PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکریپت پرداخت آنلاین پارسیان

Shc
December 1st, 2009, 19:51
با سلام
من بانک پارسیان مدارکمو تائید کرده و پین رو برام ارسال کرده.حالا که میخوام تست کنم ببینم مشکلی نداره،نمیدونم چجوری تست کنم.
اسکریپتشو گیر آوردم ، نصب کردم ولی فقط صفحه سفید نشون میده.
از دوستانی که پرداخت پارسیان برای سایتشون دارند خواهش میکنم اگر میتونند این اسکریپت رو در اختیار ما بگذارند یا اینکه بگن مشکل از چیه؟

Online24
December 1st, 2009, 20:01
اینجا رو لطفا یه نگاهی بندازید .

http://www.persianscript.ir/article348.html

Shc
December 1st, 2009, 20:45
با تشکر از شما.
ولی این همون اسکریپتیه که من گفتم کار نمیکنه.
البته فکر کنم مال بانک سامان کار کنه ولی بانک پارسیان کار نمیکنه.

Online24
December 1st, 2009, 20:54
با تشکر از شما.
ولی این همون اسکریپتیه که من گفتم کار نمیکنه.
البته فکر کنم مال بانک سامان کار کنه ولی بانک پارسیان کار نمیکنه.

کار نمیکنه ؟
لینک این تاپیک رو برای ادمین persianScript فرستادم .
اگه لطف کنند راهنمایی کنند ممنونشون میشیم .

Persianscript
December 2nd, 2009, 19:15
شاید برنامه پارسیان عوض شده! چون تست کردم کار میداد!

ببینید شما به پارسیان ایمیل بزنید و بگید سورس رو بفرستن! معمولا میفرستن همراه پین کدتون...

Shc
December 2nd, 2009, 21:24
شاید برنامه پارسیان عوض شده! چون تست کردم کار میداد!

ببینید شما به پارسیان ایمیل بزنید و بگید سورس رو بفرستن! معمولا میفرستن همراه پین کدتون...

مشکل سفیدی صفحه حل شد
ولی الان هنگامیکه فرم رو پر میکنیم و گزینه "پرداخت" رو میزنیم این ارور میده:

Fatal error: Cannot redeclare class soapclient in /home/cicair/public_html/buy/nusoap/nusoap.php on line 5471

بانک پارسیان سورس رو فرستاده ولی معلوم چی به چیه.یک فایل به نام payment.php داره که معلوم نیست چجوری استفاده میشه؟
تو خود هاست قرار دادم این یکی این ارور میده:
Parse error: syntax error, unexpected '.', expecting ')' in /home/cicair/public_html/buy/payment.php on line 18

ممنون میشم کمکم کنید.

usefee
December 3rd, 2009, 17:10
خوب شما اون فایلهایی که بانک برات فرستاده رو اینجا بذار تا دوستان بتونن کمکت کنن . اینجوری که نمیشه . معمولا اون فایلی که بانک میده یه سری توابع داره و باید توی برنامت ازون توابع استفاده کنی . فایل رو بذاری بچه ها بیشتر راهنمایی میکنن .

Shc
December 3rd, 2009, 17:57
خوب شما اون فایلهایی که بانک برات فرستاده رو اینجا بذار تا دوستان بتونن کمکت کنن . اینجوری که نمیشه . معمولا اون فایلی که بانک میده یه سری توابع داره و باید توی برنامت ازون توابع استفاده کنی . فایل رو بذاری بچه ها بیشتر راهنمایی میکنن .

با تشکر از شما.
فایل ها پیوست شد.
خواستم با فروشگاههایی که امکان اتصال به بانک پارسیان رو دارند امتحان کنم که البته نصب کردم ولی در تنظیمات پرداخت آنلاین دو کادر داره یکی "شناسه بانکی" و دیگری "رمز عبور" که بانک پارسیان فقط پین رو به من داده فکر کنم همون رمز عبور هستش.
یعنی دیگه هیچ راهی نداره ما یه پرداخت 1 ریالی انجام دهیم؟

Hamid86
January 13th, 2010, 16:39
اتصال به بانک سامان

من از کد آماده که توی انجمن معرفی شده بود استفاده کردم برای اتصال به بانک سامان هنگام verify ارور زیرو میده ، کسی میدونه مشکل از کجاست ؟ #-o

Fatal error: Cannot redeclare class soapclient in /home/rayabest/public_html/sb24/nusoap/nusoap.php on line 5471

سلام عیلکم و رحمت الله
March 9th, 2011, 16:53
با سلام
من بانک پارسیان مدارکمو تائید کرده و پین رو برام ارسال کرده.حالا که میخوام تست کنم ببینم مشکلی نداره،نمیدونم چجوری تست کنم.
از دوستانی که پرداخت پارسیان برای سایتشون دارند خواهش میکنم اگر میتونند این اسکریپت رو در اختیار ما بگذارند یا اینکه بگن مشکل از چیه؟

دقیقا همین مشکل

نیاز به راهنمایی دوستان

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:52 PM ----------

با سلام

دقیقا همین مشکل

نیاز به راهنمایی دوستان

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:52 PM ----------

با سلام

دقیقا همین مشکل

نیاز به راهنمایی دوستان

iman4web
April 18th, 2012, 22:29
http://www.webhostingtalk.ir/f148/46316/#post424511