PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vmware

aghaa
August 10th, 2012, 21:19
سلام دوستان سوالی داشتم اون هم این که من اگه رو سیستم خودم یه سرور راه بندازم با vmware بعد چطوری می تونم speed سرور رو ببرم بالا ؟ ایا میشه وقتی ساختم ای پی وی پی اس خودم رو بدم ؟ یا نه کلا باید به دیتا سنتر بدم؟ ممنون می شم راهنمایی کنید

MagicVps.Com
August 11th, 2012, 02:00
ببخشید یعنی شما روی پی سی خونتون میخاهدی مجازی ساز نصب کنید و با توجه به اینکه نصب شده سرعت شما افزایش پیدا میکنه اگر منطورتون این هست که باید بگم کاملا در اشتباه هستید اگرهم چیز دیگه هست که برداشت من این بوده

xratu
August 11th, 2012, 17:56
روی پی سی شخصی ؟!

aghaa
August 11th, 2012, 18:11
ببینید دوستان من منظورم کلا اینه که چطوری فردی که سرور های مجازی و اختصاصی ارائه میده سرعت او سروری رو که میسازه میبره بالا که پورتش میشه 1گیگ میشه؟

حالا سوال من از شما اینه که من اگر رو پی اس خودم با vmware یه سرور بسازم یا همون ماشین مجازی بعد راهش بندازم چطور می تونم سرعت پورتش رو ببرم بالا؟

MagicVps.Com
August 11th, 2012, 20:07
دوست عزیز مگر فیلم علمی تخیلی هست که مجازی ساز نصب بشه و سرعت سرور روی پورت 1 گیگ بره
اون که میبنید سرور دیتا سنتر هست که همچین پورت و سرعتی داره ربطی به سیتم خانگی نداره دیتا سنتر این پورتو سرعت را در اختیار سرور میزاره با توجه به هزینه انجام شده همچنینی مجازی سازهم نصب میکنند که روی یک سرور انکان رایه چندنی سرور با سیتم عاملهای مختلف داشت وگرنه که از همون اول میهش سرور با سیتم عامل لینوکس یا ویندوز یا هر مورد دیگر که نیاز هست تهیه کرد