PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي هاست ضد ddos يا راهنمايي در اين خصوص ...

آرين
August 11th, 2012, 22:06
سلام دوستان .

من يه کاربر تازه واردم و به قول شاعر : ما به اين سايت نه پی حشمت و جاه آمده‌ایم __ از بد حادثه این جا به پناه آمده‌ایم !

غرض از مزاحمت : من يه فروم دارم که مدت 2 ساله که فعاليت ميکنه . در اين مدت چند بار اين سايت با اختلال مواجه شده که بدترين شکل ممکن آن از 2 هفته پيش شروع شده ...

زماني که سايت من روي سرورهاي شرکت نت افراز بود چندين بار سايت دان شد که بعدا شرکت نت افراز گفت که بخاطر حملات سنگين ddos از نوع udp flooding است و بخاطر اينکه به سايت هاي ديگه آسيب نرسه عذر ما را خواستند !

ناچارا بکاپ سايت را در سرورهاي شرکت هاست دي ال قرار داديم که در کمتر از 1 ساعت سايت دان شد و هاست دي ال هم گفت که حملات سنگين ddos شده که آنها توان مقابله با آن را ندارند ( مستندات موجود است )

براي بار سوم مجبور شديم سايت را به آشيانه هاست منتقل کنيم ..... باز هم همينجوري شد !

براي بار چهارم سايت را به وندا هاست منتقل کرديم ........... باز هم همينجوري شد !

براي بار پنجم سايت را رجيران منتقل کرديم که فعلا چند ساعتيه که دوام آورده هرچند که طبق آمار سايت https://my.pingdom.com در اين 5 ساعت گذشته سايت ما 4 بار دان شده ...

و اين را ميدانم که اين بار هم دوام نمياره ...

لازم به توضيح است که سايت من يک انجمن است که از سيستم my bb استفاده شده که براي اينکه به خود فايلهاي سايت شک نداشته باشم آنرا به بالاترين نسخه ارتقاء داده ام و تمام پلاگين ها را هم حذف کرده ام و .... اما باز هم مشکل من حل نشده !

طبق گفته چندين شرکت هاستينگ اين دان شدن سايت بخاطر حملات بسيار سنگين ddos است که تماما از خارج از کشور است !!!

در اين رابطه پرونده قطوري هم در پليس فتاي تهران تشکيل داده ام که موضوع در حال پيگيري است .

.
.
.

حالا درخواست من از شما دوستان اينه که چه هاستي بگيرم که جوابگوي اين کار باشه ؟ يا اصلا ممکن هست که اشکال از جاي ديگه باشه ؟

هرگونه راهنمايي شما دوستان را به ديده منت ميپزيم .

mehrshad.ho
August 11th, 2012, 22:12
Ddos رو 100 درصد نمیشه جلوش رو گرفت اما سرور های ابری و وب سرور لایت اسپید تا حدی میتونه کمک کنه

shivahost
August 11th, 2012, 22:13
اگر هم بتونید از cdn ها استفاده کنید خوبه اما فکر نمی کنم برای سایت های دینامیک پر فعالیت خوب باشه

MihanTech
August 12th, 2012, 00:21
از cloudflare استفاده کنید !

hamedmabdi
August 12th, 2012, 03:14
Ddos رو 100 درصد نمیشه جلوش رو گرفت اما سرور های ابری و وب سرور لایت اسپید تا حدی میتونه کمک کنه

بنده هم نظرم همینه+پشتیبانی

با تشکر

AhvazGame
August 12th, 2012, 03:18
خوب یک آپشن هست که هزینش زیاده اما کارسازه.
سایتت رو روی یک سرور ایرانی که در دیتاسنتر های معروف مثل سروش رسانه قرار داره بالا بیار.پیشنهاد می کنم سرور هم مال خودت باشه
99% جواب میده.

hamedmabdi
August 12th, 2012, 03:41
خوب یک آپشن هست که هزینش زیاده اما کارسازه.
سایتت رو روی یک سرور ایرانی که در دیتاسنتر های معروف مثل سروش رسانه قرار داره بالا بیار.پیشنهاد می کنم سرور هم مال خودت باشه
99% جواب میده.
البته درسته که فایروال فیزیکی خیلی تاثیر داره ولی خب برای همه مقدور نمی باشد.

itjavani
August 12th, 2012, 04:13
حتما حتما میبایست سرور هاستینگ دارای فایروال سخت افزاری باشه! استفاده از وب سرور قوی مانند لایت اسپید نیز میتونه تا در کنار فایروال بهتون کمک کنه! باید نوع حملات رو دید! راه کار زیاد هست! بستن ای پی های خارجی و ........
باید فشار و نوع حملات رو دید تا بشه بهتر کمک کرد.

آرين
August 12th, 2012, 09:47
حتما حتما میبایست سرور هاستینگ دارای فایروال سخت افزاری باشه! استفاده از وب سرور قوی مانند لایت اسپید نیز میتونه تا در کنار فایروال بهتون کمک کنه! باید نوع حملات رو دید! راه کار زیاد هست! بستن ای پی های خارجی و ........
باید فشار و نوع حملات رو دید تا بشه بهتر کمک کرد.

با تشکر از راهنمايي تمامي دوستان .

اول از همه اين توضيح را بدم که سايت من يه انجمنه که فقط هماهنگي يک سري برنامه ها در آن انجام ميشه و بازديد کننده چنداني نداره ، حداکثر300 نفر در روز ! از طرفي نميتوانم ماهيانه بيش از 50 هزار تومان هزينه کنم چونکه به هيچ عنوان درآمد مستقيم يا غير مستقيمي نداره که بخواهم زياد هزينه اش کنم و اين را هم از سر ناچاري پرداخت ميکنم !

در اين مدت من از هاستينگ هاي معتبر با بالاترين پلن استفاده کرده ام . بنا به پيشنهاد دوستان من موقتا يه پلن از شرکت هاست دي ال گرفتم که ميگفتند اين شرکت سرورهاي 80 هسته اي داره ولي 45 دقيقه دوام نياورد !

قسمتي از جوابيه اين شرکت براي راهنمايي بيشتر :

طی این چند سالی که ما تجربه میزبانی داریم این یکی از سنگینترین حملاتی بوده که تا به حال داشتیم.
وقتی شما مورد حمله قرار میگیرد، فقط سایت شما قربانی نمیشه بلکه تمام سایتهایی که روی سرور هستند دچار اختلال میشن. و ما به خاطر این حمله که هدف اون سایت شما بوده مجبور شدیم بسیاری نارضایتی بسیاری از کاربرها رو شاهد و پاسخگو باشیم.
ضمنا مقابله با این حمله نیازمند تجهیزات سخت افزاری خیلی گران قیمت هست.
ما در حال حاضر روی سرورها Hardware Firewall داریم، اما حجم حملات شما به 10G/s هم میرسید که برای مقابله با این حجم نیازمند تهیه Firewall خاصی با کشش بیشتر هست که هزینه ماهانه اون چند صد دلار هست!
شما برای اطمینان از صحت گفته های ما میتونید هزینه مقابله با این حملات رو در این سایت مشاهده کنید:
http://www.serverorigin.com/eth*****-ddos-mitigation
طبق این سایت هزینه مقابله با حمله ای که شما داشتید حداقل ماهانه $499 معادل 1 میلیون تومان در ماه هست! که هیچ شرکت و دیتاسنتری این خدمات رو رایگان ارائه نمیده...

اين هم جوابيه شرکت نت افراز

با سلام خدمت شما

سرویس هاسیتنگ شما به منظور اطمینان از اینکه آیا دامین

............

هدف حملات شدید صورت گرفته در ۹ روز گذشته بر روی سرور میزبان سرویس شما بوده است یا خیر به یک سرور اختصاصی منتقل گردید که هیچ سایت دیگری بر روی آن میزبانی نمی گردید(سرور جدیدا از دیتاسنتر تحویل گرفته شده است و تا کنون نت افراز به جز دامین
..................
هیچ وبسایت دیگری را بر روی این سرور قرار نداده است) . متاسفانه کمتر از ۳۰ دقیقه از فعال شدن وبسایت بر روی سرور جدید، سرور میزبان سایت تحت حمله شدید فلودینگ قرار گرفت به گونه ای که سرور مانند حملات قبلی به صورت کامل از دسترس خارج گردید. با بررسی های انجام شده مشخص گردید که دامین

..................

به دلایل نامعلوم هدف حملات شدید
UDP Flooding
بوده و تمامی مشکلات به وجود آمده برای سرور میزبان سرویس شما در ۹ روز گذشته و خسارات سنگین وارد شده به نت افراز در این مدت به دلیل میزبانی این دامین بوده است.(دامین
.................
در ۴۸ ساعت گذشته بر روی ۳ آی.پی مختلف قرار داده شده و هر سه آی.پی بلافاصله هدف حملات ویرانگر فلودینگ قرار گرفته است). با توجه به مشکلات به وجود آمده متاسفانه امکان میزبانی این دامین
.................
بر روی یک سرویس عادی امکانپذیر نموده و هزینه مقابله با حملات صورت گرفته بر روی این دامین(شامل فایروالهای سخت افزارای گران قیمت، پورت گیگابیت،..) بسیار سنگین بوده و از چندین میلیون تومان در ماه تجاوز خواهد کرد. با توجه به مشکلات به وجود آمده متاسفانه امکان ادامه میزبانی این دامین بر روی سرورهای نت افراز امکانپذیر نمی باشد.

حال سوال من از شما دوستان اينه که چه شرکت هاستينگ ايراني يا خارجي را ميشناسيد که با هزينه اي بين 50 تا 100 هزار تومان در ماه بتواند در مقابل اين حملات دوام بياره و به من خدمات بده ؟!

کوچکترين راهنمايي شما دوستان براي من مفيد خواهد بود ، خواهشمندم کمک کنيد !

sibsib
August 12th, 2012, 09:59
به نظر من بهتره به جای هزینه دنبال کسی باشید که دیداس می کنه و پرونده رو از فتا بیشتر پیگیری کنی اگه هم بازدید کننده از خارج نداری میتونی کلا آی پی های خارج رو ببندی یا سایتت رو روی اینترانت ایران بیاری

آرين
August 12th, 2012, 10:17
دوست عزيز ممنونم از راهنماييت .

از پليس فتا درحال پيگيري هستم ولي فعلا به نتيجه اي نرسيده .

شرکت هاي هاستينگ هم ميگن تمام آي پي ها خارجيه و عملا امکان رد گيري و پيدا کردن شخص مهاجم وجود نداره !

خواهشمندم در اين باره توضيح بديد که : چه جوري آي پي هاي خارجي را ببندم ؟ آيا اين کار در تنظيمات سي پنل امکان پزيره يا بايد شرکت هاستينگ اين کار را انجام بده ؟

دوم اينکه اگر اون راه هم جواب نداد سايت را چجوري روي اينترانت ايران بيارم ؟

از بذل توجه شما دوستان سپاسگزارم .

itjavani
August 12th, 2012, 13:09
برای بستن ای پی ها میبایست با مدیر سرور صحبت کنید تا ببندند!
برای جلوگیری و دوام در برابر حملات 10Gb/s میبایست از فایروال ASA5520 استفاده بشه که تا 20Gb/s توان ایستادگی دارد ولی برای هاستینگ ها خیلی هزینه بالایی میفته که عملا این هزینه را هیچکدام انجام نمیدند!
بهترین کار شما یک سرور مجازی ایران از شرکت هایی که روی اینترانت سرویس میدند تهیه کنید.
یک سری هاستینگ های خارجی نیز DDOS Protection دارند و سرویس میدند ولی نهایت توان آنها 1Gb/s هست!پس فعلا بهترین راه حل هاست یا سرور داخلی هست

hasun
August 12th, 2012, 15:20
بهترین راه بستن آی پی های خارجیه .
دوست عزیز خیلی برام این موضوع جالبه ،دیداس 10Gb/s خیلی گرون در میاد و هزینه خیلی زیادی داره . موضوع انجمن شما چیه ؟ سیاسیه ؟

آرين
August 12th, 2012, 16:12
سلام . ممنونم از راهنمايي تمام دوستان .

دوست عزيز سياسي کجا بود ! سايت من يه فروم ساده ورزشي _ تفريحي است .

در حال حاضر در حال مذاکره با يه شرکت هاستينگ هستم که قول داده اند با استفاه از پلن هاي Hybrid و نرم افارهاي ضد دي داس و ... جلوي اين حملات را ميگيرند .
اميدوارم اين يکي ديگه جواب بده ! بخدا از يه طرف خسته شدم ، از طرفي نميتونم دست از اين سايت بکشم و يه جورايي پاي آبرويم در ميان است . پس به هر قيمتي شده اين نبرد ناعادلانه را ادامه ميدم به اميد پيروزي !

آرين
August 22nd, 2012, 14:41
سلام دوستان .

من برگشتم ... خسته اما مصمم!

جهت اطلاع دوستاني كه اين موضوع را دنبال ميكنند : هيچ راهي تا الان نتونسته مشكل من را حل كنه و جلوي اين حملات دي داس را بگيره .

جالب اينجاست كه من هر چي از امكانات بالاتري استفاده ميكنم ، شدت حملات هم بيشتر ميشه !تا الان رسيده به 16Gb/s

در اين مدت از سرور مجازي ، سرور ابري ، فايروال سخت افزاري و نرم افزاري ، نرم افزار ضد دي داس ، بستن آي پي هاي خارجي ، تنظيمات دقيق سرور و .... استفاده كرده ام اما بازم در مقابل اين حملات دوام نياوردم .

نكته اينجاست كه بعضي شركت ها به من ميگفتند كه ممكن است است فايل بكاپ داراي اسكريپت يا برنامه مخربي باشه كه از طرف خود سايت اين حملات برنامه ريزي ميشه . با اين حال من بكاپ سايت را بدون هيچ كم و كاستي در يك دامنه ديگر و در همان هاست قرار دادم اما هيچ حمله اي صورت نگرفت ! الان هم حدود يك هفته است داره كار ميكنه اما وقتي روي دامنه اصلي تنظيم ميكنم بلافاصله اين حملات شروع ميشه .

نكته جالب تر اينكه در طي هفته گذشته چند سايت با محتواي مشابه سايت من با همين روش نابود شده اند كه با مديران آنها تماس تلفني داشتم . جالب اينجاست شدت و نوع حمله و حتي تعداد زيادي از آي پي هايي كه به سايت آنها اتك كرده دقيقا مشابه حملاتي است كه به سايت من شده !

خلاصه كلام :

تنها راه باقيمانده براي من و ساير سايت هاي آسيب ديده اينه كه بطور موقت بيايم روي اينترانت ايران .

حال سوال من از شما دوستان اينه : كدام شركت هاستينگ معتبر ايراني را ميشناسيد كه در زمينه ارائه هاست يا سرور ايراني در بستر اينترنت ملي فعاليت ميكنه ؟

منتظر راهنمايي شما دوستان هستم .

BahramiAhmad
August 22nd, 2012, 14:55
بادرود به همه دوستان
در رابطه با مشكل دوست عزيز آرين (http://www.webhostingtalk.ir/member/56681)بايد عرض كنم كه اين شدت از حملات به حدي هست كه كار از فايروال و تنظيمات سرور گذشته و مي تونه به راحتي سويچ و روترهاي سر راه رو هم از كار بندازه (حتي قبل از رسيدن به سرور اصلي). درضمن اگه شدت حملات تا يه حدي هم بالاتر بره، خود مخابرات اقدام به بستن آي پي مي كنه. به هرحال در رابطه با اين شدت از حملات ظاهرا چاره اي جز استفاده از اينترانت نيست!

Drosera^Cqq47
August 22nd, 2012, 15:00
سلام دوستان .

من برگشتم ... خسته اما مصمم!

جهت اطلاع دوستاني كه اين موضوع را دنبال ميكنند : هيچ راهي تا الان نتونسته مشكل من را حل كنه و جلوي اين حملات دي داس را بگيره .

جالب اينجاست كه من هر چي از امكانات بالاتري استفاده ميكنم ، شدت حملات هم بيشتر ميشه !تا الان رسيده به 16Gb/s

در اين مدت از سرور مجازي ، سرور ابري ، فايروال سخت افزاري و نرم افزاري ، نرم افزار ضد دي داس ، بستن آي پي هاي خارجي ، تنظيمات دقيق سرور و .... استفاده كرده ام اما بازم در مقابل اين حملات دوام نياوردم .

نكته اينجاست كه بعضي شركت ها به من ميگفتند كه ممكن است است فايل بكاپ داراي اسكريپت يا برنامه مخربي باشه كه از طرف خود سايت اين حملات برنامه ريزي ميشه . با اين حال من بكاپ سايت را بدون هيچ كم و كاستي در يك دامنه ديگر و در همان هاست قرار دادم اما هيچ حمله اي صورت نگرفت ! الان هم حدود يك هفته است داره كار ميكنه اما وقتي روي دامنه اصلي تنظيم ميكنم بلافاصله اين حملات شروع ميشه .

نكته جالب تر اينكه در طي هفته گذشته چند سايت با محتواي مشابه سايت من با همين روش نابود شده اند كه با مديران آنها تماس تلفني داشتم . جالب اينجاست شدت و نوع حمله و حتي تعداد زيادي از آي پي هايي كه به سايت آنها اتك كرده دقيقا مشابه حملاتي است كه به سايت من شده !

خلاصه كلام :

تنها راه باقيمانده براي من و ساير سايت هاي آسيب ديده اينه كه بطور موقت بيايم روي اينترانت ايران .

حال سوال من از شما دوستان اينه : كدام شركت هاستينگ معتبر ايراني را ميشناسيد كه در زمينه ارائه هاست يا سرور ايراني در بستر اينترنت ملي فعاليت ميكنه ؟

منتظر راهنمايي شما دوستان هستم .

اقا یک چیزی و درک نمیکتم!
شما میگی 16Gb/s ، توضیح میدی یعنی چی؟
میدونید حمله مداوم اینطوری چه هزینه ای برای اتکر(ها) در بر داره؟
اونم برای سایت تفریحی ورزشی شخصی؟
گفتی "بستن آي پي هاي خارجي"
خوب اگه ایرانه که پیدا میشه !!
میشه دامنه خودتون رو بزارید ما هم ببینیم؟
والا زیاد سرور دیدیم داس شه اما نه اینطوری
تازه میگید فلاد اونم رو یو دی پی!
اگه اینطوری باشه که هیچ هاستینگ و سرویسی نتونسته جلوشو بگیره!
الان کل سایت های دولتی ایران 1 ماه 1به ماه بالا نمی اومد دیگه:))
یکی منو روشن کنه:D

آرين
August 22nd, 2012, 15:55
سلام دوست عزيز .

اول از همه بايد عرض كنم تنها فعاليت من در اين سايت بخاطر رفع اين مشكلم بوده و گرنه هيچ علاقه اي به اين موضوع ندارم !

دوم اينكه تمامي صحبت هاي من بر اساس اظهار نظر شركت هاي هاستينگ و قسمت پشتيباني آنها هست كه در تيكت جواب من را داده اند و مستندات آن موجود است .

سوم اينكه من در طي 35 روز گذشته از 8 شركت معتبر هاستينگ ، هاست و سرور مجازي و ... گرفته ام كه نقطه نظر مشترك همه اين شركت ها اينه كه بر عليه سايت ما حملات دي داس و عموما از نوع يو دي پي فلودينگ انجام ميشود .

چهارم اينكه از حدود 2 هفته پيش چند سايت ديگه با مضمون مشابه سايت من به همين روش دان شده اند كه مستندات آن هم موجود است .

پنجم اينكه دليل اينكه من آدرس سايتم را اينجا نزاشتم بخاطر اينه كه دردسم از ايني كه هست بيشتر نشه ! هر كدام از دوستان كه مايل بودند تا آدرس سايت را در پيام خصوصي به آنها ارسال كنم .

اگر هم حتي 1% به صحبت هاي من شك داريد دي ان اس هاست خودتان را به من داده و دامين من رو پارك كنيد تا بعد از ده دقيقه نتيجه رو ببيني !

مورد ديگه اينكه هر كدام از دوستان بصورت تضميني يه هاست به من ميدن كه فقط يك هفته دوام بياره من بابت 1 هفته مبلغ 50 هزار تومان پرداخت ميكنم . فضاي زيادي هم نميخوام حداكثر 100 مگابايت ! صرفا بخاطر اينكه سايت بالا بياد و من به كاربران اطلاع رساني كنم كه به زودي اين مشكل را رفع كرده و برميگرديم ! من هم تضمين ميكنم كه سايت من يك فروم كاملا عادي بود و در سايت ساماندهي بطور قانوني ثبت شده و همين الان هم تحت نظارت پليس فتا است .

و در آخر مجددا سوالم را ميپرسم :

كدام شركت هاستينگ معتبر ايراني را ميشناسيد كه در زمينه ارائه هاست يا سرور ايراني در بستر اينترنت ملي فعاليت ميكنه ؟

tar.gz
August 22nd, 2012, 17:11
همگی بحث کردین اما به جواب مختصر اما بسیار کاربردی این دوستمون دقت نکردین

شما میتونید از سرویسهای این شرکت استفاده کنید. به صورت یک پـروکـسـی در مقابل هاست شما قرار میگیره و بنظرم بتونید مشکلتون رو حل کنید

jahanitabar
August 22nd, 2012, 19:19
با سلام لطفا دي ان اس هاي مارو ست كنيد تا يك تست براتون انجام بدم
ns1.jahanhost.org
ns2.jahanhost.org
ودامنه تون را نيز براي بنده ارسال نمائيد
اميدوارم مشكلتون رو حل كنم
اي دي ياهو من اينه
با من در تماس باشيد
poshtiban_jahanhost

dertgtr
August 22nd, 2012, 20:24

در cloudflare قسمت Security profile رو بهتره رو کدوم گزینه ست کنیم ؟ High یا ...؟ قسمت Performance profile رو روی کدوم گزینه ؟

pardishosting
August 23rd, 2012, 01:08
سلام

آدرس سایتتون رو برام پیام خصوصی کنید.

dertgtr
August 23rd, 2012, 10:33
بعضی کاربران تو همین فروم ادعا می کنند استفاده از cloudflare باعث چیلتر شدن سایت تو بعضی آی اس پی ها میشه این واقعیت داره؟

1230456
January 22nd, 2013, 23:36
آقا به جایی رسید این موضوع؟؟؟، برام جالب بود !

CityKala.net
January 22nd, 2013, 23:57
از سایت ایشون واسه داون کردن سرور های هاست های خارجی خوب مورد استفاده قرار میگیره :دی
هر جا برن سرور میزبانی داون میشه کلا!!!

برید تبیان البته قرار داد هاشون خیلی سنگین خواستید یک کپی میفرستم ببینید

babelirani
January 23rd, 2013, 00:53
دوستان عزیز این تاپیک و موضوع مشکل ایشون ما بیش از 1 ماه پیشه

حتما" الان به هر صورت این مشکل رو رفع کردن

compiler
February 17th, 2013, 01:54

cloudflare نسخه رایگانش DDos Protection نداره....یه فایروار ساده هست
از طرفی این حجم اتکی که ایشون میگه بعیده با cloudflare حل بشه

شما باید از پلان های گران قیمت DDos Protection دیتاسنتر های معروف استفاده کنی
در ضمن جای شما هاست اشتراکی نیست.....فقط سرور اختصاصی با فایروال سخت افزاری و امکان کنترل حملات داس بزرگ

همه اینا = هزینه هنگفت

اگر مایل باشید میتونم راهنمایی و کممکتون کنم

yastheme
November 25th, 2013, 12:20
اگه هنوز راه حلی پیدا نکردیدید آی دی من را اد کنید و با من در ارتباط باشید,
سرور های ما DDoS Protected هستند که از شرکت قدرتمند https://www.geniusguard.com/ خریداری شده که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند,
شما در هر سطحی نیاز به DDoS Protection داشته باشید ما برای شما تامین می کنیم

http://central-hosting.com (http://central-hosting.com) Yahoo id: central_hosting

shyton021
November 30th, 2013, 18:17
من خودم سالها با این مشکل مواجه بودم یک نوع حمله هست به نام zombie که یک تروجان در سطح جهان بین کاربران اینترنتی پخش شده و به یک سرور اصلی وصله که مدیرش هم سایت داره و این سرویس رو متاسفانه اجاره میده!!!! بعد اتفاقی که می افته اینه که سایت یعنی ای پی که شما بهشون بدید بعد از پرداخت هزینه شروع میشه از هزاران کاربر در سطح جهان که در حال حاضر انلاین هستند به سایت مورد نظر پاکت میفرسته که مثلا برابر با درخواستی که به یک سرور سایت بزرگ مثلا فیسبوک ارسال میشه اتفاقی که می افته کلا پورت مثلا 1 گیگی سرور طرف کاملا پر می کنه و دان میشه و به سرور هم برسه cpu پر میشه و دان میشه! خود بنده با 10 ها دیتاسنتر هاست فروش وی پی اس فروش کار کردم نتونستن جلوشو بگیرن عملا چون که هیچ راه تشخیص نداره چون اصلا به سرور نمیرسه و همون پر کردن پورت کافیه که سایت شما از دسترس خارج و در نهایت به سرور برسه cpu فول بشه در نهایت مگر 4 تا راه داره : 1- فایروال سخت افزاری روی سرور اضافه کنید که هزینه اون خیلی بالاست و برای شما به صرفه نیست! 2- از شرکت
cloudflare سرویس بگیرید که هزینه اونم ماهانه 200 دلار هست که بازم بصرفه نیست! 3- روی اینترانت ایران سایت رو بیارید بالا که کلا دیگه گوگل نمی تونه سایتتون رو ایندکس کنه و رتبه و .... کلا داغون میشه و سایت بعد یک ماه باید ببندید 4- امـــــــــــا این راه رو خودم کشف کردم بعد از میلیون ها تومان هزینه و وقت صرف کردن و بسته شدن سرور بخاطر ddos و از دست دادن اطلاعات و ... اگــــــــر خواستی بگو بهم برات با هزینه مناسب اوکی می کنم.موفق باشید.

pardishosting
November 30th, 2013, 19:05
اگر دیتاسنتر همکاری کنند یک راه هایی داره.

shyton021
November 30th, 2013, 19:24
اگر دیتاسنتر همکاری کنند یک راه هایی داره.

امکانش 0 هست که کمکی کنند علتم داره اونم اینکه وقتی این حمله میشه مثلا در یک ساعت چیزی حدود 100 ها گیگ پهنای باند مصرف میشه برای مثال که برای سرور خودم به وجود امد در مدت 24 ساعت 7 ترابایت ترافیک مصرف شده بود که دیتاسنتر بخواد جلوشو بگیره چند ساعت زمان میبره (بستگی به بزرگی) و به همین دلیل ترابایت ها پهنای باند از بین میره که براشون 100% به صرفه نیست و ترجیح می دن
عذر طرف را بخوان...

Mohsen.b
December 3rd, 2013, 12:16
امکانش 0 هست که کمکی کنند علتم داره اونم اینکه وقتی این حمله میشه مثلا در یک ساعت چیزی حدود 100 ها گیگ پهنای باند مصرف میشه برای مثال که برای سرور خودم به وجود امد در مدت 24 ساعت 7 ترابایت ترافیک مصرف شده بود که دیتاسنتر بخواد جلوشو بگیره چند ساعت زمان میبره (بستگی به بزرگی) و به همین دلیل ترابایت ها پهنای باند از بین میره که براشون 100% به صرفه نیست و ترجیح می دن
عذر طرف را بخوان...

اگه دیتاسنتر ظرفیت و ابزار مورد نیاز برای مقابله با این نوع حملات رو نداشته باشه به هیچ وجه همکاری نمی کنه و فقط چند تا دیتاسنتر این قابلیت رو دارن و تخصصشون این کاره. البته اسم نمی برم چون بعضی از مدیران این انجمن که فکر می کنند خدا هستند بهشون بر می خوره. پیشرفت نیازش اطلاعاته نه محدودیت.