PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ارتبات در گاه پرداخت و فیش

abdollahpor
August 11th, 2012, 02:06
سلام دوستان .

ببخشید
برام یه مشکلی پیش امده هر کار کردم ..نفهمیدم مال کجاست ..
مشکلم اینه
وقتی کاربر .... میاد و سفارششو ثبت میکنه سر اخر که میخاد پرداخت کنه ... ..و مشخصاتشو وارد میکنه .. ..... یعنی قسمت پرداخت نهایی

و میاد روش پرداخت رو هم انتخاب میکنه . و تکمیل سفارشو میزنه .. اینجوری میشه :

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=7717&stc=1

الان مشکلش کجاست چه جوری درستش کنم ممنون

DVBBaz
August 11th, 2012, 02:55
این مشکل عموما از فارسی ساز ایمیلهای whmcs است دوست من ....

abdollahpor
August 11th, 2012, 15:36
آره من ایمیلامو فارسی کردم .....ولی خب الان ..چه جوری باید درستش کنم ..چی کار کنم ..... ممنون ...یعنی دوباره اینگلیسیش ..کنم ...خب ..این الان ...به دروازه خریدم دیگه وصل نمیشه ..من الان ...دو تا درگاه پرداخت ..ملت و زرین پالو نصب دارم ..هر دوتاشونو که میزنم این صفحه باز میشه..و به درگاه وصل نمیشه ....

چی کارش کنم ممنون

EXXXIR
August 12th, 2012, 02:13
فارسي ساز ايميلارو پاك كنيد مشكل از اونه.

abdollahpor
August 12th, 2012, 12:56
ببخشید ...من ...بانک ایمیلمو حذف کردم ..و همون قبلیشو ایمپورت کردم ....الان ....برا خرید که زدم.....نوشت در حال اتصال ..و بعد امد تو صفحه جستجو گر ....دامنه ..و برا پرداخت ..فاکتورم که میزنم ..یه پیغام میده ..که توش ..اجق وجق نوشته ..واینم بگم ..من هنوز ..درگاه پرداخت بانک ملتم درست نشده ..یعنی ...فقط ماژولشو نصب کردم .... میشه مشکل مال اون باشه یعنی پیامی که میده به خاطر اون باشه ؟:39:
ممنون

abdollahpor
August 15th, 2012, 18:19
سلام ..دوستان ..ببخشید ..مشکل من با این حل شد ..ولی بعد چند روزش نمیدونم چی شد ..الان ..سفارش ..که میدی ..این صفحه که باز میشه :

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=7824&stc=1

رو کلید بروز رسانی سبد خرید کلیک که میکنم ...قبلا میرفت ..تو مشخصات که اگه عضو بودن وارد شد اگه نه ثبت نام کنن مثل همه..ولی الان
این پیغامو میده :

Invalid TLD/Registration Period Supplied for Domain Registration

ایم مشکل مال چیه .
چه جوری درستتش کنم ..وقتی ایمیلامو عوض کردم همون پیشفرضشو قرار دادم ..همش درست بودا ..باز الان ..دوباره این شکلی شد ...منم هیچ کاریش نکردم :((

mbahman82
January 8th, 2013, 17:19
منم موقع ثبت یه دامنه قبلی مشتریم با همین خطا مواجه میشم
ممنون میشم کسی راهنمایی کنه