PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت با شما

mostafa13
July 31st, 2012, 15:37
سلام دوستان
می خواستم یه سایت آپلود فایل راه بندازم که توش فایل های با حجم بالا بشه آپلود کرد و سرعت دانلودش هم خوب باشه (مثل آپلودباز)
حالا به نظر شما اصلا راه اندازی چنین آپلودسنتری با توجه به هزینه هایی که داره مقرون به صرفه است؟ یعنی حداقل هزینه های هاست درمیاد؟
برای همچین آپلودسنتری چه هاستی با چه مشخصات و چه شرکتی مناسبه؟

IranHosting
July 31st, 2012, 15:42
هاست نیاز نیست،سرور نیازه با کانفیگ مناسب+اسکریپت خوب
هزینه هم بسته به سیاست ها و رشد سایت داره!

alfavps
July 31st, 2012, 15:42
چقدر میخوای هزینه کنی ؟
مقدار فی $ رو بگو

pouria
July 31st, 2012, 15:44
هاست جوابگو نیست برای آپلود سنتر ، باید سرور تهیه کنید ، حالا مجازی باشه یا اختصاصی بستگی به وسعت کار شما داره
هزینه تبلیغات اولیه رو نباید فراموش کنید

از نظر من مقرون به صرفه نیست ، البته اگر ایده جدید و نو داشته باشید مسئله فرق میکنه و میتونید نتیجه خوبی بگیرید

mostafa13
July 31st, 2012, 15:51
مرسی از پاسختون
از نظر مقرون به صرفه بودنش فکر کردم که اگه سرویس خوب بدم میتونم مثلا سایتای دانلود فیلم رو جذب کنم و اینجوری هزینش درمیاد
اسکریپت رو هم xfilesharingpro در نظر دارم با طراحی قالب اختصاصی
در مورد سرور هم اطلاع زیادی ندارم. به نظر شما vps بهتره برای همچین سایتی یا اختصاصی؟

sellpad
July 31st, 2012, 15:56
سلام دوستان
می خواستم یه سایت آپلود فایل راه بندازم که توش فایل های با حجم بالا بشه آپلود کرد و سرعت دانلودش هم خوب باشه (مثل آپلودباز)
حالا به نظر شما اصلا راه اندازی چنین آپلودسنتری با توجه به هزینه هایی که داره مقرون به صرفه است؟ یعنی حداقل هزینه های هاست درمیاد؟

من سرور مجازی با پورت اختصاصی 100mbit ویا 1Gb میتونم تقدیم کنم از کشور المان
سیستم ها امنیتی هم براتون راه می اندازم
با لایسنس دایرکت ادمین
هاست هم دارم
قبل از خرید با من حتما مشورت کنید
vps.selling@yahoo.com

asrhosting
July 31st, 2012, 16:09
سلام دوستان

بهش فکر هم نکنید !

asrhosting
July 31st, 2012, 16:10
سلام دوستان

بهش فکر هم نکنید !

mostafa13
July 31st, 2012, 16:49
بهش فکر هم نکنید !

چرا؟؟؟

dreamdata
July 31st, 2012, 16:56
شما برای شروع ( باید سروری بگیرید ماهی 1 تومن ) بعد هم file storage بگیرید. که اونم بستگی داره به دیتاسنتر و مکانش و ...
شما باید در نظر بگیرید که هر سروری نمیتونه سرویس شما رو ارائه بده
در ضمن دنبال سرور مجازی و حتی سرور های اختصاصی با قابلیت هایی که " ندارند " نگرد.

Mohammad_reza
July 31st, 2012, 17:16
مرسی از پاسختون
از نظر مقرون به صرفه بودنش فکر کردم که اگه سرویس خوب بدم میتونم مثلا سایتای دانلود فیلم رو جذب کنم و اینجوری هزینش درمیاد
اسکریپت رو هم xfilesharingpro در نظر دارم با طراحی قالب اختصاصی
در مورد سرور هم اطلاع زیادی ندارم. به نظر شما vps بهتره برای همچین سایتی یا اختصاصی؟

یه سر به سایت expressleech.com بزنید ، از همین اسکریپت استفاده می کنند. صاحبش هم ایرانی هست (البته خارج از کشوره)
قالبش هم بنده طراحی کردم ، صاحبش رو میشناسم. می تونید درباره درآمد و وضعیت سایت ازشون سوال کنید.