PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند طراحی یک سایت برای فروش هاست و سرور ...

hamed_mcsd
August 3rd, 2012, 02:53
سلام
من یه سایت میخوام در زمینه هاستینگ و فروش سرور مجازی
این سایت چند میتونید بسازید azaronline.com
یا اگه نمونه دارید با قیمت برام پ خ کنید.
ممنون

p30pdf
August 3rd, 2012, 11:55
سلام دوست گرامی قیمت و توضیحات کاملی را برایتان پ.خ کردم ضمناً از این وب سایت خیلی بهتر و با سئو خیلی قوی تر می توانم تحویل دهم. با تشکر
ارادتمند:مسلم فلاح نیت

HADNEZ-ICT
August 3rd, 2012, 14:11
سلام
درخدمتیم
سئو تک - مرکز تخصصی خدمات سئو (http://www.seotech.ir)
09130303085
شنبه با پشتیبانی تماس بگیرید تا نمونه کار خدمتتون معرفی بشه
موفق باشید .

mohsen12
August 3rd, 2012, 14:27
سئوتک یا همون سیبا وب تایید میشه ایده هاشون واسه طراحی جالبه ...

alireza.076
August 3rd, 2012, 18:47
در خدمتیم. اگه نیاز دارید میتونم حتی دقیقا همین سایت رو در خدمتوتن بزارم اما کسی که اینکارو نمیکنه. هر تغییری که نیاز دارید براتون انجام میدم
قیمت توافقی
id: scarlet1376@yahoo.com

azaronline
August 3rd, 2012, 18:53
در خدمتیم. اگه نیاز دارید میتونم حتی دقیقا همین سایت رو در خدمتوتن بزارم اما کسی که اینکارو نمیکنه. هر تغییری که نیاز دارید براتون انجام میدم
قیمت توافقی
id: scarlet1376@yahoo.com

دوست گرامی شما که زحمت میکشین یکی هم این همین سایت برای ما بسازید :105:

alireza.076
August 3rd, 2012, 18:57
دوست گرامی شما که زحمت میکشین یکی هم این همین سایت برای ما بسازید :105:

مجونی؟ :d
گفتم که. کسی این کارو نمیکنه. طراحی به همراه تغییرات درخواست کننده

azaronline
August 3rd, 2012, 19:03
مجونی؟ :d
گفتم که. کسی این کارو نمیکنه. طراحی به همراه تغییرات درخواست کننده

میخوام دقیقا مثل آذرآنلاین باشه ها
مجانی نه آخر سر وزن میکنیم هر چند کیلو شد هزینشو پرداخت میکنیم

alireza.076
August 3rd, 2012, 19:06
میخوام دقیقا مثل آذرآنلاین باشه ها
مجانی نه آخر سر وزن میکنیم هر چند کیلو شد هزینشو پرداخت میکنیم

نه قبول نمیکنم.:39: ترازوی شما دستکاری شده هست (:|:-$:d

azaronline
August 3rd, 2012, 19:08
نه قبول نمیکنم.:39: ترازوی شما دستکاری شده هست (:|:-$:d

آفرین واقعا هنر و خلاقیت از شما همینجوری میریزه
روز خوش

alireza.076
August 3rd, 2012, 19:10
آفرین واقعا هنر و خلاقیت از شما همینجوری میریزه
روز خوش

امید وارم از شما هم همینطور بریزه :d
see u

p30pdf
August 3rd, 2012, 23:17
امید وارم از شما هم همینطور بریزه :d
see u

پسر جان توی انجمن جای اسپم و چرندیات نیست لطفا تاپیک رو با اسپم بالا نیارید واقعا متاسفم تو کشور عزیز ما به غیر از ریپ کردن هنری از دست بلانسبت همکاران ما که به مثلا همکار هستند بر نمیاد البته من با شخص شما هستم در ضمن شما اگر واقعا مثل سایت AzarOnline برای من طراحی کنید دقیقا مثل خود مثل خودش من به شما هر مبلغی بگید می پردازم اما در صورتی که یک خط کد نویسی و طرح فرقی نداشته باشه اما اگر نتونید به دوست گرامی و همکار عزیزم جناب azaronline (http://www.webhostingtalk.ir/member/9407/)هر کمکی بتونم می کنم تا برای این که شما رو به دست فتا بدیم و مراجع قضایی برخورد بهتری کنند و خسارت وارده رو تا آخرین کیلو گرم از شما بگرین و با ترازوی خودتون جریمتون کنند . آقا تاپیک رو اسپم نکن لطفا این کاره نیستی نیا و بقیه رو خراب نکن! چند نفری گزارش می کنیم کاربریت بن نشه مواظب برخوردت باش دوست عزیز . با تشکر
ارادتمند :مسلم فلاح نیت :53::53:

alireza.076
August 3rd, 2012, 23:22
پسر جان توی انجمن جای اسپم و چرندیات نیست لطفا تاپیک رو با اسپم بالا نیارید واقعا متاسفم تو کشور عزیز ما به غیر از ریپ کردن هنری از دست بلانسبت همکاران ما که به مثلا همکار هستند بر نمیاد البته من با شخص شما هستم در ضمن شما اگر واقعا مثل سایت AzarOnline برای من طراحی کنید دقیقا مثل خود مثل خودش من به شما هر مبلغی بگید می پردازم اما در صورتی که یک خط کد نویسی و طرح فرقی نداشته باشه اما اگر نتونید به دوست گرامی و همکار عزیزم جناب azaronline (http://www.webhostingtalk.ir/member/9407/)هر کمکی بتونم می کنم تا برای این که شما رو به دست فتا بدیم و مراجع قضایی برخورد بهتری کنند و خسارت وارده رو تا آخرین کیلو گرم از شما بگرین و با ترازوی خودتون جریمتون کنند . آقا تاپیک رو اسپم نکن لطفا این کاره نیستی نیا و بقیه رو خراب نکن! چند نفری گزارش می کنیم کاربریت بن نشه مواظب برخوردت باش دوست عزیز . با تشکر
ارادتمند : آرمین شایسته :53::53:

اولا دوست عزیز با 20 تا پست امدی اینجا برای ما تصمیم میگیری؟
دوما کجای این پست قدیمی هست؟
سوما کسی به شما پیشنهاد داد؟ هرکی خاست میگیره هرکیم نمیخواد نگیره به من و شما چه ربطی داره؟ من که به یارو زور نگفتم بیا من برات طراحی کنم. گفتم بیا من میتونم مثل قالب این آقا رو طراحی کنم
چهارما این انجمن مدیریت داره. اگه قرار باشه شما بجای مدیریت تصمیم بگیرد پس اونا چه کاره هستند؟
پنجما درست برخورد کنید

p30pdf
August 4th, 2012, 00:40
ماه رمضان هست خجالت بکشید و به شما ارتباطی ندارد که من 20 تا پست دادم یا 2000 تا اون زمانی که شما نمی دونستی پست چی هست من خودم انجمن داشتم پسر جان حال بحث ندارم. با تشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت :53:

alireza.076
August 4th, 2012, 13:12
به شما هم ربط نداره که من چی آفر دارم. داشتم داشتم حرف نیست دارم دارم حرفه
خودتون اول درست حرف یزنید بعد انتظار داشته باشید که دیگرون درست حرف بزنند.