PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعیت وحشت آور ارز

asrhosting
August 6th, 2012, 14:02
سلام .
همون طور که میدونید ارز این چند روزه داره به اوج خودش میرسه .
بانک مرکزی تصمیم گرفته دلار رو 1700 کنه یعنی الان که دلار 2150 هست میرسه به 2650 ! شایدم بیشتر ..
ارز ها امروز برا فروش اینترنتی :
دلار : 2270 تومن .
یورو : 2810 تومن .
پوند : 3380 تومن .
این مشکل برا یورو و پوند و بقیه ارز ها هم پیش می یاد .
و این بازار هاستینگ باز ملتهب میشه و کار برا همکاران خیلی سخت تر و سخت تر میشه .
یا باید سرویس هاشون رو افزایش قیمت بدن که با این وضع بازار ( وی پی اس و هاست های ارزون قیمت ) تقریبا شکست و نابودی طرف رو ایجاد میکنه .
و یا باید از سود خودش برا تداوم هاستینگ خودش بزنه .

دوستان راه حلی دارن اعلام کنند .

shafiei7
August 6th, 2012, 14:16
من امروز دلار خریدم 2300 تومان

psfa
August 6th, 2012, 14:21
راه حلش اینه که خودمونم خودمونو تحریم کنیم :d

mehrshad.ho
August 6th, 2012, 14:26
بهتره بیشتر برای هاست از سرور های داخلی استفاده بشه

DreamServer
August 6th, 2012, 14:34

الان اجاره یه سرور داخلی گرون تر از سرور خارج از ایران نیست؟! هاست های داخل خیلی گرونتر در میاد!!!!

0060
August 6th, 2012, 14:44

دورد

شمارو نمیدونم ولی بقیه دوستان درصد زیادی از مشتریاشون سایتهای فیلم ، موزیک و ... هستن که به هیچ وجه این سایتها رو نمیشه روی سرورهای ایران میزبانی کرد .

کدوم زیر ساخت قوی ، کدوم دیتاسنتر قوی ، کدوم پهنای باند بالا ، کدوم ساپورت مناسب ، .... رو میشه توی ایران پیدا کرد ؟ وقتی پهنای باند یه سرور از فضای هاردش کمتر هست چطور میخوایید با این سرور تجارت مفید انجام بدید ؟

taft
August 6th, 2012, 14:54
2600 هم بشه باز هاست خارج از کشور ارزونتر در میاد!

hostarya
August 6th, 2012, 14:59
به هر حال روزی خواهد رسید که هاستینگ ها جمع خواهند شد و همه از اینترنت داخلی استفاده خواهند کرد:109:
ولی یه چیز سرور های شرکت فناوری اطلاعات پردیس که تو تبریز هست عالیه

asrhosting
August 6th, 2012, 15:15
9 ماه پیش سروری که هزینه اش 230 هزار تومان بوده رو الان دارم با 500 هزار تومان تمدید می کنم !
این وضعیت غیر قابل تحمل داره میشه .باید به فکر دیتا سنتر های درجه 3 و 4 باشیم .

parsvps
August 6th, 2012, 15:27
تنها را افزایش قیمت هاست . شما هم به نسبت هزینه ها افزایش قیمت بدهید . در غیر اینصورت مجبورید سرورها را کنسل کنید

samansystems
August 6th, 2012, 16:03
دورد

شمارو نمیدونم ولی بقیه دوستان درصد زیادی از مشتریاشون سایتهای فیلم ، موزیک و ... هستن که به هیچ وجه این سایتها رو نمیشه روی سرورهای ایران میزبانی کرد .

کدوم زیر ساخت قوی ، کدوم دیتاسنتر قوی ، کدوم پهنای باند بالا ، کدوم ساپورت مناسب ، .... رو میشه توی ایران پیدا کرد ؟ وقتی پهنای باند یه سرور از فضای هاردش کمتر هست چطور میخوایید با این سرور تجارت مفید انجام بدید ؟

اينشالا زير ساخت هم بزودی اصلاح ميشه.
راه حل ملی شدن اينترنت هستش.

samansystems
August 6th, 2012, 16:05
ما تو نت نما يک کار متفاوت کرديم.
ويدئو ها برای کاربران ايران از سرور های ايران و برای کاربران خارج از ايران از سرور های آلمان لود ميشن. اينطوری تونستيم سرعت سايت و هزينه ها رو برای کاربران داخلی و خارجی تو کمترين حالت ممکن قرار بديم.

http://www.netnama.com

shazo
August 6th, 2012, 16:09
سلام.. ميزان در آمد با ميزان خرج كرد اصلا نمي خونه !!

هي داره اصله اينا از هم بيشتر ميشه

itjavani
August 6th, 2012, 17:00
ما که قیمت هامون رو افزایش دادیم!
میزان ضرر خیلی چشم گیر خواهد بود.آقایون فکر نکنند که این ماه و ضرر میدن و ماه بعد درست میشه! این ماه ممکنه اینقدر هزینه متفاوت بشه که شاید از جیب هم هزینه کنید!
افزایش قیمت و توجیه کاربر اولین و بهترین کار خواهد بود.
امروز سرور یکی از مشتریان را تمدید کردیم با ماه قبل 137000 تومان تفاوت داشت!

مواظب خودتون باشید...

m3hdi
August 6th, 2012, 17:04
اينشالا زير ساخت هم بزودی اصلاح ميشه.
راه حل ملی شدن اينترنت هستش.

راه حل افزایش قیمت ارز "ملی شدن اینترنت" هست ؟
این واژه خودش باید تحلیل بشه ، کدوم کشور تا الان چنین واژه ای ساخته ! البته ما تو واژه های جدید واقعا پیشتاز هستیم (تارنما) کتابهای ترجمعه شده رو که مطالعه می کنم نیاز به یه فرهنگ لغت احساس میشه

سایت طلا :
"بعلت نوسانات شدید ارز ، از نمایش قیمت دلار به صورت آنلاین معذوریم" !

راه حل افزایش قیمت هست
قیمت خریدی که برای سرویس دهنده در میاد باید با یک سود ثابت به فروش بره
از وقتی دلار گرون شد همه چی رفت بالا از موبایل و لوازم دیجیتال بگرید تا لباس و ...
گرون شدن ارز ارتباطی با ما نداره که بخوایم فکری به حالش بکنیم ، در واقع این موضوع نباید مشکلی میشد که شد ، رابطه خیلی سادس ، وقتی ما هزینه برامون بیشتر شده باید برای مشتری هم بیشتر باشه

CityKala.net
August 6th, 2012, 17:14
ما هم افزایش دادیم
یورو تو سایت طلا 2660 خیلی اوضاع خرابه
ولی باید تحمل کرد

Ariya
August 6th, 2012, 17:28
تنها را افزایش قیمت هاست . شما هم به نسبت هزینه ها افزایش قیمت بدهید . در غیر اینصورت مجبورید سرورها را کنسل کنید

با سلام.

با بالا بردن قيمتها 60% يوزرها 100% سرويسهاي خودشون رو كنسل مي كنند !

هيچ وقت به اين مورد فكر كرديد ؟

با تشكر.

m3hdi
August 6th, 2012, 17:38
با سلام.

با بالا بردن قيمتها 60% يوزرها 100% سرويسهاي خودشون رو كنسل مي كنند !

هيچ وقت به اين مورد فكر كرديد ؟

با تشكر.

کنسل کنند بهتره دوست عزیز
شما قرار نیست ضرر کنید
کم کم این افزایش قیمت همه گیر میشه و خود سرویس گیرنده متوجه میشه اوضاح از چه قراره
مگه با گرون شدن فزضا گوشی موبایل فروشنده ضرر میکنه که مشتری نپره ؟!

CityKala.net
August 6th, 2012, 17:38
ما که قیمت هامون رو افزایش دادیم!
میزان ضرر خیلی چشم گیر خواهد بود.آقایون فکر نکنند که این ماه و ضرر میدن و ماه بعد درست میشه! این ماه ممکنه اینقدر هزینه متفاوت بشه که شاید از جیب هم هزینه کنید!
افزایش قیمت و توجیه کاربر اولین و بهترین کار خواهد بود.
امروز سرور یکی از مشتریان را تمدید کردیم با ماه قبل 137000 تومان تفاوت داشت!

مواظب خودتون باشید...

حالا شما 137 هزار تومان تفاوت داشتی!! ما مشتری 20 هزار تومان تفاوت داشته تمدید نزده!!!

samansystems
August 6th, 2012, 17:40
راه حل افزایش قیمت ارز "ملی شدن اینترنت" هست ؟
این واژه خودش باید تحلیل بشه ، کدوم کشور تا الان چنین واژه ای ساخته ! البته ما تو واژه های جدید واقعا پیشتاز هستیم (تارنما) کتابهای ترجمعه شده رو که مطالعه می کنم نیاز به یه فرهنگ لغت احساس میشه

شما دنبال راه حل چی هستيد ؟

من راه حل به صرفه شدن استفاده از سرورهای داخل ايران رو گفتم.

CityKala.net
August 6th, 2012, 17:44
*بعلت نوسانات شدید,از نمایش قیمت دلار بصورت آنلاین معذوریم,جهت دریافت قیمت حدودی دلار با شماره 51029-021 تماس بگیرید*

تماس گرفتم دلار 2150

m3hdi
August 6th, 2012, 17:55
شما دنبال راه حل چی هستيد ؟

من راه حل به صرفه شدن استفاده از سرورهای داخل ايران رو گفتم.

صورت مسئله : با افزایش قیمت ارز هزینه سرویس دهنده ها به شدت بالا رفته ولی قیمت ها هیچ گونه افزایشی که نداشته هیچ بلکه کاهش داشته (این تفاوت قیمت رو سرویس دهنده از جیب پرداخت کرده)
دوست عزیز الان دیگه قرن 21 هست ، راه حل هرچیزی مستقل شدن نیست ، روابط کشورها با یکدیگر باید روز به روز بهتر باشه پس امکان استقلال خصوصا در مورد سرورها در بستر اینترنت اصلا وجود نداره
شاید در صنایعی نظیر تولید لوازم پلاسکو امروز مستقل شدیم ولی صددرصد با شرکتی مثل سامسونگ نمیتونیم رقابت کنیم ، امروز شما باید گوشی 200 دلاری رو 450 هزار تومان بخرید در صورتی که باید حدود 250 هزار تومان بخرید
چرا اعتراض مردم فقط به گران شدن این قشر هاستینگ و سرور هست ؟ چرا از افزایش قیمت لپ تاپ 800 هزار تومانی به 1300 ناراحت نیستند ؟
متاسفانه با وجود افراد کم تجربه و کم سواد در این قشر (جسارت به شما و همکاران عزیز نباشه ) باعث شده این وضع نابه سامان پیش بیاد که الان تمامی سرویس دهنده از ترس از دست رفتن مشتری قیمت هاشون رو افزایش نمیدن و باید به دنبال راه حل های دیگر نظیر استفاده از دیتاسنترهای درجه 3-4 و خرید یک سرور با 60 آی پی و ... باشن
مطمئنا تنها راه حل افزایش قیمت هست و خداحافظی کردن با مشتریانی که هنوز از اوضاح بی خبراند

samansystems
August 6th, 2012, 18:11
دوست عزیز الان دیگه قرن 21 هست ، راه حل هرچیزی مستقل شدن نیست ، روابط کشورها با یکدیگر باید روز به روز بهتر باشه پس امکان استقلال خصوصا در مورد سرورها در بستر اینترنت اصلا وجود نداره

کسی نگفت استقلال.
متاسفانه يک شرکتی که خودش منافعش از طريق پهنای باند از خارج از کشور تامين ميشه اين شايعه رو ميندازه که با ملی شدن اينترنت ارتباط با کشور های ديگه قطع ميشه و متاسفانه يک عده ای دوستان اين موضوع رو باور ميکنن.
ملی شدن اينترنت اصلا به معنی قطع ارتباط با خارج از کشور نيست.

يک مثال ساده:
الان اگر قرار باشه شما به من زنگ بزنيد کد 00 ميگيريد و بهم زنگ ميزنيد ؟

ملی شدن اينترنت هم همين هدف رو داره. يعنی برای يک محتوایی که داره تو ايران توليد ميشه و قرار هستش از ايران خونده بشه نياز به يک سر تا آمريکا رفتن نباشه.

m3hdi
August 6th, 2012, 18:18
کسی نگفت استقلال.
متاسفانه يک شرکتی که خودش منافعش از طريق پهنای باند از خارج از کشور تامين ميشه اين شايعه رو ميندازه که با ملی شدن اينترنت ارتباط با کشور های ديگه قطع ميشه و متاسفانه يک عده ای دوستان اين موضوع رو باور ميکنن.
ملی شدن اينترنت اصلا به معنی قطع ارتباط با خارج از کشور نيست.

يک مثال ساده:
الان اگر قرار باشه شما به من زنگ بزنيد کد 00 ميگيريد و بهم زنگ ميزنيد ؟

ملی شدن اينترنت هم همين هدف رو داره. يعنی برای يک محتوایی که داره تو ايران توليد ميشه و قرار هستش از ايران خونده بشه نياز به يک سر تا آمريکا رفتن نباشه.

دوست عزیز بنده به این مسائل آگاهم ؛ حرفی هم از قطع اینترنت جهانی نزدم
متاسفانه همون بحث واژه شناسی حاکم هست ، مهندسان ما اگر از همون اول به جای واژه ای نظیر "اینترنت ملی" از اینترانت استفاده میکردند کسی چیزی رو اشتباه نمیگرفت
عرض کردم خدمت شما اینترانت هم راه حل مسئله نیست ، خود بانک های ما ماهی 1-2 down time دارن وای به حال ...
ان شاالله وضعیت اینترانت در ده سال آینده بهتر میشه و خیلی هم خوبه اما اینترانت خیلی بخواد پوشش بشه 20% هست ..
هزینه پهنای باند ایران به شدت بالاست پس اصلا جای بحث برای همه گیر شدن وجود نداره ، همچنین تمامی نیازهای امروز مردم ما روی سرورهای ایران برطرف نخواهد شد
بهتره تاپیک از مسیر اصلیش خارج نشه

Mihan-VPS
August 6th, 2012, 18:30
بهترین راه افزایش قیمت از در صورت ادامه ی این افزایش ارز هست چون شاید از ضرر جلوگیری کنه !

samansystems
August 6th, 2012, 18:41
دوست عزیز بنده به این مسائل آگاهم ؛ حرفی هم از قطع اینترنت جهانی نزدم
متاسفانه همون بحث واژه شناسی حاکم هست ، مهندسان ما اگر از همون اول به جای واژه ای نظیر "اینترنت ملی" از اینترانت استفاده میکردند کسی چیزی رو اشتباه نمیگرفت
عرض کردم خدمت شما اینترانت هم راه حل مسئله نیست ، خود بانک های ما ماهی 1-2 down time دارن وای به حال ...
ان شاالله وضعیت اینترانت در ده سال آینده بهتر میشه و خیلی هم خوبه اما اینترانت خیلی بخواد پوشش بشه 20% هست ..
هزینه پهنای باند ایران به شدت بالاست پس اصلا جای بحث برای همه گیر شدن وجود نداره ، همچنین تمامی نیازهای امروز مردم ما روی سرورهای ایران برطرف نخواهد شد
بهتره تاپیک از مسیر اصلیش خارج نشه

اتفاقا شما الان واژه غير مناسب رو انتخاب کرديد.
اينترانت يعنی يک شبکه به آی پی های غير وليد که از اينترنت هم قابل دسترسی نيست.
چنين چيزی الان هم وجود داره. همين الان شما ميتونيد به اينترانت ملی وصل بشيد و هزينه پهنای باند اون هم پايين تر هستش.

اما بحث بنده در مورد اينترنت ملی هستش. يعنی شبکه زير ساخت اصلاح بشه و همه چيز با آی پی های وليد به اينترنت متصل باشن. چنين چيزی الان در حال پياده سازی هستش و شرکت Huawei پيمانکار اون هستش.

راه حل فعلی مشکل مقابله با افزايش قيمت های دلار اين هستش که کم کم به فکر استفاده از سرور های داخل ايران باشيم.
راه حل اصلی هم اين هستش که اقتصادمون درست بشه تا پولمون ارزش بالائی داشته باشه.

m3hdi
August 6th, 2012, 19:00
اتفاقا شما الان واژه غير مناسب رو انتخاب کرديد.
اينترانت يعنی يک شبکه به آی پی های غير وليد که از اينترنت هم قابل دسترسی نيست.
چنين چيزی الان هم وجود داره. همين الان شما ميتونيد به اينترانت ملی وصل بشيد و هزينه پهنای باند اون هم پايين تر هستش.

اما بحث بنده در مورد اينترنت ملی هستش. يعنی شبکه زير ساخت اصلاح بشه و همه چيز با آی پی های وليد به اينترنت متصل باشن. چنين چيزی الان در حال پياده سازی هستش و شرکت Huawei پيمانکار اون هستش.

راه حل فعلی مشکل مقابله با افزايش قيمت های دلار اين هستش که کم کم به فکر استفاده از سرور های داخل ايران باشيم.
راه حل اصلی هم اين هستش که اقتصادمون درست بشه تا پولمون ارزش بالائی داشته باشه.

اینترنت ملی واژه درستی نیست ...
اینترنت به نقل از ویکی پدیا : اینترنت سامانه‌ای جهانی از شبکه‌های رایانه‌ای بهم پیوسته‌است که از پروتکل مجموعه پروتکل اینترنت برای ارتباط با یکدیگر استفاده می‌نمایند. به عبارت دیگر اینترنت، شبکه شبکه هاست که از میلیون‌ها شبکه خصوصی، عمومی، دانشگاهی، تجاری و دولتی در اندازه‌های محلی و کوچک تا جهانی و بسیار بزرگ تشکیل شده‌است که با آرایه وسیعی از فناوریهای الکترونیکی و نوری به هم متصل گشته‌اند

واژه اینترنت یک واژه مستقل هست ، اینترنت ملی چیزیه که در اصل وجودی نداره چون این دو کلمه کنار هم هیچ معنایی رو نمیسازند

اینترنت ملی به نقل از ویکی پدیا : اینترنت ملی ایران پروژه‌ای که توسط سازمان تبلیغات اسلامی راه‌اندازی شده‌است. در این پروژه موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان اینترانتی را در اکثر شهرهای کشور راه اندازی نموده‌است و قرار است کم‌کم با اتصال تمام شهرهای کشور به هم یک اینترانت سراسری ایجاد شود

samansystems
August 6th, 2012, 20:03
اینترنت ملی واژه درستی نیست ...
اینترنت به نقل از ویکی پدیا : اینترنت سامانه‌ای جهانی از شبکه‌های رایانه‌ای بهم پیوسته‌است که از پروتکل مجموعه پروتکل اینترنت برای ارتباط با یکدیگر استفاده می‌نمایند. به عبارت دیگر اینترنت، شبکه شبکه هاست که از میلیون‌ها شبکه خصوصی، عمومی، دانشگاهی، تجاری و دولتی در اندازه‌های محلی و کوچک تا جهانی و بسیار بزرگ تشکیل شده‌است که با آرایه وسیعی از فناوریهای الکترونیکی و نوری به هم متصل گشته‌اند

واژه اینترنت یک واژه مستقل هست ، اینترنت ملی چیزیه که در اصل وجودی نداره چون این دو کلمه کنار هم هیچ معنایی رو نمیسازند

اینترنت ملی به نقل از ویکی پدیا : اینترنت ملی ایران پروژه‌ای که توسط سازمان تبلیغات اسلامی راه‌اندازی شده‌است. در این پروژه موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان اینترانتی را در اکثر شهرهای کشور راه اندازی نموده‌است و قرار است کم‌کم با اتصال تمام شهرهای کشور به هم یک اینترانت سراسری ایجاد شود

اصلا متولی اين پروژه تبيان نيست.
زمانی که شما از اينترانت نام ميبريد يعنی عدم اتصال و دسترسی به اون از طريق اينترنت. چنين چيزی همين الان هم وجود داره. برای مثال تو ديتاسنتر تبيان که سرورهای شرکت ما در اونجا قرار داره آی پی اينترنت ميدن که تو رنج 10.x.x.x هستش و قيمت پهنای باند اون متفاوت و پايين تر هستش. اين پروژه الان توسط بانک ها داره استفاده ميشه.

اما طرحی که الان وجود داره و گفتم شرکت Huawei پيمانکار اون هستش دقيقا روی اينترنت هستش. با اجرای اين طرح شما سايت x که در ايران ميزبانی ميشه رو با سرعت و هزينه کمتری مشاهده ميکنيد. همون لحظه ميتونيد و ی پ ی ا ن بزنيد به بيرون از ايران و همون سايت x رو بازم مشاهده کنيد ولی اينبار هزينه اون بالاتر هستش.

m3hdi
August 6th, 2012, 20:19
اصلا متولی اين پروژه تبيان نيست.
زمانی که شما از اينترانت نام ميبريد يعنی عدم اتصال و دسترسی به اون از طريق اينترنت. چنين چيزی همين الان هم وجود داره. برای مثال تو ديتاسنتر تبيان که سرورهای شرکت ما در اونجا قرار داره آی پی اينترنت ميدن که تو رنج 10.x.x.x هستش و قيمت پهنای باند اون متفاوت و پايين تر هستش. اين پروژه الان توسط بانک ها داره استفاده ميشه.

اما طرحی که الان وجود داره و گفتم شرکت Huawei پيمانکار اون هستش دقيقا روی اينترنت هستش. با اجرای اين طرح شما سايت x که در ايران ميزبانی ميشه رو با سرعت و هزينه کمتری مشاهده ميکنيد. همون لحظه ميتونيد و ی پ ی ا ن بزنيد به بيرون از ايران و همون سايت x رو بازم مشاهده کنيد ولی اينبار هزينه اون بالاتر هستش.

خوب دیگه دوست من ..
این اسمش همون اینترنت هست ، اینتنت ملی صرفا مزاح بوده ...
همه جای دنیا اینطور هست ، از داخل آلمان سایتی که بر روی آلمان میزبانی میشه سریع تر در دسترس هست
ایران هم به جمع کشورهایی راه پیدا کرده که سرور دارند (جدیدا اتفاق نیافتاده)
پ.ن : بهتره تاپیک از بحثش خارج نشه ، تاپیک در رابطه با موضوع اینترنت داخلی وجود داره

asrhosting
August 6th, 2012, 21:34
همه کشور ها اینترانت ( اینترنت ملی ) دارن فقط گویا ما نداریم !!!
به جای اینکه بیشتر باند ایران بره خارج چرا داخل مصرف نشه ؟ البته زیر ساخته ها هم باید درست بشه .
ولی مطمئن باشید حتی اگر بهترین کشور تو اینترنت هم باشین به سرور های خارج کشور و خرید و فروشش احتیاج پیدا میشه با این وضع ارز افزایش سرویس حداقل = هست با نیمی از مشتریان از دست برن !

tizparvaz
August 6th, 2012, 21:39
شمام گیر دادی به ملی شدن و نشدن
برید به حال خودتون گریه کنید بابا من امروز سرورم و تمدید کردم حدود 100 تومان بیشتر از ماه پیش شد بعد قیمتا هنوز همونه
من که به احتمال 90% تو همین چند روز قیمتارو میبرم بالا نگران کاربرام نباشید کاربری که عقل و فهمش برسه مشکلی با این افزایش ندارهه چون معقوله قیمت دلار بالا رفته شمام گرون کردی بالا رفته که نه از 1950 که ماه پیش پرداخت کردیم الان شده 2300 تومان
اینجا ایرانه مواظب باشید قیمتا کم نمیشه بیشتر میشه

Ariya
August 6th, 2012, 22:04
همه کشور ها اینترانت ( اینترنت ملی ) دارن فقط گویا ما نداریم !!!
به جای اینکه بیشتر باند ایران بره خارج چرا داخل مصرف نشه ؟ البته زیر ساخته ها هم باید درست بشه .
ولی مطمئن باشید حتی اگر بهترین کشور تو اینترنت هم باشین به سرور های خارج کشور و خرید و فروشش احتیاج پیدا میشه با این وضع ارز افزایش سرویس حداقل = هست با نیمی از مشتریان از دست برن !

با سلام.

منم همين قسمت مطالب شما را عرض كردم ولي كو گوش شنوا ؟

60% يوزرها 100% كنسل مي كنند .

با تشكر.

itjavani
August 6th, 2012, 22:17
با سلام.

منم همين قسمت مطالب شما را عرض كردم ولي كو گوش شنوا ؟

60% يوزرها 100% كنسل مي كنند .

با تشكر.

60 درصدی که کنسل کنند میرن پیش باقی سرویس دهنده ها! از باقی سرویس دهنده ها نیز برمیگردند پیش شما! در نهایت چرخه ادامه داره! کاربری که بخاطر قیمت پیش شما هست عمر کوتاهی داره! دو روز دیگه یکی بیاد آفر ارزون بده از پیش شما میره!
شما هزینه های که بر روی سرویس تون میکشید رو + 50% ضرر میکنید و سپس به قیمت سرویستون اضافه میکنید! در نتیجه شما ضرری نخواهید کرد!کاربر نیز همانطوری که بروز در آمد دارد ، به روز نیز خرج میکند. با این وضعیتی که من امروز دیدم داستان افزایش ادامه داره! این ماه ضرر دادید، ماه دیگه چی؟!

sarwhost
August 6th, 2012, 22:30
دوستان تا وقتی این فروشنده های تابستانی هستن این اش و این کاسه
دوستان خواهشا بییاید تصمیم بگیریم و همگی نسبت به افزایش قیمت اقدام کنیم
افزایش قیمت که باشه اون فروشنده های تابستانی هم بعضی ها به کنار میرن
پس فردا برا تمدید باید اقدام کنم برا یکی از سرورها حساب میکنم حدودا 100تومان افزایش قیمت
واقعا بییاید اقدام کنیم
با یکی دو نفر نمیشه

nasa_de
August 6th, 2012, 23:23
با سلام،
به زودی تاپیکی برای به حداقل رساندن آسیب های این اتفاق ایجاد خواهم کرد. منتظرم تابعضی از فاکتور های مهم رو طی فردا و پس فردا بررسی کنم.

ارادتمند / بیگی

MagicVps.Com
August 6th, 2012, 23:48
دوستان تا وقتی این فروشنده های تابستانی هستن این اش و این کاسه
دوستان خواهشا بییاید تصمیم بگیریم و همگی نسبت به افزایش قیمت اقدام کنیم
افزایش قیمت که باشه اون فروشنده های تابستانی هم بعضی ها به کنار میرن
پس فردا برا تمدید باید اقدام کنم برا یکی از سرورها حساب میکنم حدودا 100تومان افزایش قیمت
واقعا بییاید اقدام کنیم
با یکی دو نفر نمیشه

شما ها هم یه چیزی افتاده دستتون فوروشندهای تابستانی فورشندهای تابستانی فوروشندهای تابستانی

نه عزیز ربطی به تابستان و زمستون هم نداره یک مثال واقعی

سررو 24 گیگ کیم سوفی +30 عدد ایپی =90 تا 210 تومن خوبه این هزینه سرور

کار ی ندرایم کیفیت خوب هست یا نیست بر اثر فشار هادر میسوزه نمیسوزه پورت میکشه نمیکشه و ............
سرور ومجازی ساز حداقل رم ینزا داره یا نداره

خیلی خوشبینانه و بدون اورسل چرا که ارو سل هم میکنند بعضیهاشون باز

24 تا رم 1 گیگی به قیمت 15 تومن یا 12 تومن بدین

24*15=360

24*12=288

بین 78 تا 150 تومن بدون اورسل سود دارن میکنند حالا شما سرور گرفتی با چه قیمتی سود که نمیکنی هیچی شارجش باید از جیب بدین نشستین هی مید فورشنده تابستانی هی میگید قیمت گرون کنید شما سورتون شارج میشه
پس لطفا نگید فورشنده تابستانی پاییز زمستان و بهار این قیمتها هست پس ربطی نداره و خودتون نیمخواد گول بزنید

منظورم با شخص فروشنده خاصی نیست لطفا کسی جبهه نگیره در این مورد

mizbanaval
August 7th, 2012, 00:01
:دی
یاد اون تاپیک هایی که برای قیمت زده بودن دوستان افتادم
از ماست که بر ماست
همگی موفق باشین ;)
مخصوصا اونایی که مخالف تاپیک بودن دقیقه ی 90 یادشون افتاده که ارز نوسان داره (80 درصد مخالف بودن !! جالبه این همه مغز اقتصادی اینجاست و ما وضعیتمون اینه !!)
مشکلات واقعی ما :
توان خرید مردم کمتر شده
کسانی که اینجا سرور رو زیر قیمت میفروشن منظورم تابستونی نیست غیر تابستونی ها خیلی هستن که چند ساله تو این کارن تازه امروز یادشون افتاده که ارز نوسان داره
تحریم از تو و بیرون
عادت دادن مشتری به قیمت پایین (والا بلا دیگه نمیدونم چجوری باید بهتون ثابت بشه که قیمت پایین باعث 1000 تا مشکل میشه هم واسه فروشنده هم خریدار)
دستمون خشک شد انقدر نوشتیم اقا این راهش نیست و...
شما هم به خودتون ظلم میکنین هم به بقیه
خود شما هستین که باعث میشین یک سریا فروشنده تابستونی بشن
میدونم 10000 بارم بنویسیم هیچ اتفاقی نمیوفته وقتی بزرگان انجمن همراهی نمیکنند انتظاری از دیگران هم نمیشه داشت
منظور کلی : اون تاپیک زده شد و مثل همیشه به نتیجه نرسید اون کسانی که مخالف بودن مجبورن الان قیمت ها رو افزایش بدن پس دوباره حق با ما شد ولی 80 درصد مخالف بودن !
به امید روزی که یک قانون درست حسابی واسه هاستینگ پیدا بشه که انقدر هر روز قیمتارو پایین بالا نکنیم
موفق باشید

sarwhost
August 7th, 2012, 00:08
:دی
یاد اون تاپیک هایی که برای قیمت زده بودن دوستان افتادم
از ماست که بر ماست
همگی موفق باشین ;)
مخصوصا اونایی که مخالف تاپیک بودن دقیقه ی 90 یادشون افتاده که ارز نوسان داره (80 درصد مخالف بودن !! جالبه این همه مغز اقتصادی اینجاست و ما وضعیتمون اینه !!)
مشکلات واقعی ما :
توان خرید مردم کمتر شده
کسانی که اینجا سرور رو زیر قیمت میفروشن منظورم تابستونی نیست غیر تابستونی ها خیلی هستن که چند ساله تو این کارن تازه امروز یادشون افتاده که ارز نوسان داره
تحریم از تو و بیرون
عادت دادن مشتری به قیمت پایین (والا بلا دیگه نمیدونم چجوری باید بهتون ثابت بشه که قیمت پایین باعث 1000 تا مشکل میشه هم واسه فروشنده هم خریدار)
دستمون خشک شد انقدر نوشتیم اقا این راهش نیست و...
شما هم به خودتون ظلم میکنین هم به بقیه
خود شما هستین که باعث میشین یک سریا فروشنده تابستونی بشن
میدونم 10000 بارم بنویسیم هیچ اتفاقی نمیوفته وقتی بزرگان انجمن همراهی نمیکنند انتظاری از دیگران هم نمیشه داشت

به امید روزی که یک قانون درست حسابی واسه هاستینگ پیدا بشه که انقدر هر روز قیمتارو پایین بالا نکنیم
موفق باشید
فروشنده تابستونی اکثرا یه رسیلر میگیرند رسیلر هاست میان اقدام به فروش میکنند بعضی هاهم سرورهای کیم سوفی
در مورد سرور کیم سوفی هم بله دقیقا حق با شماست متاسفانه ما ایرانی ها همه جا دنبال قیمت بودیم نه کیفیت اینم راهی جز فرهنگ سازی نداره که اقا والا کیفیت بهتر از قیمت کم هست
خلاصه دوست عزیز به نظر من با یکی دو نفر افزایش به هیچ عنوان نمیشه باید همه اقدام کنیم تا اخر تابستون فرهنگ سازی میشه و قیمتها کم کم جا می افتند بعد تابستونم که تقریبا خلوت میشه و قیمتها می افتن روال خودش
اینجوری پیش بره میترسم چند سال دیگه دیتاسنتر هم رایگان بدن :))

m3hdi
August 7th, 2012, 00:09
شما ها هم یه چیزی افتاده دستتون فوروشندهای تابستانی فورشندهای تابستانی فوروشندهای تابستانی

کار ی ندرایم کیفیت خوب هست یا نیست بر اثر فشار هادر میسوزه نمیسوزه پورت میکشه نمیکشه و ............

24*15=360

24*12=288

بین 78 تا 150 تومن بدون اورسل سود دارن میکنند حالا شما سرور گرفتی با چه قیمتی سود که نمیکنی هیچی شارجش باید از جیب بدین نشستین هی مید فورشنده تابستانی هی میگید قیمت گرون کنید شما سورتون شارج میشه
پس لطفا نگید فورشنده تابستانی پاییز زمستان و بهار این قیمتها هست پس ربطی نداره و خودتون نیمخواد گول بزنید

بله دقیقا می خواستم این نکته رو بگم ، فروشنده های تابستانی منظور همکاران کوچکی هستند که دنبال پول adsl شون هستند ولی مشکلی که هست به قول دوستمون اینه که فروشنده های زمستانی هم بله !
ولی با این حل کلا بهترین کار از نظر بنده که هر کس پیش خودش حساب کتاب کنه ، بالاخره دیگه فکر کنم هر کسی که کمی تو این کار حرف برای گفتن داره 3 واحد اقتصاد خونده ..
دلار 1300 بود قیمتا همین بود فرضا یه سرور مجازی 256 که قیمت 15 هزار تومان داشت 11.5 دلار برای سرویس گیرنده تموم میشد حالا 11.5*2200 = 25000 این 10 هزار تومان رو نباید سرویس دهنده از جیب بده

AmirHosein
August 7th, 2012, 00:16

24*15=360

24*12=288

یکی بالاخره حرف دل من رو زد :)) واقعا عادت مسخره ای هستش من چون مدیر هستم بالای 95% تاپیک هارو میبینم یکی میاد تاپیک فروش میزنه میان زیرش واکنش نشون میدن که تابستونیه و.... خیلی از دوستان که الان اینجا برای خودشون کسی شدن و به قول معروف شرکت ثبت شده دارن میتونم واستون مدرک بیارم وقتی اومدن اینجا بلد نبودن بک آپ بگیرن و... جای این این کارای چیپ و مسخره هرکس کیفیت کارش رو بهتر کنه خودش سود میکنه! در مورد قیمت ارز هم همینطور تا یک هفته صبر کنید اگر پایین نیومد قیمت خودتون رو بالا ببرید! این حق فروشنده هستش نباید که از جیب پول بده :)

mizbanaval
August 7th, 2012, 00:23
فروشنده تابستونی اکثرا یه رسیلر میگیرند رسیلر هاست میان اقدام به فروش میکنند بعضی هاهم سرورهای کیم سوفی
در مورد سرور کیم سوفی هم بله دقیقا حق با شماست متاسفانه ما ایرانی ها همه جا دنبال قیمت بودیم نه کیفیت اینم راهی جز فرهنگ سازی نداره که اقا والا کیفیت بهتر از قیمت کم هست
خلاصه دوست عزیز به نظر من با یکی دو نفر افزایش به هیچ عنوان نمیشه باید همه اقدام کنیم تا اخر تابستون فرهنگ سازی میشه و قیمتها کم کم جا می افتند بعد تابستونم که تقریبا خلوت میشه و قیمتها می افتن روال خودش
اینجوری پیش بره میترسم چند سال دیگه دیتاسنتر هم رایگان بدن :))
اون زمان که اون تاپیک زده شد خیلیا مخالف بودن الانم خیلیا هستن متاسفانه دوستان یاری نمیکنند هرکی هم یک دلیل واسش میاره بعضی هاش درسته ولی درکل همیشه بی نتیجه موند
دستمون خشک شد نشتیم خیلی از تاپیک ها انتقادی رو جواب دادیم
یکی از دوستان خیلی حرف خوبی از گفتش من از وب هاستینگ خاطرات خوبی ندارم ......(بقیش رو نمیگم جالب نیست بهتره اینجا عنوان نشه ) الان ایشون در صفحه ی اول گوگل هستند قیمتاشونم بسیار خوب و مناسب هست بیزینس عالی دارن و یوزراشونم هر روز اضافه میشه و ترس فرار یوزر زیاد ندارن این یک نمونه از تجارت موفق هست که سودی که میکنه از من و شما بیشتره حداقل 1.5 برابر با همین سرور هایی که ما میخریم
خسته شدییمم.............................. :-<

ارادتمند

m3hdi
August 7th, 2012, 00:33
اون زمان که اون تاپیک زده شد خیلیا مخالف بودن الانم خیلیا هستن متاسفانه دوستان یاری نمیکنند هرکی هم یک دلیل واسش میاره بعضی هاش درسته ولی درکل همیشه بی نتیجه موند
دستمون خشک شد نشتیم خیلی از تاپیک ها انتقادی رو جواب دادیم
یکی از دوستان خیلی حرف خوبی از گفتش من از وب هاستینگ خاطرات خوبی ندارم ......(بقیش رو نمیگم جالب نیست بهتره اینجا عنوان نشه ) الان ایشون در صفحه ی اول گوگل هستند قیمتاشونم بسیار خوب و مناسب هست بیزینس عالی دارن و یوزراشونم هر روز اضافه میشه و ترس فرار یوزر زیاد ندارن این یک نمونه از تجارت موفق هست که سودی که میکنه از من و شما بیشتره حداقل 1.5 برابر با همین سرور هایی که ما میخریم
خسته شدییمم.............................. :-<

ارادتمند

به فکر فرار یوزر نباشید دوست من
همیشه باید به افرادی سرویس داد که از دانش بالایی برخوردار باشند ، کسی که نمی فهمه دلار چیه ، خرید چیه بهتره کلا از شمایی که به کارتون مطمئن هستید خرید نکنه ، سرویس دهی به افراد زیاد خوبه اما نه به هر قیمتی ، کسی که اول از همه به قیمت توجه داره مطمئنا مشتری همیشگی نخواهد بود ، همین موضوع به همکاران کشیده شده که در خرید سرورهای اختصاصیشون برای مجازی سازی اولین معیار براشون قیمته و دومی هم تعداد آی پی ! خوب اینها نشانه های خوبی نیستند ، با حرفهای ما هم هیچ چیزی تغییر نخواهد کرد بهتره این بار بزیم سراغ عمل شده 5 نفر هم قیمت ها رو افزایش بدن کم کم برای همگان جا می افته
این بین مشتریان هستند که باید به بعضی مسائل این چنینی آگاه بشند

samansystems
August 7th, 2012, 00:49
خوب دیگه دوست من ..
این اسمش همون اینترنت هست ، اینتنت ملی صرفا مزاح بوده ...
همه جای دنیا اینطور هست ، از داخل آلمان سایتی که بر روی آلمان میزبانی میشه سریع تر در دسترس هست
ایران هم به جمع کشورهایی راه پیدا کرده که سرور دارند (جدیدا اتفاق نیافتاده)
پ.ن : بهتره تاپیک از بحثش خارج نشه ، تاپیک در رابطه با موضوع اینترنت داخلی وجود داره

پروژه اينترنت ملی هم يعنی همين.
يعنی دسترسی به سايت ها و سرورهایی که داخل هستند با سرعت و قيمت پايين تر بر پايه همون اينترنتی که الان وجود داره. خواهشا مباحث و لغات رو با هم قاطی نکنيد.

ourweb
August 7th, 2012, 00:56
خداروشکر الان ما سروهامون رو روی ایران اوردیم 2 تا سرور با رم های 16 گیگ و هارد های 2 ترا و پهنای باند 3 ترا که در ما برای ما 1 میلیون در میاد خداروشکر ما فروشمون رو داریم

icts24.com
August 7th, 2012, 13:10
اگر دلار 3000 تومان هم بشه من سرور های خارجی رو به داخلی ترجیح میدم به دلیل پهنای باند بالا و کیفیت ارائه خدمات .

Ariya
August 7th, 2012, 14:44
به فکر فرار یوزر نباشید دوست من
همیشه باید به افرادی سرویس داد که از دانش بالایی برخوردار باشند ، کسی که نمی فهمه دلار چیه ، خرید چیه بهتره کلا از شمایی که به کارتون مطمئن هستید خرید نکنه ، سرویس دهی به افراد زیاد خوبه اما نه به هر قیمتی ، کسی که اول از همه به قیمت توجه داره مطمئنا مشتری همیشگی نخواهد بود ، همین موضوع به همکاران کشیده شده که در خرید سرورهای اختصاصیشون برای مجازی سازی اولین معیار براشون قیمته و دومی هم تعداد آی پی ! خوب اینها نشانه های خوبی نیستند ، با حرفهای ما هم هیچ چیزی تغییر نخواهد کرد بهتره این بار بزیم سراغ عمل شده 5 نفر هم قیمت ها رو افزایش بدن کم کم برای همگان جا می افته
این بین مشتریان هستند که باید به بعضی مسائل این چنینی آگاه بشند

با سلام.

اصلا" چرا به فكر يوزرها باشيد ! ؟

امتحانش مجاني هست .

گرون كنيد نتيجه آن را ببينيد !

ببينيم جا مي افته يا نه ؟

با تشكر.

m3hdi
August 7th, 2012, 15:07
با سلام.

اصلا" چرا به فكر يوزرها باشيد ! ؟

امتحانش مجاني هست .

گرون كنيد نتيجه آن را ببينيد !

ببينيم جا مي افته يا نه ؟

با تشكر.

ما نباید به فکر مشتریها باشیم ، مسئولین باید به فکر باشن که نرخ ارز بیاد پایین
شما هم آزادید هر قیمتی ارائه بدید کسی مجبورتون نمیکنه که گرون کنید
نتیجه هم قبل از انجام تغییر بررسی میشه ، بقالی نیست که امتحان کنیم دوست من

موفق باشید

razavihost
August 7th, 2012, 15:12
من قیمت رو به یورو تبدیل کردم همه شاکی شدن که چرا این کارو کردی واسه ما این قیمت بالاست و خوب نیست و گفتن ما به 18 تومن خریدیم حساب کردم دیدم 2000 تومن به قیمتش اضافه شده !
به من لینک میدادن که whm داره با رم بالاتر کمتر از این میده!
اکثرا کنسل کردن.فدای سرم.
دسته کم اونیی که موندن راضایت بیشتری دارن و بهتر میشه خدمات و پشتیبانی داد.

DreamServer
August 7th, 2012, 15:13
دوستان حس میکنم دلار میخواد تک نرخی بشه و بانک مرکزی به هر فردی هر مقدار دلار که بخواد میده، قبلا این کار رو کرده بودن برای این که تورم و بازار رو بگیرن دستشون!

agarb98
August 7th, 2012, 15:20
این ها یکساله میخوان تک نرخی کنن پس کو ؟

DreamServer
August 7th, 2012, 15:22
این ها یکساله میخوان تک نرخی کنن پس کو ؟

این شاید نشونه هایی از تک نرخی کردنه!

!@$#)_+%^"<*&%^$
August 7th, 2012, 15:36
با افزایش قیمت مشتری میپره؟ به جهنم بره از وی پی اس فروش های دوزاری خرید کنه

da6276
August 7th, 2012, 16:01
این روال همیشه بوده و عرضه و تقاضا هم بوده !
منم میبرم بالا
خیلی از مشتریهای ما خدمات خوب میخوان و حتما افزایش قیمت رو درک میکنند

parsavps.ir
August 7th, 2012, 20:52
دوستان حس میکنم دلار میخواد تک نرخی بشه و بانک مرکزی به هر فردی هر مقدار دلار که بخواد میده، قبلا این کار رو کرده بودن برای این که تورم و بازار رو بگیرن دستشون!

اون سری تک نرخی شد !

دوباره ذو نرخی شد الان هم اگر به این صورت دربیاد که دیگه نور الا نور !@-)

diges
August 7th, 2012, 21:21
اگه دلار روی بانک مرکزی بشه 1.700 اینطوری بانک مرکزی به راحتی می تونه دلار تهیه کنن در اختیار همه قرار بده ولی اینها خواستن روی 1.200 نگه دارن که شکت خورد

هر قیمتی بالای 1.700 الی 1800 موفق خواهد بود به نظر من اگه 1900 هم از بانک مرکزی تهیه کنی باز به صرفه هست نه این که صبح سرور تمدید نکنی بخوای شب انجام بدی 150.000 تومان فرق کنه

nasa_de
August 7th, 2012, 22:58
اگه دلار روی بانک مرکزی بشه 1.700 اینطوری بانک مرکزی به راحتی می تونه دلار تهیه کنن در اختیار همه قرار بده ولی اینها خواستن روی 1.200 نگه دارن که شکت خورد

هر قیمتی بالای 1.700 الی 1800 موفق خواهد بود به نظر من اگه 1900 هم از بانک مرکزی تهیه کنی باز به صرفه هست نه این که صبح سرور تمدید نکنی بخوای شب انجام بدی 150.000 تومان فرق کنه

عزیز از کجا تهیه کنه، پول نفت فعلا با دلار پرداخت نمیشه، با طلا، روبل و ... داره پرداخت میشه به مسافر و تاجر و دانشجو بدن میبره خارج از کشود و دیگه برنمی گرده، صادرات کننده های امروز هم که کلا دستکاری میکنن و 100 دلار داشته باشن 50 تاش به زور میاد داخل ایران. نرخ مرجع رو که ببرن بالا اگر نتونن مدیرت کنند میره رو 2500 و اگر مدیریت خوب صورت بگیره و دوباره بتونن ارز تخصیص بدن به موارد فوق الذکر رو حدود کمی بالاتر از نرخ ارز مرجع میتونن کنترل کنند.

shivahost
August 7th, 2012, 23:04
این دلار نیست که گران میشه، هنوز دلار به نسبت بقیه چیزا در کشور گران نشده، این پول ماست که داره نابود میشه! اجاره خانه ها را در تهران ببنید! قیمت آپارتمان های تهران را ببینید! دستمزد کارگران ساختمانی را ببینید! نان را هم که می بینید! طلا را ببینید!

راستی اصلا فهمیدید سکه هایی که ثبت نام 4 ماهه و 6 ماهه و 8 ماهه کردند به کجا ختم شد و چقدر به مردم سکه دادند؟

ERfan.Taleghani
August 7th, 2012, 23:19
آقا جان من . اصلا یک کلام ! ما چیزی به نام اقتصاد نداریم !
کشور های اروپایی تا دیروز ریاضت اقتصادی بودن و نابود شدن ! حالا ما مقاومت اقتصادی داریم ! چیزی که از امروز خارجی هارو هم به این نام میخونند اقتصادشونو. چرا چون قدیم خود خارجی هارو می گفتن داغون حالا میخوان بگم ما داغون نیستیم ×

diges
August 8th, 2012, 01:01
عزیز از کجا تهیه کنه، پول نفت فعلا با دلار پرداخت نمیشه، با طلا، روبل و ... داره پرداخت میشه به مسافر و تاجر و دانشجو بدن میبره خارج از کشود و دیگه برنمی گرده، صادرات کننده های امروز هم که کلا دستکاری میکنن و 100 دلار داشته باشن 50 تاش به زور میاد داخل ایران. نرخ مرجع رو که ببرن بالا اگر نتونن مدیرت کنند میره رو 2500 و اگر مدیریت خوب صورت بگیره و دوباره بتونن ارز تخصیص بدن به موارد فوق الذکر رو حدود کمی بالاتر از نرخ ارز مرجع میتونن کنترل کنند.

طلا رو نمی شه دلار تبدیل کرد ؟ اگه طلا کمی پایین بدی به راحتی تبدیل می شه نمی شه ؟ من هم همین جا اشاره کردم بانک مرکزی 1.200 نداره دلار بده خوب ولی 1.800 با 1.200 زمین تا آسمون فرق می کنه هزار راه کار می شه داد برای این اختلاف قیمت دوم وقتی بانک مرکزی به من مراجعه کننده بدون هیچ محدودیتی دلار بده چرا قیمت بره روی 2.500 ؟ نهایت بیرون از بانک دلار برار نرخ حواله و... 100 تومان گرون تر از بانک باشه .

حالا شما گفتی طلا بدختی ما همنی طلا رو هم نداریم اگه بود سکه های پیش فروش رو می دادند .

par30
August 8th, 2012, 01:43
با این وضع چطور هنوز بعضی ها وی پی اس فروششون ار 7 یا 8 تومان شروع میشه ؟:d

lived
August 8th, 2012, 01:46
همین الان پرداخت زدیم با دلار 2320 تومان

shivahost
August 8th, 2012, 02:01
همین الان پرداخت زدیم با دلار 2320 تومان

ما که طبق برنامه ریزی قبلی از 5 شنبه افزایش قیمت در هاست ها خواهیم داشت.

parsvps
August 8th, 2012, 12:24
ما همیشه به نسبت افزایش داشتیم و این روندهم ادامه میدیم . لااقل ضرر نمی کنیم . خوشبختانه مشتریها هم این مورد درک میکنند

PerSianSerVerS
August 8th, 2012, 12:37
حالا همش بیایید آفر بدید با تخفیف تا مشتری ها عادت کنن به این آفر ها و قیمت های پایین.

shivahost
August 8th, 2012, 12:42
حالا همش بیایید آفر بدید با تخفیف تا مشتری ها عادت کنن به این آفر ها و قیمت های پایین.

اینطوریا هم نیست. دیروز یک مشتری جدید تماس گرفت و هاست می خواست. وقتی گفتم مثلا هاست 1 گیگ هست 60 هزار تومان تعجب کرد! گفت الان دارم به ایران هاست 400 هزار می دهم چرا مال شما انقدر ارزونه..... حالا بیا توجیه کن دلیل ارزونی رو.....

تازه قیمت ما نسبت به خیلی همکارن اینجا گران هم هست!!

PerSianSerVerS
August 8th, 2012, 12:50
اینطوریا هم نیست. دیروز یک مشتری جدید تماس گرفت و هاست می خواست. وقتی گفتم مثلا هاست 1 گیگ هست 60 هزار تومان تعجب کرد! گفت الان دارم به ایران هاست 400 هزار می دهم چرا مال شما انقدر ارزونه..... حالا بیا توجیه کن دلیل ارزونی رو.....

تازه قیمت ما نسبت به خیلی همکارن اینجا گران هم هست!!

منظور من مشتری هایی هست که از این فروم دنبال وی پی اس میگردن.

vps-baran.ir
August 8th, 2012, 14:36
هکماران عزیز بی خودی خودتون رو خسته نکنید

تنها راه موندن تو این کار و ( ورشکست نشدن ) بالا بردن تدریجی قیمت ها به نسبت قیمت ارز هست

اگه بخوای بشینید این ماه گرون نکنید و بگید ماه دیگه گرون می کنم .

مطمئن باشید ما آبنده باید از جیپ پول سرور رو پرداخت کنید

درسته زمانی که گرون می کنید بعضی از مشتری هاتون بپره .

ولی دوام کاریتون بالا می ره و می تونید تو این کار پایدار بمونید

itjavani
August 8th, 2012, 14:59
توصیه به افزایش قیمت سرویس به اندازه کافی که باید میشد ، شد.
حالا هر کی دوست داره گرون میکنه ، هر کی دوست نداره گرون نمیکنه. اونی که کرد نتیجه رو میبینه و اونی که نکرده دودش تو چشم خودش میره!

برای افزایش قیمت آقایون یک راهنمایی کنم که احساسی افزایش ندید

بهترین روش افزایش قیمت به شکل زیر هست

ابتدا هزینه سرویس ماه قبل رو ببینید مثلا رم 256 ماهیانه 10 تومان میدادید و اون موقع مثلا دلار 2000 تومان بود . یعنی در واقع رم 256 را شما 5 دلار میفروختید.

حال نرخ امروز دلار 2350 تومان هست. 5x2350=11750 تومان
نرخ جدیدتون به این شکل محاسبه میشه که ضرر نکنید!
البته نرخ ارز رو پیشنهاد میدم روی 2500 تومان الی 2600 تومان حساب کنید که باز پس فردا نرخ بالاتر رفت دوباره افزایش قیمت ندید.

aligoli
August 8th, 2012, 15:51
قیمت دلار میاد به حالت قبل، شک نکنید .

m3hdi
August 8th, 2012, 16:07

کدوم قبل ؟!
4 روز پیش یا 8 ماه پیش ؟

قزوین هاست
August 8th, 2012, 20:17
حالت قبل یعنی چقدر؟؟؟؟بعد شما نظر کارشناسانه معتبر دارید؟
اگر دارید بفرمایید خوش حال میشیم ما هم اطلاع پیدا کنیم
ولی اون طور که مشخص شده دلار دولتی 1226 به 1700تبدیل میشه.
ولی باز شما بفرمایید ما در جریان باشیم

amirlord
August 8th, 2012, 21:52
سلام
جزو محدود کشور هایی هستیم که بیش از 95% هاستینگ های اون فقط به ایرانی ها سرویس میدن . کمی به هندی ها و پاکستانی ها نگاه کنید ! چون برای خرید سرور ها از دلار استفاده میکنید با این وضع بازار بهتره دلار در بیارید ! کاری که خیلی سال قبل باید میشد که تمام سایت های هاستینگ نسخه انگلیسی و درگاه های بین المللی داشته باشند . توی چند تا فروم خارجی آفر بذارید ضرر نداره :)
فقط ایران هست که انقدر سعی میکنه ارز رو از کشور خارج کنه !!! سعی کنید فروشتون رو به سمت بازار های بین المللی بکشونید . کار آسونی نیست .
این قیمت نرز چند روز اخیر هم تب قیمت هست که میخوابه . دوباره میاد زیر 2000 اما اون قیمت ارز پارسال رو باید فراموش کنیم :دی

AvalinHost
August 9th, 2012, 00:01
سلام
جزو محدود کشور هایی هستیم که بیش از 95% هاستینگ های اون فقط به ایرانی ها سرویس میدن . کمی به هندی ها و پاکستانی ها نگاه کنید ! چون برای خرید سرور ها از دلار استفاده میکنید با این وضع بازار بهتره دلار در بیارید ! کاری که خیلی سال قبل باید میشد که تمام سایت های هاستینگ نسخه انگلیسی و درگاه های بین المللی داشته باشند . توی چند تا فروم خارجی آفر بذارید ضرر نداره :)
فقط ایران هست که انقدر سعی میکنه ارز رو از کشور خارج کنه !!! سعی کنید فروشتون رو به سمت بازار های بین المللی بکشونید . کار آسونی نیست .
این قیمت نرز چند روز اخیر هم تب قیمت هست که میخوابه . دوباره میاد زیر 2000 اما اون قیمت ارز پارسال رو باید فراموش کنیم :دی

ما از خدامونه امیر جان.
ولی با این وضعیت تحریم نمیشه زیاد مانور داد. همینجوریش هم با هزار ترس و لرز سرور خریداری می کنیم.
در کل برای ما ایرانیها در بازار بین المللی امنیت مالی وجود نداره.

AvalinHost
August 9th, 2012, 00:03
نمونش همین رویال بانک آذربایجان رو پلمپ کردن حساب ما هم بلوکه شده معلوم نیست کی بتونیم پولمون رو پس بگیریم.

vps-baran.ir
August 9th, 2012, 00:05
ما از خدامونه امیر جان.
ولی با این وضعیت تحریم نمیشه زیاد مانور داد. همینجوریش هم با هزار ترس و لرز سرور خریداری می کنیم.
در کل برای ما ایرانیها در بازار بین المللی امنیت مالی وجود نداره.

امنیتش زمانی برای ما فراهم میشه که یه دوستی یا آشنایی اونر آب داشته باشیم که از شبکه سر دربیاره

الان همکاران یا دوستانی هستن که به این نوع شیوه کار می کنن

و ما شاشید نتونیم در سطح بین المللی کار کنیم ولی به همین ایرانش راضی هستیم

ولی اگه قیمت های ارز به ما اجازه بده

m3hdi
August 9th, 2012, 00:28
سلام

جسارت به همکاران نباشه ...
اینجا سرویس دهنده های ما کجای کارن ، دنیا کجا
اینجا هرکسی که می خواد سرویس دادن رو یاد بگیره اولش میره کانفیگ میکروتیک و nttac و امثال این موارد رو یاد میگیره ، درخواست های جهانی اینظور نیستند
اکثر سرویس دهنده های ما متاسفانه فقط و فقط به فکر کسب درآمد هستند (به هر قیمتی) واقعا جای تاسف داره که هیچ رقابتی در سطح جهان نداریم
بنده شخصا از 1 سال پیش تا چند ماه اخیر در حال تحقیقات برای یک مورد مشابه بودم که متاسفانه نتایج اصلا خوشایند نبود
تفاوتی هم نداره ، چیزی که در حال حاضر وجود داره اینه که این نوسان ارز باید بر روی قیمت نهایی که مشتریان قراره تهیه کنند تاثیر بذاره ، سرویس دهنده اینجا وظیفه مقابل با طوفان ارز رو نداره و این ضرر باید همه گیر باشه

asrhosting
August 9th, 2012, 00:36
سلام

شما باید یه نفر رو اون ور آب داشته باشین حداقل بتونید درگاه بگیرین ...
80% هاستینگ های ما اصلا زبان انگلیسی بلد نیستن چه برسه به بازار یابی و ...

vps-baran.ir
August 9th, 2012, 00:59
80% هاستینگ های ما اصلا زبان انگلیسی بلد نیستن چه برسه به بازار یابی و ...

آی گل گفتی مشکل همه ما ایرانی ها زبان انگلیسی هست والا به کاری کردن که ما از زبان انگلیسی متنفر باشیم ولی زبان عربی فول

HyperServer
August 9th, 2012, 11:54
افزایش نرخ ارز مرجع که برای کالاهای اساسی و ... هست منتفی شده...
قرار هست از طریق بورس ارز که وعده داده شده تا آخر مرداد راه اندازی بشه ...ارز آزاد به صورت شناور و روزانه بر اساس عرضه و تقاضا نرخ گذاری بشه. اونم توسط بانک مرکزی نه دلال ها و صرافی ها !!!

منتظر جنگ بین صرافی ها و بانک مرکزی باید بود.

سلام

درگاه گرفتن مگه الکیه پسر !

95% وقتی کار هاستینگ رو با 250 هزار تومن شروع میکنن چه طوری می خوان وارد بازار بین المللی بشن ؟

vps-baran.ir
August 14th, 2012, 21:52
قیمت های رو بیشتر کنیم 50% مشتری ها می پره

اگه 50% بپرن بیشتر از اونی که بخوایم گرون کنیم ضرر می کنیم

روز به روز داره بالاتر میره

eh3@n
February 2nd, 2013, 09:28
دیروز دلار گرفتم 4200 تومان ! یورو 6000 تومان !!

بهتره کار هاستینگ رو ول کنیم دلال ارز بشیم به صرفه تره والا :-|