PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک.حساب شخصیمو امروز خالی کردن.

sa_sh41
August 1st, 2012, 23:51
سلام دوستان
امروز حساب شخصیمو چک می کردم.
در عین ناباوری دیدم که کلش که مبلغ بالایی بود خالی شده و فقط 6000 تهش مونده
سریع به یک شعبه بانک ملی تماس گرفتم.گفتند از یکی شعبات کم شده
رفتم اونجا
اول گفتن مطمئنی خودت برنداشتی؟
گفتم اینقدرا دیگه ذهنم یاری میکنه
بعد معاون شعبه گفتش امروز از تنکابن هم زنگ زده بودند که یه حسابی از شعبه ما خالی شده.
ظاهرا یکی اینترنتی انتقال داده
ولی من پسوردمو فقط و فقط خودم میدونستم .هیچ جا هم ذخیره نکرده بودم.پسورد کاملی بود
حالا بانک گفته فردا بیا تا بفهمیم به حساب چه کسی منتقل شده تا بری ازش شکایت کنی
ایا تا حالا برا کسی این اتفاق افتاده؟اگه اره به پولش رسیده؟اگه باز اره چقد حدودا طول میکشه؟

psfa
August 1st, 2012, 23:54
فکر کنم اگه آشنایی چیزی هم داشته باشی بهش بگی خوبه
البته اگه اینترنتی باشه شاید بهتر باشه به فتا اینا شکایت کنید(حضوری)

dertgtr
August 2nd, 2012, 00:21
بعد میگن : هرجا سخن از اعتماد هست نام بانک ملی ایران می درخشد ! هی وقت این رو یادم میاد خندم می گیره:دی فکر نکنم دیگه بتونی کاری کنی ولی باز پیگیر باش و همین جا خبر بده چون جدا خود من الان ترسیدم و فردا در اولین فرصت حساب بانک ملی خودم رو خالی می کنم .

sa_sh41
August 2nd, 2012, 00:25
فکر کنم اگه آشنایی چیزی هم داشته باشی بهش بگی خوبه
البته اگه اینترنتی باشه شاید بهتر باشه به فتا اینا شکایت کنید(حضوری)

یکی دوستان عموش رئیس بانک ملی هست به اونم گفتیم
گفتن باید تا فردا صبرکنی
می ترسم تا فردا یارو بزاره بره اونطرف

shahab-f
August 2nd, 2012, 00:28
مگه چقد بوده مبلغ ؟؟؟؟؟

sa_sh41
August 2nd, 2012, 00:31
بعد میگن : هرجا سخن از اعتماد هست نام بانک ملی ایران می درخشد ! هی وقت این رو یادم میاد خندم می گیره:دی فکر نکنم دیگه بتونی کاری کنی ولی باز پیگیر باش و همین جا خبر بده چون جدا خود من الان ترسیدم و فردا در اولین فرصت حساب بانک ملی خودم رو خالی می کنم .
همین الان چک کنید

shahab-f
August 2nd, 2012, 00:37
همش به خاطره خرید های اینترنتیه مدیرا از این اسکریپت های نال استفاده میکنند امینت که ندارند هکر راحت آدرس ارجاع دهنده به پرداخت آنلاین بانک رو جلع میکنه رمزه دومو cvv2 وبقبه اطلاعات و بدست میاره اینترنتی وجه رو انتقال میده تو حساب خودش به همین راحتی . واسه همینه که بانک ها میگن ادرسی که تا ادرس باره مرورگر زده مثلا با فلان ادرس چک کنید تا یکی باشه .

mehdisr
August 2nd, 2012, 00:43
اگر شاکی بشید . حسابی که واریز شده مسدود میشه مدتی !
در ضمن مگه چقدر بوده 3 ملیون تومان در روز که نمیشه کارت به کارت کرد که طرف کارت نداشته این کار رو انجام بده . پس حتما خرید اینترنتی بوده که اونم معلوم هست همون لحظه تو سیستم میزنن و میگن خرید بوده شماره پیگیری داره که مثلا به حساب بانک ...... واریز شده . میری یکی از شعبات بانکی که واریز شده مشخصات اون رو میگیری . خیلی راحت . به همین راحتی که گفتم . در ضمن خرید اینترنتی بوده باشه اونم یه حدی داره که یک ملیون تومان بوده نه بیشتر .
با این پول فرار کنه طرف ؟! این پول اجاره یه محل کار هم در تهزان دیگه نیست .

لطفا قصد جسارت نیست . این میتونه یه key loger باشه که رو سیستم بوده و شما هم از صفحه کلید مجازی استفاده نکردید و ماجرا پیش اومده .....................
اما ااگه این نبوده و شما هم پسورد رو نزدید جایی و کسی هم پسورد رو نداشته ( پس چه جوری کم شده )
اینجاست که باید زمان و برگردونید به عقب و فکر کنید .
فقط فکر .

قصه نخور دوست عزیز . فکر کن که کجا و چه جوری پسورد لو رفته همین . اصل سر نخ اینجاست .

شایدم مشکل بانکی بوده و فردا های دگر درست میشه !
@-)

sa_sh41
August 2nd, 2012, 00:44
همش به خاطره خرید های اینترنتیه مدیرا از این اسکریپت های نال استفاده میکنند امینت که ندارند هکر راحت آدرس ارجاع دهنده به پرداخت آنلاین بانک رو جلع میکنه رمزه دومو cvv2 وبقبه اطلاعات و بدست میاره اینترنتی وجه رو انتقال میده تو حساب خودش به همین راحتی . واسه همینه که بانک ها میگن ادرسی که تا ادرس باره مرورگر زده مثلا با فلان ادرس چک کنید تا یکی باشه .

تو 6 سالی که تو محیط اینترنت کار میکنم.به همه این امور واقفم
واقعا در عجبم چطور ممکنه

mohsen12
August 2nd, 2012, 00:45
مبلغتون چه قدر بوده ؟

چرا امروز حساب رو چک نکردند گذاشتن واسه فردا ؟

sa_sh41
August 2nd, 2012, 00:47
اگر شاکی بشید . حسابی که واریز شده مسدود میشه مدتی !
در ضمن مگه چقدر بوده 3 ملیون تومان در روز که نمیشه کارت به کارت کرد که طرف کارت نداشته این کار رو انجام بده . پس حتما خرید اینترنتی بوده که اونم معلوم هست همون لحظه تو سیستم میزنن و میگن خرید بوده شماره پیگیری داره که مثلا به حساب بانک ...... واریز شده . میری یکی از شعبات بانکی که واریز شده مشخصات اون رو میگیری . خیلی راحت . به همین راحتی که گفتم . در ضمن خرید اینترنتی بوده باشه اونم یه حدی داره که یک ملیون تومان بوده نه بیشتر .
با این پول فرار کنه طرف ؟! این پول اجاره یه محل کار هم در تهزان دیگه نیست .

لطفا قصد جسارت نیست . این میتونه یه key loger باشه که رو سیستم بوده و شما هم از صفحه کلید مجازی استفاده نکردید و ماجرا پیش اومده .....................
اما ااگه این نبوده و شما هم پسورد رو نزدید جایی و کسی هم پسورد رو نداشته ( پس چه جوری کم شده )
اینجاست که باید زمان و برگردونید به عقب و فکر کنید .
فقط فکر .

قصه نخور دوست عزیز . فکر کن که کجا و چه جوری پسورد لو رفته همین . اصل سر نخ اینجاست .

شایدم مشکل بانکی بوده و فردا های دگر درست میشه !
@-)

من نمیدونم چطور تونستن این پولو منتقل کنن
برا خودم عجیبه
بانک هم جوابی نداشت بده
گفتم که برا 2نفر دیگه هم تو همون شعبه این اتفاق افتاده بود
بعدش هم صد در صد یارو چند جا دیگرم زده
هرچی به عقب برمیگردم باز هم چیزی یادم نمیاد.من واقعا به پسوردو حساس بودم
در عین حال از کمکتون ممنونم

shahab-f
August 2nd, 2012, 00:48
تو 6 سالی که تو محیط اینترنت کار میکنم.به همه این امور واقفم
واقعا در عجبم چطور ممکنه
عزیز کاری ندارن شما چند ساله تو این امور هستی
. بی پدر مادرا خیلی واردند :مخه ایرانی اند دیگه :d

sa_sh41
August 2nd, 2012, 00:49
مبلغتون چه قدر بوده ؟

چرا امروز حساب رو چک نکردند گذاشتن واسه فردا ؟

گفتن باید صورتحساب ویژه بگیریم

shahab-f
August 2nd, 2012, 00:53
دوستانی که از پرداخت های اینترنتی زیاد استفاده میکنند سعی کنند هر هفته رمزه دومتونو عوض کنید

sa_sh41
August 2nd, 2012, 01:01
دوستان برام دعا کنید
ولی به قول شهاب واقعا اوناییکه خرید زیاد انجام میدن واجبه که پسورداشونو دائم عوض کنند.اتفاق یکبار میفته

shahab-f
August 2nd, 2012, 01:04
دوستان برام دعا کنید
ولی به قول شهاب واقعا اوناییکه خرید زیاد انجام میدن واجبه که پسورداشونو دائم عوض کنند.اتفاق یکبار میفته

و اینکه این سایت های خرید شارژ همشون مطمئن نیستند ...

ERfan.Taleghani
August 2nd, 2012, 01:06
دوست عزیز من واقعا متاسفم واستون
برای من یک اتفاق عین همین افتاد. توی حسابم یک مبلغی بود. زیاد بهش سر نمیزدم ! بعد از مدتی اومدم دیدم اون مبلغ ته حسابم نیست . گفتم شاید حالا یادم نبوده برداشتم
چند ماه بعد بانک تماس گرفت گفتش آقای فلانی حدود 30 نفر شاکی دارید. گفتم چی شده . گفتش که از حساب های مردم پول منتقل کردید به حسابتون !!!

رفتیم بانگ پرینت گرفتیم. دیدیم که بله 1 تومان 1 تومان منتقل میشده یک جا میرفته توی حساب های دیگه ای یا خرید میشده ازشون
طرف های که شکایت کرده بودند به هیچ جایی نرسیدند .چونکه رمز دوم رو مسئولیت نگهداریش پای خودشون بود. علیه طرف هم من شکایت کردم که پول به حسابش رفت ولی عین همونا چون مدرکی نداشتم ....

یک مورد دیگه هم برای حساب بانکی یکی از آشناهامون پیش اومد که مبلغ از حسابش کم شد. بعد از کلی دوندگی فهمیدیم کار کارمند شعبه بود !

abbasss
August 2nd, 2012, 01:13
ای بابا...

به فتا حتما شکایت کنید... از طریق بانک هم پیگیری کنید...مطمئن باشید اگر انتقال داده باشند حتما حتما شناسایی میشه.

اگه یک موقع گفتند قابل شناسایی نیست از خود بانک هم شکایت کنید.

انشالله هر چه زودتر پولتون رو برگردونند

sa_sh41
August 2nd, 2012, 01:19
دوست عزیز من واقعا متاسفم واستون
برای من یک اتفاق عین همین افتاد. توی حسابم یک مبلغی بود. زیاد بهش سر نمیزدم ! بعد از مدتی اومدم دیدم اون مبلغ ته حسابم نیست . گفتم شاید حالا یادم نبوده برداشتم
چند ماه بعد بانک تماس گرفت گفتش آقای فلانی حدود 30 نفر شاکی دارید. گفتم چی شده . گفتش که از حساب های مردم پول منتقل کردید به حسابتون !!!

رفتیم بانگ پرینت گرفتیم. دیدیم که بله 1 تومان 1 تومان منتقل میشده یک جا میرفته توی حساب های دیگه ای یا خرید میشده ازشون
طرف های که شکایت کرده بودند به هیچ جایی نرسیدند .چونکه رمز دوم رو مسئولیت نگهداریش پای خودشون بود. علیه طرف هم من شکایت کردم که پول به حسابش رفت ولی عین همونا چون مدرکی نداشتم ....

یک مورد دیگه هم برای حساب بانکی یکی از آشناهامون پیش اومد که مبلغ از حسابش کم شد. بعد از کلی دوندگی فهمیدیم کار کارمند شعبه بود !
ته دلمو خالی کردین
بعد شما با اون همه شاکی چه کردین؟

mad-adwords
August 2nd, 2012, 01:46
یکی دوستان عموش رئیس بانک ملی هست به اونم گفتیم
گفتن باید تا فردا صبرکنی
می ترسم تا فردا یارو بزاره بره اونطرف

مگر چقدر بوده نباید به روز به بعد موکلش می کردند همان روز باید پیگریش می شدند

ali2k
August 2nd, 2012, 01:50
عزیزم اگر روی حساب بانک ملی صورتحساب اینترنتی دارید دیگه لازم نیست منتظر بانک بشید حدود ساعت 9 صبح توی صورتحساب می نویسه که پول به چه حسابی منتقل شده ...

فردا اول وقت به بانک مراجعه کنید و مشخصات کامل حساب برداشت کنند رو بگیرید و با مدارک شناسایی خودتان به همراه پرینت تائید شده صورتحساب برید دادسرای جرایم اینترنتی شکایت کنید معمولا حسابی که بهش واریز شده هم سرقتی هست و شما فردا با یکنفر که اونم خبر نداره پول چرا امده به حسابش و کجا رفته روبرو میشید ولی اگر زود اقدام کنید ممکنه دستتون به پول برسه و قبل از گم و گور شدن پول بدون هیچ سرنخی بتونید پولتون رو بدست بیارید.

payam_shzbax
August 2nd, 2012, 01:56
سلام. نترس . میگیرنش :105:. من 2 سال پیش یکی از دوستام مبلغ 4.5 میلیون بلند کرد با کی لاگر البته از شرکت دولتی بود :)) گرفتن چوب تو استینش کردن

AhvazGame
August 2nd, 2012, 05:11
درست میشه انشاالله

sa_sh41
August 2nd, 2012, 12:40
دوستان امروز رفتم
اونیکه پول به حسابش رفته ظاهرا خانمی بوده که چند ماهه عابر بانک ملیشو گم کرده
همون دیروز 75 میلیون به حساب این خانم منتقل کرده از حساب های مختلف
و طی چند خرید از طلافروشی ها کارت کشیده

shivahost
August 2nd, 2012, 12:50
دوستان امروز رفتم

اصلا مهم نیست، شما از خانم صاحب کارت شکایت کنید. می خواست بره کارتش رو باطل کنه!

m3hdi
August 2nd, 2012, 13:23
دوستان امروز رفتم

نگران نباشید ، دوندگی داره اما به پولتون میرسید
سقف خرید روزانه داریم ... این طور نیست که هر کسی هر جوری بتونه ***ی کنه اونم در خصوص تبادلات مالی ، بالاخره این پولها به یک جایی ختم شده
پیگیری سفت و سخت داشته باشید ، حتی برای 50 هزار تومان

ERfan.Taleghani
August 2nd, 2012, 15:44
اصلا امکان نداره روزانه بیشتر از 1 میلیون از دستگاه ها بتونه خرید کنه یا بیشتر از 1 میلیون انتقال بده !
از خانمه هم شکایت کنید هیچی نمیشه ! چون خانمه بی خبر بوده و اطلاع داده که کارتش مفقودی هستش ! هیچ مشکلی هم واسه خانمه پیش نمیاد

shivahost
August 2nd, 2012, 15:46
چرا عزیز، اگر خانمه اطلاع داده باشه کارت مفقود شده کارت باید از کار می افتاد مخصوصا که که چند ماهه، در هر حال شما می تونید پول رو از خانومه بگیرید. شکایت کنید ازش!

ERfan.Taleghani
August 2nd, 2012, 16:04
چرا عزیز، اگر خانمه اطلاع داده باشه کارت مفقود شده کارت باید از کار می افتاد مخصوصا که که چند ماهه، در هر حال شما می تونید پول رو از خانومه بگیرید. شکایت کنید ازش!

خیر ! دوست عزیز میشه بدونم خانمه ساکن کجا هستند ؟

ضمنا. اگر از خانمه شکایت کنند خانمه هم میره از طرفی که پول رفته حسابش شکایت می کنه ! بعد شما باید منتظر این باشید که جواب اونا بیاد . کار یک روز دوروزو چند ماه نیست که !
پدر من قاضی هست و از این موارد زیاد دیدیم. دوست عزیز ؟ خانمه ساکن کجا هستند؟

shivahost
August 2nd, 2012, 16:08

ضمنا. اگر از خانمه شکایت کنند خانمه هم میره از طرفی که پول رفته حسابش شکایت می کنه ! بعد شما باید منتظر این باشید که جواب اونا بیاد . کار یک روز دوروزو چند ماه نیست که !

اول اینکه بحث 50 هزار تومان نیست و هفتاد میلیونه! یک روزه هم می تونید خانم را جلب کنید و پولش کنید. بعد که آزاد شد میره از هر کی می خواد شکایت می کنه! این خانم باید توجیه کنه که چرا کارت مفقود شده اش هنوز داره استفاده میشه و باطل نشده!

شما درسته که پدرتون قاضی هستند اما صبر کنید بیاد خانه و ازش سوال کنید! ارث قضاوت که نبردید!

ERfan.Taleghani
August 2nd, 2012, 16:12
اول اینکه بحث 50 هزار تومان نیست و هفتاد میلیونه! یک روزه هم می تونید خانم را جلب کنید و پولش کنید. بعد که آزاد شد میره از هر کی می خواد شکایت می کنه! این خانم باید توجیه کنه که چرا کارت مفقود شده اش هنوز داره استفاده میشه و باطل نشده!

شما درسته که پدرتون قاضی هستند اما صبر کنید بیاد خانه و ازش سوال کنید! ارث قضاوت که نبردید!

برادر من ! بانک اول تحقیق میکنه . به این سادگی ها نیست . ضمنا. تحت هیچ شرایطی از یک حساب نمیشه که نمیشه بیشتر از 1 میلیون تومان در طول روز از اینترنت که تنها راه هست حواله بزنید ! متوجه این امر هستید ؟ و این هم توی کتم نمیره ! اخه از کجا ایشون متوجه شدند که این خانم کارتشون مفقود شده ؟ در جا اعلام مفقودی میزنند کارت رو باطل می کنند. و با کارت از دست گاه های کارت خوان طلا فروشی ها هم بیشتر یک مبلغ خاص نمیشه برداشت کرد ! گیریم که کارت طرف هم گم شده باشه طرف رمزش رو از کجا داشته که خرید رو انجام بده اخه !

در پایان این ماجرا دو قضیه داره

خانمه هم دستش هستش.
طرف یک کارمند بانک هستش که از طریق حاب های شخضی پول جابجه کرده !

احتمال اول رو بیشتر میدم !

احتمال اینکه این ماجرا اصلا به این صورت نباشه رو هم 50 درصد میدم ! چون هیچیش منطقی نیست

php.online
August 2nd, 2012, 16:13
یکی از آَشناهای ما 2 سال پیش یک نفر از یه شهری 6 ملیون از حساب ملتش خالی کرد. طرف رو هم پیدا کرد خودش. اما نتونست کاری بکنه

payam_shzbax
August 2nd, 2012, 16:16
یکی از آَشناهای ما 2 سال پیش یک نفر از یه شهری 6 ملیون از حساب ملتش خالی کرد. طرف رو هم پیدا کرد خودش. اما نتونست کاری بکنه

عذر می خوام اما بی عرضه بوده!

shivahost
August 2nd, 2012, 16:17
برادر من ! بانک اول تحقیق میکنه . به این سادگی ها نیست . ضمنا. تحت هیچ شرایطی از یک حساب نمیشه که نمیشه بیشتر از 1 میلیون تومان در طول روز از اینترنت که تنها راه هست حواله بزنید ! متوجه این امر هستید ؟ و این هم توی کتم نمیره ! اخه از کجا ایشون متوجه شدند که این خانم کارتشون مفقود شده ؟ در جا اعلام مفقودی میزنند کارت رو باطل می کنند. و با کارت از دست گاه های کارت خوان طلا فروشی ها هم بیشتر یک مبلغ خاص نمیشه برداشت کرد ! گیریم که کارت طرف هم گم شده باشه طرف رمزش رو از کجا داشته که خرید رو انجام بده اخه !

در پایان این ماجرا دو قضیه داره

خانمه هم دستش هستش.
طرف یک کارمند بانک هستش که از طریق حاب های شخضی پول جابجه کرده !

احتمال اول رو بیشتر میدم !

احتمال اینکه این ماجرا اصلا به این صورت نباشه رو هم 50 درصد میدم ! چون هیچیش منطقی نیست

این محدودیت های ریالی که میگید منو کشته!!!!! بیا ببرمت منوچهری بازار دلار فورش ها ببین که با همین دستگاه های pos چند میلیون چند میلیون کارت می کشند! همچنین اینترنت بانک ملت البته با شرایطی تا 500 میلیون در روز اجازه میده بقیه بانک ها را در جریان نیستم.

من هم برای همین میگم شما از خانم شکایت مناسب بکنید بقیه اش با مسئولین.

ERfan.Taleghani
August 2nd, 2012, 16:24
من الان کارت بانک ملی دارم ! یک کاغذ رسید هم دارم. بالاش زده سقف مجاز خرید روزانه 10 میلیون تومان ! اون هم با دست گاه های کارت خوان ! اون هم بانک ملی. چون اینطوری طرف رو راحت تر میشه گیر آورد. بالاخره کسی که همچین چیزی میخره یک سریدی چیزی میگیره !
ضمنا

دوستان . ایهالناس ! هیچ کاری نمیشه کرد. برید حالا شکایت کنید ! خود آقا اول از همه مقصره که پسووردش رو جایی جا گذاشته ! گیریم کی لاگر طرف داشته و زده پسوورد رو برداشته . چطوری میخواد ثابت کنه این موضوع رو !

من دیگه حرفی ندارم. برید دوندگی کنید و به مسئولین بسپارید

shivahost
August 2nd, 2012, 16:29
من الان کارت بانک ملی دارم ! یک کاغذ رسید هم دارم. بالاش زده سقف مجاز خرید روزانه 10 میلیون تومان ! اون هم با دست گاه های کارت خوان ! اون هم بانک ملی. چون اینطوری طرف رو راحت تر میشه گیر آورد. بالاخره کسی که همچین چیزی میخره یک سریدی چیزی میگیره !
ضمنا

دوستان . ایهالناس ! هیچ کاری نمیشه کرد. برید حالا شکایت کنید ! خود آقا اول از همه مقصره که پسووردش رو جایی جا گذاشته ! گیریم کی لاگر طرف داشته و زده پسوورد رو برداشته . چطوری میخواد ثابت کنه این موضوع رو !

پ ن پ ! بشینه تیله بازی کنه!

خوش به حال کشی که از شما ***ی کنه!

اون کارت شما هم که محدودیت داره برای اینجور مواقع خوبه، اما فقط با یک درخواست به بانک می شه این محدودیت را افزایش داد و معمولا خیلی ها همان زمان درخواست کارت این محدودیت را افزایش می دهند.

joomla2
August 2nd, 2012, 17:16
هر جا سخن از اعتماد است من تر تر میخندم!

من که دو تا حساب تو بانک ملی دارم و یکیش رمز دوم داره و یکی دیگه اش نداره، اونی که رمز دوم داره را هیچوقت نمیذارم مبلغش از 100 هزار تومان بیشتر بشه و همیشه انتقال میدم به اونی که رمز دوم نداره و اینجوری خیالم راحته که اگه روزی روزگاری رمز دومم لو رفت و حسابم خالی شد بیشتر از 100 تومن نیست !

sa_sh41
August 2nd, 2012, 19:12

خانمه اهل مشهده
مسئول بانک میگفت ازش پرسیدیم چرا اعلام مفقودی نکردی
گفته چون داخلش پول کم بود در حد ۵۰۰۰تومن
اینکارو نکردم

ERfan.Taleghani
August 2nd, 2012, 19:24
چقدر جالب ! این دوست منم پارسال که بیچاره شد پولا رفته بود به حساب قرض الحسنه ای به نام یک خانم توی مشهد ! پیگیر که شدن خانمه گفته بود که من اصلا کارت ندارم و حسابم قرض الحسنه هست و .... مبلغی هم که توی حساب این خانم بود 150 میلیون تومان بوده اون موقع ! هیچ کاریشم نکردن !

البته . به نظر من به کمک کی لاگر تونستن این کارو بکنن.

B.Z
August 2nd, 2012, 19:38
ضمنا

واقعا چرا اینجوری شده ؟هر کی میاد کلاه برداری میکنه طرف میاد راهنمایی بگیره بجای اینکه بیاد کمک کنید امید بدید راهنمایی کنید طرف بره مشکلش رو حل بکنه هی میگید نمیشه نرو رفت پولت .درسته ربطی نداره ولی میگم. 3 ما ه پیش گوشی بنده رو زدن دقیفا دوستان من میگفتن گوشیت رفت دیگه پیدا نیمشه نرو شکایت کن همش باید بدویی ولی من رفتم بعد از یک ماه هم زنگ زدن و گوشی رو پیدا کرده بودن و من رفتم کلانتری گرفتم و حتی از طرف برای خرید مال ***ی هم شکایت کردم .حالا اینکه پول هست و کاملا مشخص هست که کجا رفته .پ.ن دوست من برور دنبالش از اون خانم هم شکایت کن

دوستان . ایهالناس ! هیچ کاری نمیشه کرد.

کلا تبریک میگم به شما !!!

shahmoradi
August 2nd, 2012, 20:15
دوست من برین پلیس فتای استان محل سکونت،سپس اونجا تشکیل پرونده بدهید اونها پیگیر موضوع می شوند و قطعا به نتیجه درست حسابی می رسید و پولتون را هم پس می گیرید.
من زیاد فتا می روم اونجا آنقدر از این پرونده ها است(فکر کنم کار اصلی پلیس فتا همین باشه)که دونه به دونه رسیدگی می کنند.
اگه بچه البرز هستی یه پ.خ کن من آشنا دارم تو فتا

Sir.DarKNesS
August 2nd, 2012, 20:27
هیچ راهی نداری

الان من ***ه !

میام از حساب تو به چنتا $ فروش پول واریز میکنم بعد ازشون $ میگیم با یه pp بینامونشون !

حالا بیا منو پیدا کن !

پیدامم کنی !؟! کو مدرک :103:

cutegroup
August 2nd, 2012, 20:49
نه خوب بالا خره رد باقي ميمونه
از طريق آي پي يا ايميل و كلي راه ديگه هست
اما خوب اينا كار آگاهي و فتا هست و براي مبالغ كلان پيگيري ميشه اكثرا .

به هر حال فقط شكايت راه حلته

HyperServer
August 2nd, 2012, 21:05
100% به نتیجه می رسید ... حتما پیگیری کنید و سفت و سخت....
ایرنتنت و شبکه مالی ایران جایی که همه چیز رو میشه پیدا کرد تمامی موارد لاگ میشن در همه سطح ...هرجا گفتند از این به بعد ردی نیست دروغ محض هست

البته امکان عدم همکاری بانک وجود داره به دلیل اینکه چه ار طرف کارمند باشه چه به دلیل ضعف امنیتی خودش زیر سوال ومیره ...
حتما از طرف فتا و جرایم رایانه ای پیگیر باشید.

در نهایت هم که به امید خدا کارتون اوکی شد....یه کار خیر کنید تا شاید مسوئلین به فکر امنیت بفتند....حتما پیگیر بشید رسانه ایش کنید...برنامه 20:30 توی این چیزا اگر ثابت شده و با مدرک باشه خوب سیریش هست.

DVBBaz
August 2nd, 2012, 21:10
100% به نتیجه می رسید ... حتما پیگیری کنید و سفت و سخت....
ایرنتنت و شبکه مالی ایران جایی که همه چیز رو میشه پیدا کرد تمامی موارد لاگ میشن در همه سطح ...هرجا گفتند از این به بعد ردی نیست دروغ محض هست

البته امکان عدم همکاری بانک وجود داره به دلیل اینکه چه ار طرف کارمند باشه چه به دلیل ضعف امنیتی خودش زیر سوال ومیره ...
حتما از طرف فتا و جرایم رایانه ای پیگیر باشید.

در نهایت هم که به امید خدا کارتون اوکی شد....یه کار خیر کنید تا شاید مسوئلین به فکر امنیت بفتند....حتما پیگیر بشید رسانه ایش کنید...برنامه 20:30 توی این چیزا اگر ثابت شده و با مدرک باشه خوب سیریش هست.

با نظرتون کاملا موفقم ...
یادمه یکی از مشتری هامون روی هاستی که از ما خریده بود کلاه برداری انجام داده بود و پلیس فتا ما رو خواست ..
اونجا یه آقائی بود که اتفاقی کاملا شبیه شما براش افتاده بود ...
بنده خدا پولشو خورد خورد ریخته بودن روی چندین حساب ...
اما اون روز موفق شده بود همه پولو پس بگیره ..

sa_sh41
August 3rd, 2012, 01:25
ممنون از همه دوستان که راهنمایی کردند
صد در صد پیگیر هستم
و نتیجه رو هم به اطلاع همه دوستان میرسونم

shivahost
August 3rd, 2012, 01:29
ممنون از همه دوستان که راهنمایی کردند
صد در صد پیگیر هستم
و نتیجه رو هم به اطلاع همه دوستان میرسونم

فقط بجنبید. خیلی راه داره، طلا فروشی ها رو میشه پیدا کرد، دوربین مدار بسته هم دارند. مبلغ بالاست و شاید شما تنها نباشید و طرف از ایران بره و دیگر هیچ! فقط بجنبید!

---
August 3rd, 2012, 01:43
بعد از بلاهایی که سرمون اومد کوچیک و بزرگ بنده 120 هزار تومان دادم یه گاوصندوق خریدم پول هم بیشتر از 100 تومن نمیزارم تو کارتم باشه همش رو میزارم تو گاوصندوق سود هم نخواستم ارزونی خودشون
شما هم همین کارو کن مثل عصر حجر اما خوب امن تر و مطمئن تره

da6276
August 3rd, 2012, 01:46
برای بنده هم مورد مشابهی پیش اومده چندی پیش
نگران نباش
پلیس فتا میری شکایت میکنی 2 سوت پیداش میکنن
برای بنده که 2 هفته بیشتر طول نکشید و البته مبلغی هم نبود (600 تومن)

delta
August 3rd, 2012, 02:13
روز اول: برو فردا بیا پیگیری میکنیم..
روز دوم: این فرم رو پر کنید.
روز سوم: برو فلان جا و امضا بگیر
روز چهارم: برید به این شماره حسابها از جمله عوارض شهرداری رو واریز و پرداخت کنید.
روز پنجم: پرونده ناقصه..فرستادیم به زودی جواب میاد..
یک ماه بعد: پروندتون امده شماره پیگیری نداره..
دو ماه بعد: جریان چیه؟ پول چیه؟ #-o .. اینم نحوه پیگیری پول گم شده در ایران.....
مال من رو 140 هزار تومانم رو موقع واریز اینترنتی بانک ملت خورد!! رفتم دنبالش گفتند ماهواره قطع شده موقع واریز..:71:

hannah
August 3rd, 2012, 02:19
بانک کدوم شهر رفتید ؟ که گفتند از تنکابن هم زنگ زدن ؟

ali2k
August 3rd, 2012, 12:23
بعد از بلاهایی که سرمون اومد کوچیک و بزرگ بنده 120 هزار تومان دادم یه گاوصندوق خریدم پول هم بیشتر از 100 تومن نمیزارم تو کارتم باشه همش رو میزارم تو گاوصندوق سود هم نخواستم ارزونی خودشون
شما هم همین کارو کن مثل عصر حجر اما خوب امن تر و مطمئن تره

d یک نکته کوچیک بگم ، حسابهایی که به کارت های اعتباری (یعنی همین عابر بانک های خودمون) متصل هستند برای نگهداری مبالغ بالا ایجاد نشدن و صرفا کاربرد استفاده روزانه و خرید های معمولی با مبالغ خرد و کم رو دارند و کلا بانک به مشتری تفهیم میکنه که این کارت رو برای خرید های معمولی زندگیت استفاده کن و برای نگهداری پول در حساب به مبالغ بالا استفاده نکن ...

حالا راه حل چیه ؟ حساب سرمایه گذاری شما باید حسابی جداگانه باشه که نه کارت عابر بانک داره ، نه امکان برداشت غیرحضوری که این نوع حساب رو مثل حساب های عادی دیگه توی بانک می تونید باز کنید ولی زمان افتتاح حساب باید شرایط برداشت رو مشخص کنید که حتما حضوری باشد و درخواست عابربانک (کارت) ندهید و سایر موارد مثل همراه بانک ، اینترنت بانک و ... رو مطمئن بشید که غیرفعال هستند همچنین در صورت تمایل می توانید از بانک درخواست گذاشتن سقف برداشت روزانه ، ماهیانه دلخواه با شرایط خودتان رو بکنید.

وقتی پولتون رو که میخواهید به مبلغ بالا نگهداری کنید به این حساب منتقل کنید دیگه نیازی به گاو صندوق نیست هروقت خواستید فقط با مراجعه حضوری به بانک میتونید برداشت یا منتقل کنید.

mh_suport
August 3rd, 2012, 13:13
سلام

این تجربه شخصی خودمه !!!

واسه منم همچین مشکلی پیش اومدش
طرف رو هم پیدا کردیم ولی
مسول بانک رسما بم گفت وقته خودتو تلف نکن

برای بنده هم مورد مشابهی پیش اومده چندی پیش
نگران نباش
پلیس فتا میری شکایت میکنی 2 سوت پیداش میکنن
برای بنده که 2 هفته بیشتر طول نکشید و البته مبلغی هم نبود (600 تومن)

m.e
August 3rd, 2012, 13:22
سلام
قصد نا امید کردنتون رو ندارم ولی از طریق پلیس و بانک شاید بتونید طرف رو پیدا کنید ولی ، متاسفانه ما قانونی نداریم که این مورد رو شما از طریق اون بعد از اثبات پیگیری کنید ، مثال میزنم براتون
چند ماه پیش مبلغی رو به اشتباه به یک کارت دیگه ریختم ، مبلغ 2 میلیون تومن بود ، پیگیر شدم دیدم طرف آذربایجان غربی بود تماس گرفتم گفتم آقا اینجوری شده گفت نه پولی نیومده ، از بانک آمار گرفتم گفت واریز شده روز بعدش برداشت شده ، بحث به شکایت کشید و انتهای ماجرا به این نتیجه رسید که " آقای محترم شما نمیتونید ثابت کنید که این پول رو اشتباه ریختید ، ایشون میگن که شما ازشون لوازم منزل خریدید" (طرف پول مارو خورد با یک لیوان آب معدنی)
نمونه دیگه که یکی از مشتری های ما از ما پنل پیامک داشت و شارژ میخرید و پیامک میزد یک محصولی رو میفروخت ، هر هفته به من زنگ میزد میگفت شماره کارتت رو بده یه 500 تومن میخوام بریزم برای شارژ ، فرداش زنگ میزد میگفت ریختم پنل رو شارژ کم منم استعلام میگرفتم میدیدم درسته ، شارژ میکردم ، بعد از 1 ماه 8 نفر زنگ زدن که آقا فلان تاریخ ما n مبلغ به حساب شما ریختیم برای فلان محصول چرا نفرستادی!! بعد مشخص شد کلاهبرداره با حساب من بازی میکرده ، جالب اینجاست که اون 8 نفر از من شکایت کردن و به هیچ نتیجه ای نرسیدن ، البته این وسط کل پول های واریزی تبدلیل به شارژ پگیامک میشد.
شاید بصورت 100 درصد ماجراهای من شبیه به شما نباشه ولی نبود قانون درست در سیستم شتاب این مشکلات رو ایجاد میکنه.
امیدوارم به نتیجه برسید.

نکته : سعی کنید برای حساب های سنگینتون محدودیت انتقال بزارید در روز و یا هفته ، چه انتقال چه برداشت و بهتره مبالغ بالا رو در موسسه های مالی سپرده کنید تا به شتاب متصل نباشن

HyperServer
August 3rd, 2012, 13:52
با نظرتون کاملا موفقم ...
یادمه یکی از مشتری هامون روی هاستی که از ما خریده بود کلاه برداری انجام داده بود و پلیس فتا ما رو خواست ..
اونجا یه آقائی بود که اتفاقی کاملا شبیه شما براش افتاده بود ...
بنده خدا پولشو خورد خورد ریخته بودن روی چندین حساب ...
اما اون روز موفق شده بود همه پولو پس بگیره ..

البته یه نکته این که برای ما اتفاقی نیافتده بود و تا حالا ما چنین مشکلی نداشتیم...فقط اطلاعات رو که خودم داشتم و یا از سایر دوستانم بوده اینجا گفتم

shivahost
August 3rd, 2012, 14:01
اصلا نا امید نباشید، 75 میلیون هم پولی نیست که طرف بهتون بدون رسید و فاکتور و سند هویج فروخته باشه! باید ثابت کنه چیزی در این حد به شما فروخته! البته این خانم که کارتش را باطل نکرده مقصره و شاید هم دست داشته. بهر حال آگاهی و فتا و بازپرس راحت پیدا می کنند. همانطور هم که گفتم طلا فروشی ها هم دوربین دارند کمک می کنه! به این راحتی ها هم نیست که بخورند و بروند. اما اگر وکیل خوب هم بگیرید بهتر کمکتون می کنه.

HyperServer
August 3rd, 2012, 14:30
در مورد اون خانم...
طبق قانون بانک که شما حساب باز می کنی و کارت میگیری در صورت مفقودی موظف هستید در اسرع وقت اعلام مفقودی و درخواست ابطال کارت رو بدید در غیر این صورت مسئولیت های ناشی از سو استفاده به عهده صاحب کارت هست....

موفق باشید.

srsh
August 3rd, 2012, 14:34
حالا بگیم که خانمه کارت بانکی شو گم کرده و اعلام هم نکرده!
اون طرف رمزشو از کجا اورده که بتونه برداشت کنه؟

haftsepehr
August 3rd, 2012, 15:34
بزارید درستش و بگم - پلیس نیروی کمی داره نسبت به پرونده ها - >شما باید موازی پیگیری کنی یعنی هم از طریق پلیس فتا و هم خودتون

شما باید پیگیری زیادی داشته باشید و ضمنا اون خانمی که تو مشهده فامیلش چیه ؟ (من مشهدم - فامیلش و با اطلاعاتش برام بفرست احتمال پیگیری هست ) نکته ی دیگه که چون مبلغ بالاست احتمال پیگیری بالاتر میره شاکی های دیگه رو نیز مجبور به پیگیری کنید و بازم تاکید میکنم اگه پیگیری بشه صددرصد شناسایی میشه راه های شناسایی خیلی زیاده - فقط پیگیری کنید همین . توکل به خدا هم یادتون نره

PerSianSerVerS
August 3rd, 2012, 15:52
اینشالا که درست میشه.
پی گیر باشید. حتما وکیل بگیرید.

Ramin
August 3rd, 2012, 18:36
دوستان در این تاپیک کلی پست ارسال کردند و نظر کارشناسی ارائه دادند . اما یک نفر قبل از ارائه نظر کارشناسی سوال نکرد این مبلغ در محیط اینترنت به چه طریقی از حساب شما برداشت شده است؟

خوشبختانه خدمات اینترنتی بانک ملی ایران با نام "سیستم سبا " که قابلیت هر گونه نقل و انتقال وجه را به صورت الکترونیکی دارد نیازمند دستگاه (توکن) می باشد . که بدون وجود این دستگاه هیچ گونه نتقل و انتقال" بین بانکی " از محیط اینترنت برای حساب های متمرکز سیبا امکان پذیر نیست ! ( بر خلاف سایر بانک ها مانند بانک ملت که بدون نیاز به هیچ گونه دستگاه رمزیابی نقل و انتقالات وجه رت برای مشتریان خود فرهم نموده اند و از امنیت پایینی در این روش برخوردار هستند)

مورد بعد استفاده از رمز دوم حساب شما و خرید اینترنتی از درگاه های پرداخت آنلاین بانک های عضو شتاب می باشد که در صورت کسر مبلغی بدین روش حتما باید از یک درگاه فروشگاه و سایت ارئه دهنده خدمات استفاده شده باشد . که در این صورت شماره پایانه درگاه در صورتحساب شما موجود است و می توانید از طریق فروشگاه مذکور پیگیری نمائید

روش سوم برداشت از طریق گزینه انتقال کارت به کارت موجود در سایت بانک ملی می باشد .

به هر حال همانطور که دوستان اشاره کردند تمام اطلاعات در لاگ سرور بانک به مدت 6 ماه ذخیره شده است به همراه جزئیات کامل . اگر به کارت سرقتی وجه واریز شده باشد صاحب حساب کارت مذکور مسئول است چرا که در هنگام تحویل و فعالسازی کارت قوانین استفاده از کارت را امضا کرده است . یکی از بند ها قوانین مسول بودن صاحب کارت در مقابل هر گونه سوء استفاده از کلی کارت می باشد

امیدوارم در باز پس گیری وجه چپاول شده موفق و موید باشید !

ERfan.Taleghani
August 3rd, 2012, 21:30
دوستان در این تاپیک کلی پست ارسال کردند و نظر کارشناسی ارائه دادند . اما یک نفر قبل از ارائه نظر کارشناسی سوال نکرد این مبلغ در محیط اینترنت به چه طریقی از حساب شما برداشت شده است؟

خوشبختانه خدمات اینترنتی بانک ملی ایران با نام "سیستم سبا " که قابلیت هر گونه نقل و انتقال وجه را به صورت الکترونیکی دارد نیازمند دستگاه (توکن) می باشد . که بدون وجود این دستگاه هیچ گونه نتقل و انتقال" بین بانکی " از محیط اینترنت برای حساب های متمرکز سیبا امکان پذیر نیست ! ( بر خلاف سایر بانک ها مانند بانک ملت که بدون نیاز به هیچ گونه دستگاه رمزیابی نقل و انتقالات وجه رت برای مشتریان خود فرهم نموده اند و از امنیت پایینی در این روش برخوردار هستند)

مورد بعد استفاده از رمز دوم حساب شما و خرید اینترنتی از درگاه های پرداخت آنلاین بانک های عضو شتاب می باشد که در صورت کسر مبلغی بدین روش حتما باید از یک درگاه فروشگاه و سایت ارئه دهنده خدمات استفاده شده باشد . که در این صورت شماره پایانه درگاه در صورتحساب شما موجود است و می توانید از طریق فروشگاه مذکور پیگیری نمائید

روش سوم برداشت از طریق گزینه انتقال کارت به کارت موجود در سایت بانک ملی می باشد .

به هر حال همانطور که دوستان اشاره کردند تمام اطلاعات در لاگ سرور بانک به مدت 6 ماه ذخیره شده است به همراه جزئیات کامل . اگر به کارت سرقتی وجه واریز شده باشد صاحب حساب کارت مذکور مسئول است چرا که در هنگام تحویل و فعالسازی کارت قوانین استفاده از کارت را امضا کرده است . یکی از بند ها قوانین مسول بودن صاحب کارت در مقابل هر گونه سوء استفاده از کلی کارت می باشد

امیدوارم در باز پس گیری وجه چپاول شده موفق و موید باشید !

ببخشید این حرف رو میزنم ! ولی شخصی که از حسابش هم پول ***یده شده شامل اون بند قانون میشه :))

mohamad2314
August 4th, 2012, 00:27
وکیل بگیر دوست عزیز