PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همفکری و راهنمایی در مورد اسکریپت فروشگاه دانلود (دانلود شاپ)

rezaonline.net
August 2nd, 2012, 03:21
با سلام خدمت تمامی اعضای محترم انجمن wht
با توجه به نیاز کنونی به فروشگاه دانلود ،و همچنین عدم برآورده کردن نیاز این گونه سایتها با پلاگین های اپن سورسی برای جوملا و وردپرس
در صدد بر آمد تا یک سیستم فروشگاه دانلود تحت عنوان دانلود شاپ ارائه دهم .
این سیستم هنوز در مرحله طراحی و پیاده سازی تئوری (روی کاغذ) هست و تا بررسی و تکمیل امکانات نهایی سیستم ، کدنویسی سیستم آغاز نخواهد شد .
لذا چون کاربران نهایی سیستم افرادی چون شما هستید ، ازتون درخواست میکنم امکاناتی رو که سیستم لازم داره و باید داشته باشه ، توضیح بدید تا در صورت امکان به سیستم اضافه بشه و انشاالله بعدا ارائه بشه .
توضیحات فنی :
سیستم تحت فریم ورک پیاده میشه با معماری MVC ، پی اچ پی 5.2.+ و MySql
دارای قابلیت کش اطلاعات بصورت فایل و استفاده از apcکش .
سیستم در زمینه درگاه پرداخت ماژولار پیاده میشه تا به سادگی با هر درگاه پرداخت واسط و یا بانکی بشه ستش کرد .
تمپلیت سیستم از تمپلیت انجین استفاده نمیشه و با حلقه foreach اطلاعات خونده و نوشته میشه . (مشابه وردپرس اماخیلی راحتتر)
سیستم عضو گیری برای فروشگاه در نظر گرفته نمیشود و اعتقاد بر این است کاربر بعنوان مشتری رهگذر از سایت خرید میکند نه یک مشتری دائمی .
سیستم تیکت پیگیری با استفاده از شناسه پیگیری که به کاربر داده میشود قابل پیگیری است
ارائه فایل به مشتری بصورت آنی بعد از پرداخت به دو روش فورس دانلود و ایمیل اتچ ارائه میشود .
محتوای سایت به دو بخش محصولات و اخبار تقسیم بندی میشود که محتوای محصولات قابلیت موضوع بندی و قرار گیری در موضوعات مختلف را دارد همچنین برچسب هم برایش در نظر گرفته میشود تا سئو بهتری داشته باشد .
صفحات جدا گانه هم برای سیستم در نظر گرفته میشود.
فرم تماس با ما و فرم تریبون هم گذاشته خواهد شد .
قیمت پیشنهادی برای فروش عمومی 300 تومن در نظر گرفته شده که با توجه به نظر شما دوستان تصویب یا تغییر میکند .

• دوستان ممنون میشم نظرات و پیشنهادات خود را قبل از شروع برنامه نویسی سیستم ارائه دهید .
• استارت برنامه نویسی سیستم تا 4 روز دیگر است . و حدوداً دو هفته یا بیشتر زمان میبرد .

(منتظر !)از سری نظرات دوستان میتوان به ارائه قابلیت کد بن خرید یکبار مصرف اشاره کرد
که این کدها ابتدا توسط مدیر با مبلغ بن در سایت تائید میشوند و سپس به کاربران دلخواه داده میشوند برای خرید .
مثلاً مدیر یک کد aabbcc رو با مبلغ 3000 تومان در سایت ثبت میکند .
حال این کد را به کاربری میدهد ، کاربر در زمان پرداخت با ارائه این کد شامل تخفیف 3000 تومنی میشود .
این کد یکتا بوده و فقط یکبار قابل استفاده است .
(قابل توجه که این پیشنهاد هنوز تائید نشده است ، نظر شما چیست ؟)

با تشکر رضا شیخله

p30pdf
August 2nd, 2012, 12:24
رضا جان امید وارم همیشه موفق باشید و من هم در این راه هر کاری از دستم بر بیاد در خدمت هستم دارم فکر می کنم چه ایده هایی میشه پیاده کرد که رو سیستم های مختلف نیست و میشه بهترین فروشگاه رو طراحی کرد.
ارادتمند: مسلم فلاح نیت