PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ؟؟؟؟ نشان دادن بخش اخبار و .....

1online.ir
July 30th, 2012, 01:04
سلام . من می خواستم ایمیل هارو فارسی سازی کنم که بعد از انجام همه کارها ایمیل ها مثل خط میخی شده بودن . ولی بعدش یکی از دوستان گفتش فایل (فکر کنم :configuaretin.php( رو باز کنم و خط آرشو پاک کنم . منم این کارو کردم و ایمیل ها درست شدن ولی این مشکلی که الان دارم پیش اومد . یعنی بعضی قسمت های ادمین مثل عنوان ایمیل ها و یا تو ناحیه کاربری تو بخش های اخبار و .... نوشته های فارسی ؟؟؟؟؟؟؟ شدن .
میشه کمک کنید لطفا؟ گیرم فقط اینه .

perswe
July 30th, 2012, 01:44
شما نباید به کد ها دست میزدین ، بهتر بود از آخرین نسخه استاندارد سازی شده استفاده میکردین. مشکل ؟؟؟؟؟شدن در هنگام تغییر زبان ، مربوط به تعریف نشدن زبانی که شما استفاده کردین ،، یعنی کدها برا اون زبان و بر اساس استاندارد های اون تعریف نشدن. استاندارد کد های حاوی متن فارسی utf-8 هست که در سورس اکثز سایت ها مشاهده میکنین ،. فکر نکنم نیاز به حذف قسمتی از کد باشه ، بلکه باید یک کد اضافه کنین که زبان فارسی رو تعریف کنه.

1online.ir
July 30th, 2012, 08:08
خب راهنمایی کنین . من که از این چیزا سر در نمیارم .

1online.ir
July 30th, 2012, 08:18
$mysql_charset = 'utf8';
من این رو از آخر فایل configuration.php حذف می کنم مه ایمیل ها درست می شن ولی ؟؟؟؟ هیی که گفتم اونجاها میان .خب من این رو حذف نکم ایمیل ها خراب میشن . چیکار کنم؟

1online.ir
July 30th, 2012, 14:31
آها ببخشید من از کلافگی یه باز حذفش whmcs و حذف و دوباره نصبش کردم . حالا اونو ولش کنید اینجا آموزشی برای خودکار سازی ساخت اکان بعد از پرداخت هست؟