
August 12th, 2012, 03:29
فروش ویژه ۵ گیگ هاست فقط ۱۰۰۰ تومان | اکسپرس (http://expres.ir/1000host/)
یکی اینو ب من توضیح میده یعنی چی ؟؟
قیمت و بزارید کنار پهنای باند و ببینید .. خیلی جالبه
خدایا خودت عاقبت تجارت هاستینگ رو ختمه به خیر بفرما :-$

درسته دوست و همکار گرامی بنده دیگه منظورم در این حد نبود

ایشون تحریم ها رو شکستن دیگه حتما:))

ولی با 8 مگ ترافیک اسم سایت رو بزنی تموم شده که:))

saeedmc
August 12th, 2012, 03:30
باید دست اونایی که وی پی اس و هاست رو با قیمت خیلی پایین میدن بوسید.اتفاقا خوبی اینجا همینه که همه میتونن آفر بدن.

این باعث میشه مشتری هایی که دنبال سرویس ارزون میگردن به خواستشون برسن.مطمینا کسی که حاضر نیست پول بده پس زیاد کیفیت هم براش مهم نیست.
من خودم سرور مجازی رو با رم 1 گیگ میدم 60.000 تومن.مشتری هر زمان هم از من کمک بخواد وظیفمه بهش کمک کنم.حالا در هر موردی که میخواد باشه.چوت دارم سود میکنم.
به نظرتون مشتریا نمیتونن تو گوگل سرچ کنن ( سرور مجازی ارزان) ؟ 99999999 تا آفر براشون میاد از 10 تومن به بالا 8-|
ولی مشتری کیفیت سرویسی که میخواد براش مهمه.من وظیفمه کیفیت سرویسما حفظ کنم.از طرفی هم برای وقتم ارزش قایلم و بابتش پول میگیرم.
به قول اکانت منیجر نتلیجنت: cheap price = cheap support =D>=D>=D>

به به آقا جواد
تورو از رو شعار نتلیجنتت شناختم

hamedmabdi
August 12th, 2012, 03:38
البت این چیزی هم که دوستمون میگن که قیمت با کیفیت ارتباط داره درسته ولی اینم خودش داستانی داره برا خودش
DreamServer
August 12th, 2012, 15:16
من خودم با این بحث هایی که شد تصمیماتی که گرفتم رو قیمت هام رو متناسب با پشتیبانی و کیفیت سرورم تعیین میکنم! حالا هر کی میخواد بخره هر کی نمیخواد نخره!

خودم شخصا 1سال و خورده ای هست دارم کار میکنم وقتی دارم 20 ساعت روز رو پشتیبانی میدن بچه های شرکت فقط 4 تا 8 میگیرن میخوابن انتظار دارید سرور 512 رو من نیام بدم 25 تومن! 30 تومن!

مشتری من 3بار براش کانفیگ کردم هیچی هم نگرفتم هر جا تو هر کاریش هم به مشکل میخوره آقا این جا رو چه کار کنم چه کار نکنم من آنلاین نباشم هم زنگ میزنه میگم خب از بقیه بچه ها که آنلاینن بپرس میگه نه داداش خودت خیلی گلی! تا تو رو میتونم پیدا کنم چرا برم از اونا بپرسم!
تعریف از خود نیستا اکانت قبلیمون رو کامل دیلیت کردن به تعداد مطالب این نگاه نکنید!
ولی خب کارمون و پشتیبانیمون خوبه مشتریمون رو هم داریم!

من هم با همه دوستان موافقم !!!!

اینجاست که میگن هر کی هر چه قدر پول بده آشـــــــــــــــــــــــ ــــ میخوره!

به همه دوستان هم پیشنهاد میکنم قیمت هاتون رو به خاطر این فروشنده های دوزاری نیارید پایین و به قول دوستمون اینا فروشنده های تابستانی اند و میان و میرن دوباره بازار سر جاش میاد!
اینجوری اگه بخواد باشه که اینا میان میکنن 7 تومن ما هم بدیم 7 تومن که دیگه هیچی همه ورشکست شدیم رفته!

ولی من خودم نظرم اینه هر کسی و سایتی و شرکتی باید با توجه به کیفیتش یه قیمت بده! این قیمت و کیفیت رو هم باید یه شرکت یا سازمان مربوط مشخص کنه نه این که خود فرد با توجه به خرید سرور و دخل و خرجش!

safarian
August 12th, 2012, 20:05
کلا راه اندازی صنف چیز خوبیه :دی