PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست طراحی یک اسکریپت فروش موسیقی

saeed.spore
August 2nd, 2012, 16:16
سلام
دوستان به یک برنامه نویس حرفه ای جهت طراحی یک اسکریپت نیازمندم

اسکریپت رو برای فروش یک آلبوم موسیقی نیاز دارم با امکانات زیر

1 امکان عضو گیری و شنیده دمو از موسیقی

2 امکان خرید موسیقی به صورت تکی و کلی

3 امکان پرداخت به صورت آنلاین

4 بعد از سفارش ایمیلی برای خریدار فرستاده شود و روز تحویل البوم در ان ایمل گفته شود

5 در روز تحویل سفارش آن ای پی که با یووزر و پس خریداری وارد میشود ذخیره گردد و لینک دانلود فقط برای ان ای پی نشان داده شود

6 تمامی ای پی های خارج از کشور جهت خرید غیر فعال باشد

7 امنیت بالایی هم اسکریپت دارا باشد

کسانی که میتوانند این اسکریپت را برای ما طراحی کنند

لطفا هزینه + زمان تحویل + چند نمونه از اسکریپت های طراحی شده را برای نمونه ذکر کنند

با تشکر

saeed.spore
August 2nd, 2012, 18:58
salam kasi nabod komak kone

rezaonline.net
August 2nd, 2012, 20:14
سلام این اسکریپت رو براتون 2 تومن انجام میدم ، یک ماهه .
پرداخت آنلاین هم باید خودتون از بانک بگیرید براتون ست میکنم .

p30pdf
August 2nd, 2012, 20:30
سلام خسته نباشید این کار رو با مبلغ 2200 انجام میدم پشتیبانی + گرافیک بالا + هاست و برای هاست و سرور هم می تونید سروری که بهتون پیشنهناد می کنم رو تهیه کنید چون ملاک فقط طراحی و برنامه نویسی اسکریپت نیست ملاک امنیت هم هست در ضمن دوست عزیز rezaonline.net (http://www.webhostingtalk.ir/member/43712/) هم برنامه نویس خبره و حرفه ای هستن با ایشون هم در ارتباط باشید . با تشکر
ارادتمند : مسلم فلاح نیت :53::53:

saeed.spore
August 2nd, 2012, 20:52
سلام مرسی از دوستان ولی قیمت های شما خیلی بالا هست اگه میشه قیمت مناسب تری بدید

چون این اسکریپت امکانات محدودی داره

amirlord
August 2nd, 2012, 21:00
سلام
با WHMCS یا HostBill این کار رو براتون میتونم انجام بدم :)
با قالب حرفه ای حدود 900 تومن هزینه میشه . ( قالب ها بصورت همکاری توسط سیباوب انجام خواهد شد )

saeed.spore
August 2nd, 2012, 21:11
سلام
با WHMCS یا HostBill این کار رو براتون میتونم انجام بدم :)
با قالب حرفه ای حدود 900 تومن هزینه میشه . ( قالب ها بصورت همکاری توسط سیباوب انجام خواهد شد )

سلام با کد های whmcs اشنایی کاملا دارم و خودمم میتونم انجام بدم

ولی یک اسکریپت میخواسم فقط برا 10 روز میخوام استفاده کنم

لطفا پیشنهاد بدید چیکار کنم

p30pdf
August 2nd, 2012, 21:28
سلام دوست عزیز خسته نباشید همون طور که گفتم اینجانب کم تر از این هزینه نمی توانم انجام دهم ولی در صورتی که واقعا نیاز به نوشتن این برنامه دارید با همان هزینه می توانم بنویسم و یا در غیر این صورت با استاد گرامی جناب rezaonline.net (http://www.webhostingtalk.ir/member/43712/) صحبت کنید شاید ایشان برایتان انجام دادند ولی در کل گمان نمی کنم یک بار دیگر دقیق و با جزئیات کامل موارد مورد نیاز را توضیح دهید تا توسط شخص خودم یا دوستان گرامی دقیق تر بررسی شود. با تشکر

p30pdf
August 2nd, 2012, 21:32
در ضمن خدمت شما دوست گرامی عارض شوم شما هم امنیت برایتان مهم هست - هم پرداخت آنلاین - هم قابلیت عضو گیری - هم کنترل آی پی که اینها نیازمند برنامه نویسی حرفه ای می باشد که فقط برای امنیت مدتی باید وقت گذاشت پس درمورد این که این هزینه زیاد هست به نظرم خیلی خیلی مناسب گفته شده حالا برنامه نویسی برای شما انجام بشه نیاز شما به این برنامه 10 روز باشد یا 10 سال قیمت این برنامه با توجه به شرایطی که فرمودین خیلی مناسب گفته شد. با تشکر

paradis
August 2nd, 2012, 21:45
سلام سعید جان
با وردپرس میتونی این کار رو بکنی
خیلی هم راحته
همه چیزشم رایگانه

یه قالب انگلیسی برای موزیک پیدا میکنی ( فروشگاه موزیک که فراوونم هست )
بعد خودت ترجمه میکنی
بعد افزونه pay to download اگه اشتباه نکنم رو از پرشین اسکریپت دانلود میکنی و نصب میکنی روی سایتت
یه اکنت تو زرین پال باز میکنی و وصل میکنی به سایتت
تا اینجای کار یه فروشگاه موزیک داری که کاربر بعد از پرداخت از طریق زرین پال,لینک دانلود رو دریافت مکنه و دانلود میکنه

برای کاربرهای ایرانی هم به راحتی میتونی آی پی بقیه کشورها رو ببندی و نزاری از سایتت بازدید کنن ( یه کده که تو نت فراوونه و به راحتی میتونی استفاده کنی )
خود وردپرس یه افزونه داره که تعیین میکنی کاربری که از فلان کشور میاد نتونه مطالب رو ببینه و ... که خیلی چیز خوبیه

من خودم میخواستم همچین چیزی راه بندازم
یه چیز خفن میشد اما فکرش رو کردم و گفتم بعد از اینهمه سایت دانلود رایگان کی میاد از من خرید کنه؟

ولی از این راه هایی که گفتم میتونی سایت مورد نظرت رو کاملا رایگان راه بندازی ( اگه هاست و دامنه هم رایگان استفاده کنی 100٪ رایگان میشه )

p30pdf
August 2nd, 2012, 22:00
سلام دوست گرامی کاش همه چیز به همین راحتی بود که شما توضیح دادید پس شما بفرمائید ما همه برنامه نویسی همه علم و همه چیمون رو ... لابد دیگه اره - این دوست گرامی معلوم هست فرد خیلی خبره ای هستن =d> متوجه نشدید ایشون گفتن اسکریپت اختصاصی می خواهند. با تشکر
ارادتمند :مسلم فلاح نیت :53::53:

rezaonline.net
August 2nd, 2012, 22:11
سلام با کد های whmcs اشنایی کاملا دارم و خودمم میتونم انجام بدم

ولی یک اسکریپت میخواسم فقط برا 10 روز میخوام استفاده کنم

لطفا پیشنهاد بدید چیکار کنم
دوست عزیز ، شما یک اسکرپت اختصاصی میخواهید که کار پرداخت و .. رو انجام میده .
مهم نیست برای یک روز میخواهید یا یک سال یا 10 سال
سیستم باید کاملاً امن پیاده شود .
جهت دریافت موزیک ها بصورت آنی انجام میشود ، بعد از پرداخت و جه و تا 24 ساعت قابل دانلود میباشد .
پیایده سازی دریافت موزیک و غیر نیازمند دقت بالایی است چه بسا به سادگی بشود لینک های مستقیم را از سایت شما در آورد (قسمتی که موزیک رو بصورت دمو پخش میکند ) و از پرداخت وجه تفره رفت .
این اسکریپت باید بصورت خاص پیاده شود ، لینک ها دینامیک و یک بار قابل مصرف باشد و کد لینک پوچ شود تا کسی نتواند آنرا بگیرد ، برای دریافت فایل باید از فورس دانلود استفاده شود . و...
در کل مواردی رو برای سیستم شما ذکر کنم یه لیست بلند بالا میشود ، پیاده سازی این چنین سیستمی کار هر کسی نیست .
شما اگر کارتون مهمه و قیمت ارائه محصولاتتون بالاست و حساس هستید باید از یک اسکریپت اختصاصی استفاده کنید ، در غیر اینصورت به سیستم های رایگان روی آورید که هزینه کمتر هست و بلطبع کیفیت هم کمتر .

موفق باشید

NOjAN
August 15th, 2012, 23:43
1 امکان عضو گیری و شنیده دمو از موسیقی
2 امکان خرید موسیقی به صورت تکی و کلی
3 امکان پرداخت به صورت آنلاین
4 بعد از سفارش ایمیلی برای خریدار فرستاده شود و روز تحویل البوم در ان ایمل گفته شود
5 در روز تحویل سفارش آن ای پی که با یووزر و پس خریداری وارد میشود ذخیره گردد و لینک دانلود فقط برای ان ای پی نشان داده شود
6 تمامی ای پی های خارج از کشور جهت خرید غیر فعال باشد
7 امنیت بالایی هم اسکریپت دارا باشد

دوست عزیز من این کار رو با مبلغ 400 تومن براتون انجام می دم . تحویل 20 روزه.
ولی مورد 5ام شما از پایه ایراد داره . چون کمتر از 5% از کاربران اینترنت از آی پی استاتیک استفاده می کنن .. مگر اینکه یه بازه ی آی پی برای اینکار در نظر بگیریم که در اون صورت هم باز درصدی احتمال خطا وجود داره. و تجربه ی شخصیم هم نشون داده که اگر کسی قصد به اشتراک گذاری آلبوم شما رو داشته باشه این کار رو از طریق قرض دادن اطلاعات کاربریش انجام نمی ده و به راحتی آلبوم رو توی سایتهای وارز موسیقی به اشتراک می زاره.
+ مواردی که rezaonline در پست قبلی توضیح دادن.
در هر صورت اگر مایل بودین تماس بگیرین بیشتر در این مورد صحبت کنیم.

p30pdf
August 16th, 2012, 16:46
به نظر من این دوست گرامی که این سفارش رو دادن خودشون سفارش رو گرفتن و می خوان با مبلغ کمی براشون طراحی کنیم و بدیم اختیارشون و در امضا نیست آدرس وب سایت اسکریپت قرار دارد ! با تشکر .
ارادتمند : مسلم فلاح نیت