PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این هتزنر چه مرگش شده ؟

persiantools
July 28th, 2012, 22:15
این هتزنر تازگیا چرا اینقدر گیر میده ؟ آیپی ما رو بسته . بدون هیچ دلیلی . جواب ابیوز ها رو هم دادیم . 2 روزم تعطیلات تشریف دارن و ما موندیم حالا چیکار کنیم؟!!
فقط هم سرور یک آیپی داره.

scary-x2
July 28th, 2012, 22:18
این هتزنر تازگیا چرا اینقدر گیر میده ؟ آیپی ما رو بسته . بدون هیچ دلیلی . جواب ابیوز ها رو هم دادیم . 2 روزم تعطیلات تشریف دارن و ما موندیم حالا چیکار کنیم؟!!

سلام . کلا سابنت رو بستن یا تعدادی از آی پی هاتونو بستن ؟

persiantools
July 28th, 2012, 22:22
سلام . کلا سابنت رو بستن یا تعدادی از آی پی هاتونو بستن ؟

سرور یک آیپی داره و همونم بستن .

Milad-H
July 28th, 2012, 22:22

اگر روی سرور پورت های مشکل دار رو نبندید حتما با هتزنر به مشکل بر میخورید

danitfk
July 28th, 2012, 22:28
برای ما هم 48 آی پی بستن , خیلی شیک و مجلسی کنسل زدیم ! 8-}

scary-x2
July 28th, 2012, 22:28
سرور یک آیپی داره و همونم بستن .

جواب ابیوز هارو زود دادید یا مثل ما 2 هفته طولش دادید ؟ :d

iraniandata
July 28th, 2012, 22:39
سلام

دیتاسنتر ارزون قیمت+ تحریم هستیم دیگه

ولی باهاشون مذاکره کنید و از طریق واسطه های خوب همین انجمن پیگیری کنید احتمالا مشکل حل میشه

موفق باشید

خدانگهدار

persiantools
July 28th, 2012, 22:43
آخه مگه دیتاسنترم تعطیل می کنه
as already said, the abuse-department is only working from Monday to Friday.
Therefore please be patient and ask on Monday morning again

scary-x2
July 28th, 2012, 22:58
آخه مگه دیتاسنترم تعطیل می کنه
as already said, the abuse-department is only working from Monday to Friday.
Therefore please be patient and ask on Monday morning again

حاجی چه فازی گرفتی فکر کردی تعطیل نمیکنن :d
اونجا آلمانه . ایران نیست که درگیر پول باشن . یارو تایم و برنامه ریزی داره . ما به خاطر 10 تومن اضافه تر میایم روز تعطیلمون هم خونه میمونیم . ولی اونا اینقدر دارن که کل هفته هم نیان مشکلی نیست :d

ولی جدیدا خیلی خیلی گیر شدن . فکر کنم گیرشون از 1 هفته پیش شروع شده . چون من قبلش 4 تا ابیوز داشتم . 2 هفته هم جواب ندادم . ولی هفته پیش زد کل سابنت رو بست . 3 روز هم الاف شدم تا بازش کردن

mohsened
July 28th, 2012, 23:04
اونجا آلمانه . ایران نیست که درگیر پول باشن . یارو تایم و برنامه ریزی داره . ما به خاطر 10 تومن اضافه تر میایم روز تعطیلمون هم خونه میمونیم . ولی اونا اینقدر دارن که کل هفته هم نیان مشکلی نیست :d

سخت در اشتباهید . ;) تعداد کشور هایی که به این شکل نیستن خیلی محدودن :) مثلا می تونیم Norway رو نام ببریم . وگرنه همه جای اروپا به این شکل نیست . در مورد آمریکا هم که وضع بدتر از ایران هست . بسیار بدتر .

reza*
July 28th, 2012, 23:08
من فروشنده نیستم ولی شاهد به خاک نشستن موقتی چندی از فروشنده ها بودم
برام جالبه که این تاپیک رو پیگیری کنم
موفق باشید :53:

reza*
July 28th, 2012, 23:10
یارو تایم و برنامه ریزی داره .

عزیز کجاش تایم و برنامه ریزی داره ؟ رو یه سرور که قرار هست پورت 100 بده 1 میده رو یه سرور که قراره 1 بده 100 میده
:71:

persiantools
July 28th, 2012, 23:18

ولی جدیدا خیلی خیلی گیر شدن . فکر کنم گیرشون از 1 هفته پیش شروع شده . چون من قبلش 4 تا ابیوز داشتم . 2 هفته هم جواب ندادم . ولی هفته پیش زد کل سابنت رو بست . 3 روز هم الاف شدم تا بازش کردن
می میرن چند نفر پرسنل اضافه استخدام کنن ؟

alfavps
July 28th, 2012, 23:29
اصلا میشه به هتزنر گفت دیتاسنتر ؟

porya_spy
July 28th, 2012, 23:31
سرور منم امروز کلا خاموش شده و هیچ خبری نیست و معلوم نیست چرا بسته شده

اصلا اطلاع هم ندادن که مشکل چیه

dreamdata
July 28th, 2012, 23:31
ان دوست عزیز یا بی اطلاعه یا جو گیره شبکه های سیمایی خودمون شده ! عزیزم رشد اقتصادی امریکا 1.5 درصد بوده ( خورده اش رو نمیدونم ) - نمیگم مشکلی نیست - چرا هست - امریکا فرق داره - مثل شهرهای خوب ایران اگه در نظر بگیرید که ملت از چادر و روستا میریزن به شهر - آمریکا هم همینطوره از همه دنیا اونجان- وقتی همچین حالتی باشه دیگه مردم اونجا صبح تا شب میدوند تا پول 100 دلارشونو 200 دلار کنند ! اونجا فرق داره - یوقت دیدین هر روز و هر هفته و هر دقه دارن کار میکنند !
اما اروپا عزیزم غرف داره - آخر هفتشون که میشه اگر کسی کار کنه باید کالیات سنگین بده ( دولت عمدا این کارو کرده ) مردم آرامش داشته باشند - اگر نرفتید حتما ی سفر برید ببینید !
هدف انحراف تاپیک نبود و نیست - خواستم به شما بگم اطلاعات نادرست تو فرومی که بازدیدش بالاست ندید!
در مورد صحبت استارتر تاپیک : به نظر میاد باید صبور بود تا جواب بدن - متاسف شدم - اما دوست من چاره ایی نداریم - ایرانی هستیم - تحریم و اینکه مشتری ایرانی هم پر توقعه - الان به مشتریتون بگید دو روز بعد مشکل حل میشه کلی غر میزنه

r_22009
July 28th, 2012, 23:33
خیلی جالبه ما Abuse میکنیم بعد اعتبار اونا رو زیر سوال میبریم که چرا گیر میدن!!

vps_night
July 28th, 2012, 23:34

می تونید شفاف بگید که دلیل بسته شدن چی بوده ؟ چرا به سوالهایی که تا الان مطرح شده پاسخی نمیدین ؟

چند ای پی بسته شده و ایا به موقع جواب دادین بهشون یا نه ؟

و ایا پورت های مشکل زا رو می بندین یا نه ؟

persiantools
July 28th, 2012, 23:56
خیلی جالبه ما Abuse میکنیم بعد اعتبار اونا رو زیر سوال میبریم که چرا گیر میدن!!

ایبوز بی پاسخ نداشتیم .

persiantools
July 28th, 2012, 23:57
اصلا میشه به هتزنر گفت دیتاسنتر ؟
معمولا جایی که بیش از 60000تا سرور رو نگهداری کنند می گن دیتاسنتر .

Ashkankamangar.ir
July 29th, 2012, 00:04
سلام بله هتزنر برای یکی از سرورهای هاست اشتراکی ما ابیوز فرستاده که خب سریع جواب دادیم و فعلا که خبری نشده

saeedxxx
July 29th, 2012, 00:05
دوستان فرق سرور و دسکتاپ رو مطالعه کنید لطفا... 60000 دسکتاپ :)

porya_spy
July 29th, 2012, 00:15
نمیدونم چرا همه از هتزنر بد میگن بعد همشونم 3 -4 تا سرور دارن ازش

مشکلات همه جا هست

من 1 ساله دارم با این دیتاسنتر کار میکنم کلا 2 بار اینجور مشکلی پیش اومده

Ashkankamangar.ir
July 29th, 2012, 00:18
والا دو ساله آپتایم صد داشته
دو ساله فقط یه ابیوز برا ما اومده(جوری که من تجربه جواب دادن بهشو نداشتم)
دو ساله واقعا از لحاظ کیفیت قطعات و ... راضی بودم
دوستان فکر میکنند ما سهام هتزنر رو خریدیم
نه عزیز ما سرور خریدیم
کاملا هم راضی هستیم به همین دلیله که دل اینو ندارم از جای دیگه حتی برای تست هم سرور بخرم

porya_spy
July 29th, 2012, 00:22
والا دو ساله آپتایم صد داشته
دو ساله فقط یه ابیوز برا ما اومده(جوری که من تجربه جواب دادن بهشو نداشتم)
دو ساله واقعا از لحاظ کیفیت قطعات و ... راضی بودم
دوستان فکر میکنند ما سهام هتزنر رو خریدیم
نه عزیز ما سرور خریدیم
کاملا هم راضی هستیم به همین دلیله که دل اینو ندارم از جای دیگه حتی برای تست هم سرور بخرم

به نظر من یکی از بهترین دیتاسنتر ها هست از همه لحاظ

دوستانی که بد میگن از هتزنر کافیه برن یه سرور از ovh بگیرن بعد متوجه میشن دیتاسنتر به چی میگن
اپتایم 100% واقعی داره هتزنر از لحاظ کانفیگ سخت افزاری هم عالیه با قیمت خیلی مناسب
اگه هتزنر نبود که الان 70% بچه ها سرور فروش نمیشدن

irlogo
July 29th, 2012, 00:25
هتزنر دارای شبکه لایه 2 سیسکو هست و آپتایم خوبی داره اما پورت Level One نداره
هتزنر از سخت افزار PC و یا گاها از سخت افزار رکمونت استفاده می کنه اما خودش در کیس های Tower استفاده می کنه که گاها مشکلاتی داره
هتزنر یک دیتاسنتر درجه 3 هست و قیمتش در حد کیفیتش
در نظر داشته باشید ایرانی ها درجه 10 هم نیستند.

saeedxxx
July 29th, 2012, 00:27
به جای Ovh از XLhost بگیرید تا متوجه کیفیت بشید :)

HugeServer
July 29th, 2012, 00:36
اصطلاح معروف :
You get what you paid for.

https://www.google.com/search?q=site:webhostingtalk.com%20You%20get%20wha t%20you%20paid%20for

Ariya
July 29th, 2012, 00:39
به جای Ovh از XLhost بگیرید تا متوجه کیفیت بشید :)

چرا XLhost ؟

HyperServer
July 29th, 2012, 00:42
معمولا جایی که بیش از 60000تا سرور رو نگهداری کنند می گن دیتاسنتر .

شما عزیز 60000 تا رو از کجات در اوردی ؟

dreamdata
July 29th, 2012, 00:43

دوستانی که بد میگن از هتزنر کافیه برن یه سرور از ovh بگیرن بعد متوجه میشن دیتاسنتر به چی میگن
اپتایم 100% واقعی داره هتزنر از لحاظ کانفیگ سخت افزاری هم عالیه با قیمت خیلی مناسب

قرار نشد تبلیغ انجام بشه ! اونم تو تاپیک آموزشی - شما باید خوبی و بدی بگید نه تبلیغ.
قرار نشد تعصب باز دیده بشه - کاری به درستی یا غلتی ندارم اما تعصب واقعا کار اشتباهیه !
کانفیگ سخت افزاری هم باید بدونید تا جایی که میدونم برند های desktop - یعنی همون پی سی خونمون - متاسفانه استفاده میشه! ی علت ارزونیشم همینه
در مورد "اگه هتزنر نبود که الان 70% بچه ها سرور فروش نمیشدن" باید بگم خوب این الان کجاش خوبه ؟ ی سری افراد با اطلاعات زیر 0 میان سرور میگیرند و ...
فروختن ( دلالی ) هنر نیست -

HyperServer
July 29th, 2012, 00:43

بله ! ... کاش نبود واقعا که گند زده به بازار بی در و پیکر سرور ایران 1...خدا رو شکر ما که یوزرهامون میدونن پول بابت چی میدن !

HugeServer
July 29th, 2012, 00:47

شما *باید* تا 24 ساعت پاسخ بدید به Abuse ها.

موفق باشید :)

HyperServer
July 29th, 2012, 00:48
به جای ovh از xlhost بگیرید تا متوجه کیفیت بشید :)

بله 1000000% !!!!

دیتا سنتری که در ساختمونی که برای انبار شاخته شده بوده قرار میگیره واقعا جای با کیفیتی هست ...
کمی در مورد استانداردهای ساختمان dc اطلاعات کسب کنید حتما !

porya_spy
July 29th, 2012, 00:49
قرار نشد تبلیغ انجام بشه ! اونم تو تاپیک آموزشی - شما باید خوبی و بدی بگید نه تبلیغ.
قرار نشد تعصب باز دیده بشه - کاری به درستی یا غلتی ندارم اما تعصب واقعا کار اشتباهیه !
کانفیگ سخت افزاری هم باید بدونید تا جایی که میدونم برند های desktop - یعنی همون پی سی خونمون - متاسفانه استفاده میشه! ی علت ارزونیشم همینه
در مورد "اگه هتزنر نبود که الان 70% بچه ها سرور فروش نمیشدن" باید بگم خوب این الان کجاش خوبه ؟ ی سری افراد با اطلاعات زیر 0 میان سرور میگیرند و ...
فروختن ( دلالی ) هنر نیست -

عزیزم من چرا باید تعصب هتزنر رو بکشم اخه ؟ من خودم همین ماه 750 تومن ضرر کردم رو هتزنر
منظور من این بود که همه اونایی که میگن بدرد نمیخوره همه کلی سرور دارن ازش و با قیمت پایینی که داره کلی درامد دارن

alfavps
July 29th, 2012, 00:55
ovh و هتزنر بی کیفیت ترین دیتاسنترهای اروپا هستن به نظرم
دلیلش هم واضحه یه سرچ تو انجمن جواب همه سوالها رو میده

rpserver
July 29th, 2012, 01:03

سلام . بنده مخالفم . دیتاسنتر هتزنر از لحاظ کیفیت و آپتایم خیلی خوب هست . اگر برای مجازی سازی بخواید و روتر رو به خوبی کانفیگ کنید ، قطعا مشکلی براتون به این راحتی ها پیش نمیاد ! بیشتر برای Abuse ها دوستان با هتزنر مشکل دارند .
البته 2هفته اخیر در مورد آی پی ها سخت گیری های شدیدی قرار دادند و تقریبا برای Netscan و 445 محدودیت های ابدی در نظر گرفتند !
تا جایی که قبلا با ارسال معمول فرم های تعهد و توضیحات بلاک شدن آی پی ، سریعا آی پی های بلاک شده باز میشد . اما اخیرا اینطور نیست !
2هفته هست بنده چند سابنت 28 برای آی پی هم روی چند سرور سفارش دادم که تحویل نشده هست . هرچقدر هم صحبت میکنیم و رایزنی میکنیم به نتیجه ای نمیرسیم ! آی پی ها را تحویل نمیدهند !
دقیقا اطلاع ندارم چه خبر شده . تا دوشنبه باید صبر کرد تا وضعیت مشخص شود

Ashkankamangar.ir
July 29th, 2012, 01:07
میشه مدارکتونو قرار بدید شاید ما هم قانع شدیم بعد از دو سال آپتایم و کیفیت 100 که از این دیتاسنتر داشتیم اینجارو ترک کنیم

Ashkankamangar.ir
July 29th, 2012, 01:12
یه سرچی زدم به قول این دوستمون

هزینه ی سرور ها واریز نشده بود و پس از 2 هفته سرورها مسدود شده بودند
ابیوز ها را به درستی پاسخ نداده بودند
ابیوز هارو رابطی که سرور رو خریده بود به دست صاحب سرور دیر رسونده بود

خب دوست عزیز اینا کدومشون به کیفیت دیتاسنتر مربوط میشه؟
منتظر مدارکتون هستیم

dreamdata
July 29th, 2012, 01:13
عزیزم من چرا باید تعصب هتزنر رو بکشم اخه ؟ من خودم همین ماه 750 تومن ضرر کردم رو هتزنر
منظور من این بود که همه اونایی که میگن بدرد نمیخوره همه کلی سرور دارن ازش و با قیمت پایینی که داره کلی درامد دارن
متاسفم بابت زیانی که دیدین - تشکر میکنم دوستم -
متوجه منظورتون نبودم - تصور کردم بحث طرفداری و تعصبه باز - چیزی که به خدا غیر منطقیه - من و شما باید منطقی باشیم - ما فروشنده ای بیش نیستیم چی کاره ایم که کلاس بزاریم از اینجا و اونجا - اونا ببخشیدا به ریش ما هم میخندن و ماییم که سرپا نگهشون میداریم - مگه giga-intenational نبود - هر کی میدید میرفت از اینجا سرور میگرفت چقدر پولدارش کردند ! بعد که کیفیتش تابلو شد و ملت سرفتن از انجا واقعا زمین خورد.
آره عزیز هر کی میبینی میره از آلمان میگیره - خدا کنه مشکلی پیش نیاد برای کشی - ما که راضی نیستیم - هر چند رقابت هم هست اما دور از اعصب خوردی و تخریب و اینا باید باشه . بازم ازت تشکر میکنم . مرسی

dreamdata
July 29th, 2012, 01:16
OVh بد نیست خیلی هم خوبه اما به کار بعضیا نمیاد - هر جایی بسته به کارایی شما مناسبه - خوب میخواید سایت دانلود بزنید - کجای دنیا به جز این خراب شده و کشورهای فقیر این مدلی و تک و توکی که کپی رایت رو رعایت نمیکنند اینطوری هست ؟
خوب معلومه ovh به درد استفاده ای که کاربرای ایرانی میکنند ( اکثرا ) نمیخوره یا مشکل سازه یا باید حواسشون جمع باشه یا پورت ببندند - حق بدید ovh هم دولتی هست و شبکش توی اولویت قرار داره براشون - که clean بمونه!

HugeServer
July 29th, 2012, 01:18
میشه مدارکتونو قرار بدید شاید ما هم قانع شدیم بعد از دو سال آپتایم و کیفیت 100 که از این دیتاسنتر داشتیم اینجارو ترک کنیم

بنده بیشتر از 4 سال تجربه کار با ovh رو دارم , این دیتاسنتر به صورت کلی از مدریت مشکل داره.
شفاف سازی در این تاپیک نمی گنجه - تاپیک های سال 2008 تا 2010 رو مطالعه کنید.

موفق باشید.

Ashkankamangar.ir
July 29th, 2012, 01:22
بنده بیشتر از 4 سال تجربه کار با ovh رو دارم , این دیتاسنتر به صورت کلی از مدریت مشکل داره.
شفاف سازی در این تاپیک نمی گنجه - تاپیک های سال 2008 تا 2010 رو مطالعه کنید.

موفق باشید.
اگر مثال هامو دقت میکردید
طرف صحبت من هتزنر بود
من با ovh اصلا کاری ندارم فقط کل صحبتهای اون دوستمون رو کپی کردم و بهش پاسخ دادم
چون واقعا کیفیت هتزنر برای من ثابت شدست

HugeServer
July 29th, 2012, 01:28
اگر مثال هامو دقت میکردید
طرف صحبت من هتزنر بود
من با ovh اصلا کاری ندارم فقط کل صحبتهای اون دوستمون رو کپی کردم و بهش پاسخ دادم
چون واقعا کیفیت هتزنر برای من ثابت شدست

به هر حال بنده منظورم OVH بود.
در hetzner هم نسبت به هزینه ای که پرداخت میکنید خدمات متناسب رو میگیرید.

--

البته باید این مورد رو هم توجه داشت که هر بازاری نیاز های کیفیتی و شاخصی داره و سرویس دهنده هایی با سطح کیفیتی مختلفی باید وجود داشته باشند تا بتوانند نیاز های بازار متناسب با خودشون رو پوشش بدهند.
نباید گله ای وجود داشته باشه که چرا OVH در سطح Softlayer و ... نیست.

You get what you paid for ! :)

RoobinaServer
July 29th, 2012, 01:29
Xlhost کیفیتش خوبه بله بنده هم تایید میکنم اما قیمتش ...

و باید توجه کرد که سرورهای هتزنر و ovh کیفیت بدی ندارند و کیفیت اصلی به میزبان اصلی آنها بستگی داره

مثلا سرور xlhost با پردازنده xeon اگر توان 100 مشتری رو داشته باشه هتزنر با پردازنده core i7 توان 50 مشتری رو داره که میزبانان گرامی ما علاوه بر این که سرور هتزنر ارزان هست دوست دارن سود و فروش در حد xlhost داشته باشن که کیفیت را پائین میاره.

هرچیزی به حد خودش خوبه.

بستن آیپی و ... میشه پشتیبانی دیتاسنتر و ربطی به سخت افزار سرورها و کیفیت نداره.

الان مثلا ما سرور دادیم به مشتری رم 1 گیگ با پردازنده 1000 بعد به مشکل خوردن (سرور دانلود بودند)
مشکل کمبود پردازنده و مصرفشون بالا بوده

حالا همین مشتری ما به یکی از دوستان که xlhost داشتند معرفی کردیم کاملا راضی هستند چرا؟

چون ما سرورهامون همه اختصاصی هستند و مگاهرتز به مگاهرتز که مشتری مصرف میکنه برنامه ریزی شده و هزینه بابات آن گرفته میشه کاملا دقیق

اما این دوست ما مشتری چندانی ندارند و فعلا به زور دارند با جذب مشتری های شیر هزینه سرور را در میارن (در حقیقت سروری که به مشتری ما دادن اگر پیش ما بودن باید هزینه سرور 2 گیگ پرداخت میکردند.)

99% مشتریان و افرادی که نظر میدن درباره هتزنر و فرانسه ovh از همین دسته مشتریان هستند حالا از پشت پرده خبر ندارند فقط میگن هتزنر بده اون بده این خوبه.

یا حق

PENOIL
July 29th, 2012, 01:30
۳۲ تا از آیپی های منم ۱هفتش بلاک شده ! گفتند ۲شنبه باز میکنند!!!

Ashkankamangar.ir
July 29th, 2012, 01:34
۳۲ تا از آیپی های منم ۱هفتش بلاک شده ! گفتند ۲شنبه باز میکنند!!!

آیا بی دلیل بستن یا دلیل داشتند؟
آیا نقض قوانین نبوده؟
شما اگه مشتریتون بیاد و بخواد با هاستی که از شما خریده به سرورتون با شل و ... نفوذ کنه باهاش چه رفتاری میکنید؟
شما با مشتری که بیاد و با آیپی شما سیستم ****** راه بندازه چه میکنید؟
شما با مشتری که بیاد با آیپی شما دیگران رو هک کنه چه میکنید؟
شما با مشتری که با سیستم شما لیچ حجیم یا ارسال ایمیل گروهی داشته باشه چه میکنید؟
با اجازه جمع بنده برم استراحت کنم
من به شخصه هتزنر و leaseweb رو قبول دارم
همین xlhost مارو خیلی اذیت کرد سر یه اسکریپت نال یک مشتری

alfavps
July 29th, 2012, 02:54
حالا من نمیخوام این بحث رو باز کنم به اندازه ی کافی مبحث هست اینجا و استید اهل فن اینجا هستن به اندازه ی کافی
ولی به نظرم هیچکی نباید اعتراضی به هتزنر داشته باشه دلیلش اینه هر چقدر پول بدی آش میخوری بفرما ملت ایپی هاشون تعطیل شده اونا هالیدی رفتن این یکی از موارد نداشتن کیفیت .پورت ضعیف
مگه همش قراره مربوط به سخت افزار نرم افزار باشه !

rpserver
July 29th, 2012, 02:59
حالا من نمیخوام این بحث رو باز کنم به اندازه ی کافی مبحث هست اینجا و استید اهل فن اینجا هستن به اندازه ی کافی
ولی به نظرم هیچکی نباید اعتراضی به هتزنر داشته باشه دلیلش اینه هر چقدر پول بدی آش میخوری بفرما ملت ایپی هاشون تعطیل شده اونا هالیدی رفتن این یکی از موارد نداشتن کیفیت .پورت ضعیف
مگه همش قراره مربوط به سخت افزار نرم افزار باشه !
بنظرم شما زود قضاوت کردی .
اصلا اینطور نیست . هتزنر از خیلی از دیتاسنتر های دیگه بهتره .
از لحاظ پورت و آپتایم واقعا عالی هست . شاید نت الیگنت کانادا رو هم بذاره توی جیب !
ولی در کل . این موضوع هالیدی . چیز طبیعی هست . تقریبا همه دیتاسنتر ها این موضوع رو دارن
البته کلا دیتاسنتر تعطیل نمیشه . بعضی دپارتمان های عادیش تعطیل میشن . شما فید اخبار هتزنر رو بررسی کنی ، میبینی از دیتاسنتر های دیگه فعال تر هستند . حتی توی این ایام هالیدی هم آپدیت میشه اون فید و دائما در حال بررسی و حل مشکلات هستند ;)
وقتی سرویس ندارید از دیتاسنتری ، لازم نیست انتقاد بی اساس کنید از اونجا

danitfk
July 29th, 2012, 03:10
بهتره در جریان باشید .. سرور از هتزنر داشتیم به خاطر ابیوز نت اسکن مجبور شدیم تعهد کتبی ارسال کنیم ؛ که کردیم .. اما نمیدونم چیشد دو تا بلاک 32 تایی و 16 تایی آی پی مارو بستن .. منم بیخیال سرور شدم بی استفاده مونده ؛ از ovh دوباره سرور گرفتم .. یک آی پی بلاک شد رفتم داخل پنل با یک کلیک دوباره آی پی آنبلاک شد !!

alfavps
July 29th, 2012, 03:38
بنظرم شما زود قضاوت کردی .
اصلا اینطور نیست . هتزنر از خیلی از دیتاسنتر های دیگه بهتره .
از لحاظ پورت و آپتایم واقعا عالی هست . شاید نت الیگنت کانادا رو هم بذاره توی جیب !
ولی در کل . این موضوع هالیدی . چیز طبیعی هست . تقریبا همه دیتاسنتر ها این موضوع رو دارن
البته کلا دیتاسنتر تعطیل نمیشه . بعضی دپارتمان های عادیش تعطیل میشن . شما فید اخبار هتزنر رو بررسی کنی ، میبینی از دیتاسنتر های دیگه فعال تر هستند . حتی توی این ایام هالیدی هم آپدیت میشه اون فید و دائما در حال بررسی و حل مشکلات هستند ;)
وقتی سرویس ندارید از دیتاسنتری ، لازم نیست انتقاد بی اساس کنید از اونجا
باشه هتزنر بهترین دیتاسنتر جهان
موفق باشید;)

s.w.a.t
July 29th, 2012, 04:04
99% مشتریان و افرادی که نظر میدن درباره هتزنر و فرانسه ovh از همین دسته مشتریان هستند حالا از پشت پرده خبر ندارند فقط میگن هتزنر بده اون بده این خوبه.

باسلام
ما 2 سال پیش از این دیتاسنتر بالاترین سرور اون زمان که EQ 10 رو گرفتیم کاری کردند با ما که بعد از ماه سوم کلا فرار کردیم از این دیتاسنتر!!
پشتیبانی افتضاح! برای نصب یک NIC ما رو چهار یا پنج روز الاف کردند هرچقدر هم زنگ میزدیم کسی پاسخگو نبود!
به قول HugeServer

You get what you paid for
موفق باشید

RoobinaServer
July 29th, 2012, 04:13
باسلام
ما 2 سال پیش از این دیتاسنتر بالاترین سرور اون زمان که EQ 10 رو گرفتیم کاری کردند با ما که بعد از ماه سوم کلا فرار کردیم از این دیتاسنتر!!
پشتیبانی افتضاح! برای نصب یک NIC ما رو چهار یا پنج روز الاف کردند هرچقدر هم زنگ میزدیم کسی پاسخگو نبود!
به قول HugeServer

موفق باشید

2 سال پیش کجا الان کجا

مگه 2 سال پیش ovh چیزی که امروز هست بود؟ یا xlhost چیزی که الان هست بود؟

همه از جمله هتزنر پیشرفت کردند ما 2 ساله با هتزنر داریم کار میکنیم با گیگا هم کار کردیم

هتزنر همیشه بهتر بوده روز به روزم بهتر شده تو المان یکسالی هست با ovh آشنا شدیم و رفتیم سمتش که ... باز برگشتیم هتزنر.

ovh از یه نظر خوبه که نتونست جای اون رو بگیره هتزنر اونم شبکشه مخصوصا که چندین آیپی کشورهای مختلف به سرور وصل میشن اما هتزنر اینجوری نیست و ضعف خیلی بدیه به نظر من شبکش اما در کل به اندازه هزینش کیفیت خوبی داره + پشتیبانی.

پشتیبانی هتزنر فقط تا امروز ما هرچی شده تیکت زدیم جواب دادن به جز وقت هایی که موقع زدن فاکتور ها هست یعنی 15 و 30 هر ماه یه کم دیرتر پاسخ میدن چون سرشون شلوغه.

یا حق

RoobinaServer
July 29th, 2012, 04:15
یه نکته الان مدیر دیتاسنترهای هتزنر و ovh که 100% تو وبهاستینگ تالک خارجی هستن بیان یه نگاه بندازن اینجا حال میکنن خودشون نیستن ولی حرفشون و دفاع ازشون هست :ی

s.w.a.t
July 29th, 2012, 04:24
یه نکته الان مدیر دیتاسنترهای هتزنر و ovh که 100% تو وبهاستینگ تالک خارجی هستن بیان یه نگاه بندازن اینجا حال میکنن خودشون نیستن ولی حرفشون و دفاع ازشون هست :ی
باسلام
بله دفاع از رو تعصب خیلی هم کیف میکنند! :)
چیزی که گفتیم تجربه تلخی برای ما بود از این دیتاسنتر!!

به جز وقت هایی که موقع زدن فاکتور ها هست یعنی 15 و 30 هر ماه یه کم دیرتر پاسخ میدن چون سرشون شلوغه.
در اون زمان ما که چیزی ندیدیم! چهار یا پنج روز هر روز تماس تلفنی! بعضی وقتها هم اصلا کسی تو دیتاسنتر نبود که جواب تلفن بده بعد از چهار یا پنج بار تماس و منتظر موندن 10 دقیقه موفق به صبحت با یکی میشدیم که اونم ...!

2 سال پیش کجا الان کجا
پس شما 2 سال پیش کجا بودید که بازار این دیتاسنتر خیلی داغ بود ... :)

موفق باشید

RoobinaServer
July 29th, 2012, 04:47
پس شما 2 سال پیش کجا بودید که بازار این دیتاسنتر خیلی داغ بود ... :)

موفق باشید

اون موقع داشتیم با سرورهای مجازی گیگا و هتزنر کار میکردیم و سرورهای اختصاصیشون واسط خرید ما هم همین شرکت گذرگاه جهانی بودند.
اون موقع هم مشکلات فراوانی وجود داشت نمیگم نداشت ولی الان خیلی بهتر شدند.

به قول دوستان درامد این دیتاسنتر ها الان شده اکثرا از ایرانی ها و چند کشور دیگه اینقدر درامد دارند دیگه الان که پشتیبانیشون را قویتر کردند و هر روز dc های جدید میارن رو کار.

من فعلا در تعجب ماندم این گیگا اینترنشنال با اون کیفیت به درد نخورش که بعد از دو سال پیش که تست کردم پارسال هم دوباره تست کردم بهتر نشد که هیچ بدتر شده بود
هنوزم سرجاش وایساده و به کارش داره چه جوری ادامه میده خدا داند . . .

شما هم موفق باشید.

یا حق

rpserver
July 29th, 2012, 04:52
من فعلا در تعجب ماندم این گیگا اینترنشنال با اون کیفیت به درد نخورش که بعد از دو سال پیش که تست کردم پارسال هم دوباره تست کردم بهتر نشد که هیچ بدتر شده بود
هنوزم سرجاش وایساده و به کارش داره چه جوری ادامه میده خدا داند . . .

گیگااینترنشنال ، کیفیتش بد نیست . برای مجازی سازی اصولا به کار نمیاد . یک سری موارد در مورد این دیتاسنتر هست که برای مجازی سازی اصلا خوب نیست .
گیگااینترنشنال برای هاستینگ خیلی خوب و مناسب هست . قیمت ، پورت و پشتیبانیشون بد نیست .
برای هاستینگ روی سرور اختصاصی واقعا خوب هست . از نظر لوکیشن هم به ایران نزدیک تر هستند . پینگ تایم خوبی ارائه میدن .
بنده ازشون سرویس اختصاصی دارم برای هاستینگ . واقعا راضی هستم

alfavps
July 29th, 2012, 04:52
بیچاره اقای خسروی فقط 12 ساعت اجاره ی ماهیانشون hold شد 230 سرورشو خاموش کردن
هوای مشتری بزرگ داشتن یکی از سیاست های کاریه

RoobinaServer
July 29th, 2012, 04:57
گیگااینترنشنال ، کیفیتش بد نیست . برای مجازی سازی اصولا به کار نمیاد . یک سری موارد در مورد این دیتاسنتر هست که برای مجازی سازی اصلا خوب نیست .
گیگااینترنشنال برای هاستینگ خیلی خوب و مناسب هست . قیمت ، پورت و پشتیبانیشون بد نیست .
برای هاستینگ روی سرور اختصاصی واقعا خوب هست . از نظر لوکیشن هم به ایران نزدیک تر هستند . پینگ تایم خوبی ارائه میدن .
بنده ازشون سرویس اختصاصی دارم برای هاستینگ . واقعا راضی هستم

اون که بله دیگه اگر هاستینگ هم نتونه ساپرت کنه پس به چه درد میخوره ...
منظور من هم مجازی سازی و اشتراک گذاشتن سرور برای چند سرور مجازی بود.

هم ازشون سرور مجازی خرید کردم هم اختصاصی

اتفاقا مجازی هم اون پنل 200 گیگ هارد را خرید کرده بودم دوستانی که قدیمی این دیتاسنتر هستند میدونن کدام پکیج را میگم الان این پکیج دیگه موجود نیست و جزو پکیج های خوبشون بود.

که در کل پشیمون شدم.

rpserver
July 29th, 2012, 05:00

دوست عزیز . فکر میکنم از جریان خبر نداشته باشید . 12 ساعت نبوده :)

alfavps
July 29th, 2012, 05:23
خب من اینجور شنیدم شما تصحیح کن

rpserver
July 29th, 2012, 05:24
نیاز به تصحیح نیست . بارها و بارها توی انجمن در مورد این موضوع تاپیک باز شده و پست های فراوانی موجود هست .
تاپیک فکر میکنم منحرف داره میشه :) .
موفق باشید .

alfavps
July 29th, 2012, 05:26
اینکه شما در مورد گیگا حرف زدی انحراف نبود؟؟؟؟
ما که در مورد هتزنر داریم میگیم

rpserver
July 29th, 2012, 05:28
اینکه شما در مورد گیگا حرف زدی انحراف نبود؟؟؟؟
ما که در مورد هتزنر داریم میگیم
در مورد هتزنر حرف نمیزنیم . در مورد مشکل جناب persiantools صحبت میکنیم مثلا .
شما بحث رو کشیدی به سمت جناب خسروی . بنده هم گفتم تاپیک داره منحرف میشه
موضوع گیگااینترنشنال هم در ادامه بحث جناب s.w.a.t و روبینا بود .
موفق باشید :)

Ashkankamangar.ir
July 29th, 2012, 10:02

تراکنش 3 ماه پیش هولد شده بود عزیز

iraniandata
July 29th, 2012, 10:50
به نام خدا

سلام دوستان ببخشید ولی این همه بحث و جدل سر این موضوع؟

آخه کاربر عزیز persiantools یه چیز دیگه گفت شمام یه چیز دیگه !

بهتر نیست فقط 50 درصد از این انرزی و علمتون صرف تاپیکهای آموزشی ورفع مشکل کنید

اینطوری هم برای شما بهتره و هم برای دیگرعزیزان

درپناه و راه حق موفق و موید باشید

خدانگهدار

j4b3r
July 29th, 2012, 12:29
این بحث ها همیشه بوده و هست و خواهد بود
همکاران عزیز ، هر کدام بنا به نیاز و بررسی که انجام میدن ،تمایل بیستری به یک دیتاسنتر خاص پیدا میکنند
و باید به انتخابشون احترام گذاشت .
مدتی برای یکی از شرکت های هاستینگ کار میکردم از سرورهای یه دیتا سنتر خاص استفاده میکردند
یه روز مشکلی پیش اومد که نیاز به kvm داشتند و با اینکه توی ساعت اداری دیتاسنتر بود 14 ساعت بود بهشون تحویل دادن
رئیس شرکت گفت:
آره سرور ارزون گرفتم ، خودمم می دونستم این دیتاسنتر کلا پشتیبانی ضعیفی داره و الان نتیجه رو میبینم.
هر دیتا سنتری خوبی های زیادی داره و مشکلاتی هم دارند.
--------------------------------
در مورد مشکل استارتر تاپیک من تا الان از هتزنر سرور نداشتم ولی تا الان(از سرورهای دوستانم)
2 بار دیدم که ای پی ها رو بستند و حداقل 12 ساعت طول کشید که باز کنند
یک بار پاسخ ابی.ز داده بودند
یک بار ابیوزی نیومده بود
من اگر بخوام روزی با این دیتاسنتر کار کنم باید اینو هم به خودم بقبولونم که اگر ای پی بسته شد ........

AvalinHost
July 29th, 2012, 16:01

ما شده 2 ماه فاکتور پرداخت نکردیم و مشکلی برامون ایجاد نشد.
وقتی چیری رو کامل نمیدونید حرفی نزنید. مگر اینکه خود آقای موسوی بیان و در این مورد توضیح بدن!

بهتره در جریان باشید .. سرور از هتزنر داشتیم به خاطر ابیوز نت اسکن مجبور شدیم تعهد کتبی ارسال کنیم ؛ که کردیم .. اما نمیدونم چیشد دو تا بلاک 32 تایی و 16 تایی آی پی مارو بستن .. منم بیخیال سرور شدم بی استفاده مونده ؛ از ovh دوباره سرور گرفتم .. یک آی پی بلاک شد رفتم داخل پنل با یک کلیک دوباره آی پی آنبلاک شد !!

معمولا هتزنر بلاک رو به هیچ عنوان بلوکه نمیکنه و فقط ip که ازش نت اسکن شده رو بلوکه میکنه. اونهم بعد از جواب ندادن به abuse و یا در صورتی که مدت زمان نت اسکن خیلی زیاد باشه.
فکر میکنم مشکلی در روتر شما وجود داره که بلاک ip تون رو بلوکه کردن.

camelian77
July 29th, 2012, 16:55
ان دوست عزیز یا بی اطلاعه یا جو گیره شبکه های سیمایی خودمون شده ! عزیزم رشد اقتصادی امریکا 1.5 درصد بوده ( خورده اش رو نمیدونم ) - نمیگم مشکلی نیست - چرا هست - امریکا فرق داره - مثل شهرهای خوب ایران اگه در نظر بگیرید که ملت از چادر و روستا میریزن به شهر - آمریکا هم همینطوره از همه دنیا اونجان- وقتی همچین حالتی باشه دیگه مردم اونجا صبح تا شب میدوند تا پول 100 دلارشونو 200 دلار کنند ! اونجا فرق داره - یوقت دیدین هر روز و هر هفته و هر دقه دارن کار میکنند !
اما اروپا عزیزم غرف داره - آخر هفتشون که میشه اگر کسی کار کنه باید کالیات سنگین بده ( دولت عمدا این کارو کرده ) مردم آرامش داشته باشند - اگر نرفتید حتما ی سفر برید ببینید !
هدف انحراف تاپیک نبود و نیست - خواستم به شما بگم اطلاعات نادرست تو فرومی که بازدیدش بالاست ندید!
در مورد صحبت استارتر تاپیک : به نظر میاد باید صبور بود تا جواب بدن - متاسف شدم - اما دوست من چاره ایی نداریم - ایرانی هستیم - تحریم و اینکه مشتری ایرانی هم پر توقعه - الان به مشتریتون بگید دو روز بعد مشکل حل میشه کلی غر میزنه

در این مورد ایشون کاملا درست می‌فرمایند. الان امروز یکشنبه هست. این جا با قبرستون فرقی نداره! تمام مغازه‌ها و فروشگاه ها و .... تعطیل ، مردم ولو تو پارک ها و کنار دانوب!

s.w.a.t
July 29th, 2012, 19:40
موضوع گیگااینترنشنال هم در ادامه بحث جناب s.w.a.t و روبینا بود .

بنده بحثی در مور گیگااینترنشنال نکردم! در مورد هتزنر بود که شما خودتون بحث رو به دیتاسنترهای دیگر ربط دادید! ;)

s.w.a.t
July 29th, 2012, 19:42
در این مورد ایشون کاملا درست می‌فرمایند. الان امروز یکشنبه هست. این جا با قبرستون فرقی نداره! تمام مغازه‌ها و فروشگاه ها و .... تعطیل ، مردم ولو تو پارک ها و کنار دانوب!
این صحبت در مورد دیتاسنتر که SLA 24x7x365 داده صدق نمیکنه! :) مربوط به مردم عادی که ساعت 9 صبح میرن سرکار و 5بعدظهر هم برمیگردن خونه میباشد! :)

RoobinaServer
July 29th, 2012, 19:58
شما آی دی یاهوتون alvandownlod هستش ؟

مطمئن هستید دارید 2 ساله کار میکنید ؟

با عرض معذرت از استارتر و مدیریت انجمن لازم شد پاسخی داده بشه که هرچند بی ربط با تاپیک میباشد.

الوند دانلود کیه عزیز؟

یوزر sajadie90

هاستینگ اسبق سجادیه.

هاستینگ طوفان هاست

طوفان وب.

عزیز دومین sajadie.com را فقط یک ویز بگیرید

خواستید مدرک از شرکت گذرگاه جهانی هم میفرستیم براتون یا حتی کاربران ما که بیشتر از یک سال هست با ما دارند کار میکنند.

آیدی هم زیر یوزر روبینا سرور هست حالا این آیدی را از کجا اوردید بنده ماندم.

راستی راستی از همه مهم تر :

یادتون باشه از خود شما هم یه زمانی سرور چه برای خودمان چه مشتریانمان تهیه میکردیم همین الان هم چند تا از مشتریانی که از شما سرویس دارند یا داشتند ما معرفی کرده بودیم.

یه کم بیشتر تحقیق کنید دلایل محکمتری نیز وجود دارد که وقتش نیست . . .

اینقدر طی این مدت با همه دوستان از جمله خودتان کارکردیم که از هرکدام گراف عضویت بگیریم فکر کنم میشه 3 سال ، دو سال رسمی کار میکنیم به نام هاستینگ سجادیه و هنوزم هاستینگ سجادیه هست و برند تجاری روبینا سرور

یه عادتی دارم بنده شده پول میلیونی دور بریزم اما با همه کار میکنم تا جایی که بشه تا هم شناخت هم کیفیت و هم طرز برخورد با مشتری و ... را بفهمیم و اطلاعات ما بالا بره (طرز برخورد شما تکه فعلا (کاملا غیر اخلاقی) )

دوستانی هستند که چون ما را میشناسند برای خرید از دوستان دیگر به ما زنگ میزنن.

اگر لازم شد پیغام خصوصی نام میبرم.

روبینا سرور فعلا عضو شورای کنترل فضای میزبانی فرا تهران نیز میباشد به دلیل سوابق کاری که تو نت داشته ثبت وزارت ارشاد نیز تاریخش موجود هست.

یوزر قبلی در انجمن tofanweb که طی چندین ایمیل بازی و کلی خواهش از مدیر انجمن وحید اجازه تغییر یوزر بالاخره گرفته شد و حتی چندین بار سرش هی بن میشدیم S.W.A.T درجریان هستند.

(برای تخریب این چیزها ما را نمیتوانند تخریب کنند)

یا حق

persiantools
August 3rd, 2012, 19:38
این صحبت در مورد دیتاسنتر که SLA 24x7x365 داده صدق نمیکنه! :) مربوط به مردم عادی که ساعت 9 صبح میرن سرکار و 5بعدظهر هم برمیگردن خونه میباشد! :)

تایید

rpserver
August 3rd, 2012, 19:53

دوست عزیز SLA 24x7x365 ارائه میشه توی هتزنر . و واقعا هم صادق هست .
بعضی دپارتمان ها توی ویکند تعطیل هست . نه همشون ;)
قصد تخریب دیتاسنتر رو دارید بحث دیگریست .

AvalinHost
August 4th, 2012, 15:35
دوست عزیز SLA 24x7x365 ارائه میشه توی هتزنر . و واقعا هم صادق هست .
بعضی دپارتمان ها توی ویکند تعطیل هست . نه همشون ;)
قصد تخریب دیتاسنتر رو دارید بحث دیگریست .

تایید میشه.
ساپورتشون 24 ساعته هست.
قسمت فروش فقط در ساعات اداری هستن و ویکند هم تعطیل هست.
بعضی موارد هم در ویکند تعظیله مثل تحویل سابنت
البته برای این دوستمون که از واسطه سرور خریدن فکر میکنم مشکل از جای دیگه ای باشه چون ما شده ساعت 3 شب هم برای یک ip تعهد نامه فرستادیم 10 دقیقه بعدش بازکردن.

tizparvaz
August 4th, 2012, 15:54
انگار واقعا یه خبری هستش
یه اتفاق جالب داره میوغته واسه ما آی پی هامون یک به یک حالت نال روت پیدا میکنن شب ست میکنیم رو وی پی اس فردا بعد از ظهر طرف پینگ نداره
کسی با این مشکل برخورد کرده ؟ راه حل چیه ؟
آی پی ها هم نه ابیوز داره نه تو روبوت لاک شدن

twohost
April 2nd, 2019, 19:09
با سلام
جدیدا المان بخاطر یه سری تحریم ها ای پی ها رو میبنده امروزم ای پی ماروبسته به هیچ دلیل فکر کنم این دیتاسنترم از بورس تو ایران بیفته چون داره ایپی هایی که لاگ ایران رو دارن میبندن.بهتره یه دیتاسنتر جدید پیدا کنیم واسه سایتامون.

gdfire
April 2nd, 2019, 19:43
با سلام
جدیدا المان بخاطر یه سری تحریم ها ای پی ها رو میبنده امروزم ای پی ماروبسته به هیچ دلیل فکر کنم این دیتاسنترم از بورس تو ایران بیفته چون داره ایپی هایی که لاگ ایران رو دارن میبندن.بهتره یه دیتاسنتر جدید پیدا کنیم واسه سایتامون.

انگار واقعا یه خبری هستش
یه اتفاق جالب داره میوغته واسه ما آی پی هامون یک به یک حالت نال روت پیدا میکنن شب ست میکنیم رو وی پی اس فردا بعد از ظهر طرف پینگ نداره
کسی با این مشکل برخورد کرده ؟ راه حل چیه ؟
آی پی ها هم نه ابیوز داره نه تو روبوت لاک شدن
کاره ایرانه عزیزان بخاطر پر و کسی تلگرام معلوم نیست چه سامانه ای بالا اوردن رنجی داره ای پی فی لتر میکنه
اگه با فیل تر شکن تونسین وصل شین از ایرانه مشکل نه کلا نشد اره حرف شماس ولی الا یه چند روزیه دارن میبندن بدجورم

risto
April 2nd, 2019, 19:51
سلام منم همین مشکل رو داشتم با ***** شکنم وصل شدم ولی بالا نیاورد. به مدیر سرور اختصاصی حرف زدم ای پی مارو بلاک کردن ، انگار تیشه بر ریشه خودشون میخوان بزنن با این کار

razavihost
April 2nd, 2019, 20:09
سلام منم همین مشکل رو داشتم با ***** شکنم وصل شدم ولی بالا نیاورد. به مدیر سرور اختصاصی حرف زدم ای پی مارو بلاک کردن ، انگار تیشه بر ریشه خودشون میخوان بزنن با این کار

من دیروز با ادرس و پاسپورت ایرانی پنل ساختم و تایید کردن.مشکلات شما ممکنه برای موارد ویگه ای باشه.و برای ایرانی بودن نیست