PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقد و بررسی دیتاسنتر Hetzner Germany

WebRang
December 1st, 2009, 21:06
سلام
دوستان قصد خرید سرور از این دیتاسنتر رو داشتم!پلان هاش جدا" فوق العاده بود!
قیمت کم، اما ستاپ فی، بسیار زیاد!

که بازم به نظرم معقوله!
حوبی این سرور هاش که منو جذب خودش کرد 8-|
برند سی پی یو Intel Core i7 بود، که حدا" ایمان دارم بهش!
دومین مورد، پورت 1گیگابیت بود!

شما این دیتاسنتر رو چطوری ارزیابی میکنین؟!
پشتیبانی؟
درصد وارز بودن؟
امنیت شبکه؟
آپتایم؟

قصد ارایه هاستینگ + سرور مجازی دادن را هم دارم!
آدرس:
Hetzner Online AG: Data Centers (http://www.hetzner.de/en/hosting/unternehmen/rechenzentrum/)

تشکر ، منتظرم:x

goldstar
December 1st, 2009, 21:12
سلام
دیتاسنتر خوبیه
ساپورتش عالی نیست و مثل xlhost میمونه
آپتایم خوبی دارند
دو نکته منفی داره. یکی اینکه هزینه نصب و ستاپ بالایی داره
یکی دیگه اینکه پهنای باند 2 ترای اول رو میتونین استفاده کنین اما بعد میره روی 10 مگ نامحدود
ولی اگر بخواین سرعت پورت تغییر نکنه و محدود نشه هر ترابایت اضافی حدود 18 هزارتومان میشه!

اما سیستم ریلودشون خیلی جالبه! (البته من نداشتم و ندارم ولی یکی از دوستان آمریکاییم داره و وی پی اس روش داره و راضیه)

Persi@n
December 2nd, 2009, 11:59
سلام یکی داشتم
وارز اصلا نیست از خودشون هم سوال کردم گفتن نیست حتی وارز لینک
Hello,

thanks for your mail.
Warez link is not allowed!!!

Mit freundlichen Grüßen

Ihr Hetzner Team
Günther Müller
سرعت دانلود و آپلودش از روی یه vps تو آمریکا افتضاح بود از جاهای مختلف لینک میدادم به مگ نمیرسید سرعت دانلود راپید شیر از vps روی آمریکا بیشتر از اینجا هست که نزدیکن به هم
ستاپش هم که دیگه ...

Domain
December 2nd, 2009, 17:10
من به خاطر setup fee بالاش تا الآن برای سرویس گرفتن ازش دو دل بودم.
در مورد پیکربندی شبکه اش هم یه چیزایی شنیده بودم که برای سازگاری با xen باید یه سری کارای manual انجام بدی!
کسی xen روی این سرورها بالا آورده؟!

WebRang
December 2nd, 2009, 23:13
Domain عزیز بزار تاپیک ما خوب به جوابیش برسه!
بعد در مورد زن بپرس :دی
===================
دو دلم، در مورد این دیتاسنتر ، دوستان دیگه نظری یا تجربه ای ندارند؟
vPsPersia.COM
January 13th, 2010, 15:49
توی خیلی از سایت ها دیدم که زده پشتیبانی از 10 بهش 10 میدن .

یعنی خیلی عالی ،اما فروشش خیلی ضعیفه . سرور های Core i7 ارزونی داره به دو دلیل .

1- Setup Fee
2- ساپورت نرم افزاری نداره .

اما میگند سرعتش در لاین 100 مگ محشره ، ولی اگه 2 ترابایت رو تمام کنید به لاین 10 مگ میری که خیلی خیلی Usage بالایی داره که 100 کیلو بایت هم دانلود نمیده . و باید یک مبلغی رو بدی که لاینت 100 مگ بشه . 14.90 یورو باید بدی که لاینت 100 بشه .

این اطلاعاتی بود که من داشتم . در ضمن این در سایت هایی مثل WHT.com بوده . و کسانی که ازش سرور داشتند و توی سایت ها گذاشتند .

در مورد XEN هم خود من پرسیدم و گفتند مشکلی نیست و VT و HT هم پیشفرض فعاله و مشکلی برای نصب XEN نیست .
نظر شما چیه ؟

WebRang
January 13th, 2010, 16:26
خوب hetznet هم بدی هایی داره
طی مکاتبم، فهمیدم
1- سرور های پلان های پایین رو 3 الی 4 روزه میدن بالا ها رو 10 روزه
2- ساپورت یکم خوب دارن! (یکم بده)
3- ای پی بخوان بدن، اذیت کنندس، پر کردن فرم، و 10 روز طول ددان ها ....
4- شبکه .... صحبتی ه کردم، میگن ما 100 مگ شیر میدیم، اما خوب رنج دانلودش 30 مگ! الله اعلم! :))
5- ساپورت کاملا" پولکی! (غیر از ساعات اداری، ساعات اداری تنها 5 ساعت نهایت باشه)
در کل واسه هاستینگ باید خوب باشه!

============
لینک پست: http://www.webhostingtalk.ir/f34/%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-6579/index3.html#post65106

===========
اما محسن جان، چیز جالب اینجاس که من کلی سرچ کردم، چیزمتوسط دیدم تا ، عالی!
پشتیبانی ضیعیفی دارن و باید قبول کنیم! :)

===========

به نظرم اصلا اعتباری نیست که بخواد آدم 150 یورو ستاپ فی بده، بعنی با دادن پول خودتو باید تا آخر عمر متوسل کنی بش :))

باز، یکم آدمو هوس میندازه!
نظرم هم خوبه هم بده :))

irlogo
January 13th, 2010, 17:08
آخر به دلت چسبیده و می خواهین بخرین ؟

WebRang
January 13th, 2010, 17:13
دیوانم کرده، این یه دیتاسنتری که باید کشف بشه، :))
به نظرم باید همون خودم کشفش کنم :-p
امیدوارم که تو این راه ...... نشم

goldstar
January 13th, 2010, 17:42
سلام
وبرنگ جان من از دوستم که یک شرکت آمریکایی داره و وی پی اس میده پرسیدم و گفت که کیفیت خوبی دارند.
ساپورتشون هم توی تاپیک دیگه گفتم شبیه xlhost ولی پرتال خوبی برای مواقع ضروری داره و اینطور که فهمیدم ساپورت در مواقع ضروری هم داره
راستی آی پی هم میتونی موقع خرید تعداد بالا درخواست بدی که معطل نشی

WebRang
January 13th, 2010, 17:46
Port
اینش چی محمد جان؟

goldstar
January 13th, 2010, 17:59
گفتم که وی پی اس میده و من هم پرسیدم پورتش گفت خوبه
فکر کنم یک چیزی تو مایه های گیگا باشه :d

WebRang
January 13th, 2010, 18:08
ممنونم،
رو اون پلان های آفریش eq4
100 مگ پورت داره
یا
1000 مگ؟

---------- Post added at 06:08 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

یه کاری میکنیم اصلا"
این محسن cyber-dl راضی میکنیم
بخره،
خوبو بدشو از اون میپرسیم! :))
محسن میخری؟

AfraWeb.net
January 13th, 2010, 20:54
پشتیبانی متوسط جواب ایمیل ها را بعد از 24 تا 48 ساعت میدن
ولی از سرعت و کیفیت خوبی برخوردار می باشد و هزینه راه انداری اولیه بالایی دارند .

iranwebwork
January 13th, 2010, 21:06
ولی از سرعت و کیفیت خوبی برخوردار می باشد و هزینه راه انداری اولیه بالایی دارند .
البته راجع به این دیتا سنتر نمیدونم دقیقا. ولی گاها برای من پیش اومده که در یک دیتا سنتری بودیم و جواب ایمیل های من رو دیر می دادن حتی بعد 2 روز اما مثلا بعضی دیگر از دوستان به ساعت نمیکشید جواب میل رو میدادن. شاید چون به هلپ دسک های متفاوت flag میکنن یکم قاطی پاطی میشه دیر جواب ملت و میدن :d

WebRang
January 13th, 2010, 21:19
سلام
وبرنگ جان من از دوستم که یک شرکت آمریکایی داره و وی پی اس میده پرسیدم و گفت که کیفیت خوبی دارند.
ساپورتشون هم توی تاپیک دیگه گفتم شبیه xlhost ولی پرتال خوبی برای مواقع ضروری داره و اینطور که فهمیدم ساپورت در مواقع ضروری هم داره
راستی آی پی هم میتونی موقع خرید تعداد بالا درخواست بدی که معطل نشی

عزیز جان از این قسمت حرفت مطمئنی؟!
تجربه داشتی
AfraWeb.net
January 13th, 2010, 22:29
تجربه داشتی
فکر نمیکنم از دوستان تا به حال کسی از این دیتا سنتر خرید داشته . یکبار ایمیلی برای این شرکت ارسال نمودیم مبنی بر خرید سرور اختصاصی ولی بعد از 48 ساعت پاسخ دادند .

فکر میکنم
UK Web Hosting, Website Hosting, Web Hosting UK, Web Hosting (http://www.eukhost.com) از نظر پشتیبانی در سطح بالایی قرار دارند

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

تجربه داشتی
فکر نمیکنم از دوستان تا به حال کسی از این دیتا سنتر خرید داشته . یکبار ایمیلی برای این شرکت ارسال نمودیم مبنی بر خرید سرور اختصاصی ولی بعد از 48 ساعت پاسخ دادند .

فکر میکنم
UK Web Hosting, Website Hosting, Web Hosting UK, Web Hosting (http://www.eukhost.com) از نظر پشتیبانی در سطح بالایی قرار دارند

IFACO.Net
January 13th, 2010, 22:37
HostDL.com از اینجا سرور داره ضمنا این پست رو هم ببنید : http://www.webhostingtalk.ir/f55/%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF%D8%9F-6758/index2.html#post65732

baghebahar
January 13th, 2010, 23:42
HostDL.com از اینجا سرور داره ضمنا این پست رو هم ببنید : http://www.webhostingtalk.ir/f55/%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF%D8%9F-6758/index2.html#post65732

نمیخوام بجث را به بی راه بکشم.اما hostdl که تا جایی که من اطلاع دارم از Leaseweb سرورهاشونو تهیه کردن:65:

IFACO.Net
January 13th, 2010, 23:44
نمیخوام بجث را به بی راه بکشم.اما hostdl که تا جایی که من اطلاع دارم از leaseweb سرورهاشونو تهیه کردن:65:

خب همه سرورهاش در لییز وب نیست که، در اینجا هم سرور دارند :)

SabaData
January 14th, 2010, 00:09
آقا خیلی خوبه!!!
فقط پشتیبانیش یکم مشکل داره مثلا یه بار هارد سرور ما سوخت یه روز طولش دادن تا جواب بدن! :دی
وارز بودنش هم کامل وارزه!
هیچ مشکلی نداره فقط باید کمی با پشتیبانیش کنار بیای که اونم زیاد لازم نمیشه آخه کیفیت سرویس هاشون خوبی معمولا مشکلی پیش نمیاد!
از من می پرسی بخر!

Persi@n
January 14th, 2010, 03:57
سلام
کجای این وارز هست
من از اینجا داشتم و الانم سایت خودم رو بردم جای دیگه ولی سرورش بخاطر اون پول ستاپ دادم کس دیگه
وارز نیست ایمیل زدم وارز لینک هم مجاز نیست تو پست سوم هم گذاشتم جوابش رو
سرعت دانلود و آپلود از روی 2 تا ویندوز ریموت دسکتاپ که آمریکا و کانادا بودن افتضاح هست بخاطر فاصله ولی روی یه وی پی اس فرانسه و یک هاست روی گیگا این مشکلات کم شدن سرعت نبودش
فقط از روی یه vps لوکزامبورگ با سرعت خوب فایل میفرستاد روی این سرور و دانلود میکردش
سخت افزاری هم چیزی رو نمیشه کم و زیاد کرد
در کل بدرد نمیخوره مخصوصا سایت پربازدید باشه سرعتش کم هست

smartieuser
January 14th, 2010, 10:53
با سلام

من در این دیتاسنتر به مدت 6 ماه سرور داشتم. سرعت پورت خوب هست و میشه گفت مثل گیگاست. کنترل پنل ساده ای دارن اما کامل هست. بزرگترین

مشکل اینجاست که آیپی به مک محدود شده

iranwebwork
January 14th, 2010, 11:03
سلام
کجای این وارز هست
من از اینجا داشتم و الانم سایت خودم رو بردم جای دیگه ولی سرورش بخاطر اون پول ستاپ دادم کس دیگه
وارز نیست ایمیل زدم وارز لینک هم مجاز نیست تو پست سوم هم گذاشتم جوابش رو

عزیزم خوب اینا باید قوانین کپی رایت و رعایت کنن. اگه وارز باشه نمیاد جار بزنه که من وارزم! abuse department اونا ضعیف عمل میکنن گیر نمیدن. ولی میگن وارز نیستیم! مثال ساده :
مثلا اگر من *** باشم نمیام تو خیابون جار بزنم من ***م :دی یا اگه کسی ازم پرسید بگم آره هستم :دی . اینا هم سیستمشون همینه :d:53:

---------- Post added at 11:03 AM ---------- Previous post was at 11:01 AM ----------

مطمئنی؟ یعنی نمیشه vps روشون داد؟

smartieuser
January 14th, 2010, 12:01
The problem is that these additional IPs are bound to the MAC address of the host system (dom0) - Hetzner's routers will dump IP packets if they come from an unknown MAC address. This means we cannot use Xen's bridged mode

خوب مشکل اینه ! میشه این مشکل رو حل کرد اما اصلا توصیه نمیشه ! چون باید وی پی اس ها Route بشن و از IP اصلی بیرون برن ! یعنی IP اصلی باید بشه Gateway !

SabaData
January 14th, 2010, 13:04
عزیزم خوب اینا باید قوانین کپی رایت و رعایت کنن. اگه وارز باشه نمیاد جار بزنه که من وارزم! Abuse department اونا ضعیف عمل میکنن گیر نمیدن. ولی میگن وارز نیستیم! مثال ساده :
مثلا اگر من *** باشم نمیام تو خیابون جار بزنم من ***م :دی یا اگه کسی ازم پرسید بگم آره هستم :دی . اینا هم سیستمشون همینه :d:53r

دقیقا!!!
هیچ محدودیتی نداره اصلا هم گیر نمیدن ما خودمون از اونجا داریم وارز میگیریم تا حالا هم مشکلی پیش نیومده!

WebRang
January 14th, 2010, 16:32
نمیخوام بجث را به بی راه بکشم.اما hostdl که تا جایی که من اطلاع دارم از leaseweb سرورهاشونو تهیه کردن:65:
درسته، ایشون بعد این که این تاپیک باز شد، حالا 2روز قبل یا 2 روز بعد سفارش دادن!

آقای پرستش راست میگن!

در مورد هاست دی ال!
من کاری به امثال این ها ندارم!
ایشون روش فقطکنترل پنل نصب کردن!
اما من واسه سرور مجازی دادن میخوام!
پس نیاز ها متفاوت هست!
لطفا بحث رو به جاده خاکی نکشید

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

آقا خیلی خوبه!!!
فقط پشتیبانیش یکم مشکل داره مثلا یه بار هارد سرور ما سوخت یه روز طولش دادن تا جواب بدن! :دی
وارز بودنش هم کامل وارزه!
هیچ مشکلی نداره فقط باید کمی با پشتیبانیش کنار بیای که اونم زیاد لازم نمیشه آخه کیفیت سرویس هاشون خوبی معمولا مشکلی پیش نمیاد!
از من می پرسی بخر!
حرف چه فراز نشیبی داره!
یکی میگه خوبه یکی میگه بده!
:))
پیش هر کدوم از پشتیبانی ها هم که میری راست یا دروغ یک چیزی میگن که آدم راضی میشه!

:111::111:

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

با سلام

من در این دیتاسنتر به مدت 6 ماه سرور داشتم. سرعت پورت خوب هست و میشه گفت مثل گیگاست. کنترل پنل ساده ای دارن اما کامل هست. بزرگترین

سلام
خوئب این که خودش گت ویمیشه، مشکلی داره؟
چه مشکلات و محدودیت هایی رو ایجاد میکنه؟
مجازی ساز من یا زن هست یا وی ام ویر!

پورتش چطوره؟ آپتایم و امنیت شبکه اش!؟

(در مورد همه موارد،خاطرات خوب و بد توضیح بدید)
تشکر از لطفتون

---------- Post added at 04:32 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

دقیقا!!!
هیچ محدودیتی نداره اصلا هم گیر نمیدن ما خودمون از اونجا داریم وارز میگیریم تا حالا هم مشکلی پیش نیومده!
سلام،
آقا شما یه آی دی یاهو بمن میدید؟!
یه چت آنلاین داشته باشیم
موبایلتونم لطف کنید
من تماس بگیرم شاید!
میخوام بهتون یه لینک بدم دانلود کنید، و نتیجه اش رو با عکس قرار بدید، یه لینک هم بدید من دانلود کنم از سرورتون تا مقایسه کنیم!
ازتون خواهش میکنم این زحمت رو بکشید،
امکانش هست؟!

vPsPersia.COM
January 19th, 2010, 01:33
the problem is that these additional ips are bound to the mac address of the host system (dom0) - hetzner's routers will dump ip packets if they come from an unknown mac address. This means we cannot use xen's bridged mode

خوب مشکل اینه ! میشه این مشکل رو حل کرد اما اصلا توصیه نمیشه ! چون باید وی پی اس ها route بشن و از ip اصلی بیرون برن ! یعنی ip اصلی باید بشه gateway !

به نظر شما اگه اینطوری بشه چیزی محدود میشه ؟ مشکلی پیش میاد ؟ تداخلی در کانفیگ xen پیش میاد؟

smartieuser
January 19th, 2010, 08:07
به نظر شما اگه اینطوری بشه چیزی محدود میشه ؟ مشکلی پیش میاد ؟ تداخلی در کانفیگ xen پیش میاد؟

نه مشکلی برای زن پیش نمیاد. شما باید برای هر آیپی خودتون یک روت داشته باشین دیگه ! یعنی همه از سرور رد شن ! سرعت پورت هم 100 مگ هست ! اما خود پورت گیگ هست. سرعت اینترنت هم مناسب هست و مشکلی نخواهید داشت.

vPsPersia.COM
January 19th, 2010, 12:34
شما باید برای هر آیپی خودتون یک روت داشته باشین دیگه ! یعنی همه از سرور رد شن

من این رو متوجه نمی شم ، این کار رو باید دیتاسنتر انجام بده و یا اینکه خودمان ؟ اصلا این چی هست ؟

smartieuser
January 19th, 2010, 13:42
ببینین ! توی حالت معمولی شما روی وی پی اس هاتون IP رو به صورت Bridge ست میکنین ! اما اینجا شما IP روی کلاینت ست میکنین و گیت وی رو IP اصلی سرور ! بعد از روی سرور ست میکنین که آیپی کلاینت بتونه از شبکه استفاده کنه ! معنی فارسیش میشه این ! در واقع یک شبکه داخلی برای خودتون باید درست کنین و IP سرور نقش خروجی رو داره !

IFACO.Net
January 19th, 2010, 14:07
ببینین ! توی حالت معمولی شما روی وی پی اس هاتون ip رو به صورت bridge ست میکنین ! اما اینجا شما ip روی کلاینت ست میکنین و گیت وی رو ip اصلی سرور ! بعد از روی سرور ست میکنین که آیپی کلاینت بتونه از شبکه استفاده کنه ! معنی فارسیش میشه این ! در واقع یک شبکه داخلی برای خودتون باید درست کنین و ip سرور نقش خروجی رو داره !

اگه اینجور باشه فقط یه نفر میتونه همه وی پی اس ها رو مدیریت کنه ، چون همشون از یه آی پی روت میشند ! /:)

smartieuser
January 19th, 2010, 14:35
root نه !
route :39:

vPsPersia.COM
January 20th, 2010, 00:38
یعنی از Bridge تمیشه استفاده کرد و یک چیزی مثل NAT باید برای VPS ها ساخت !؟

یکی از دوستانم میگفت که Bridge خیلی بهتر از NAT هست ، چون NAT مشکل داره . و یا اینکه دست و پا گیر است .

نظر دوستان چیه .

راستی جناب smartieuser ، اون عملی که در پست بالا گفتید ، خود شما برای خودتان انجام دادید و یا اینکه دیتاسنتر برای شما انجام داد ؟ از این حراس دارم !

Persi@n
January 20th, 2010, 01:43
عزیزم خوب اینا باید قوانین کپی رایت و رعایت کنن. اگه وارز باشه نمیاد جار بزنه که من وارزم! Abuse department اونا ضعیف عمل میکنن گیر نمیدن. ولی میگن وارز نیستیم! مثال ساده :
مثلا اگر من *** باشم نمیام تو خیابون جار بزنم من ***م :دی یا اگه کسی ازم پرسید بگم آره هستم :دی . اینا هم سیستمشون همینه :d:53:

---------- post added at 11:03 am ---------- previous post was at 11:01 am ----------

مطمئنی؟ یعنی نمیشه vps روشون داد؟

سلام
درسته ولی با این پول ستاپ ارزش ریسک نداره
مثل این هست با ماشین آخرین سیستم آدم بره ***ی و ماشینش رو موقع فرار ول کنه
وارز فکر کنم همین لوکزامبورگ مطمئن تره server.lu

goldstar
January 20th, 2010, 01:53
سلام
من دیدم بعضی سایتهای خارجی از این دیتاسنتر به عنوان offshore استفاده میکنند.,ولی خودشون میگن نه

smartieuser
January 20th, 2010, 08:17
این کار رو خود شما باید انجام بدین ! اما اینکه دیتاسنتر کمکی میکنه یا نه اطلاعی ندارم ! برای استفاده Offshare دیتاسنتر OVH رو من پیشنهاد میکنم !

راستی OVH مرکز تورنت ها هم هست :D

vPsPersia.COM
January 20th, 2010, 10:17
OVH آمریکا رو تحریم کرده ( به گفته Best Server.IR ) که پای Warez رو در دیتاسنترشون باز نککند .

اگه بفهمند VPS ویندوز داری گیر میدند که باید لایسنس داشته باشی ! چه حرف هایی می زنیدا !

در مورد اون نوع شبکه کردن که فرمودید میتونید آموزشی چیزی قرار بدید ؟ یا اینکه یک رفرنسی به من بدید که پیگیرش باشم ؟

vPsPersia.COM
January 20th, 2010, 20:11
نمرت 20 ! کارت درسته ! Toops !

اما این خط یعنی چی ؟ یعنی باید Debian داشته باشیم ؟ من CentOS 5.4 x64 رو می پسندم ! به جز CentOS چیزی واسه سرور جالب نیست

I'm assuming that you set up Xen on the EQ server (running Debian Lenny) according to this tutorial: Virtualization With Xen On Debian Lenny (AMD64).

vPsPersia.COM
January 22nd, 2010, 16:23
با تماسی که با Hetzner داشتیم ، گفتند که اگه Subnet اضافی بخرید ، می توانید Bridge Mode رو استفاده کنید .

پیشفرض فکر کنم 4 تا IP دارند . اگر Subnet بگیریم که 25 یورو برای 14 آی پی Setup Fee داره می توانیم Bridge Mode رو استفاده کنیم .

> what's meaning of this ? it means i can have a EQ Server with CentOS 5.4 x64 with Xen ?

you can use XEN, but you must install it by yourself.

> it means i cant use Xen Bridged mode ?

you can use Nat mode. If you order an additonal subnet you can use Bridged mode.

mdf092
September 20th, 2010, 11:06
یه نکته درباره پهنای باند ماهیانه
توی سایتش گفته

*There are no charges for overage. We will permanently restrict the connection speed to 10 MBit/s if more than 5000 GB/month are used. 100 MBit/s speed can be optionally restored by committing to pay 6,90 € (incl. VAT) per additional TB used.

عبارت "We will permanently restrict" اشاره به ماه داره یا همیشگی
دوستانی که از اینجا خدمات گرفتن میتونن راهنمایی کنن که اگر پهنای باندی بیش از عدد پیش بینی شده مصرف بشه سر ماه ریست میشه یا دیگه تا همیشه باید با سرعت 10 کار کرد.

all
September 27th, 2010, 19:58
سلام یه چند تا عکس از این دیتا سنتر پیدا کردم گفتم براتون بزارم
بر و بچ فنی در کنار سرورها!!!
http://www.hetzner.de/images/content/presse/print/pi_0308.jpg
دارند مکان جدیدی برای سروهاشون میسازند(یا شاید هم الان ساخته شده!)
http://www.stadt-falkenstein.de/images/upload/Image/Hetzner%201.jpg
که میشه این
http://www.datacenterpark.de/images/modell.jpg

mohsen_dj_moh
June 11th, 2011, 12:03
salam bache ha ip mano to in data center block kardan mishe kari kard?

amirizadi
June 11th, 2011, 12:17
لطفا فارسی تایپ کنید

salam bache ha ip mano to in data center block kardan mishe kari kard

mohsen_dj_moh
June 11th, 2011, 12:24
سلام من یه vpsتو این دیتا سنتر دارم دیشب بسته شده خواستم بدونم میشه کاری کرد؟

it-net
June 11th, 2011, 12:31
یه نکته درباره پهنای باند ماهیانه
توی سایتش گفته

عبارت "We will permanently restrict" اشاره به ماه داره یا همیشگی
دوستانی که از اینجا خدمات گرفتن میتونن راهنمایی کنن که اگر پهنای باندی بیش از عدد پیش بینی شده مصرف بشه سر ماه ریست میشه یا دیگه تا همیشه باید با سرعت 10 کار کرد.

پهنای باند بصورت ماهانه هست که در آخر ماه ریست خواهد شد.

سلام من یه vpsتو این دیتا سنتر دارم دیشب بسته شده خواستم بدونم میشه کاری کرد؟

باید به دیتاسنتر یه فرم تعهدی پر کنید تا براتون آی پی رو باز کنن.
بهتر چند پورت رو دستی ببندین (445 ، 25 ، 9500)