PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویروسی شدن vps

succes
August 7th, 2012, 12:33
سلام ...

چند تا سایت رو VPS من هست که وقتی سایت رو باز میکنی Malware Detect میزنه و این هم متن کامل :

Warning: Something's Not Right Here!
tabrizweb.ir contains content from fitnes-global.ru, a site known to distribute malware. Your computer might catch a virus if you visit this site.
Google has found malicious software may be installed onto your computer if you proceed. If you've visited this site in the past or you trust this site, it's possible that it has just recently been compromised by a hacker. You should not proceed, and perhaps try again tomorrow or go somewhere else.
We have already notified fitnes-global.ru that we found malware on the site. For more about the problems found on fitnes-global.ru, visit the Google Safe Browsing diagnostic page.

در google Web Master هم ثبتشون کردم و از اونجا چک می کنم می نویسه : Google has not detected any malware on this site.

مشکل از چیه دوستان ؟؟؟

brightening-eyes
August 7th, 2012, 13:05
تو سایتت fitnes-global.ru
رو داری میزبانی میکنی؟
فکر کنم کانتنت اون سایت ویروسی باشه

succes
August 7th, 2012, 13:09
تو سایتت fitnes-global.ru
رو داری میزبانی میکنی؟
فکر کنم کانتنت اون سایت ویروسی باشه

نه داداش همچین سایتی ندارم ... نمی دونم چی شده، سایت ها بعد از لود شدن به اون آدرس ریدایرکت میشن !! همه جارو هم گشتم تا کد ریدایرکت رو پیدا کنم چیزی نبوده ... از کجا پیداش کنم ؟؟

brightening-eyes
August 7th, 2012, 13:09
تو سایتت fitnes-global.ru داری؟
بگرد!
ببین اگه داری شاید مشکل از اون باشه
تو گوگل سرچ کن برای آنتیویروس
سرورتو یه اسکن بکن

succes
August 7th, 2012, 13:23
تو سایتت fitnes-global.ru داری؟
بگرد!
ببین اگه داری شاید مشکل از اون باشه
تو گوگل سرچ کن برای آنتیویروس
سرورتو یه اسکن بکن

چند وقت پیش هم اینجوری شده بود رفتم فایل .htaccess رو نگاه کردم دیدم کدهایی توش تزریق شده که ریدایرکت میکنه رو سایت های روسیه ... پاک کردم درست شد ... لامصب الان فایل htacces رو هم چک کردم هیچی نداره نمیدونم دردش چیه و چه جوری ریدایرکت میده ... سرور من ویروس نداره ! اون سایتی که ریدایرکت میکنه ویروس داره واسه همین کسی که میاد رو سایت من ریدایرکت میده اونجا و اونم فکر میکنه سایت من ویروسیه

sajad2745
August 7th, 2012, 13:52
چند وقت پیش هم اینجوری شده بود رفتم فایل .htaccess رو نگاه کردم دیدم کدهایی توش تزریق شده که ریدایرکت میکنه رو سایت های روسیه ... پاک کردم درست شد ... لامصب الان فایل htacces رو هم چک کردم هیچی نداره نمیدونم دردش چیه و چه جوری ریدایرکت میده ... سرور من ویروس نداره ! اون سایتی که ریدایرکت میکنه ویروس داره واسه همین کسی که میاد رو سایت من ریدایرکت میده اونجا و اونم فکر میکنه سایت من ویروسیه

خب شاید مشکل از Cms ای باشه که نصب کردید و CMs وبسایتتون تروجان داشته باشه

brightening-eyes
August 7th, 2012, 21:39
فکر کنم که باید یه آنتیتروجن بریزی رو سرورت
تو گوگل سرچ کن
حتما سرچ کن
خیلی چیزا پیدا میکنی
حواست باشه
خیلی خطرناکه
ممکنه سرورت هک بشه
آهان
برو تو ایندکس سایتت ببین از دستور Meta برای ریدایرکت استفاده شده یا نه
اگه استفاده شده پاکش کن

ghalbehamed
August 19th, 2012, 17:13
آنلاین این کارارو انجام بده حل میشه.

farsitools
August 23rd, 2012, 18:06
اگر وي پي اس شما سرور 2003 هست يك كاسپرسكاي 7 نصب كنيد و اسكن كنيد همه را نابود ميكنه
بعد كاسپر را حذف كنيد تا وي پي اس را خفه نكنه
موفق باشيد