PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اداره کردن vds

chapar
November 30th, 2009, 20:16
سلام
من یک vds خریدم ( منظورم vps نیست بلکه همون vds هست ) ولی روش اداره کردنش رو نمی دونم لطفا منو راهنمایی کنید که چطوری اداره اش کنم .
منتظر پاسخ دوستان هستم

Arashdn
December 1st, 2009, 13:28
روش ادارش عین سرور مجازی و سرور اختصاصی هست
فقط مجازی ساز رو بگو چیه تا بیشتر کمک کنم

chapar
December 1st, 2009, 13:50
روش ادارش عین سرور مجازی و سرور اختصاصی هست
فقط مجازی ساز رو بگو چیه تا بیشتر کمک کنم

مجازی سازیش رو نمی دونم چیه ! من می خوام روش کنترل پانل Lxadmin یا HC8 Panel نصب کنم این دومی فکر کنم 20 دومینش رایگان هست درسته ؟
در نصب پانل فقط مشکل دارم . البته نصب Lxadmin رو کمی بلدم و یکبار روی یک وی پی اس لینوکس نصب کرده ام ولی چون این VDS هست می ترسم نصب کنم و خرابش کنم چون فکر کنم VDS با وی پی اس فرق داشته باشه و می ترسم نصب کنم و فایل های حیاتیش رو خراب کنم !
چون VDS من پانل داره و میشه از طریق پانل mysql و phpmyadmin و خیلی چیزهای دیگه رو روی VDS نصب کرد فقط کنترل پانل رو نمیشه از این طریق نصب کرد و من هم فقط توی همینش موندم .
لطفا منو راهنمایی کنید که چیکار کنم
ممنونم از محبت شما

Arashdn
December 1st, 2009, 14:06
اموزش نصب ال ایکس ادمین رو من در بخش ال ایکس ادمین گذاشتم
طبق اون نصب کن مشکلی پیش نمیاد

persianwhois
December 1st, 2009, 16:40
مجازی سازیش رو نمی دونم چیه ! من می خوام روش کنترل پانل lxadmin یا hc8 panel نصب کنم این دومی فکر کنم 20 دومینش رایگان هست درسته ؟
در نصب پانل فقط مشکل دارم . البته نصب lxadmin رو کمی بلدم و یکبار روی یک وی پی اس لینوکس نصب کرده ام ولی چون این vds هست می ترسم نصب کنم و خرابش کنم چون فکر کنم vds با وی پی اس فرق داشته باشه و می ترسم نصب کنم و فایل های حیاتیش رو خراب کنم !
چون vds من پانل داره و میشه از طریق پانل mysql و phpmyadmin و خیلی چیزهای دیگه رو روی vds نصب کرد فقط کنترل پانل رو نمیشه از این طریق نصب کرد و من هم فقط توی همینش موندم .
لطفا منو راهنمایی کنید که چیکار کنم
ممنونم از محبت شما

فرقی بین vps و vds نیست.
منتها زمانی که منابع اختصاص داده شده بالا باید یا به عبارت دیگر سرور بین تعداد نفرات محدودی (با منابع واقعی) تقسیم شده باشد به آن vds گفته می شود.
حالا این vds می تواند ساختارهای مختلفی داشته باشد.

chapar
December 1st, 2009, 20:41
ممنون برای آموزش نصب دمت گرم.
حالا بعد نصب VDS رو چطوری Manage کنم ؟ منظورم اینه هست که چطوری براش دی ان اس اختصاصی بسازم و ... ؟

chapar
December 1st, 2009, 20:43
راستی من طریق پانل mysql و phpmyadmin و خیلی چیزهای دیگه رو روی VDS نصب کردم با نصب Lxadmin فکر کنم اینها دوباره نصب میشن درسته ؟ در این صورت رو نویسی نمیشه ؟ یا مشکلی پیش نمی یاد ؟

Arashdn
December 2nd, 2009, 06:24
راستی من طریق پانل mysql و phpmyadmin و خیلی چیزهای دیگه رو روی VDS نصب کردم با نصب Lxadmin فکر کنم اینها دوباره نصب میشن درسته ؟ در این صورت رو نویسی نمیشه ؟ یا مشکلی پیش نمی یاد ؟
بهتر بود نصب نمیکردی
ولی خب فک نکنم موردی باشه
واسه منیج هم عین وی پی اس هست
و ان اس ساختن هم تو قسمت DNS Pool (فک کنم آخه خیلی وقته با ال ایکس ادمین کار نکردم) میتوئنی بسازی

chapar
December 2nd, 2009, 18:42
شنیدم ایجاد دی ان اس و کلا منیج کردن وی پی اس کار آسانی نیست . شکا راهنمایی برای این کار دم دست دارید ؟

بهتر بود نصب نمیکردی
ولی خب فک نکنم موردی باشه
واسه منیج هم عین وی پی اس هست
و ان اس ساختن هم تو قسمت dns pool (فک کنم آخه خیلی وقته با ال ایکس ادمین کار نکردم) میتوئنی بسازی

Mostafa
December 2nd, 2009, 19:10
با سلام

من به همه قسمت ها مسلط هستم.
از BIND بگیر تا آخرش.
خواستی باهاتون همکاری می کنم سایتتون رو راه بیاندازید یا آموزش خواستید...
البته سرم شلوغ هست و رایگان انجام نمی دهم.
با من در اینجا (http://support.gigfa.com)در ارتباط باشید.واحد فروش رو انتخاب کنید.

chapar
December 3rd, 2009, 18:44
دوستان من گفتم یکی روش این کار رو یاد بده تا مرجعی بشه برای کسانی مثل من که با این کار آشنایی ندارن ! اگر می خواستم قیمت بگیرم می گفتم ! کسی هست این کار رو یاد بده؟ ثواب داره !

chapar
December 24th, 2009, 14:20
کسی نیست این کار رو یاد بده ؟