PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وی پی اس برای هاست دانلود

kamal3401
July 31st, 2012, 17:15
سلام

من میخوام از یه وی پی اس برای دانلود و آپلود فایل استفاده کنم یه هاست دانلودم میخوام که فایل های دانلود شده رو آپلود کنم اونجا

چه چیزای لازمه برا من؟ فقط یه وی پی اس بگیرم کافیه؟میشه دامنه رو وصل کرد به وی پی اس که بشه مثلا به عنوان هاست دانلود ازش استفاده کرد؟

DVBBaz
July 31st, 2012, 17:21
شما نیاز به یه وی پی اس ویندوز داری که می تونی به عنوان هاست دانلود ازش استفاده کنی ...
برای راهنمائی بیشتر با ما در تماس باشید ....

RoobinaServer
July 31st, 2012, 19:37
سلام

من میخوام از یه وی پی اس برای دانلود و آپلود فایل استفاده کنم یه هاست دانلودم میخوام که فایل های دانلود شده رو آپلود کنم اونجا

چه چیزای لازمه برا من؟ فقط یه وی پی اس بگیرم کافیه؟میشه دامنه رو وصل کرد به وی پی اس که بشه مثلا به عنوان هاست دانلود ازش استفاده کرد؟

سلام

بله میشه باید سرور مجازی تهیه کنید که هارد معقولی داشته باشه تا بتونید به عنوان هاست دانلود نیز استفاده کنید (البته رم و پردازنده نیز مهم میباشند)

در بخش درخواست سرویس درخواست خرید بزنید یا به تاپیک دوستان در بخش فروش سرورمجازی مراجعه کنید.

پیشنهاد ما حداقل رم 1 میباشد با پردازنده 400 تا 1000 مگاهرتز اختصاصی

یا حق

kamal3401
July 31st, 2012, 23:04
یهنی من تنها یه سرور مجازی ویندوز با منابع بالا بگیرم کافیه؟ هزینه اضافی که واسه کانفیگو این چیزا نمیخواد؟

RoobinaServer
August 1st, 2012, 01:09
یهنی من تنها یه سرور مجازی ویندوز با منابع بالا بگیرم کافیه؟ هزینه اضافی که واسه کانفیگو این چیزا نمیخواد؟

بله کافیه

هزینه جانبی شاید 5 تا 10 تومن برای آی ای اس و کانفیگش و ...