PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم اجرای کرون جاب برای whmcs

bidari
August 3rd, 2012, 15:28
خسته نباشید

whmcs من به طور خودار کرون جابزش کار نمیکنه...اما حالا نمیدونم مشکل از کجاست.همونطور که میدونید دو تا کامند برا whmcs داریم...یکی برای تنظیمات اتوماسیون و یی هم برای یسلرکلاب اگر نیاز باشه

برای ریسلرکلاب کامندش رو گذاشتم و یه ایمیلهایی با عنوان
WHMCS ResellerClub Domain Syncronisation Reportبرای من میاد و درست عمل میکنه..منتها کرون خود اتوماسیون whmcs کار نمیکنه به طور خودکار...من دستی whmcssite.com/admin/cron.php رو اجرا میکنم و میبینم که درست تنظیمات اتوماسیون ار میکنه ولی با کرون جاب نمیشه...این کامند رو هم زدم در کرون جاب

php -q /home/user/public_html/clients/admin/cron.php
الته کد بالا اصلاح شده

چرا این اتفاق افتاده و کرون جاب عمل نمیکنه برای اتوماسیون whmcs؟

H.G.N
August 3rd, 2012, 15:56
دوست عزیز

اصولا باید کار بکنه , اگر پوشه ادمین نامش رو عوض کردید تو کد بالا هم نام جدید رو وارد کنید , نام یوزر رو تست کنید که درست باشه !

موفق باشید .

H0sseiN
August 3rd, 2012, 16:02
دستور دیگر را هم تست کردید؟

GET http://yourdomain.com/clients/admin/cron.php

shafiei7
August 3rd, 2012, 16:11
داخل Activity Log چک کنید ببینید کرون جاب ران شده یا نه؟ اگر ران شده ولی تمام نشده اطلاع بدید تا راه حل بدم.

bidari
August 3rd, 2012, 16:52
دوست عزیز

اصولا باید کار بکنه , اگر پوشه ادمین نامش رو عوض کردید تو کد بالا هم نام جدید رو وارد کنید , نام یوزر رو تست کنید که درست باشه !

موفق باشید .
درست هست اوننا

bidari
August 3rd, 2012, 16:57
دستور دیگر را هم تست کردید؟

GET http://yourdomain.com/clients/admin/cron.php

نه ولی باید با همون پی اچ پی هم کار کنه دیگه !

داخل Activity Log چک کنید ببینید کرون جاب ران شده یا نه؟ اگر ران شده ولی تمام نشده اطلاع بدید تا راه حل بدم.
در whmcs که گفتم نه اجرا نمیشه خودکار.دستی اگر اجرا کنم آه....اما اگه منظورت از لاگ جایی توی هاست و سی پنل و ایناس نه...دقیقتر راهنمایی کن.چون کران جاب مشکل نداره و بقیه سایتا ران میشه منتها این یکی نه...مرسی

bidari
August 4th, 2012, 15:04
آپـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ