PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست برای شروع کار هاستینگ

zend
July 29th, 2012, 23:02
با سلام

من میخواستم وارد کار هاستینگ بشم و در ابتدا چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم که جواب بدید مطمئن باشید جبران میکنم

من تجربه کار هاستیگ ندارم اما لینوکس بلدم و میخوام تو کار هاست لینوکس برم

1- میخواستم ببینیم برای شروع نمایندگی بگیرم یا یه vps اجاره کنم برای خدمات هاستینگ و ...

2- اگه کسی افر خوبی داره پیشنهاد کنه بررسی میکنم و جواب میدم

3- از لحاظ سرمایه گذاری مشکلی نیست اگه کسی دوست داشت میتونم شراکتی کار کنم یعنی کار رو بلد باشه سرمایه گذاری از من

4- روی امنیت کار میکنم و به اکثر راههای نفوذ اشنایی دارم و متدها رو خوب میدونم خواستید در مقابل آموزش هاستینگ منم هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.

5- اگه کسی تو کار آموزش کانفیگ سرور هست برای آموزش مشکل هزینه ندارم توافقی

mehrshad.ho
July 29th, 2012, 23:09
برای شروع به ترتیب :

نمایندگی فروش
خزید سرور مجازی
خرید سرور اختصاصی

اینم آفر
http://www.nikserver.com/reseller-host-linux.html

reza*
July 29th, 2012, 23:21
برای شروع به ترتیب :

نمایندگی فروش
خزید سرور مجازی
خرید سرور اختصاصی

اینم آفر
http://www.nikserver.com/reseller-host-linux.html

ایشون میگن مشکل سرمایه ندارن :d
بهتره نیست از همون مرحله ی دوم (سرور مجازی) شروع کنن ؟

allbert
July 29th, 2012, 23:42
برای اموزش کانفیگ و بهینه سازی سرور تماس بگیرید

موفق باشید

قزوین هاست
July 30th, 2012, 01:00
ایشون میگن مشکل سرمایه ندارن :d
بهتره نیست از همون مرحله ی دوم (سرور مجازی) شروع کنن ؟

سلام.فقط مشکل سرمایه نیست که!!!مدیریت سرور و تنظیمات و.....(البته اگر بدن کسی مدیریت کنه بله)

قزوین هاست
July 30th, 2012, 01:05
با سلام

من میخواستم وارد کار هاستینگ بشم و در ابتدا چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم که جواب بدید مطمئن باشید جبران میکنم

من تجربه کار هاستیگ ندارم اما لینوکس بلدم و میخوام تو کار هاست لینوکس برم

1- میخواستم ببینیم برای شروع نمایندگی بگیرم یا یه vps اجاره کنم برای خدمات هاستینگ و ...

2- اگه کسی افر خوبی داره پیشنهاد کنه بررسی میکنم و جواب میدم

3- از لحاظ سرمایه گذاری مشکلی نیست اگه کسی دوست داشت میتونم شراکتی کار کنم یعنی کار رو بلد باشه سرمایه گذاری از من

4- روی امنیت کار میکنم و به اکثر راههای نفوذ اشنایی دارم و متدها رو خوب میدونم خواستید در مقابل آموزش هاستینگ منم هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.

5- اگه کسی تو کار آموزش کانفیگ سرور هست برای آموزش مشکل هزینه ندارم توافقی

1-نمایندگی بگیرین بهتر هست.البته هر جور خوبه به نظرتون انتخاب کنین اما تا کارتون بگیره زمانبر هست و ممکنه فقط هزینه اضافی بدید . بازم....
2-آفر هم داریم.هم سرور مجازی،هم اختصاصی و هم نمایندگی(در پیغام خصوصی بفرمایین چی میخواین تا آفر بدم یا یاهو ای دی)
3-استقبال خواهیم کرد.با شماره تماس بنده تماس بگیرین09353370406 یا یاهو ای دی(gsrobot)
4-بسیار خوب
5-بازم بسیار خوب