PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : vps ویندوز هر روز هنگ می کنه و نمیشه بهش ریموت زد

ahuray_mazdaa
December 4th, 2009, 20:05
سلام
من hypervm+xen ویندوز نصب کردم..الان مشکلی که دارم این هست که هر زا 10-15 ساعت نمیشه هنگ می کنه..ریموت که می زنی Usrr pass می گیره ولی توی صفحه آبی می مونه و اگر هم وارد شه کاری نمیشه کرذ..باید restart کردتا درست بشه
به نظرتون علتش چیه؟
ممنون

Roka
December 4th, 2009, 21:26
بعد از ساختن vds ویندوز رو خودت نصب کردی یا از ostemplate استفاده کردی ؟

ahuray_mazdaa
December 5th, 2009, 00:58
خودم نصب کردم

ahuray_mazdaa
December 5th, 2009, 02:07
6 گیگ رم داره باین CPU

[root@VPS files]# cat /proc/cpuinfo
processor : 0
vendor_id : GenuineIntel
cpu family : 6
model : 15
model name : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz
stepping : 11
cpu MHz : 1600.000
cache size : 4096 KB
fdiv_bug : no
hlt_bug : no
f00f_bug : no
coma_bug : no
fpu : yes
fpu_exception : yes
cpuid level : 10
wp : yes
flags : fpu tsc msr pae mce cx8 apic mtrr mca cmov pat pse36 clflush d ts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm pbe nx lm constant_tsc pni monitor ds_cpl vmx smx est tm2 ssse3 cx16 xtpr lahf_lm
bogomips : 5841.35

processor : 1
vendor_id : GenuineIntel
cpu family : 6
model : 15
model name : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz
stepping : 11
cpu MHz : 1600.000
cache size : 4096 KB
fdiv_bug : no
hlt_bug : no
f00f_bug : no
coma_bug : no
fpu : yes
fpu_exception : yes
cpuid level : 10
wp : yes
flags : fpu tsc msr pae mce cx8 apic mtrr mca cmov pat pse36 clflush d ts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm pbe nx lm constant_tsc up pni monitor ds_cpl vmx smx est tm2 ssse3 cx16 xtpr lahf_lm
bogomips : 5841.35

iranihost
December 5th, 2009, 03:07
چه استفاده ای میشه از این ؟

ahuray_mazdaa
December 5th, 2009, 05:52
فعلا برای تست هست vps ها..کار بخصوصی انجام نمیده..چون همین مشکل که عرض کردم داره

Arashdn
December 5th, 2009, 07:33
چند تا وی پی اس رو این سرور داری؟

ahuray_mazdaa
December 5th, 2009, 09:32
2-3تا..همشون برای تست هستند
فعلا هیچ استفاده ای نمیشه از سرور و vps ها

Roka
December 5th, 2009, 12:42
همه vds ها رو خاموش کن ، به جز یکیش !
ببین تغییری میکنه ؟

Techno Pars
December 21st, 2009, 01:06
کانفیگ سرور اصلی درسته؟

Aria
December 26th, 2009, 06:17
سلام.

به نظرم موضوع به کل چیز دیگه ای هست.

Roka شما هم حدوداً همچین مشکلی داشتی + مشکل با CPU و ... اگر درست یادم باشه.

ببینید، اگر مشکل از Virtualizer بود یا ویندوز کلاً نصب نمیشد و یا بعد از نصب بلا فاصله Blue Screen میداد که همانا پیقام خطای مربوط به سخت افزار باشه.

مشکل مشخص هست، ویندوز کرک شده !

دلیلش رو هم 10 هزار بار توی همین انجمن توضیح دادم و دیگه فکر کنم همه بدونند.

حالا شما هم منتظر بشینید تا ماکروسافت هر جور دوست داره شما رو بازی بده که در نهایت بعد از کلی ازاب کشیدن، برید لایسنس بخرید واسه ویندوز هاتون.

صلاح مملکت خویش خسروان دانند!

با تشکر.

ahuray_mazdaa
December 27th, 2009, 12:39
همون ویندوز رو روی سرور و هزار جای دیگه نصب کردم و مشکلی نداره
بنظرم وقتی لینوکس و ویندوز روی یک سرور باشند مشکل به هم می زنه

sodahost
December 27th, 2009, 14:06
دُکی !! Aria
واقعا شما اطلاعات خیلی خوبی دارید ! آفرین میگم به شما
ولی اینکه شما همه چیزو به لایسنس ربط ندید !
شما اگه Partner ماکروسافت بشید تو ایران از کار فعلی فکر کنم در آمدش براتون بیشتر باشه !!
حاضر هستم با شما شرط ببندم 90% یا بیشتر شبکه های انجام شده داخل ایران که سیستم عامل ویندوز روی اونا نصب شده با کرک نصب شده !!
مثلا اینارو من میدونم
دانشگاه پیام نور مرکز قـم ، دانشگاه صنایع و معادن استان قـم ، سازمان صنایع و معادن استان قـم ، ISP و ICP تراشـه
دانشگاه آزاد اسلامی ابهـر ؛ دانشگاه آزاد اسلامی مرکز هیدج و ... جاهای دیگه با مدیر شبکه اونا دوست نبودم که بپرسم ! ولی هیچ کدوم اینا لایسنیس نداشتن !! ولی [ بعد از نصب بلا فاصله Blue Screen نمیداد ]
گفته شما درست لایسنس رو بخری خوب هست !

Aria
December 27th, 2009, 14:14
سلام.

اگر میدونستم تو ذهن شما ایرانی های داخل ایران چی میگزره و چی نصیبتون میشه از تیکه انداختن و کوبیدن افراد، خیلی خوب میشد !

حد اقل دیگه اطلاعاتی رو که با زحمت و تلاش و هزینه بالا به دست آوردم، اینطور در اختیار شمایی که حقیقت رو قبول ندارید نمی گزارشتم که دیگه از این حرفای 100 من 1 قاض نشنوم !

شما 1 میلیون شرکت دیگه هم لیست کنی من بازم میگم ویندوز بدون لایسنس = مشکل !

درضمن، اگر من لایسنس فروش بودم، حرف شما درست بود، تو نکاتی که می گفتم و تاکیدی که در مورد خرید لایسنس داشتم سود بود ... ولی یکم چشمتون رو باز کنید و مغزتون رو به کار بندازید .... از اون دوستمون هم که حدوداً مشکل مشابه داشتند و حالا با نصب ویندوز original مشکلشون حل شده میخوام که خودشون بیان و اینجا توضیح بدن لطفاً تا دوستان دیگه متوجه بشن که ربطی به linux و windows کنار هم بودن و مجازی ساز و ... نداره.

درضمن، لطفاً *****سعی کنید***** پست های من رو با دقت بیشتری بخونید و *****سعی کنید***** کمی به نوشته ها تفکر کنید و مضمون رو متوجه بشید.

Blue Screen موقعی میاد که سخت افزار سرور مشکل داشته باشه نه وقتی لایسنس مشکل داشته باشه که بالا هم توضیح دادم اگر دقت کنید ..... zzzzzzz !!!!!

با تشکر.