PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانفیگ سرور لینوکس با پنل دایرکت ادمین

akbar123sat
December 2nd, 2009, 16:12
با سلام

به تازگی قصد خرید یک سرور جدید را داریم که بر روی این سرور قصد داریم یک vps linux and vps winows نصب کنیم

اگر از دوستان فردی هستش که بصورت حرفه ای سرور لینوکس رو کانفیگ و کارهای امنیتی رو به درستی انجام میدهد بصورت تضمینی از نظر امنیتی / نصب کلیه برنامه های امنیتی و مورد نیاز . تنظیمات دایرکت ادمین . تنظیمات ایمیل سرور به یاهو و .... لطفا به من اطلاع بده یا همین جا پیشنهاد و کارهایی که انجام میدید و سابقه کاریتون رو بنویسید

با تشکر

HugeServer
December 2nd, 2009, 20:11
با سلام

به تازگی قصد خرید یک سرور جدید را داریم که بر روی این سرور قصد داریم یک vps linux and vps winows نصب کنیم

اگر از دوستان فردی هستش که بصورت حرفه ای سرور لینوکس رو کانفیگ و کارهای امنیتی رو به درستی انجام میدهد بصورت تضمینی از نظر امنیتی / نصب کلیه برنامه های امنیتی و مورد نیاز . تنظیمات دایرکت ادمین . تنظیمات ایمیل سرور به یاهو و .... لطفا به من اطلاع بده یا همین جا پیشنهاد و کارهایی که انجام میدید و سابقه کاریتون رو بنویسید

با تشکر

سلام،
شما قصد خرید سرور اختصاصی رو دارید یا وی پی اس ؟
اگر كه سرور مجازی میخواهید بگیرید، لطفا مشخصات مجازی ساز هم بفرمایید، تا بتونیم راحت تر کمکتون کنیم.

HugeServer
December 2nd, 2009, 20:26
با سلام

با تشکر

فکر کنم ded میخاند
چون قراره روش 2تا vps بیاد بالا!

Arashdn
December 3rd, 2009, 06:21
با سلام

با تشکر
به من ایمیل بزنید یا پیام خصوصی بدید تا ببینم چی نیاز دارید

secure_host
December 3rd, 2009, 15:04
هستم در خدمتتون.
رزمه هم که دیگه سایت گویاست
خواستی یک میل بزن به manager@securehost.ir

akbar123sat
December 3rd, 2009, 22:08
سرور اختصاصی

نصب 2 فروند وی پی اس 1 عدد لینوکس + 1 عدد ویندوز 2003 سرور

نصب دایرکت ادمین
نصب کلیه برنامه های امینتی بر روی لینوکس
تضمین امنیت کامل سرور لینوکس
تنظیم کلی دایرکت ادمین
و.....

مشخصات سرور :
Core 2 Quad Q8200 (9.32GHz total on 4 cores) 1333 MHz FSB 4MB L2 cache
2GB DDR2 RAM
250SATA 3 Gb/s Hard Drive
2000GB Transfer
100Mbps connection
5 IP Addresses

Arashdn
December 3rd, 2009, 23:53
سلام
من میتونم کمکتون کنم
پیام خصوصی بدید و یا با ایمیل زیر تماس بگیرید
gignic@gmail.com
آید یاهومم اینه : gig_nic (هر چند که زیاد یاهو نمیام آخه اعصاب خوردیه)