PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست نامحدود

kamal3401
July 31st, 2012, 17:02
سلام

من یه چند جا دیدم هاست نامحدود به قیمت خیلی پایین میفروشن؟

اینا قضیش چیه؟ از کجا میارن این هاستو؟؟

از این هاستا میشه به عنوان هاست دانلود استفاده کرد؟

foad_75
July 31st, 2012, 17:08
سلام

من یه چند جا دیدم هاست نامحدود به قیمت خیلی پایین میفروشن؟

اینا قضیش چیه؟ از کجا میارن این هاستو؟؟

از این هاستا میشه به عنوان هاست دانلود استفاده کرد؟

سلام دوست عزیز

بیشترشون نمایندگی هستند ...

و خیر نمیشه استفاده کرد به عنوان هاست دانلود و فقط میزبانی هستش !!!

ms313
July 31st, 2012, 17:13
به نظرم من هاست نامحدود با پهنای باندش هم نامحدود باشه :d
چیزی به نام ناحمدود نداریم.

kamal3401
July 31st, 2012, 17:17
بله منم اینو میدونم ولی خوب میگن دیگه

sina_mech
July 31st, 2012, 17:37
سلام دوست عزیز

بیشترشون نمایندگی هستند ...

و خیر نمیشه استفاده کرد به عنوان هاست دانلود و فقط میزبانی هستش !!!

با توجه به هزینه های پهنای باند (در ایران که وحشتناکه، در خارج از ایران هم کم نیست)، اصولاً هاست نامحدود عموماً برای میزبانی سایت هست.

shafiei7
July 31st, 2012, 17:46
بله بنده ارائه میدم هاست نامحدود و شرایطش اینه:
منظور از سرویسهای نامحدود بدین معنی نیست که شما به صورت نامحدود میتوانید آپلود داشته باشید چون هیچ هارد دیسکی نامحدود نمی باشد لذا مفهوم دقیق این است که با سایر کاربران روی سرور به صورت اشتراکی میتوانید از هارد دیسک سرور استفاده کنید که هارد دیسک سرورهای ما معمولا دو عدد 3 ترابایتی است که مقدار بالایی میباشد.

آدرس سایت فروش هاست نامحدود: میزبانی وب اشتراکی - ParsVPS.com (http://www.parsvps.com/sharedhosting.php)

متاسفانه یک عده اطلاعات علمی پایینی دارن و میان مثال میزنن مگه هارد نامحدود داریم که هاست نامحدود داشته باشیم. در صورتی که قوانین هاست نامحدود چیزی هست که بالا نوشتم.

shafiei7
July 31st, 2012, 17:58
دوست عزیز هاست های نامحدود با قیمت پایین ممکنه کیفیت خوبی نداشته باشن

هر هاستینگی ممکنه کیفیت خوبی نداشته باشه و ممکن هم هست کیفیت خوبی داشته باشه ربطی نداره نامحدود باشه یا محدود. ربط به ارائه دهنده سرویس داره. پلن بندی سایت بنده شبیه www.hostgator.com (http://www.hostgator.com) هست که یکی از معروفترین هاستینگ های جهان هست.

sina_mech
July 31st, 2012, 17:59
جسارتاً اگر روی هاست گیتور، دانلود راه بندازید، صبح پامیشید میبینید کلاً اثری از سایتتون نیست :d اونا نامحدودشون فقط برای میزبانی وب هست!

shafiei7
July 31st, 2012, 18:01
جسارتاً اگر روی هاست گیتور، دانلود راه بندازید، صبح پامیشید میبینید کلاً اثری از سایتتون نیست :d اونا نامحدودشون فقط برای میزبانی وب هست!

بنده هم نگفتم دانلود. دارم از کیفیت هاستینگ صحبت میکنم.

RoobinaServer
July 31st, 2012, 19:34
متاسفانه یک عده اطلاعات علمی پایینی دارن و میان مثال میزنن مگه هارد نامحدود داریم که هاست نامحدود داشته باشیم. در صورتی که قوانین هاست نامحدود چیزی هست که بالا نوشتم.

متاسفانه سطح علمی شما اینقدر بالا هست که تو دستور زبان هم دست میبرید

به این نمیگن هاست نامحدود : unlimited به این میگن غیر قابل اندازه گیری : unmetered

پی نوشت :البته دکر کنم این کلمه جا افتاده و فروش هم به ناچارا باید به همین گونه باشه اما میشه تو این صحبت ها دیگه نگیم نامحدود و کم کم در کنار نامحدود بگیم غیر قابل اندازه گیری تا همینطور که کلمه غلط نامحدود جا افتاده کلمه درست غیر قابل اندازه گیری هم جا بندازیم.
یا حق

kamal3401
July 31st, 2012, 23:02
ممنون از همه ی دوستان بابت راهنمایی

من برداشتم از این راهنمایی ها این بود که اگه این هاستو نخرم بهتره(چون من فقط برا دانلود و آپلود میخواستم) که ظاهرا نمیشه

shafiei7
July 31st, 2012, 23:04
ممنون از همه ی دوستان بابت راهنمایی

من برداشتم از این راهنمایی ها این بود که اگه این هاستو نخرم بهتره(چون من فقط برا دانلود و آپلود میخواستم) که ظاهرا نمیشه

برای دانلود و آپلود بهتره یک وی پی اس لینوکس بخرید و یک پانل رایگان مثل ال ایکس ادمین هم روش نصب کنید و استفاده کنید.

kamal3401
July 31st, 2012, 23:08
برای دانلود و آپلود بهتره یک وی پی اس لینوکس بخرید و یک پانل رایگان مثل ال ایکس ادمین هم روش نصب کنید و استفاده کنید.

اگه وی پی اس بخوام بگیرم دوست دارم ویندوز بگیرم که بتونم باهاش دانلودم کنم میشه؟

shafiei7
July 31st, 2012, 23:20
اگه وی پی اس بخوام بگیرم دوست دارم ویندوز بگیرم که بتونم باهاش دانلودم کنم میشه؟

بله میشه ویندوز بگیرید بعد اگر یک سایت هم بخواید روش بذارید که بالا بیاد میتونید وب سرور روش نصب کنید برای راه اندازی یک عدد سایت مناسبه. البته پانل WebsitePanel هم رایگانه که میتونید روش نصب کنید.