PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاک کردن کل محتویات روی هاست

hamed323
December 1st, 2009, 12:44
سلام دوستان
من میخوام کل محتویات روی هاستم رو پاک کنم چه فایل هایی باید باشند و پاک نشوند ؟؟

Mohsen
December 1st, 2009, 12:53
سلام دوستان
من میخوام کل محتویات روی هاستم رو پاک کنم چه فایل هایی باید باشند و پاک نشوند ؟؟

شما متحویات پوشه public_html رو پاک کنید. دیتابیس‌هایی که ساختید هم delete کنید، به بقیه‌اش کاری نداشته باشید!

hamed323
December 1st, 2009, 13:02
یه پوشه های به این اسم _private و _vti_cnf و _vti_pvt تو public_html قرار دارند ..مشکلی پیش نمی آد پاک بشن؟

Mohsen
December 1st, 2009, 13:13
یه پوشه های به این اسم _private و _vti_cnf و _vti_pvt تو public_html قرار دارند ..مشکلی پیش نمی آد پاک بشن؟

اونا مال frontpage extension هستند! من بعید می‌دونم مشکلی پیش بیاد، ولی شما پاک نکن! نه حجمی مصرف کرده نه کاری به کسی داره! بزار بمونند!

hamed323
December 1st, 2009, 15:44
با سپاس فراوان از tasnimsg جان ...
یکی دوتا فولدر رو هاست قبلا ساخته بودم منتها الان پاک نمیشن ..چطور میشه اونها رو هم پاک کرد (سی پنل) ؟

WebRang
December 1st, 2009, 15:50
حتما" Owner آنها با هاست شما فرق داره، که پاک نمیشه!
در مورد اون فرنت پیج ها ، الان اصولا" بخاطر باگ خطرناکش، همه غیر فعالکردند، آنها رو هم پاک کنین مشکلی پیش نمیاره

hamed323
December 1st, 2009, 17:26
حتما" owner آنها با هاست شما فرق داره، که پاک نمیشه!
در مورد اون فرنت پیج ها ، الان اصولا" بخاطر باگ خطرناکش، همه غیر فعالکردند، آنها رو هم پاک کنین مشکلی پیش نمیاره

قبلا خودم ایجاد کرده بودم ها ..!! الان راهی نیست؟؟

Mohsen
December 1st, 2009, 18:25
قبلا خودم ایجاد کرده بودم ها ..!! الان راهی نیست؟؟

با Legacy File Manager چک کنید. یه بار همچین مشکلی داشتم اما الان هر چی فکر میکنم یادم نمیاد چطوری حلش کردم!
یا از طریق Legacy File Manager بود یا اینکه انتقالشون دادم به یه پوشه دیگه و بعد تونستم پاک شون کنم!
حالا همون Legacy File Manager رو تست کنید فکر میکنم بتونید پاک کنید.

hamed323
December 1st, 2009, 22:41
از همین Legacy File Manager پاک شد ... سپاس :113:

secure_host
December 3rd, 2009, 13:31
همه رو پاک کن
با ssh پاک کن