PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت اینترنت(رتبه 164 برای ایران)

mohsen1
August 5th, 2012, 10:56
با توجه به آماد ارائه شده در سایت نت ایندکس می تونید اطلاعات جالبی رو در رابطه با سرعت اینترنت در ایران در بین شهرهای مختلف و آی اس پی های مختلف بدست بیارید:

Net Index by Ookla - Household Download Index for Iran, Islamic Republic of (http://www.netindex.com/download/2,37/Iran,-Islamic-Republic-of/)

This country ranks in 164th place. Results were obtained by analyzing test data between Jul 5, 2012 and Aug 3, 2012. Tests from 452,558 unique IPs have been taken in this country and of 903,593 total tests, 70,591 are being used for the current Index.

رتبه این کشور 164 می باشد. نتیجه بدست آمده مربوط به آزمایشی هست که بین 5 جولای تا سوم آگوست 2012 بدست آمده.
آزمایش فوق بر روی 452558 آی پی منحصر بفرد این کشور گرفته شده و مجموع این آزمایشات 903,593 عدد می باشد و از 70,591 عدد از آنها برای این رتبه بندی استفاده شده.

البته با توجه به نمودارهایی که رسم کرده یه رشد سرعتی رو شاهد هستیم...

پ.ن == بالاترین سرعت در هنگ کنگ هست . 41.58 مگابيت

لینک خبر :
جهان نيوز - پرسرعت‌ترين اينترنت دنيا متعلق به کیست؟ (http://www.jahannews.com/vdce7f8wfjh8xvi.b9bj.html)

متن خبر »

به گزارش جهان به نقل از ايسنا، بنابر اعلام پايگاه Net Index، هنگ‌كنگ با سرعت 41.58 مگابيت در ثانیه پرسرعت‌ترين اينترنت جهان را دارد و پس از آن كره جنوبي با 34.15 و ليتواني با 32.81 مگابيت در ثانیه در رده‌هاي بعدي قرار دارند.

سنگاپور با 29.89 مگابيت در ثانیه و تايوان با 29.34 مگابيت در ثانیه نيز در رده‌هاي چهارم و پنجم اين جدول قرار گرفته‌اند. لتوني نيز با سرعت 28.91 مگابيت در ثانیه خود ششمين كشور از نظر سرعت اينترنت به‌شمار مي‌رود.

ژاپن با 28.19، هلند با 27.10، روماني با 26.62 و لوكزامبورگ با 26.59 مگابيت در ثانیه سرعت نيز رده‌هاي هفتم تا دهم جدول پرسرعت‌هاي اينترنت را به خود اختصاص داده‌اند.

اما از ميان 176 كشوري كه در اين سايت مورد بررسي قرار گرفته‌اند، الجزيره، سودان، زامبيا، بنگلادش، پاكستان، مصر، سوريه، موريتاني نيز 10 كشوري هستند كه كند‌ترين سرعت اينترنت را به خود اختصاص داده‌اند.

بنابر اعلام اين سايت، لبنان و فيليپين با رتبه‌هاي 154 و 153، هند با رتبه‌ 140، عراق 138، بحرين با رتبه 122، تاجيكستان با رتبه 112، كويت با رده 100، مالزي با رتبه 98 و عربستان صعودي با رتبه 78 برخي ديگر از كشور‌هاي بررسي شده توسط اين سايت هستند.

danitfk
August 5th, 2012, 11:07
هنگ کنگ ـیا با 48Mbps وصل میشن ؛ من با 256Kbps ا :d
هـــی... بعد میگن چرا فرار مغز ها !! :-b

samansystems
August 5th, 2012, 12:22
اکثر کشور هائی که سرعت بالا دارن به خاطر اين هستش که شبکه داخلی قوی اي دارند. در حقيقت اينترنت ملی قوی ای دارن. مثل همين کره.
سايت هایی که داخلش کشور خودشون هستند سرعت بالائی دارن.

ولی تو ايران اکثر سايت ها دارن بيرون از ايران ميزبانی ميشن. يعنی ترافيک يک سر ميره اون سر دنيا و برميگرده.
وقتی اينترنت ملی بشه و زير ساخت داخلی اصلاح بشه سرعت سايت هائی که تو ايران ميزبانی ميشن چند برابر ميشه و اينطوری ما هم خيلی از دسترسی هامون به اينترنت سريعتر ميشه.

کلا يک عده که منافعشون از خريد پهنای باند از خارج از کشور تامين ميشه (يکی از شرکت های اصلی تامين پهنای باند کشور) هر روز يک شايعه و خبر بد در مورد اينترنت ملی انتشار ميده و ميگه با ملی شدن اينترنت، دسترسی به سايت های جهان قطع ميشه. من نوعی هم باور ميکنم و نتيجش اين ميشه که ديديمون نسبت به ملی شدن اينترنت خراب بشه. در حالی که واقعا اينطور نيست.

ERfan.Taleghani
August 5th, 2012, 12:26
زیر ساخت های کشور باید درست بشه ! ضمنا. مخابرات طرح های جالبی رو داره ارائه میده ! من الان 10Mbps دارم خیلی هم راضی هستم . به زودی طرح رو در سراسر کشور اجرا کنند وضع بهتر هم خواهد شد. همیشه فکر می کردم اینترنتم نا محدود باشه یا اینکه سرعتم خیلی بالا باشه دیگه هیچی نمیخوام از نت. ولی بعد از چند روز همه چی عادی شد و کارم فقط به پیج باز کردن رسیده :)) و حتی حوصله دانلود یک فایل 10 کیلوبایتی هم ندارم

bat_hex
August 5th, 2012, 13:41
زیر ساخت های کشور باید درست بشه ! ضمنا. مخابرات طرح های جالبی رو داره ارائه میده ! من الان 10Mbps دارم خیلی هم راضی هستم . به زودی طرح رو در سراسر کشور اجرا کنند وضع بهتر هم خواهد شد. همیشه فکر می کردم اینترنتم نا محدود باشه یا اینکه سرعتم خیلی بالا باشه دیگه هیچی نمیخوام از نت. ولی بعد از چند روز همه چی عادی شد و کارم فقط به پیج باز کردن رسیده :)) و حتی حوصله دانلود یک فایل 10 کیلوبایتی هم ندارم

10 Mbps ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کجا همچین پلنی ارائه میدن؟؟
من 2 به بالا ندیدم.

ERfan.Taleghani
August 5th, 2012, 17:00
سلام. من فعلا تونستم با هزینه خیلی ارزان تهیه کنم. به زودی عمومی خواهد شد. ولی تا زمانی که از خطوط مسی دربه داغون استفاده میشه ظرفیت اشتراک خونگی رو بیشتر از این نمیشه ارتقا داد :)).
عکس رو پیوست کردم7594

sardarn
August 5th, 2012, 18:03
با چه هزینه ای؟با چه محدودیتی؟از کجا؟
فیبر نوری دارید؟از کجا می دونید به زودی عمومی می شه ؟ شما چه طور گرفتید؟

da6276
August 5th, 2012, 18:30
من كه بيشتر از ٢ مگ نديدم
ببین
7596

شاتل 4 مگ مشهد

sardarn
August 5th, 2012, 18:40
ببین
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/7596-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-164-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-sp-png

شاتل 4 مگ مشهد

شما با چه قیمت و سرعتی سفارش دادید؟

da6276
August 5th, 2012, 19:31
128
3ماهه 6 گیگ دانلود 30 تومن
همه سرویس های شاتل روی 4 مگ ارائه میشه
کلا شاتل مشهد خیلی قوی هست

ERfan.Taleghani
August 5th, 2012, 19:33
با چه هزینه ای؟با چه محدودیتی؟از کجا؟
فیبر نوری دارید؟از کجا می دونید به زودی عمومی می شه ؟ شما چه طور گرفتید؟

ماهانه 79 هزار تومان. نا محدود هستم من دوست عزیز. امروز هم پورت 100 مگابیت گرفتم تا 8 مگابایت دانلود می کنم ! اگر هم مایل باشید میتونم تیم ویوور بدم بیاید تو سیستم ام ببینید ! بعضی ها هم گمان می کنند نت ماهواره دارم که اینطور نیست !
فیبر نوری نیستم. خطوط دیجیتال هستش. و اینکه به زودی میشه و مطمئن باشید میشه !

sardarn
August 5th, 2012, 19:51
ماهانه 79 هزار تومان. نا محدود هستم من دوست عزیز. امروز هم پورت 100 مگابیت گرفتم تا 8 مگابایت دانلود می کنم ! اگر هم مایل باشید میتونم تیم ویوور بدم بیاید تو سیستم ام ببینید ! بعضی ها هم گمان می کنند نت ماهواره دارم که اینطور نیست !

اهل کجا هستید.اگه یکی بخواد بگیره باید چی کار کنه؟

majidisaloo1
August 5th, 2012, 20:16
اهل کجا هستید.اگه یکی بخواد بگیره باید چی کار کنه؟

سرعت من هم خوبه بد نیست اما اگه ایشون راهنمایی توی گرفتن کنن بد نمیشه و شرکت ارائه دهنده هم ذکر کنینن لطفا
7598

ms313
August 5th, 2012, 20:33
با چه قيمتي مي خرين ؟
با همون قيمتي كه ژاپن و هنك گنگ اريه ميدن مي گيريد ؟

حاضرم اينو داشه باشم
300 تومان ماهانه
به راحتي مي تونم فقط از دانلود پولشو دريارم :|
نامحدود
128
سه ماه 49500 تومان
100مگابيت نامحدود 8 مگ دانلود ميده خودشم نامحدود 79 هزار تومان
من جا شما بودم تو خونه ديتا سنتر مي زدم.

amirlord
August 5th, 2012, 20:41
دوست عزیز مخابرات خودش 100 مگابیت پهنای باند رو ماهی 15 میلیون تومان حداقل داره میخره :) ربطی به خط مسی و دیجیتال هم نداره عزیز من . مخابرات های تازه کار همینن . من خودم اولین مشتری مخابرات بوشهر بودم آپلینکم روی 12 مگابیت بود اما وقتی که مشتریاشون زیاد بشه اون موقع معنی خدمات رو میفهمید ...

Mohammad_reza
August 5th, 2012, 22:18
ما اینجا واسه 512 باید بریم با رئیس مخابرات رفیق بشیم شب ببریم شام بدیم بهش تا یک ربگه امضاء کنه به ما 512 بدن شما دم از 100 مگابیت میزنید ؟