PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت مپ

Milad._.R
July 30th, 2012, 12:01
سلام
من سایت مپ های ویبولتین رو با vbseo sitemap ساختم و تک تکشون رو هم تو گوگل وبمسترز ثبت کردم
همشون هم تایید شدن

حالا تاپیکی که دیروز ساخته شده تو سایت مپ هست
ولی تو گوگل آدرس تاپیک رو میدم پیدا نمیکنه
ولی تاپیک قدیمی ها رو پیدا میکنه

مشکل چیه؟

H0sseiN
July 30th, 2012, 22:13
هنوز ایندکس نشده باید صبر کنید. بستگی به رتبه سایت شما داره

solitude
July 30th, 2012, 22:17
سلام
من سایت مپ های ویبولتین رو با vbseo sitemap ساختم و تک تکشون رو هم تو گوگل وبمسترز ثبت کردم
همشون هم تایید شدن

حالا تاپیکی که دیروز ساخته شده تو سایت مپ هست
ولی تو گوگل آدرس تاپیک رو میدم پیدا نمیکنه
ولی تاپیک قدیمی ها رو پیدا میکنه

مشکل چیه؟

طول میکشه، گارانتی هم نکرده که بیاره. از سایت مپ به عنوان یک راهنما استفاده میکنه.
اگه یه وبلاگ داری که توی گوگل ایندکس شده و گوگل هر روز سر میزنه بهش از توی وبلاگ لینک بده به تاپیکت.
اینجوری از سایت مپ سریع تر ایندکس میکنه

Milad._.R
July 30th, 2012, 22:17
هنوز ایندکس نشده باید صبر کنید. بستگی به رتبه سایت شما داره
حدود سه هفته سایت راه افتاده
ولی دو روز گذشته و هنوز مطالب دو روز پیش ایندکس نشده با اینکه تو سایت مپ هست
سایت مپ هم تو گوگل هست

solitude
July 30th, 2012, 22:26
حدود سه هفته سایت راه افتاده
ولی دو روز گذشته و هنوز مطالبش ایندکس نشده با اینکه تو سایت مپ هست
سایت مپ هم تو گوگل هست

وقتی شما سایت مپ رو توی گوگل ثبت میکنین تنها اتفاقی که می افته اینه که گوگل اون url ها رو به انتهای لیست url هایی که میخواهد bot رو بفرسته تا نگاه کنه اضافه میکنه. حالا تا اون bot بیاد توی فرومت تا همه url ها رو بخونه تا بریزه توی دیتابیسش تا مفیدهاشو انتخاب کنه طول میکشه. برای سایت های جدید این قضیه بیشتر طول میکشه. سعی کن هر روز پست جدید بگذاری. به مرور وقتی گوگل ببینه که شما همش سایتت محتوی اش تغییر میکنه بیشتر bot رو میفرسته.
طوری که ممکنه یه زمانی 24 ساعته bot گوگل توی فروم باشه و بچرخه.
فقط صبر کن و آپدیت ها رو بیشتر کن و اگه ممکنه لینکهای خارجی از بقیه سایتها به فرومت بده.