PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست طراح (ویرایشگر) با قیمت مناسب

iranian-portal
August 7th, 2012, 20:34
با سلام
دوستان نیازمند یک طراح هستم که یک اسکریپت رو برام سفارش یا بر اساس نیازم ویرایش کنه
اسکریپ اصلی
http://dl.xn--mgbguh09aqiwi.com/files/Billing.System.PHP.Fa.rar
این اسکریپ به صورت ساده فقط تاریخ شروع استفاده و پایان رو نمایش میده
قصد بنده اینه که به نوعی ویرایش بشه:
==================================
1-در پنل مدیریت هنگام افزودن کاربر جدید فیلدهای نام خانوادگی/آدرس حذف بشه و به جاش یک فیلد اشتراک هدیه(به روز) اضافه بشه
2-در پنل کاربر وقتی کاربر وارد میشه:
تاریخ شروع استفاده و تاریخ پایان اشتراک+اعتبار هدیه رو نشون بده
پکیج خریداری شده کاربر رو نشون بده
نام کاربر رو نشون بده
==================================
این ویرایش ها و سفارشی سازی هایی هست که لازم دارم
یک نکتهو باگ هم در این برنامه هست اون هم این که
مثلا زمانی که تاریخ شروع استفاده کاربر در ماه اسفند یا 12 باشه
و مدت زمان استفاده کاربر 1ماه باشه
به جای این که به دلیل آخرین ماه سال بودن به به سال اضافه بشه همچنان به ماه اضافه میشه و تاریخ پایان میشه 13!!!!!!!!

دوستان طراح پیشنهاد های قیمت خودشون رو در تاپیک اعلام کنند(از زدن پیغام خصوصی خودداری کنید)
قیمت هم جسارت نباشه کار همه شما عزیزان ارزشمند اما این اسکریپت با بودجه و صرفه اقتصادی 10هزار تومان برای بنده مناسب هست
لذا اگر قیمت پیشنهادی شما بیش از این مقدار هست پیشنهاد ندید
با احترام و تشکر

p30pdf
August 7th, 2012, 22:08
سلام پیشنهاد می کنم از استاد عزیز جناب rezaonline.net که در همین انجمن فعالیت جدی دارند استفاده کنید ایشون برنامه نویس خبره و حرفه ای هستن با تشکر.
ارادتمند : مسلم فلاح نیت :53:

iranian-portal
August 7th, 2012, 23:45
سلام پیشنهاد می کنم از استاد عزیز جناب rezaonline.net که در همین انجمن فعالیت جدی دارند استفاده کنید ایشون برنامه نویس خبره و حرفه ای هستن با تشکر.
ارادتمند : آرمین شایسته :53:

متشکرم از این که معرفی فرمودید
اما ای کاش ایشون که این تاپیک رو دیدن و از شما تشکر هم کردن
خودشون اعلام میکردن طرح رو قبول می کنند یا خیر با قیمت موافق هستند یا ....

iranian-portal
August 8th, 2012, 00:44
دوستان کار یکم فوری هست
پیشنهادی نیست؟

rezaonline.net
August 8th, 2012, 02:06
قیمت هم جسارت نباشه کار همه شما عزیزان ارزشمند اما این اسکریپت با بودجه و صرفه اقتصادی 10هزار تومان برای بنده مناسب هست
لذا اگر قیمت پیشنهادی شما بیش از این مقدار هست پیشنهاد ندید

موفق باشید

iranian-portal
August 8th, 2012, 12:26
دوستان کسی نیست؟
رنج قیمتی خودتون رو هم پیشنهاد بدید شاید کنار اومدیم

iFire
August 8th, 2012, 13:32
با سلام
کسی که همچین کاری رو قبول میکنه اولا باید دو روز وقت بذاره با ساختار کدنویسی سیستم آشنا شه
بعد تازه بشینه تغییرات رو اعمال کنه که باز چون آشنایی کاملی نداره حتما به مشکل برمیخوره
تو اینجور کارا جز خورد شدن اعصاب و تلف شدن وقت چیزی واسه برنامه نویس نمیمونه
در هر صورت امیدوارم دوستانی مایل به همکاری باشن و کار شما هم راه بیوفته
موفق باشید

iranian-portal
August 8th, 2012, 14:58
با سلام
کسی که همچین کاری رو قبول میکنه اولا باید دو روز وقت بذاره با ساختار کدنویسی سیستم آشنا شه
بعد تازه بشینه تغییرات رو اعمال کنه که باز چون آشنایی کاملی نداره حتما به مشکل برمیخوره
تو اینجور کارا جز خورد شدن اعصاب و تلف شدن وقت چیزی واسه برنامه نویس نمیمونه
در هر صورت امیدوارم دوستانی مایل به همکاری باشن و کار شما هم راه بیوفته
موفق باشید

شاید برای طراح ساده تر باشه چنین سیستمی رو از پایه خودش طراحی کنه
اما نکته قابل توجه این مورد هست که با توجه به این که این اسکریپت یا درخواست بنده جهت کار خیلی کوچکی انجام میشه صرفه اقتصادی نداره که بخوام مانور قیمتی بالا بدم
ابتدای تاپیک هم عرض کردم کار شما ارزشمند اما خوب باید صرف اقتصادی و ارزش کاری که قرار با این اسکریپت بشه برای من هم منطقی باشه
با یکی از عزیزان صحبت کردیم فرمودن این اسکریپت رو با قابلیت پرداخت آنلاین زرین پال 50تومن طراحی می کنند
اما منطقی که فکر کنیم اگر من نیاز داشتم تا این حد هزینه کنم اسکریپ whmcs رو نصب می کردم یک قالب اختصاصی طراحی می کردم براش
دلیل این که رفتم سراغ چنین مورد ساده ای این هست که تا همین حد برام کفایت می کنه
هر کسی از جانب خودش به جریان نگاه می کنه
اما اگر خودمون رو مستقیم جای طرف مقابل قرار بدیم شاید نوع دید عوض بشه
این کار رو یک برنامه نویس تازه کار که حتی شده برای تفریح و دستگرمی این کارو انجام بده با یک قیمت منطقی منصفانه است فکر می کنم
ولی خوب اکثر دوستان طراح این انجمن اساتیدی هستند که وقتشون رو برای چنین اسکریپت ها و مبالغ اندکی تلف نمی کنند
موفق باشید

rezaonline.net
August 8th, 2012, 15:14
اما نکته قابل توجه این مورد هست که با توجه به این که این اسکریپت یا درخواست بنده جهت کار خیلی کوچکی انجام میشه صرفه اقتصادی نداره که بخوام مانور قیمتی بالا بدم
ببنید دوست عزیز ، این مساله اصلاً به برنامه نویس ربطی نداره ، کار باید تمیز باشه ، این دست خودتونه که باهاش لامبورگینی خرید و فروش کنید یا پوشک بچه !

ابتدای تاپیک هم عرض کردم کار شما ارزشمند اما خوب باید صرف اقتصادی و ارزش کاری که قرار با این اسکریپت بشه برای من هم منطقی باشه
با یکی از عزیزان صحبت کردیم فرمودن این اسکریپت رو با قابلیت پرداخت آنلاین زرین پال 50تومن طراحی می کنند
توی این بازار هیچ برنامه نویسی ، هیچ تضمینی برای صرفه اقتصادی بودن کار نمیده ، این به کار خودتون و عرضه خودتون برمیگرده . ربطی به برنامه نویس نداره .

اما منطقی که فکر کنیم اگر من نیاز داشتم تا این حد هزینه کنم اسکریپ whmcs رو نصب می کردم یک قالب اختصاصی طراحی می کردم براش
دلیل این که رفتم سراغ چنین مورد ساده ای این هست که تا همین حد برام کفایت می کنه
خب دوست عزیز ، خدا قدرت اختیار رو به انسان داده .
مثلاً من الان دارم یه سیستم مدیریت محتوا برای خودم مینویسم کار بدی میکنم؟!

این کار رو یک برنامه نویس تازه کار که حتی شده برای تفریح و دستگرمی این کارو انجام بده با یک قیمت منطقی منصفانه است فکر می کنم
دوست عزیز ، اینجا اینترنت هست! همه نوع حمله ای به وبسایتها انجام میشه ، با کسی هم تعارفی نیست .
سیستمی که یک فرد نا آگاه به مسائل امنیتی بنویسه ، نه تنها به نفع شما نیست بلکه میتواند ضررهای هنگفتی وارد کند .

همین اسکریپت! مگه یه باگ ازش نگرفتم بهتون ندادم که بدون نیاز به پسورد وارد سایت میشد؟!

کمی تجدید نظر کنید .

ولی خوب اکثر دوستان طراح این انجمن اساتیدی هستند که وقتشون رو برای چنین اسکریپت ها و مبالغ اندکی تلف نمی کنند
موفق باشید
دوست عزیز برنامه نویسی کار یکی دو روز نیست !
افرادی مثل من چند سال از عمرشون رو جلو مانیتور پزروندن ، یکی مثل خود من انقدر تایپ کردم مچم درد میکنه ، حالا به نظر شما این تجربه و توانایی ، چقدر ارزش داره؟!
10 هزار تومن؟

شاید شما بودجتون همینه ، شاید نمیخواید هزینه کنید و ...
اما شما نیستید که ارزش کار رو تعیین میکنید .
موفق باشید

iranian-portal
August 8th, 2012, 20:09
ببنید دوست عزیز ، این مساله اصلاً به برنامه نویس ربطی نداره ، کار باید تمیز باشه ، این دست خودتونه که باهاش لامبورگینی خرید و فروش کنید یا پوشک بچه !

عجب! ببخشید شما بخوای سبزی فروش بزنی میری بهترین نقطه شهر یک مغاره 1000متری اجاره می کنی که جارش ماهی 50میلیون تومان هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیز دل یک حرفی بزن منطقی باشه هر کسی بر اساس نیازش میره بازار خرید و سفارش میده
سفارش من هم این هست شما کار نمی کنید دلیل نمیشه بگید همینی که هست

توی این بازار هیچ برنامه نویسی ، هیچ تضمینی برای صرفه اقتصادی بودن کار نمیده ، این به کار خودتون و عرضه خودتون برمیگرده . ربطی به برنامه نویس نداره .

توضیح این مورد رو هم بالا عرض کردم یک کاری هست ربطی به عرضه نداره و کلی سودش از حدی بالاتر نیست که شما بخوای براش مغازه 50میلیون در ماه اجاره کنی!!!!!!!!!!!!!!!

خب دوست عزیز ، خدا قدرت اختیار رو به انسان داده .
مثلاً من الان دارم یه سیستم مدیریت محتوا برای خودم مینویسم کار بدی میکنم؟!

خوبه که منطقی پیشنهاد بدیم الا با 50هزار تومان یک اسکریپت کامل طراحی می کنند که امکاناتش سر به فلک می کشه نه این که برای فراخوانی 3خط اطلاعات از بانک اطلاعاتی پیشنهاد یک اسکریپ کامل بدن

دوست عزیز ، اینجا اینترنت هست! همه نوع حمله ای به وبسایتها انجام میشه ، با کسی هم تعارفی نیست .
سیستمی که یک فرد نا آگاه به مسائل امنیتی بنویسه ، نه تنها به نفع شما نیست بلکه میتواند ضررهای هنگفتی وارد کند .

همین اسکریپت! مگه یه باگ ازش نگرفتم بهتون ندادم که بدون نیاز به پسورد وارد سایت میشد؟!

کدوم ضرر عزیز من شما فکر کردید من اطلاعات حساب بانکی 70 میلیون ایرانی رو قرار اینجا بریزم؟
نخیر!!!!!
اینجا قرار 4تا کاربر وارد بشن ببین چی خرید کردن و چقدر مونده تا تمدید بعدی
حالا 1000 نفر وارد پنل کاربری این آقا بشن! چه اهمیتی داره؟مثلا از تاریخ تمدید بعدی ایشون چه سو استفاده ای میشه؟
عجبببببببببببببب!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

دوست عزیز برنامه نویسی کار یکی دو روز نیست !
افرادی مثل من چند سال از عمرشون رو جلو مانیتور پزروندن ، یکی مثل خود من انقدر تایپ کردم مچم درد میکنه ، حالا به نظر شما این تجربه و توانایی ، چقدر ارزش داره؟!
10 هزار تومن؟

مگه برای من درس خوندین یا کار کردین که منت میزارید؟
ببخشید اما به من چه ارتباطی داره شما مچ درد گرفتی؟
طرف دکترا گرفته الان رفتگر محله ماست 6ماه 6ماه حقوقش رو نمیدن کلی هم رنج و عذاب میکشه از شغلش شما اونوقت نشستی پای کامپیوتر تر و تمیز کار می کنید میگی..... اگر شغل دیگه داشتید حتما زمین و آسمون رو به هم می دوختید که وای چه کار سختی دارم من!!!!!!!!!!!!!!!!!

شاید شما بودجتون همینه ، شاید نمیخواید هزینه کنید و ...
اما شما نیستید که ارزش کار رو تعیین میکنید .
موفق باشید

سخت در اشتباه هستید دوست عزیز
شما این کار رو نکنی یکی دیگه این کارو می کنه و اتفاقا بنده قیمت کار و ارزش رو تعیین می کنم چون این من هستم که قراره پول بدم
شما بگو 200 میلیون من پول میدم؟پس ارزش کار رو خریدار و سفارش دهنده مشخص می کنه
و همون طوری هم که گفتم شما نکنی یکی دیگه این کارو می کنه
سفارش هم انجام شد خیلی هم عالی و فراتر از حد انتظار ما
ضمن این که با همون 10تومن محیط گرافیکی هم برامون رایگان تغییر دادن

خوش باشید

rezaonline.net
August 8th, 2012, 21:33
عجب! ببخشید شما بخوای سبزی فروش بزنی میری بهترین نقطه شهر یک مغاره 1000متری اجاره می کنی که جارش ماهی 50میلیون تومان هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثل اینکه شما نمیگیری!؟
با توجه به مثال خودتون شما میخواید یه مغازه 1000 متری رو مفت بخرید با توجه به اینکه ازش کار نمیکشید ، خب این چه ربطی داره؟

خوبه که منطقی پیشنهاد بدیم الا با 50هزار تومان یک اسکریپت کامل طراحی می کنند که امکاناتش سر به فلک می کشه نه این که برای فراخوانی 3خط اطلاعات از بانک اطلاعاتی پیشنهاد یک اسکریپ کامل بدن
واقعاً؟
اگه از این اسکریپت هاست بله ، میشه خوبم میشه .

کدوم ضرر عزیز من شما فکر کردید من اطلاعات حساب بانکی 70 میلیون ایرانی رو قرار اینجا بریزم؟
نخیر!!!!!
اینجا قرار 4تا کاربر وارد بشن ببین چی خرید کردن و چقدر مونده تا تمدید بعدی
حالا 1000 نفر وارد پنل کاربری این آقا بشن! چه اهمیتی داره؟مثلا از تاریخ تمدید بعدی ایشون چه سو استفاده ای میشه؟
عجبببببببببببببب!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
ما یه مبحثی داریم به اسم امنیت اطلاعات!
مهم نیست شماره تلفن دوست دخترتو توش مینویسی یا اطلاعات حساب بانکی!
اون اطلاعات باید فقط برای مدیر قابل دسترس باشه . گرفتی؟

گه برای من درس خوندین یا کار کردین که منت میزارید؟
ببخشید اما به من چه ارتباطی داره شما مچ درد گرفتی؟
اتفاقاً از از بچگی شماست که نمیتونین درک کنین .
برای ویرایش این اسکریپت نیازی به اطلاعاتی هست که یه روزه به دست نمیاد!
اینو بفهم برادر من ، هر چی پول بدی همونقدر آش میخوری .
بعدم اگه انقدر ساده است چرا خودت انجام نمیدی؟

شما این کار رو نکنی یکی دیگه این کارو می کنه و اتفاقا بنده قیمت کار و ارزش رو تعیین می کنم چون این من هستم که قراره پول بدم
شما بگو 200 میلیون من پول میدم؟پس ارزش کار رو خریدار و سفارش دهنده مشخص می کنه
و همون طوری هم که گفتم شما نکنی یکی دیگه این کارو می کنه

خوش باشید
میبینم ماشالله توی همین تاپیک 10 نفر صف کشیدن واسه کار شما .
والا من تا حالا هر چی کار کردم خودم قیمت دادم و مشتری خواسته انجام دادم نخواسته هم نه

سفارش هم انجام شد خیلی هم عالی و فراتر از حد انتظار ما
ضمن این که با همون 10تومن محیط گرافیکی هم برامون رایگان تغییر دادن
پس استایلشو تغییر داده برات .
آفرین کار خوبی کرده .
فقط بگو اون باگشو فیکس کنه ، خیلی ضایع است .

موفق باشید