PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال یک ریسلر با تمامی مشتریانش به سرور جدید

bidari
August 3rd, 2012, 16:51
سلام

1- میخوام یه ریسلر whm رو از یه سرور دیگه (که دسترسی روت به اون رو ندارم) منتقل کنم به سرورم...دسترسی روت به سرور خودم دارم منتها سرور قدیم رو نه

پورت سرور قدیم رو دارم با ای پیش ... منتها دسترسی روت نه

مشتری رو من سایت خودشو منتقل کردم اینور منتها مشتریاش موندند....چطور متقل کنم مشتریاشو ؟

2- مورد دیگه انتقل سایت مشتریان خودم هست...چه طوری مثلا 30 تا سایت رو منتقل کنم ؟ فرض کنید 30 تا مشتری دارید که میخواهید سایتشو منتقل کید...از سی پنل scp رو که انتخاب میکنم نمیشه و انگار سرور قبلی برای امنیت اجازه scp رو نمیده...من اومدم و لینک مستقیم گرفتم و با ssh منتقل کردم و بعدا بکاپ رو از whm ریستور کردم....اما میخوام ببینم امکان این هست که یه تعداد اانت ک باشه رو یکجا منتقل کرد؟ یا چه روش هایی رای اتقال مثلا 30 سایت به سورر جدید هست ؟

ممنون

tizparvaz
August 3rd, 2012, 17:09
باید تک تک منتقل کنی یا به جایی که ازش ریسلر داشتی بگی برات منتقل کنه باید دسترسی روت خودترو به جای قبلی بدی
اگر باهات همکاری کنن میتونن انجام بدن یکجا همرو بیارن رو سرور خودت اگر نه که نمیکنن اینکارو و چاره ای نداری جز اینکه تک تک بیاری

bidari
August 3rd, 2012, 21:04
من چند بار ريسلر داشتم ؛ وقتی عوض ميكردم؛سرور جديده در کمتر از چند ساعت برام كامل منتقل كرد
يا خودم مستر ريسلر بودم ؛ ريسلرامو از سرور قبليش منتقل كرد

bidari
August 3rd, 2012, 21:05
اينكه ميگن تو كرون جاب سرور گذاشتيم يعنی چه

bidari
August 3rd, 2012, 22:43
1- هر از گای شنیدم که میگفتند برای اینکه سایتامو منتقل کنند میذارند تو کرون جاب سرور تا مثلا اخر شب منتقل شه...این به چه صورته ؟ میتونید راهنمایی کنید در این مورد؟

2- مورد بعد اینکه چه طوری میشه یه تعداد اکانت رو بعد از اینکه ریستور شد به عنوان مشتریهای یک ریسلر قرار داد؟ مثلا 30 تا سایت رو منتقل کردی میخوای این سی تا سایت به عنوان کاربران اون ریسلرت انتخاب بشن...اختصاص اکانت به ریسلر به چه صورته ؟