PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كسي از webpouyan.org خدمات داره ؟

shazo
August 9th, 2012, 18:09
سلام.. دوستان كسي تو اين انجمن از webpouyan.org

سرويس داشت ؟ من يه سرويس از اينا دارم از ديروز تا الان اي پي دانه

قول ديروز رو دادن اوكي نشد شب شد اوكي نشد بعد گفتن تا ظهر اوكي نشد الان هم كه بعد از ظهره باز اوكي نشده

دارم هزينه مشتري ها رو بر مي گردونم ؛ اخه چرا بايد به اين صورت باشه ؟

چرا كسي جواب گو نيست از طرف اين دوستان ؟ آقا زور كه نيست ؛ نمي توني سرويس بدي خدمات بدي نرو تو كار هاستينگ و وي پي اس

irihost
August 9th, 2012, 19:11
سلام

مدیر هاستینگ علی رضا یکی از دوستان بنده است حتمی مشکلی پیش اومده و رفعش میکنه فقط صبر داشته باش ایشون پول کسی رو نمیخوره 8-|

shazo
August 9th, 2012, 19:18
بحث پول نيست عزيز

بحث پشتيباني بسيار ضعيف ايشونه .. بحث اين كه كسي كه كار بلد نيست مجبورش نكردن حتما بياد تو اين كار..

Mr.Roham
August 9th, 2012, 19:25
سلام بنده 5 روز بود مشتریشون بودم تا دیروز
مثل این که کل سرورشون بسته شده
علت هم به دلیل این هست که از کسی که سرور خریدن پول رو به دیتا سنتر نداده
این هم تاپیک فروشنده سرورشون
http://www.webhostingtalk.ir/f11/41170/index102.html

shazo
August 9th, 2012, 19:38
شايد دوستان باور نكنن نشده من دو ماه از يه جا سرور بگيرم.. دليل اين واقعا چي مي تونه باشه ؟

mehrshad.ho
August 9th, 2012, 19:39
بله احتمالا مشکل بلاک شدن سرور هست

Mr.Roham
August 9th, 2012, 19:48
ما منتظر بازگشت وجه هستیم
گفتن بازگشت میزنیم این بلبشو تموم شه

fathipours1
August 9th, 2012, 20:16
شايد دوستان باور نكنن نشده من دو ماه از يه جا سرور بگيرم.. دليل اين واقعا چي مي تونه باشه ؟

تحقیق کافی نکردید !
بد شانس بودید !

tizparvaz
August 9th, 2012, 20:26
تحقیق کافی نکردید !
بد شانس بودید !

جو سازی نکنید اعتبار کسی رم زیر سوال نبرید

قول ديروز رو دادن اوكي نشد شب شد اوكي نشد بعد گفتن تا ظهر اوكي نشد الان هم كه بعد از ظهره باز اوكي نشده

چرا كسي جواب گو نيست از طرف اين دوستان ؟ آقا زور كه نيست ؛ نمي توني سرويس بدي خدمات بدي نرو تو كار هاستينگ و وي پي اس

این مشکلیه که از سمت دیتاسنتر پیش اومده و خیلی از ماها از جمله ایشون درگیر شدیم کمی صبور باشید

hosinaa
August 9th, 2012, 20:27
تحقیق کافی نکردید !
بد شانس بودید !

لازم به نظر شما نبود دوست گرامی
اییشون فرد کاملا مورد اعتماد هستند و سایت روی هاست این سرورها بوده
و با توجه به مشکلی به وحود اومده برای بالای 25 نفر و زیرمجموعه های این 25 نفر که این مشکل به زودی رفع خواهد شد
انشاله تا فردا ساعت 4 بعداظهر اوک میش
آرزوی بهترین ها
انشاله بتونیم و بدونیم شخصیت یک نفر زیر سوال نبریم برای زود قضاورت کردن
موفق باشید

fathipours1
August 9th, 2012, 20:49
بنده هم نگفتم که ایشون اعتبارشون بد بوده !
گفتن هر دو ماه یه بار جابجا میشن ، بنده گفتم یا تحقیق نمیکرده یا هم بد شانس بوده ! مشکل حال حاضرشون با وب پویان رو جزو بد شانسی میشه دونست !

لازم به نظر شما نبود دوست گرامی
صحبت بنده هم با شما نبود !

hosinaa
August 9th, 2012, 20:57
بنده هم نگفتم که ایشون اعتبارشون بد بوده !
گفتن هر دو ماه یه بار جابجا میشن ، بنده گفتم یا تحقیق نمیکرده یا هم بد شانس بوده ! مشکل حال حاضرشون با وب پویان رو جزو بد شانسی میشه دونست !

مثلا تحقیق میکردن میومدن از شما میگرفتن؟؟؟؟؟؟؟ انسان عقل داره میتونه خودش فکر کنه خوب بد تشخیص بده مشکل برای همه پیش میاد
صحبت بنده هم با شما نبود ![/quote]
پس لطفا به چیزی که به شما مربوط نمیشه دخالت نکنید!
موفق باشید

fathipours1
August 9th, 2012, 21:01
مثلا تحقیق میکردن میومدن از شما میگرفتن؟؟؟؟؟؟؟ انسان عقل داره میتونه خودش فکر کنه خوب بد تشخیص بده مشکل برای همه پیش میاد

من نه سرور دارم نه داداشم سرور داره و نه واسه کسی که سرور داره کار میکنم !
استارتر یه سوال کرده بود منم یه جواب دادم ، نخود داغ تر از اش نشید لطفا

موفق باشید
من با استارتر تاپیک داشتم صحبت میکردم نه شما !
این شما بودید که یه باره فکر کردید آش نذریه نخود کم !

saeedxxx
August 9th, 2012, 21:03
جناب یعقوبی کاملا تایید میشن!

برخلاف خیلی از دوستانی که روی یاهو فقط منتظرن کسی ازشون آفر بخواد تا جواب بدن و اصلا پشتیبانی روی یاهو ندارن.. ایشون خیلی خوب همکاری میکنن... خیلی پیگیرن

مشکل هتزنر هم ایشالله درست میشه!

shazo
August 9th, 2012, 22:57
بنده كاملا درك مي كنم و قبول دارم ؛ ايشون مي گفتن يه هفته ديگه مشكلي نبود

انتظار اين كه يه سرور هميشه ران باشه انتظار رويايي ولي ايشون گفتن تا ديروز ؛ ديروز شد امروز حالا شده فردا

من رو حرف ايشون به چندين نفر ديگه قول دادم ؛ و زير مجموعه من الان من رو شخصي بد قول مي دونن

reeza
August 10th, 2012, 14:37

سلام اول یک نکته رو باید بگم که این خیلی عادت بدی هست که دوستان صبرشون کم هست وتا به نتیجه نمیرسن میان در انجمن تاپیک میزارن بدون اطلاع بنده
الان هم یکی از دوستان به من گفت که اینجا تاپیک زدن و گرنه من اطلاعی نداشتم
دوست گرامی شما هم بهتر بود از طریق تیکت اقدام میکردین
لازم به توضیح است که همینطور که همکاران لطف کردن و گفتن یک سری مشکلات پیش آمد که غیر معمول بود و تنها دامن مارو نگرفت و خیلی از همکاران گریبان گیرش شدن
قضیه رو باز نمیکنم و میتونید جزئیاتش رو از لینکی که جناب Mr.Roham (http://www.webhostingtalk.ir/member/39726/) قرار دادن مشاهده کنید
من در راستای حل این مشکل تلاش کردم و حتی تقریبا دو برابر پول سرور رو به آقای موسوی دادم تا مشکل رفع شه و دیگه کاری جز صبر کردن از دستم بر نمیومد
اینکه جواب یوزر هارو نمیدادم به این خاطر بود که جوابی جز شرمندگی پیش غزیزان نداشتم
الان سرورها وصل هست و ما به همه ایمیل زدیم تا اگر مایل به دریافت خسارت هستند تیکتی در بخش فروش ایجاد کنند تا صحبت کنیم و شما هم با این که نسبت به ما کم لطفی کردین از این قاعده مستثنی نیستید
امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه

reeza
August 10th, 2012, 14:47
جناب یعقوبی کاملا تایید میشن!

برخلاف خیلی از دوستانی که روی یاهو فقط منتظرن کسی ازشون آفر بخواد تا جواب بدن و اصلا پشتیبانی روی یاهو ندارن.. ایشون خیلی خوب همکاری میکنن... خیلی پیگیرن

مشکل هتزنر هم ایشالله درست میشه!

ممنون از لطفتون

reeza
August 10th, 2012, 14:50
صحبت بنده هم با شما نبود !
موفق باشید[/quote]

حسین جان عیبی نداره عزیزم
اظهار نظر کردن ایشون و قصد تخریب نداشتن خدایی نکرده

shivahost
August 10th, 2012, 14:52
اینکه جواب یوزر هارو نمیدادم به این خاطر بود که جوابی جز شرمندگی پیش غزیزان نداشتم

اینکار فقط باعث سوء تفاهم می شود و اعتبار شما را از بین می برد. جواب دادن و شرمنده بودن خیلی بهتره و حتی می تونه رابطه دوستانه بین شما و مشتریان ایجاد کنه و اعتماد بیشتری ایجاد کنه. این تجربه 35 سال زندگی منه.

Ashkankamangar.ir
August 10th, 2012, 15:13
پیام خصوصی دادم بهتون

reeza
August 10th, 2012, 15:20
اینکار فقط باعث سوء تفاهم می شود و اعتبار شما را از بین می برد. جواب دادن و شرمنده بودن خیلی بهتره و حتی می تونه رابطه دوستانه بین شما و مشتریان ایجاد کنه و اعتماد بیشتری ایجاد کنه. این تجربه 35 سال زندگی منه.

بله حق با شماست
کاملا صحیح میفرمایید

reeza
August 10th, 2012, 15:21
پیام خصوصی دادم بهتون

جواب دادم بهتون

bobak
September 26th, 2012, 12:03
سایت وب پویان که نمیدونم مسوولش کدوم عزیزیه ولی میتونم بگم خدمات و سرویسهاشون حرف نداره و مانند بعضی ها به قیمت گزاف سرویس نمیدن و پشتیبانیشونم حرف نداره کلا تایید هستن

mak01
October 2nd, 2012, 20:14
تایید میشن شدیدا . من خودم 2 سرور از ایشون دارم بسیار راضی هستم

mehdi.gh
October 2nd, 2012, 21:05
من ازشون 4 تا سرور دارم و کاملا تایید میشا
من تو فروم از 3 تا از فروشنده ها سرور دارم و از هر شرکتی سرور نمیخرم
webpouyan یکی از بهترین ها هست
ایشلا که موفق باشن

l2ra2
January 9th, 2013, 09:07
اقا رضا من چهار تا سرور از شما دارم منم باید جواب مشتری ها رو بدم این که نشد کار که میگی شرمنده مشتری هام هستم اگه واقعا احساس مسئولیت میکنی بیا پول مارو بده بریم جای دیگه نمیگم خسارت بده پول خودمونو که دو روز پیش تمدید زدیم بده تا بتونیم جواب مشتری هامونو بدیم ما نمی تونیم مثل شما خجالت بکشیم و جواب مشتری رو ندیم ! سایت رو واسه چی آوردین پایین ؟ اینم از سر خجالته یا منظور دیگه ای پشتش بوده ؟ من چند وقتی هست اتز شما سرویس میگیرم اما این رفتار از شما واقعا بعید بوده اقا رضا نمیخوای هم پول بدی مرد وار ! بیا اینجا بگو تا بگم نوش جان منم به فکر جای دیگه باشم ، اگه جواب مردم و بدی این همه حرف پشتت نیست برادر اونوقت ما هم میدونیم به مشتری هامون چی باید بگیم ! نه تلفن جواب میدی نه یاهو هستی سرور ها هم که از دسترس خارج شدن سایتت هم که خودت از دسترس خارج کردی ! خب به نظر خودت چه فکری باید بکنیم ما ؟ !!!!
من قنبری هستم و متاسفانه 4 تا سرور از شما دارم ( داشتم ) !
تکلیف ما رو روشن کن برادر !

ava_setoudeh
January 9th, 2013, 17:13
حتما مشکلی داره

reeza
January 9th, 2013, 22:11
اقا رضا من چهار تا سرور از شما دارم منم باید جواب مشتری ها رو بدم این که نشد کار که میگی شرمنده مشتری هام هستم اگه واقعا احساس مسئولیت میکنی بیا پول مارو بده بریم جای دیگه نمیگم خسارت بده پول خودمونو که دو روز پیش تمدید زدیم بده تا بتونیم جواب مشتری هامونو بدیم ما نمی تونیم مثل شما خجالت بکشیم و جواب مشتری رو ندیم ! سایت رو واسه چی آوردین پایین ؟ اینم از سر خجالته یا منظور دیگه ای پشتش بوده ؟ من چند وقتی هست اتز شما سرویس میگیرم اما این رفتار از شما واقعا بعید بوده اقا رضا نمیخوای هم پول بدی مرد وار ! بیا اینجا بگو تا بگم نوش جان منم به فکر جای دیگه باشم ، اگه جواب مردم و بدی این همه حرف پشتت نیست برادر اونوقت ما هم میدونیم به مشتری هامون چی باید بگیم ! نه تلفن جواب میدی نه یاهو هستی سرور ها هم که از دسترس خارج شدن سایتت هم که خودت از دسترس خارج کردی ! خب به نظر خودت چه فکری باید بکنیم ما ؟ !!!!
من قنبری هستم و متاسفانه 4 تا سرور از شما دارم ( داشتم ) !
تکلیف ما رو روشن کن برادر !
سلام
بنده در جواب شما سکوت می کنم و چیزی نمیگم
فقط این پست رو گذاشتم تا متوجه بشید پستتون رو خوندم
سرور از ساعت تقریبا 9 قطع شد تا 3 بعد از ظهر و علتش هم سوختن پاور سرور بود
یکی از مشتریان من 13 وی پی اس از همین سرور داره به ایشون هم جواب ندادم چون در گیر حل مشکل بودم ولی ایشون یک بار بیشتر به من زنگ نزدن
شما 12 ساعت پیش اینجا پست دادین و من ساعت 11:30 صبح به شما جواب پیامک دادم
اما درر مورد سایت : ببنده 5 تا سرور دارم و هیچ وقت به خاطر یک سرور که هیچ اگر همه ی سرور هام هم داون بشه این کار رو نمیکنم
بهتر بود قبل از این که قضاوت کنید کمی فکر میکردید
داون شدن سایت برای مشکل سرور های آلمان بود که صبح ساعت 10 درست شد
شما چند ماه هست سرور دارید و هیچ قطعی روی این سرور نداشتیم و فکر نمیکنم این برخورد برخورد شایسته ای بوده باشه
مشکل برای همه پیش میاد دوست من
یا علی

designer
January 9th, 2013, 22:18
من خودم ازشون سرویس گرفتم خدماتشون حرف نداره از خیلی ها شرکت های ارائه وی پی اس بهتر عمل میکنن / دمش گرم

irani-i
January 9th, 2013, 22:22
سلام
منم ازشون سرور دارم.اگه مشكلي هم پيش مياد زود پيگيري ميكنن.متشكرم

rezaei1374
January 9th, 2013, 22:59
ایشون انسان بسیار شریفی هستند
پشتیبانیشونم من اون زمانی که سرویس داشتم خوب بوده

mohamad2314
January 9th, 2013, 23:02
دوستان عزیز یه یکم صبور باشید سرویس دهنده هم از خداشه مشکل حل بشه اقای پویان هم از همکاران خوب بنده هستند تایید میشن.

hostorder
January 14th, 2013, 13:37
من هم از ایشون سرور داشتم که رازی بودم مشکلی نداشتم

hosinaa
January 14th, 2013, 13:55
ایشون فوقالعاده انسان شریفی هستند و از لحاظ شخصیت خیلی قبولشون دارم
و مطمئنن سرویسهاشونم مثل خودشون هست
ارزوی موفقیت برا همه :53:

par30
January 18th, 2013, 13:03
پشتیبانی بسیار ضعیف در حد مرگ
سایت که باز نمیشه اطلاعاتم و دامین که روی هاست این اقا هست از دست رفته جواب هم نمیده من با یان چیکار کنم کسی تلفنی چیزی داره؟

Download
February 2nd, 2013, 09:13
اقا واقعا که حالا دفعه قبلی میگیم مشکل از طرف جایی بود که سرویس گرفته بودن و... الان چی که دو روزه سرور داون هست هی ما به ما وعده چند ساعت دیگه می دن اقا این دفعه دوم سوم نمیتونی سرویس ندی نده دیگه خوب چرا ادم را الاف میکنی سرور را تا خرخره اور سل میکنن هر از چند ماه اوضاع همینه و یکی دو روز الاف سرور عوض کردن باید بشیم

mohsen1600
April 2nd, 2013, 00:35
ایشون از لحاظ اخلاق و پشتیبانی بسیار تایید میشن و من خودم سرویس ازشون داشتم و کیفیت ان مناسب بود و احتمالا مشکلی پیش اومده و سایت اصلیشون مشکل نداره و بالای صفحه اصلی سایتشون شماره تماس وجود دارد

Jahan Pay Co
April 2nd, 2013, 00:41
باسلام
ایشون کلا تایید می شن قبلا مشتری شرکت ما نیز بودن

سپاس

Parsavps.com
April 2nd, 2013, 00:42
سلام
ایشان ۱۰۰٪ تایید میشن

majidjon
April 2nd, 2013, 08:39
L-) ایشون 100% تایید میشن.بنده 6 ماهه که از ایشون سرور مجازی دارم ، خیلی هم راضی هستم .پشتیبانی هم 24 ساعته ، تلفنی ، یاهو چت .

yaghub
April 3rd, 2013, 06:59
خدا وکیلی میترسم تعریف کنم ریا بشه. ولی خدایی کیفت سرورشون عالیه. هر موقع هم که زنگ زدم بهگوشیش حتمآ جواب میده. با اینکه 2 ساعنت از درخواستم گذشته بود به ایشون اسمس دادم فورآ برام اوکی کرد.(ساعت 1 شب). من اولین باره ازشون سرویس میگیرم دیگه هم جایی نمیرم.

__coma__
May 19th, 2013, 16:01
کسی شماره تماس نداره از webpouyan
پ.خ کنه

reeza
May 19th, 2013, 16:05
کسی شماره تماس نداره از webpouyan
پ.خ کنه

شماره تماس بالای سایت هست عزیز

dm800pvr
September 13th, 2013, 18:36
Account Suspended This Account Has Been Suspended

Account Suspended (http://webpouyan.org)

rezarostami
September 13th, 2013, 18:44
آقا علیرضا از دوستان خوب بنده هستند و دلیل مسدود شدن سایتشون هم این هست که دارند سرور جدید آماده سازی میکنند و کارهای انتقال.

dm800pvr
August 31st, 2014, 10:07
http://support.webpouyan.org/
Critical Error
Could not connect to the database

صفحه اصلی هم لاگین میشیم:
https://cpanel.webpouyan.org/login/
Server not found

Firefox can't find the server at cpanel.webpouyan.org.

سایتشون ترکیده

hostorder
August 31st, 2014, 11:56
http://support.webpouyan.org/
Critical Error
Could not connect to the database

صفحه اصلی هم لاگین میشیم:
https://cpanel.webpouyan.org/login/
Server not found

Firefox can't find the server at cpanel.webpouyan.org.

سایتشون ترکیده
زیر خاکی بالا نیارید آقا
خوب زدند در حال تغییرات