PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای انتخاب cms مناسب با امکانات زیر

hamid88
December 5th, 2009, 12:57
سلام
بنده نیاز به سیستم مدیریت محتوایی دارم که بتواند امکانات زیر را برایم فراهم کند:
1. امکان درج مقالات
2. امکان ایجاد گالری عکس ، ویدئو و صوتی حرفه ای
3. داشتن قالب های متنوع
4. امکان ایجاد feed reader برای درج اتوماتیک خبر از سایت های دیگر بصورت کامل و دسته بندی شده

برای این نیازها کدام سیستم ها مناسب هستند؟
wp یا جوملا و یا...؟
لطفا مرا راهنمایی کنید

متشکرم

Roka
December 5th, 2009, 13:01
اگه امکانات خیلی زیاد میخوای = جوملا
اگه لینک دهی خوب میخوای و ایندکس خیلی خوب تو گوگل = ورد پرس

این امکاناتی که شما میخوای هر دوی این سیستم ها میده ( به راحتی میشه گفت همه سیستم ها )

ولی به شخصه ورد پرس رو پیشنهاد میدم

hamid88
December 5th, 2009, 13:43
اگه امکانات خیلی زیاد میخوای = جوملا
اگه لینک دهی خوب میخوای و ایندکس خیلی خوب تو گوگل = ورد پرس

این امکاناتی که شما میخوای هر دوی این سیستم ها میده ( به راحتی میشه گفت همه سیستم ها )

ولی به شخصه ورد پرس رو پیشنهاد میدم
برای ایجاد یک سایت شخصی می خوام. سئو بودن برام مهم نیست و کلا هدفم جذب بازدیدکننده های زیاد نیست.
من بصورت لوکال وردپرس رو به تازگی نصب کردم ولی مشکلی که دارم اینه که مثلا نمی تونم یه پلاگین خوب برای خوندن فید ها پیدا کنم!
ببینید مورد 4 برام مهمه. یعنی می خوام بخشی از سایت قسمت خبری داشته باشه و خبرها رو بصورت دسته بندی شده و خودکار دریافت کنه و بصورت کامل تو اون بخش نشون بده و ذخیره نکنه!!!
اینو من بین پلاگین های وردپرس نتونستم پیدا کنم!
.......
فرمودید جوملا = امکانات زیاد
حالا سوالم اینه که امکاناتی که جوملا میده مثل پلاگین های وردپرسه؟ یعنی تغییر جزئی ایجاد می کنه یا نه کاملا مستقل عمل می کنند و تغییراتی کلی و با کارایی بالا ایجاد می کنند؟
چون می دونید مثلا من وقتی مورد 2 رو میخوام منظورم امکان ساده نمایش عکس نیست برای این قسمت قابلیتی می خوام ایجاد بشه که بتونم عکس ها رو با قابلیت دریافت نظرات، امتیاز بندی، درج حقوق کپی رایت عکس، تغییر سایز عکس و... بذارم.

Metalik
December 5th, 2009, 13:45
سلام
بنده نیاز به سیستم مدیریت محتوایی دارم که بتواند امکانات زیر را برایم فراهم کند:
1. امکان درج مقالات
3. داشتن قالب های متنوع
4. امکان ایجاد feed reader برای درج اتوماتیک خبر از سایت های دیگر بصورت کامل و دسته بندی شده

برای این نیازها کدام سیستم ها مناسب هستند؟
wp یا جوملا و یا...؟
لطفا مرا راهنمایی کنید

متشکرم

سلام
Only Wordpress
1. امکان درج مقالات OK
2. امکان ایجاد گالری عکس ، ویدئو و صوتی حرفه ای OK
3. داشتن قالب های متنوع OK
4. امکان ایجاد feed reader برای درج اتوماتیک خبر از سایت های دیگر بصورت کامل و دسته بندی شده OK

fox999
December 5th, 2009, 14:00
با تجربه چندین ساله ام در زمینه سیستم های مدیریت محتوا , جوملا بهترین هست . برای داشتن یک سایت حرفه ای مبتنی بر جوملا (مثل قالب حرفه ای و الحاقات حرفه ای ) البته باید هزینه کنید ...

سئو جوملا هیچ کمبودی نسبت به وردپرس نداره حتی قوی تر هم هست مثل sh404 ... اما من نمی دونم چرا دوستان در دنیای مجازی , در مورد جوملای چند سال پیش صحبت کی کنند ! در حالی که جوملا هر دو ماه یک اپدیت می ده بیرون..
اصولا سئو فقط تنها پارامترش سیستم مدیریت محتوا نیست و پارامترهای دیگه هم دخیل هست .

اما کار کردن با جوملا بیشتر زمان می بره اما وردپرس شاید بیشتر از 30 دقیقه یادگیری لازم نباشه اون طور که خودش ادعا می کنه !

WebRang
December 5th, 2009, 14:03
نظر من :
مامبو و وورد پرس
هست

afrateam
December 5th, 2009, 14:13
با جوملا کار نکردم.. ولی با وردپرس میشه اینی که شما میخواین رو با یه کم وقت گذاشتن (البته یه کم بیشتر از یه کم) پیاده کرد
پلاگینی که برای مورد چهارم پیشنهاد میدم FeedBurner هست

در واقع چیزهایی که شما میخواین بجز مورد دو رو به راحتی میشه با وردپرس پیاده کرد
مورد دو رو هم اگه از برنامه نویسی و اینا چیزی بدونین و وقت کافی داشته باشین میتونین اوکی کنین یا اینکه دست به جیب بشین..

در کل شدنیه

alireza66
December 5th, 2009, 15:10
سلام
شدیدا جوملا رو پیشهاد میکنم. هیچ چیز از نظر امکانات کم نداره.
اینجا رو ببین تا بفهمی در هر زمینه ای که فکرشو بکنی حداقل 20 تا اکستنشن عالی داره: Home - Joomla! Extensions Directory (http://extensions.joomla.org)

hamid88
December 5th, 2009, 15:58
می تونم بگم بازم گیج شدم!
دوستان نظرات مثبتشون رو خیلی محکم و قاطع راجع به wp و جوملا میدن و این نتیجه گیری رو سخت می کنه. خب من که نمی تونم از هر دو سیستم استفاده کنم!!!
پس اینکار رو می کنیم:
من از چهار مورد، مورد 1 و 3 رو که با توجه به نظرات دوستان هر دو این cms ها دارن برمی دارم تا روی دو مورد باقی مونده بحث کنیم یعنی:

و

مورد2: منظور من از این مورد، امکان ایجاد بخشی جدا با قابلیت دسته بندی عکس ها و ویدئو ها و موزیک هاست + قابلیت امتیاز دهی و دریافت نظرات برای هر فایل!!! ( یعنی قاطی صفحه اصلی سایت نشه و فقط تو اون قسمت قابل دسترسی باشه )

مورد4 : منظور من از این مورد، بطور خلاصه ایجاد بخشی خبری که بتونم خروجی سایت ها رو در اون دسته بندی کنم تا هر مطلب از این سایت ها در موضوع خاص خودش قابل مشاهده باشه و خروجی ها رو کامل نشون بده و البته تو سایت ذخیره نکنه!!! ( اینم نمی خوام تو صفحه اصلی باشه و با صفحه اصلی سایت قاطی بشه بلکه فقط تو اون قسمت خاص خودش قابل دسترسی باشه )

خب حالا تو این دو مورد کدومشون برتره؟

hamid88
December 5th, 2009, 16:05
مطمئنا این دو مورد بصورت پیش فرض در این سیستم ها وجود نداره پس لطف کنید الحاقات مناسب این دو مورد رو هم معرفی کنید البته و صد البته با لینک مشخص برای دانلود!!!!!!!!!
بسیار ممنون و متشکر از همه شما عزیزان

next
December 5th, 2009, 16:33
1- جوملا ( قالب و ماژول فراوان )
2- مامبو ( پایداری و امنیت بسیار عالی )
3- دروپال (ساده ولی قدرتمند )
. . .

delta
December 5th, 2009, 18:22
برو نیوک مشهد تیم رو نصب کن..آسونترین و حرفه ای ترین..اینقدر کار باهاش راحته که نگو.. اگر میبینی همه دارند بقیه سیستم ها رو معرفی میکنند چون هاستینگ هستند و نیوک معمولا از بقیه منابع سرور بیشتر مصرف میکنه برای همین.. وگرنه دقت کنی کلی سایتهای بزرگ دارند از این سی ام اس استفاده میکنند.. only نیوک!

afrateam
December 5th, 2009, 18:26
اهان
من الان متوجه منظورتون از مورد چهارم شدم
با توابع داخلی خود وردپرس میشه فیدهارو خوند
الان تابع و روش کارش یادم نیست ولی قبلا خودم ازش استفاده کردم و اگه شما وردپرس رو انتخاب کردین میگردم و تابعش رو پیدا میکنم و روش استفاده شو هم بهتون یاد میدم

مورد سه هم به صورت پیشفرض وجود نداره اما شما میتونین یه وبلاگ جدا واسه اون قسمت راه بندازین (تو سابدایرکتوری)
اون چیزی که واسه قسمت دانلود میخواین خودش میتونه تحت عنوان یه وبلاگ کاملا جدا کار کنه (به راحتی)
یا میتونه یه افزونه باشه واسه وبلاگ اصلی (به سختی)

afrateam
December 5th, 2009, 18:28
@delta

نیوک این چیزایی که دوستمون میخواد رو داره ؟

پ.ن: اینطور که دوستمون گفت قرار نیست سایتش پربازدید بشه که به سرور فشار بیاره و اینا..

delta
December 5th, 2009, 18:54
@delta

پ.ن: اینطور که دوستمون گفت قرار نیست سایتش پربازدید بشه که به سرور فشار بیاره و اینا..

سلام
1. امکان درج مقالات
3. داشتن قالب های متنوع

تا آنجا که میدون بله داره همه این چیزا رو..این نسخه 8.2 شم حرفه ای تر شده طوری که تو سی ام اس های ایران الان حرف اول رو میزنه.. فقط مشکلش نداشتن قالبهای زیاد هست. و تا آنجا هم که من میدونم تمام هاستینگا باهاش مخالفن به خاطر همین استفاده از منابع بیشتر نسبت به سیستم های دیگر..اگر دست هاستینگا بود میگفتن برو html بساز صفحاترو!!

jgvr
December 5th, 2009, 23:08
من تقریبا با تمام این سیستم ها کار کردم. عرض کنم خدمتتون :
جوملا از نظر امکانات و امنیت فوق العاده هست ولی کار باهاش سخته.
وردپرس خیلی آسون و البته خیلی ساده هست که اگه بخواین پیشرفتش کنید باید وقت زیادی رو صرف نصب افزونه هاش کنید.
نیوک از نظر آسون بودن کار باهاش خوبه ولی امنیت و سرعتش افتضاح هست و بسیار سنگین و به منابع سرور فشار میاره و ممکنه بعضی هاستینگ ها اجازه نصبش رو ندن ( بهترین نیوک از نظر من اوو نیوک هست )
دیتالایف از نظر امکانات فوق العاده هست ولی باگ زیاد داره کار کردن باهاش هم آسونه.

ولی برای امکاناتی که میخوای بهتره توی سایت پشتیبانی فارسی هر کدوم بری و از خودشون سوال کنید که میشه این کارها رو باهاش کرد یا نه...

jgvr
December 5th, 2009, 23:13
دوستان فقط میگن نیوک چون قدیمی تره و معروف تر... ولی بدی هاش رو نمیبینن. اگه نیوک این نگهبان نیوک رو نداشت امنیتش صفر بود چون هستش بسیار ضعیفه و همین نگهبان و مود های امنیتیش هست که سرعتش رو کند کرده.
به نظر من برای سایت شخصی وردپرس خوبه. خیلی انعطاف پذیر و ساده و کلا همه چیزش خوبه ولی باید براساس نیازت بسنجی . من خودم از اوو نیوک استفاده میکنم چون نیازم رو پاسخ میده.

jgvr
December 5th, 2009, 23:13
دوستان فقط میگن نیوک چون قدیمی تره و معروف تر... ولی بدی هاش رو نمیبینن. اگه نیوک این نگهبان نیوک رو نداشت امنیتش صفر بود چون هستش بسیار ضعیفه و همین نگهبان و مود های امنیتیش هست که سرعتش رو کند کرده.
به نظر من برای سایت شخصی وردپرس خوبه. خیلی انعطاف پذیر و ساده و کلا همه چیزش خوبه ولی باید براساس نیازت بسنجی . من خودم از اوو نیوک استفاده میکنم چون نیازم رو پاسخ میده.

delta
December 5th, 2009, 23:47
( بهترین نیوک از نظر من اوو نیوک هست )

.

شما به پشتیبانی همین ایوو که خیلی خوبه سر زدید؟ اینقدر خوب بودند که اینو اول سایتشون زدند:

تعطیل خواهد شد

با سلام خدمات تمام بازدید کنندگان گرامی.

سایت ایولوشن فارسی از این پس نسخه جدید ارائه نخواهد داد و تمام نسخه های این سیستم از سایت حذف خواهند شد.

دلایل بسیاری برای این تعطیل کردن این سایت وجود دارد که میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به این بخش مراجعه نمائید.

یعنی نیوک ایوو کلا پر پر شد..حالا باید تشریفات رو بیارید نیوک مشهد تیم. مشهد تیم به قدر کافی محبوب هست و نیازی به توضیح نداره.. جدیدا سایتهای خبری هم سیستمشو رو عوض کردند و نیوک کردند..یک سوال؟ اگر نیوک اینقدر امنیتش ضعیفه میشه بگید چرا مثلا فارسکیدز و گنجا موزیک و یا سایتهای بزرگ دیگر هک نمیشند؟ به نظرتون به خاطر سرور نیست؟ از قدیم گفتند مالت رو سفت بچسب همسایه رو *** نکن..نه عزیز این سرورها هستند که امنیت آنچنانی ندارند وگرنه نیوک مشکلی نداره و روزانه و هر روز باید شاهد هک شدنشون میبودیم. حتی رپفا هم داره از نیوک استفاده میکنه و .. کلا سایتهای بزرگ از نیوک استفاده میکنند.

همونطور که گفتم هاستینگا فقط دلشون میخواد چند صفحه html رو به عنوان سایت بپزیرند تا به قدر کافی از یک سرور سود بگیرند.

jgvr
December 5th, 2009, 23:58
ببینید دوست عزیز شما جواب این سوال منو بده :
آیا قبول دارید که امنیت جوملا فوق العاده هست؟ چند بار شنیدید یه سایت جوملا هک بشه؟ حالا میخواید من اسم صدها سایت نیوک رو بیارم که هک شده؟ اخیرا به یه وبلاگ برخوردم طرف هکر بود فقط رو نیوک کار میکرد و روزی 10 تا سایت نیوک هک میکرد تا به همه ثابت کنه نیوک فقط اسم در کرده.
اگه نیوک امنیتش خوب بود که نیازی به این وصله های امنیتی مثل نگهبان نداشت.
چرا جوملا با این امنیتش نگهبان نداره؟ چون هسته و کدنویسی قوی داره.
در مورد ایوو هم به من هیچ ربطی نداره که پشتیبانیش روش کار نمیکنه. منم نگفتم ایوو خوبه گفتم تو نیوک ها ایوو رو بیشتر قبول دارم. تیم پشتیبانی ایوو هم واقعا یه تیم قابل هست و ایوو رو خیلی پیش بردند ولی هسته نیوک کلا ضعیفه و نمیشه خیلی گسترشش داد.
اگه مبحث های انجمنش رو پیگیری کنید میبینید که دارن رو یه اسکریپت جدید کار میکنن و با تجربه ای که از پیشرفت ایوو دارم میدونم این اسکریپت جدید رو دست همه این سیستم ها میزنه.
ایرانیا نیوک رو خیلی گندش کردن...
به هر حال اینا نظر شخصی منه شما منو قانع کن...

jgvr
December 5th, 2009, 23:58
ببینید دوست عزیز شما جواب این سوال منو بده :
آیا قبول دارید که امنیت جوملا فوق العاده هست؟ چند بار شنیدید یه سایت جوملا هک بشه؟ حالا میخواید من اسم صدها سایت نیوک رو بیارم که هک شده؟ اخیرا به یه وبلاگ برخوردم طرف هکر بود فقط رو نیوک کار میکرد و روزی 10 تا سایت نیوک هک میکرد تا به همه ثابت کنه نیوک فقط اسم در کرده.
اگه نیوک امنیتش خوب بود که نیازی به این وصله های امنیتی مثل نگهبان نداشت.
چرا جوملا با این امنیتش نگهبان نداره؟ چون هسته و کدنویسی قوی داره.
در مورد ایوو هم به من هیچ ربطی نداره که پشتیبانیش روش کار نمیکنه. منم نگفتم ایوو خوبه گفتم تو نیوک ها ایوو رو بیشتر قبول دارم. تیم پشتیبانی ایوو هم واقعا یه تیم قابل هست و ایوو رو خیلی پیش بردند ولی هسته نیوک کلا ضعیفه و نمیشه خیلی گسترشش داد.
اگه مبحث های انجمنش رو پیگیری کنید میبینید که دارن رو یه اسکریپت جدید کار میکنن و با تجربه ای که از پیشرفت ایوو دارم میدونم این اسکریپت جدید رو دست همه این سیستم ها میزنه.
ایرانیا نیوک رو خیلی گندش کردن...
به هر حال اینا نظر شخصی منه شما منو قانع کن...

delta
December 6th, 2009, 00:24
دوست عزیز بحث رو عوض میکنید چرا؟ خودتون هم میدونید ایران کم تیم هکری و امنیتی نداره.از سایتهاشونم معلومه.چرا مثلا همین کسی که وبلاگ داشت و هکر بود میاد میره یک سایتی رو که 100 تا بازدید هم نداره رو میزنه هک میکنه بعد به اسم نیوک میگه راحته هکش؟ چرا اینجور آدما معروف نمیشوند؟ میدونید چرا؟ چون هکر اگر واقعا هکر هست نمیره سراغ سایتهای در پیتی. میاد چندتا سایت بزرگ رو میزنه و قدرت نمایی میکنه. چرا ایشون نمیره سایتهایی رو که من مثال زدم رو هک نمیکنه؟ مگر نمیگید نیوک راحته؟ خوب پس به سرور چیکار داره؟ میره میزنه مستقیم سایتی رو که نیوک هست رو هک میکنه .اما نمیتونه.چون سرور سایتش درست و حسابی هست. پس نیوک ایراد نداره. کسی که میزنه هم میکنه اول باید از سرور عبور کنه و وقتی نمیکنه گیر میکنه توش!! نیوک مشکل نداره عزیز سرورها مشکل دارند و طرف میزنه از طریق سرور نیوک رو هک میکنه بعد میگه نیوک فلانه و بساله...
من خودم شاهد هستم یک تیم امنیتی آزوشون موند بزنن فارسکیدز رو هک کنند! از نیوک استفاده میکنه و چیزی اضافی نداره اما نمیتونن چون سرورش قویه.پس الکی بحث سی ام اس نکنید و نگید نیوک ضعیفه.
کسانی مثل آشیانه الکی محبوب و معروف نشدند.وگرنه پره هکر و تیم امنیتی.

jgvr
December 6th, 2009, 00:55
پس من یه پیشنهاد دارم.
هرکی میخواد بره خودش امتحان کنه بعد معنی حرفای منو میفهمه.
دوست عزیز محض اطلاع خیلی از سایت های بزرگ رو هک کرده بود. انشاالله در اولین فرصت پیداش میکنم و آدرس هاشو برای شما پ.خ میکنم. بله سایت های خبری جناب احمدی نژاد هم از همین نیوک استفاده میکردن که همه توسط... هک شدند دیگه..
من خودم 3 سال با نیوک کار کردم. هر کاری میتونستم کردم تا هستشو ارتقا بدم ولی ضعیفه. شما برنامه نویس هستی که بدونی من چی میگم؟
نگهبان برخی اوقات خود مدیر رو هم بلوک میکنه.
کلا نیوک فقط بدرد سایت های کوچیک میخوره. هرکی قبول نداره میتونه امتحان کنه.

یه چیز خیلی مهم : نسخه اصلی نیوک دارای لایسنس و قیمت زیاد هست که شما دارید درمورد اونا حرف میزنید که خوبه بله من قبول دارم اونا بهترینه ولی نه این نیوک های مجانی...
اکثر سایت های خارجی بزرگی که میگید از این نیوک لایسنس دار استفاده میکنن.

delta
December 6th, 2009, 01:04
اگر که لایسنس دار میخواهید اولن بگم نیوک 8.2 رو اصلا جایی نمیتونی گیر بیاری چون مشهد تیم ساختتش.در ضمن تو ایران معمولا همه چیز رو نال میکنند. مثل همین ویبولتون.پس بحث لایسنس رو نزنید.سایتهای سیاسی کلا هک می شوند و ربطی به نیوک نداره چون از سرور کلش رو هک میکنند.همین سایتهای صدا سیما رو تمامش رو چند روز پیش سیاسی ها زدند هک کردند.متاسفانه بله من برنامه نویس هستم و اصلا نمیفهمم چی میگید!! تنهایی آمدید هسته نیوک رو ارتقا بدی؟ این جناب هکرتون رو هم منتظر میشیم لطفا بگید این سه سایت رو راحت هک کنند و اطلاعاتش رو همینجا بزارند... رپفا و فارسکیدز و گنجاموزیک... هز سه از نیوک استفاده میکنه. هک کردند همینجا لینک تاییدش رو بزارید لطفا.

jgvr
December 6th, 2009, 01:25
مگه ایشون هکر اختصاصی منه که به دستور من عمل کنه؟
چه ربطی به نال داشت برادر من؟ میگم اصلا منظور منو نمیفهمید برای اینه دیگه... من میگم اون نیوکی که لایسنس داره خوبه ولی اینا هستش ضعیفه. من هم تنهایی نمیخواستم ارتقا بدم. با یه تیم قصد این کار رو داشتیم.
بحث با شما فایده نداره. عزیز من این چیزی هست که من روش عملا کار کردم و دیدم نیوک آینده نداره. مطمئن باشید در آینده کوتاه بخاطر اینکه قابلیت کنار اومدن با وب 2 و وب 3 رو نداره و گوگل تپ ضعیفش از دور رقابت خارج میشه.
این حرف منو امروز یادتون باشه مگه اینکه تیم پشتیبانیش یه فکر اساسی براش بکنه و از هسته بازسازیش کنه.

به هرحال تصمیم با دوستان هست.
خدانگهدار

hamid88
December 7th, 2009, 11:56
@delta

میشه چند سایت شخصی که از نیوک استفاده کردند رو به من معرفی کنید تا ببینیم چه شکلی هستش؟
اگه لطف کنید ممنون میشم

اهان
من الان متوجه منظورتون از مورد چهارم شدم
با توابع داخلی خود وردپرس میشه فیدهارو خوند
الان تابع و روش کارش یادم نیست ولی قبلا خودم ازش استفاده کردم و اگه شما وردپرس رو انتخاب کردین میگردم و تابعش رو پیدا میکنم و روش استفاده شو هم بهتون یاد میدم

مورد سه هم به صورت پیشفرض وجود نداره اما شما میتونین یه وبلاگ جدا واسه اون قسمت راه بندازین (تو سابدایرکتوری)
اون چیزی که واسه قسمت دانلود میخواین خودش میتونه تحت عنوان یه وبلاگ کاملا جدا کار کنه (به راحتی)
یا میتونه یه افزونه باشه واسه وبلاگ اصلی (به سختی)
خب اونوقت یعنی به سرور فشار نمی یاد؟ و مشکلی ایجاد نمیشه با بکار بردن چند cms روی یک هاست؟
البته همن طور که عرض کردم بنده نمی خوام سایتم بازدیدکننده زیاد داشته باشه!!!
من می خوام برای قسمت فید خوانش یه صفحه جدا باشه و فقط با رفتن به اون قسمت خبرها قابل مشاهده باشه نه اینکه در صفحه ی اصلی سایت و یا گوشه ای از اون خبرها به نمایش در بیاد.

تا آنجا که میدون بله داره همه این چیزا رو..این نسخه 8.2 شم حرفه ای تر شده طوری که تو سی ام اس های ایران الان حرف اول رو میزنه.. فقط مشکلش نداشتن قالبهای زیاد هست.
خب این نداشتن قالب های زیاد خراب کرد! چون می خوام ساخت شخصی ایجاد کنم ظاهر خیلی مهمه برام.

جوملا از نظر امکانات و امنیت فوق العاده هست ولی کار باهاش سخته.
وردپرس خیلی آسون و البته خیلی ساده هست که اگه بخواین پیشرفتش کنید باید وقت زیادی رو صرف نصب افزونه هاش کنید.

ولی برای امکاناتی که میخوای بهتره توی سایت پشتیبانی فارسی هر کدوم بری و از خودشون سوال کنید که میشه این کارها رو باهاش کرد یا نه...

مهم برام برطرف کردن نیازهام هستش هرچقدر هم سخت باشه بازم یاد می گیرم اون مسئله ای نیست فقط واقعا بتونه این نیازهایی که عرض کردم رو برطرف کنه.
من وردپرس رو دارم روی لوکال ازش استفاده می کنم. قبول می کنم ساده است و امن ولی افزونه هاش زیاد نمی تونند نیازهام رو برطرف کنند و یا حداقل من برای این نیازهام افزونه های مناسب رو نتونستم پیدا کنم. ( در این مورد به کمک همه نیاز دارم)

رفتم و همشون گفتند میشه اما چجوری ؟ جواب درست و واضح به من ندادند!!!!!!!!!!

jgvr
December 7th, 2009, 12:20
به نظرم اگه سختی برات مهم نیست از میترا یا جوملا استفاده کن ولی قالب های عالی داره که پولی هستند و باید بخری.
به نظر من الان بهترین cms توی ایران جوملا هست و میترا امکاناتشون عالیه.

delta
December 7th, 2009, 13:17
نمونه هایی از سایتهای نیوک با قالبهای متفاوت:

Tehrankids -> Tehran2kids -> FarsKids -> Now Farskids4.com دانلود جدیدترین آهنگها و موزيك هاي جديد (http://www.farskids4.com)
RapFA >> 0Rap.Com New Address ~ The Biggest Persian Rap Website On The Net ! (http://www.0rap.com)
PHP-Nuke (http://www.phpnuke.ir)
www.iranhip.com
Deltafox.Full Software Downloads - بروزترین سایت دانلود نرم افزار (http://www.deltafoxy.com)
پایگاه اطلاع رسانی دلوار (http://www.delvar.ir)
و............. که خیلی خیلی زیاد هستند.الکسای خود مرجع نیوک 11 هزار به پایینه چون خیلی بازدید داره و کاربراش سر به فلکه

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

یک سوال؟ مدیران گرامی من فقط اسم سایتها رو نوشتم چرا این لینکها اینطوری برای خودش با اسم و نشونی آمده؟:106:

afrateam
December 7th, 2009, 13:32
خب اونوقت یعنی به سرور فشار نمی یاد؟ و مشکلی ایجاد نمیشه با بکار بردن چند cms روی یک هاست؟
البته همن طور که عرض کردم بنده نمی خوام سایتم بازدیدکننده زیاد داشته باشه!!!
من می خوام برای قسمت فید خوانش یه صفحه جدا باشه و فقط با رفتن به اون قسمت خبرها قابل مشاهده باشه نه اینکه در صفحه ی اصلی سایت و یا گوشه ای از اون خبرها به نمایش در بیاد.
نه اصلا.. هیچ مشکلی پیش نمیاد
تازه چون اونوقت (اگه از دو وبلاگ (یکی برای بخش اصلی و یکی هم دانلود) استفاده کنی) دیتابیس هات دوتا میشه پس حجم هردیتابیس کمتر میشه و سرعت میره بالا و در کنارش فشار به سرور میاد پایین
قسمت فید رو هم به راحتی اب خوردن میشه اوکی کرد.. اگه تصمیمت قعطی شد کمکت میکنم

hamid88
December 8th, 2009, 11:55
به نظرم اگه سختی برات مهم نیست از میترا یا جوملا استفاده کن ولی قالب های عالی داره که پولی هستند و باید بخری.
به نظر من الان بهترین cms توی ایران جوملا هست و میترا امکاناتشون عالیه.
رسمی ترین و بهترین پشتیبان جوملا در ایران و همچنین در اروپا کدام سایت ها هستند؟ چون واقعا پشتیبان زیاد داره و نمی دونم کدومشون قابل اعتماد و خوبه.
معرفی می کنید؟
متشکر

نه اصلا.. هیچ مشکلی پیش نمیاد
تازه چون اونوقت (اگه از دو وبلاگ (یکی برای بخش اصلی و یکی هم دانلود) استفاده کنی) دیتابیس هات دوتا میشه پس حجم هردیتابیس کمتر میشه و سرعت میره بالا و در کنارش فشار به سرور میاد پایین
قسمت فید رو هم به راحتی اب خوردن میشه اوکی کرد.. اگه تصمیمت قعطی شد کمکت میکنم

الان من یه هاست دارم ولی فقط یک دیتابیس در اختیار دارم برای افزایش هر دیتابیس هزینه ی زیادی باید پرداخت کنم.
پیشنهادتون خیلی خوب بود.
اما بنظرتون اگه این کار رو با ترکیب یک جوملا با یک یا دو وردپرس انجام بدم کار خوبی کرده ام؟ این طرح بنظرتون خوب نیست؟
(لطفا همه نظر بدن)

ممنون