PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در Plesk و MSSQL !

sodahost
November 29th, 2009, 23:28
سلام دوستان این مشکل که در سایت
www.Boshra-Vahy.com هست رو میتونید کمک کنید بر طرف کنم ؟

Mohsen
November 29th, 2009, 23:41
برای این مشکل موارد مختلفی ذکر شده!

1- pooling = false رو در web.config اضافه کنید و تست کنید! البته این راه حل باعث پایین اومدن کارآیی میشه! اگه حل نشد مجددا دستور گفته شده رو از web.config حذف کنید!
2- TCP/IP رو به صورتی که در لینک زیر توضیح داده شده فعال کنید!
http://www.kodyaz.com/articles/error-occurred-during-the-pre-login-handshake.aspx
3- جزئیات بیشتری ذکر کنید! مثلا connection string رو اینجا بزارید! تا سایر دوستان و بنده بررسی کنیم و اگه مورد دیگه ای به ذهن مون رسید بگیم!

Aria
December 1st, 2009, 15:42
سلام.

مشکل سایت شما مربوط به سطح دسترسی کاربر "IWAM_plesk(default)" میشه !

سطح دسترسی Read - Write - Modify رو بهش بدید، مشکل برطف میشه.

با تشکر.

sodahost
December 1st, 2009, 21:20
سلام.

مشکل سایت شما مربوط به سطح دسترسی کاربر "iwam_plesk(default)" میشه !

سطح دسترسی read - write - modify رو بهش بدید، مشکل برطف میشه.

با تشکر.

میشه بگید این کجاست ؟

Aria
December 1st, 2009, 23:04
میشه بگید این کجاست ؟

سلام.

از تو خود سرور میشه (اگر access داری) یا اینکه از بخش مدیریت Plesk سایتت.

با تشکر.

sodahost
December 2nd, 2009, 14:13
میشه دقیق بگید از کجا و کدوم گزینه رو انتخاب کنم !
من تازه کار هستم با Plesk !!
و دسترسی کامل به کنترل پنل ادمین رو دارم چون فقط واسه 2 تا سایت plesk رو نصب کردم روی VPS !
فقط کامل توضیح بدید چه کار هایی رو باید انجام بدم !

sodahost
December 6th, 2009, 13:57
جوابی نبود ؟

LoveLife
December 6th, 2009, 14:17
جناب آریا کاملا درست گفتند ! سطح دسترسی پایین اومده ! یا یوزر پاک شده

sodahost
December 6th, 2009, 17:23
بله قربان ! منم قبول دارم ولی اکانت پاک نشده است !

Aria
December 11th, 2009, 04:15
سلام.

ببین دوست عزیز، من یکی شخصاً دارم روانی میشم بیشن شما دوستانی که در ایران زندگی می کنید.

برنامه ای که سالها و ماها وقت برای گزاشته شده رو برمیدارید، کرک شده نصب می کنید، وقتی صاحب برنامه هم در کار شما اختلال ایجاد میکنه، شاکی میشید !

من راه حل مشکل شما رو دارم ولی رک 1 چیزی رو خدمت شما و بینندگان محترم این تاپیک عرض می کنم:

وجدان کاری، کار حرفه ای، مشتری مداری، اعتبار کسب کردن در کار، درامد زایی و خیلی نکات دیگه به شدت با روش کار شما و ویندوز کرک شده و پلسک کرک شده و ... مقایرت داره و من به همین دلیل راه حل این مشکل رو خدمت شما و دیگر دوستانی که رویه کاری شما را پیشه کردند توضیح نخواهم داد بلکه ترنگری باشه برای درک اشتباه در رفتار و کردار شما عزیزانی که چشمتون رو روی واقعیت بستید.

من هیچ کس نیستم، ولی سالها تلاش کردم، میلیونها خرج کردم و شبانه روز زحمت کشیدم و با اطمینان میگم که ارزش زحمت دیگران رو درک می کنم و به همین دلیل شخصاً ترجیه میدم اطلاعات خودم رو در اختیار افرادی که به واقعیت و وجدان پشت کردند، نزارم !

با تشکر.

sodahost
December 12th, 2009, 03:33
خوب دوست عزیز لیست قیمت لایسنس ها رو واسه ما بفرست !
هم وی پی اس و هم سرور اختصاصی !!

Aria
December 12th, 2009, 13:41
سلام.

سیستم مدیریت Plesk لایسنس سرور اختصاصی با مجازی فرقی نداره.

ویندوز هم که می تونید از دوست یا آشناتون که MSDN Account داره بگیرید و یه مبلغی بهش بپردازید.

یا اینکه از VPS های Virtouzzo استفاده کنید و سیستم مدیریت DotNetPanel که تا 5 دامنه مجانی پشتیبانی می کنه.

با تشکر.