PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اپلود کردن از روی کامپیوترم رو هارد وی پی اسم

shangoli
August 9th, 2012, 02:36
سلام ددوستان میخام بدونم چطوری میتونم فایلایی رو که رو کامپیوترم هست رو بریزم تو هارد سرور مجاززی که دارما
گه ممکنه کامل راهنمایی کنید
به کمک ریموت دسکتاپ تونستم یکی از درایوامو بیارم تو مای کامپیوتر سرورم ولی برای کپی کردن فایلا خیلی طول میکشه من یه فایل 5 مگابایتی رو زدم کپی کنه5 دقیق طول کشید
واین روش اصلا به درد فایلای با حجم بالا نمیخوره
آیا روش دیگه هست که بتونم باسرعت بیشتری فایلا رو انتقال بدم؟

hannah
August 9th, 2012, 04:47
وقتی فایل میفرستید داره آپلود میکنه و بسته به سرعت اینترنتتون هست میتونید توی یک اف تی پی آپلود کنید بعد از وی پی اس دانلود کنید

saeedxxx
August 9th, 2012, 05:30
با سلام.

باید سرعت نتتون و همچنین پهنای باندتون بالا باشه! (که معمولا در ایران همچین چیزی با قیمت پایین برای عموم در دسترس نیست!)

اگر نیاز به آپلود در حجم بالا داشتید میتونید بهم پ.خ بدید ;)

shangoli
August 10th, 2012, 01:32
اینی که از تو سرور میرم تو درایو شیرشدم و یه فایلو کپی میکنم تو هارد وی پی اسم آیا از حجم نت من همون اندازه کم میکنه؟ مثلا یه فایل 100 مگ هست از حجم ترافیک منم 100 مگ کم میشه؟ آخه شنیدم تو سرور دانلود وآپلود کنی از حجم نتت کم نمیشه

shivahost
August 10th, 2012, 01:35
بله، وقتی از سیستم خودتون آپلود می کنید از حجم شما کم میشه.

MagicVps.Com
August 10th, 2012, 01:38
توی سرور بقول خودت درای میگی دانلود واپلود کنی الان که این فایل از هارد شما داره میره روی سررو پس هم از نت و هم از حجم نت شما استفاده میشه هم سرعت همون سرعت نتت هست دیگه بیشتر نمیشه بهترین کار اینه اگر توی نت اون فایل میدونی هست سرچ کنی و مستقیم دانولد کنی روی سرورت

hamedmabdi
August 10th, 2012, 01:38
سلام ددوستان میخام بدونم چطوری میتونم فایلایی رو که رو کامپیوترم هست رو بریزم تو هارد سرور مجاززی که دارما
گه ممکنه کامل راهنمایی کنید
به کمک ریموت دسکتاپ تونستم یکی از درایوامو بیارم تو مای کامپیوتر سرورم ولی برای کپی کردن فایلا خیلی طول میکشه من یه فایل 5 مگابایتی رو زدم کپی کنه5 دقیق طول کشید
واین روش اصلا به درد فایلای با حجم بالا نمیخوره
آیا روش دیگه هست که بتونم باسرعت بیشتری فایلا رو انتقال بدم؟
دوست من اگه ویندوز2008 داری خب میتونی کپی پیست کنی.ولی اگه2003 هست خب باید یه جا آپلود کنی.بعد بری توی وی پی اس دانلود کنی؟مگه چقدر اطلاعات داری؟:-?