PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار برای کد کردن فایلهای php

next
December 1st, 2009, 22:54
نیازمند یک نرم افزار برای کد کردن (قفل کردن) فایلهای php می باشم ممنون می شم راهنمایی فرمائید .

alireza66
December 1st, 2009, 23:29
سلام
بهترین و معروفترین نرم افزار برای این این کار Zend هست که البته تجاریه.
موفق باشید

next
December 4th, 2009, 14:56
ionCube PHP Encoder
کسی با این نرم افزار کار کرده ؟
می تونه راهنمایی کنه ؟

Subhosting
December 4th, 2009, 17:43
این نرم افزار راحت دکود میشه
فایده ای نداره دوست عزیز
دنبال اون نرو.

بهترینش zend guard است که خوب پولی هست و باید لایسنش داشته باشید.
من کسی رو میشناسم که بابت هر فایل که براتون کد کنه مبلغی میگیره.

unkn0wn
December 4th, 2009, 18:14
دوست عزیز اصلا این کار رو نکن چون هر هکری بتونه Access یگیره از هاستت و bypass کنه به راحتی Decode هم میکنه.اینکار یه سری دردسر هایی هم داره.بعدشم حتما سرعت load رو پایین میاره.چون هر page که درخواست میشه اول باید deocde بشه بعد توسط مفسر php تفسیر شه.
با وجود اینا به نظر معقولانه میاد که هاست رو secure کنی و بیخیال کد کردن بشی.

Subhosting
December 4th, 2009, 22:17
فعلا کسی نتونسته zend رو دکود کنه
البته اخرین ورژنش رو منظورمه

Subhosting
December 4th, 2009, 22:18
راستی دوست عزیز ،
اگر واقعا نیاز دارید برنامتون رو کسی نتونه ببینه با JSP و Servlet که با جاوا نوشته میشه این کار را انجام دهید.

WebRang
December 4th, 2009, 22:46
حالا اگر بخوایم dezend کنیم!
یا به عبارتی
از کد دربیاریم،باید چکار کنیم؟

Subhosting
December 5th, 2009, 22:43
اگه با زند گارد کد شده باشه و ورژن اخر باشه فعلا دکود نمیشه

siavash82ir
May 9th, 2010, 19:10
سلام دوستان، برای استفاده از این برنامه زند لازمه که موقع اجرا حتما" یک انکدر هم در کنارش باشه که اگه نباشه نمیشه.
ولی میخواستم اینو بگم من چند وقت پیش داشتم با اسکریپت کار میکردم ، یکی از فایلهای php رو باز کردم ، خیلی جالب بود برام فایل خیلی عادی بود و میشد مثلا" بروی خط های از 1 تا مثلا" 15 رو راحت ویرایش کنی ، اما از خط 20 تا 30 رو فقط میتونستی ببینی و یا حتی انتخاب کنی اما نمیتونستی اون ویرایش کنی و یا حذف کنی برام خیلی جالب بود یک سری از خطوط قابل دسترسی هست ولی یک سری دیگه غیرقابل دسترس!!!! در ضمن فایل کد نبود و یا حتی رداونلی، میخواستم ببینم شما عزیزان همچین چیزی دیده بودین؟ اگه میدونین چطوری میشه همچین کاری کرد ممنون میشم راهنماییم کنید.

Desperados
May 9th, 2010, 20:34
این نرم افزار راحت دکود میشه
فایده ای نداره دوست عزیز
دنبال اون نرو.

بهترینش zend guard است که خوب پولی هست و باید لایسنش داشته باشید.
من کسی رو میشناسم که بابت هر فایل که براتون کد کنه مبلغی میگیره.

شما می توانید IONCUBE رو Decode کنید ؟ الان Zend آسیب پذیر تر از Ion هست و ION تا حالا Decoder 100٪ برای آخرین نسخش نیست هرکس ادعای Decode کردن ION داره بنده یک فایل بهش میدم کامل Decode کنه جایزه داره !!!

Rezash
May 9th, 2010, 20:47
اتفاقا برنامه هاي معروف راحت ديكد ميشن چون الگوريتماشون زودتر لو ميره
هر جوري و با هر برنامه اي كد كنيد باز قابل ديكد شدن هست.
تنها كاري كه مي تونيد بكنيد از اين برنامه ها استفاده كنيد تا هر كسي نتونه ديكد كنه.

Desperados
May 9th, 2010, 20:55
خیلی از دوستان مثل همین جناب داوری سیستم ها رو با Zend کد کردن و راحت Decode شده Decoder ها هم در نت فراوون هست Zend من شخصاً تا حالا Decoder که واقعاً یک فایل php کد شده با ION را کامل و 100٪ Decode کنه ندیدم !

amiri113
May 9th, 2010, 22:12
دوست عزیز اصلا این کار رو نکن چون هر هکری بتونه Access یگیره از هاستت و bypass کنه به راحتی Decode هم میکنه.اینکار یه سری دردسر هایی هم داره.بعدشم حتما سرعت load رو پایین میاره.چون هر page که درخواست میشه اول باید deocde بشه بعد توسط مفسر php تفسیر شه.
با وجود اینا به نظر معقولانه میاد که هاست رو secure کنی و بیخیال کد کردن بشی.

در اين مورد بايد بگم که معمولا اينها کد رو به زبون ماشين نزديکتر ميکنن و برای اجرای اون load کمتری روی سرور بوجود مياد

Talahost.Com
May 10th, 2010, 17:37
هم zend، هم ioncube دیکد می شن.
هیچ راهی برای کد کردن 100% فایل های php وجود نداره مگر سرور اختصاصی تو خونه ی خودتون!

unkn0wn
May 10th, 2010, 18:04
در اين مورد بايد بگم که معمولا اينها کد رو به زبون ماشين نزديکتر ميکنن و برای اجرای اون load کمتری روی سرور بوجود مياد

زبان ماشین ؟؟؟!!
هرچیزی قابل خوندن نبود به زبان ماشین نزدیکه ؟
خودت هم php کار هستی هم سرور داری نمیتونی تست کنی حداقل ؟

#186 (Degraded performance when using Zend Guard encoded files with XCache 1.2.2 and Zend Optimizer 3.3.0) (http://xcache.lighttpd.net/ticket/186)

dodgy
January 17th, 2011, 23:10
با سلام به همه دوستان . من در فارسی سازی یه اسکریپت به یه مشکل برخوردم که متوجه شدم فایلم دیکد شده .
کسی از دوستان میدونه این چه نوع دیکدیه؟

'type' => 'function::acp_quick_add_nhacsy_form::free',
'desc' => 'Nل؛؟u chئ°a cأ³ nhل؛،c sل»¹ nأ y, Web sل؛½ tل»± ؤ‘ل»™ng tل؛،o ( nل؛؟u nhل؛،c sل»¹ nأ y ؤ‘أ£ cأ³ thأ¬ khأ´ng cل؛§n chل»چn loل؛،i nhل؛،c sل»¹ )',
'can_be_empty' => true,
),
'album' => array(
'table' => 'm_album',
'name' => 'Album',
'type' => 'function::acp_album_list::number',

بخدا مغزم هنگ کرد ، فکر کنید کلی فایل با این مدل دیکد دارم که باید ترجمه کنم . لطفا کمکم کنید ./
آی دیمو میذارم ، اگر راه حلی به نظرتون رسید ، بگین تا انجام بدم ... به چندتا سایت بزرگ هم سرزدم که همشون بیجواب گذاشتن تاپیکمو .
فعلا امیدم به شماست .
mohammad_m380 آیدی منه .
منتظر جوابتون حتی از سایت هستم .

franklin
April 28th, 2013, 21:49
سلام
من قصد خرید یک نرم افزار Encoder Php جهت کد کردن اسکریپت php دارم خیلی زیاد نمی خواهد غیر قابل دیکد کردن باشه قیمت ioncube php تقریبا 199 دلار هستش فکر کنم بشه 500 هزار تومان
از این ارزونتر چیزی سراغ ندارید.
با تشکر

hrahimi
June 22nd, 2018, 12:18
برای کد کردن فایل ها با آخرین ورژن Ioncube که در حال حاضر 10.2 هست به سایت زیر سر بزنید. قیمت مناسب و کار مطمئن . منکه خیلی راضی بودم

=====================

کد کردن فایل های PHP (https://hivadsoft.ir/index.php/services/encoder)

Amlaaki
June 22nd, 2018, 13:30
برای کد کردن فایل ها با آخرین ورژن Ioncube که در حال حاضر 10.2 هست به سایت زیر سر بزنید. قیمت مناسب و کار مطمئن . منکه خیلی راضی بودم

=====================

کد کردن فایل های PHP (https://hivadsoft.ir/index.php/services/encoder)

خود سایت اصلی که هم مطمئن تز هست و سورس برنامه نویس به خطر نمیوفته + هم یک دهم قیمت اعلامی این سایت هم در نمیاد واسه هر فایل ...

http://www.ioncube.com/pricing.php

https://www.ioncube.com/register.php?r=l