PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش قیمت ثبت دامین

amir2647
July 28th, 2012, 20:45
دوستان سلام
من یه دامنه in خریدم 3000 هزار تومان یک ساله بعدش یه هفته دیدم نوشته برای تمدید شما باید مبلغ 25 هزارو به شرکت پرداخت کنید ؟ ایا این کار دسته ؟
من با یکی از دوستام داشتم حرف میزدم میگن یه شرکت داره میده 4 ثبتشو میگیره 10

ایا واقعا 25 برای تمدید هست ؟ ایا من میتونم به روش دیگه ای تمدید کنم دامنه رو ؟ چون فک نکنم 25 هزینه صحیحی باشه برای دامنه in
و فقط این نیست org تو یه شرکت ثبت کردم 10 هزار و حالا تمدیدشو میگیره 22 هزار میگیره ؟

از دوستان لطفا راهنمای کنن و علت این کارو بگند
و اگر راهی دیگه برای تمدید هست رو اعلام کنن

با تشکر

Milad-H
July 28th, 2012, 20:48
دوستان سلام
من یه دامنه in خریدم 3000 هزار تومان یک ساله بعدش یه هفته دیدم نوشته برای تمدید شما باید مبلغ 25 هزارو به شرکت پرداخت کنید ؟ ایا این کار دسته ؟
من با یکی از دوستام داشتم حرف میزدم میگن یه شرکت داره میده 4 ثبتشو میگیره 10

ایا واقعا 25 برای تمدید هست ؟ ایا من میتونم به روش دیگه ای تمدید کنم دامنه رو ؟ چون فک نکنم 25 هزینه صحیحی باشه برای دامنه in
و فقط این نیست org تو یه شرکت ثبت کردم 10 هزار و حالا تمدیدشو میگیره 22 هزار میگیره ؟

از دوستان لطفا راهنمای کنن و علت این کارو بگند
و اگر راهی دیگه برای تمدید هست رو اعلام کنن

با تشکر

بله دوست عزیز، دامنه ای تخفیف دار در هنگام تمدید به قیمت بدون تخفیف محاسبه میشوند
همچنین در این مدت افزایش قیمت دلار را نیز در نظر بگیرید

parsvia
July 28th, 2012, 20:54
من همین چند روز پیش دامنه .in رو 21هزار تومان خریداری کردم!!!

Mohammad_reza
July 28th, 2012, 21:07
ببینید دامنه هایی که از قیمت معمولشون کمتر هستند شامل تخفیف شده اند و این تخفیف ها نه توسط شرکت ثبت کننده بله توسط یک شرکت خارجی به نام ریسلرکلاب در نظر گرفته میشوند.
این تخفیف که دامنه in بیست هزار تومانی رو کرده بود 4 هزار تومان ، فقط برای ثبت بود که متأستفانه برخی همکاران برای سود بیشتر یا از روی ناآگاهی قیمت تمدید هم همون 4 تومن زده بودن. این باعث شد برخی از مشتری هاشون الان که دامنه از تخفیف خارج شده ، به مشکل بخورند ...
درهرصورت خدمت عزیزان عرض می کنم در حال حاضر قیمت تمدید این دامنه 9,99 دلار هست که می تونید با درنظر گرفتن نرخ دلار فعلی هزینه نهایی رو حساب کنید. البته این بین یه مبلغی هم بعنوان سود قطعاً باید به شرکت ثبت کننده (که در اصل یه واسطه هست) برسه ...

behnam gol
July 28th, 2012, 21:30
من لینک بالا دادم می توانند از خود سایت اصلی همه چیز مشاهد کن

agarb98
July 28th, 2012, 22:48
بله اون زمان تخفیف داشت ولی الان تخفیف نداره الان ثبت کننده ها قیمتشون فرق میکنه تو ایران

از 15000 تومان شروع و بعضی ها تا 25000 تومان

reza*
July 28th, 2012, 23:20
دوستان این افزایش قیمت فقط برای .in هست یا برای بقیه دامین ها هم صدق میکنه ؟

Sajad
July 28th, 2012, 23:34
سال پیش هزینه دلار 1100 تومان بوده و الان 2000 تومان (حدوداً !)
یک دامنه 10 دلاری سال پیش 11.000 تومان و همان دامنه 10 دلاری امسال 20.000 تومان. حالا اگر برای ثبت تخفیف داشته و الان نداره هم که بحثش جداست.

alid
July 28th, 2012, 23:37
همه دامنه ها به خاطر افزايش قيمت دلار قيمتشون زياد شده

reza*
July 28th, 2012, 23:47
با این اوضاع دات آی آر قراره چند بشه ؟ :(

alid
July 29th, 2012, 00:00
آي ار كه فعلا ثابته ولي اونم ممكنه افزايش پيدا كنه

amir2647
July 29th, 2012, 00:48
دوستان لطفا اسپم ندید من چی پرسیدم شما ها رفتید سراغ چی
با تشکر از همه دوستانی که جواب دادن
من برای اینکه کنترل دامنه هامو دست خودم بگیرم یعنی برم سراغ شرکت ثبت کننده اصلی باید چکار کنم ؟

Mohammad_reza
July 29th, 2012, 02:39
دوستان لطفا اسپم ندید من چی پرسیدم شما ها رفتید سراغ چی
با تشکر از همه دوستانی که جواب دادن
من برای اینکه کنترل دامنه هامو دست خودم بگیرم یعنی برم سراغ شرکت ثبت کننده اصلی باید چکار کنم ؟

شرکت ثبت کننده اصلی یک شرکت خارجی هست که برای همکاری با اونها باید توانایی پرداخت ارزی داشته باشید.
وبسایت شرکت : Reseller Hosting: Unlimited Reseller Hosting & Domain @ $1.49/mo | ResellerClub (http://www.resellerclub.com)
البته فقط این شرکت نیست اما اکثر سرویس دهنده های ایرانی با این شرکت کار می کنند