PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی (ویندوز+لینوکس ) در یک سرور اختصاصی

akbar123sat
November 29th, 2009, 22:50
با سلام

دوستانی که تا به حال در یک سرور اختصاصی هم ویندوز نصب کردن هم ویندوز لطفا مشکلات رو بنوسید..

مشخصات سرور :

Core 2 Quad Q8200 (9.32GHz total on 4 cores) 1333 MHz FSB 4MB L2 cache
2GB DDR2 RAM
250GB SATA 3 Gb/s Hard Drive
2000GB Transfer
100Mbps connection
5 IP Addresses

پنل دایرکت ادمین

فقط نیاز به یک وی پی اس ویندوز برای و پ ن داریم و یه وی پی اس برای لینوکس که فکر کنم برای لینوکس 512 رم کافی باشه و بغیه برای ویندوز استفاده بشه

لطفا طریق کار و استفاده از برنامه های لازم رو بنویسید

با تشکر

Domain
November 29th, 2009, 23:04
Xen + HyperVM نصب کن.
آموزش فارسی هم تو فوروم هست.

akbar123sat
November 29th, 2009, 23:04
در حال حاضر یه وی پی اس ویندوز دارم در شرکت خارجی و یک لینوکس در یک شرکت خارجی .

ولی ترجیح میدم که یه سرور اختصاصی بگیرم و این دو تا رو با هم بیارم یک جا ولی بعضی ها میگن با هم نمیخونن . بعضی ها میگن مشکلی پیش نمیاد .

چه برنامه هایی باید نصب بشه . لطفا توضیح بفرمایید اصلا این کار اصولی هست یا نه . دوستانی که تجربه این کار رو دارن لطفا نظرات خود رو بنویسن

1eng.ir
November 29th, 2009, 23:07
فکر کنم اینجوری میگن:
رو سرور VMWare نصب کنن و یه وی پی اس لینوکس و یه وی پی اس ویندوز بسازن.
لینوکس واسه هاستینگ - ویندوز واسه وی پی ان

درسته ؟

lahzeh
November 29th, 2009, 23:17
دوست عزیز روی این سرور با Xenنمی توانید وینوز نصب کنید چون سی پی یو از تکنولوژی Intel VR پشتیبانی نمی کند ولی با نصب VMWARE SERVER به راحتی می توانید ویندوز را به صورت مجازی نصب کنید

Domain
November 30th, 2009, 00:13
دوست عزیز روی این سرور با Xenنمی توانید وینوز نصب کنید چون سی پی یو از تکنولوژی Intel VR پشتیبانی نمی کند ولی با نصب VMWARE SERVER به راحتی می توانید ویندوز را به صورت مجازی نصب کنید
درسته. برای ویندوز باید VT (Virtualization Technology) ،CPU رو پشتیبانی کنه -> Q8300 به بالا می طلبه! <):)

akbar123sat
November 30th, 2009, 00:16
دوست عزیز روی این سرور با xenنمی توانید وینوز نصب کنید چون سی پی یو از تکنولوژی intel vr پشتیبانی نمی کند ولی با نصب vmware server به راحتی می توانید ویندوز را به صورت مجازی نصب کنید

مشکل من ویندوز نیست . مشکل اصلی لینوکس هستش که ایا در سرور با ویندوز اختلال پیدا میکنه یا نه چون بعضی ها میگن رم رو پر میکنه و سرور لینوکس داون میشه و زیاد برای هاستینگ خوب نیست .

ولی بازم اگه کسی تجربه شخصی داره بنویسه ممنون میشم این کار رو انجام داده باشه و جواب گرفته باشه .

rayannet
November 30th, 2009, 00:19
شما به دیتاسنتر بگید لینوکس Centos 64 bit 5.4 بزنه بعد روی لینوکس مجازی سازی Vmware 2 کنید. و روی اون سرور مجازی هر چقدر میخواهید ایجاد کنید.
هیچ مشکلی ایجاد نمی کند خیلی از شرکت های ایرانی و حتی خودم از Vmware استفاده میکنم

Domain
November 30th, 2009, 00:53
مشکل من ویندوز نیست . مشکل اصلی لینوکس هستش که ایا در سرور با ویندوز اختلال پیدا میکنه یا نه چون بعضی ها میگن رم رو پر میکنه و سرور لینوکس داون میشه و زیاد برای هاستینگ خوب نیست .
رم به صورت اختصاصی تعیین میشه و با تعیین درست و به اندازه، مشکلی پیش نمیاد!