PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سیپنل

setarehfb
August 4th, 2012, 15:45
برای شروع باید اول سیپنل رو نصب کنم بع ورد پرس؟؟ سیپنل رو از کجا بیارم؟ رایگانه؟

mohsen12
August 4th, 2012, 15:54
اول باید cpanel رو نصب کنید .
خیر رایگان نیست ( البته برای 45 رو تریال داره )

serverstar.ir
August 4th, 2012, 15:56
اگر اطلاع نداری بدون 15 روز رایگان هست نه 45 روز

mehrshad.ho
August 4th, 2012, 15:56
خیر رایگان نیست ( البته برای 45 رو تریال داره )

جدیدا 15 روزه شده

serverstar.ir
August 4th, 2012, 16:02
برای شروع باید اول سیپنل رو نصب کنم بع ورد پرس؟؟ سیپنل رو از کجا بیارم؟ رایگانه؟

شما تا الان تجربه کار با سرور مجازی رو داشتی و یا لینوکس ؟

setarehfb
August 8th, 2012, 12:04
تا اینجا فهمیدم که برای انجام طراحی وبسایت اول هاست لازمه بعد سیپنل.درسته؟8-| جریانه سرور چیه؟ به اونم احتیاج دام؟ باید داشته باشمش؟ چیکار کنم؟:61:

sarwhost
August 8th, 2012, 12:07
شما یک هاست سی پنل تهیه کنید

shivahost
August 8th, 2012, 12:09
پیشنهاد می کنم مطالب این صفحه را بخوانید: آموزش راه اندازی وب سایت (http://www.ranksaz.com/website-building)

setarehfb
August 8th, 2012, 20:26
wap server رو ندارم. چیکار کنم؟ سیپنل کی لازمه؟

YazdData
August 13th, 2012, 18:56
شما اول یک هاست باید خرید کنی. به پنل مدیریت این هاست میگن cpanel . بعد از طریق سیپنل اقدام به نصب وردپرس میکنی.

قبل از اقدام سعی کن بیشتر مطالعه تو این زمینه داشته باشی.

mosili
August 13th, 2012, 19:42
تا اینجا فهمیدم که برای انجام طراحی وبسایت اول هاست لازمه بعد سیپنل.درسته؟8-| جریانه سرور چیه؟ به اونم احتیاج دام؟ باید داشته باشمش؟ چیکار کنم؟:61:

با توجه به چیزی که در شروع تاپیک گفتید مشخصه هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارید . پس بهتره هم وقت و هم پولتون رو هدر نکنید برای خرید سرور و وی پی اس و نصب Cpanel و از اینجور چیزا .
برای راه اندازی سایت بهتره برید از شرکت هایی که هاست میفروشن (فرق زیادی نداره Cpanel و یا DirectAdmin بودنش ) ، یه هاست خریداری کنید و بعد روی اون هاست وردپرس راه اندازی کنید .
اینکه از شرکت دیگه ای بخرید خوبیش اینه که اون شرکت مسئولیت نصب و راه اندازی هاست شما رو به عهده میگیره و شما نیازی نیست نگران وضعیت سرور و نصب و کانفیگ اون باشید .
خواستید ما هم در این زمینه فعالیت میکنیم و در خدمتتون هستیم . از طریق پیغام خصوصی در ارتباط باشید .

پ.ن : ما میتونیم براتون سایت وردپرس با هر قالب دلخواهی که دارید به صورت حرفه ای و سئو شده راه اندازی کنیم . چندین نفر وردپرس کار حرفه ای با ما همکار هستن و میتونن توی راه اندازی سایت به شما کمک کنن . خواستید با نازل ترین قیمت ها میتونیم کمکتون کنیم .

setarehfb
August 14th, 2012, 00:07
:-*ممنون از راهنماییتون خیلی عالی بود.:)