PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : @@ قصد دارم سایت دانلود راه اندازی کنم نیاز به انتخاب دارم

Filebegir.com
July 27th, 2012, 10:45
سلام خدمت همه دوستان و ضمن قبولی طاعات و عبادات

الان یک سوال تو ذهنم ایجاد شده اگه بخوام یک سایت موبایل راه اندازی کنم (که حجمش قطعا یک دهم سایت دانلود نرم افزار هم نیست ) برای فایل های مربوطه کرایه نمی کنه من سرور مجازی بگیرم می خوستم بدونم با هاست دانلود میشه؟ اون وقت اگر هاست دانلود گرفتم چه جوری بچه های تیم از روی نت فایل انتقال بدن روی هاست دانلود؟ نکنه باید از روی کامپیوتر انتقال بدن و آپ کنن؟ که اینجوری هیچ کس زیر بار نمیره بیاد توی تیم من

سوال دوم: برای سایت تازه تاسیس و شروع به کار یک سایت موبایل هاست دانلود پیشنهاد میدید یا سرور مجازی؟
سوال سوم: حداقل فضای سرور مجازی که کرایه می دن شرکتها چقدره؟ و آیا این میزان کم میتونه وجود سه نفر از یک تیم را تامین کنه؟ یا محدودیت ورود بهش هست؟
سوال چهارم : چه هاست دانلود جوابتون باشه چه سرور مجازی از کی بگیرم؟ برام ارزونتر در بیاد؟

از عزیزانی که پاسخ گو هستند تشکر می کنم

mehrshad.ho
July 27th, 2012, 11:00
به شما یک هاست لینوکس عادی برای میزبانی وبتون پشینهاد میشه
و برای دانلود یک سرور مجازی ویندوز پیشنهاد میشه که کارهای دانلود هم جهت سرعت بیشتر با اون انجام بدید (سرور مجازی هارد بیشتر داره و به صرف تره)

mohammadlover
July 27th, 2012, 11:09
سلام
1-یا باید مستقیم از سیستم خودتون دانلود و آپلود کنید یا 1 وی پی اس ویندوز داشته باشید که با اون اینکار رو کنید.
2-برای اینکار شروع میتونه از هاست دانلود باشه ولی وی پی اس هم پیشنهاد خوبی میتونه باشه(اگر به کانفیگ وی پی اس برای اینکار آشنایی ندارید میتونید از فروشنده بخواید که براتون انجام بده)
3-هر کسی با توجه به سیاست کاری خودش (و هارد سرور) هارد مشخصی بهتون میده. برای مشخص کردن تعداد افرادی که میتونن لوگین کنند، میتونید برای هر کدوم یک یوزرنیم جداگانه بسازید.
4-برای اینکار شما تو بخش درخواست سرویس تاپیک باز کنید تا دوستان آفر بدن( اینجا بخش آموزشی هستش)
موفق باشید

Filebegir.com
July 27th, 2012, 11:11
سلام دوست گرامی :
mehrshad.ho (http://www.webhostingtalk.ir/member/29514/) مدیر نیک سرور

تشکر که جواب بنده را دادین و احساس مسئولیت کردین خدا خیرتون بده

خب گویا خود شما هم هاستینگ دارید و سایتتون و پلانهاتونا مشاهده کردم./ شاید از اصلا از خود شما تهیه کنم
اگر قصد خرید از شما را داشته باشم هم هاست لینوکس عادی (250 مگ ) هم سرور مجازی (10 گیگ) شما می تونید کمک کنید؟ و پشتیبانی و . . . حله؟ هزینه با تخفیفتون به ما چقدره اگر خواستیم؟ ;;)

باز هم تشکر

ms313
July 27th, 2012, 11:44
می تونید هاست دانلود تهیه کنید ورش لچ نصب کنید و انتقال بدین.
از سرور مجازی هم می تونید استفاده کنید.
سوال سه و چهار هم می تونید به بخش فروش مراجع کنید.
فکر نکنم اینجا بگن.
خلاف قوانین هستش.

sarwhost
July 27th, 2012, 11:46
دوست عزیز ما برای مشتریان که قست سایتهایی چون دانلود وموزیک و... دارن میایم یه هاست برای راه اندازی سایتشون ارائه میدیم و یک سرور ویندوز با کانفینگ کامل
تو هاست که سایتشون هست مطالب میزارن و دانلود هم لینک میدن به سرور مجازی باز اگه کمک بیشتری خواستید بگید راهنمایی کنیم

mehrshad.ho
July 27th, 2012, 11:58
سلام دوست گرامی :
mehrshad.ho (http://www.webhostingtalk.ir/member/29514/) مدیر نیک سرور

تشکر که جواب بنده را دادین و احساس مسئولیت کردین خدا خیرتون بده

خب گویا خود شما هم هاستینگ دارید و سایتتون و پلانهاتونا مشاهده کردم./ شاید از اصلا از خود شما تهیه کنم
اگر قصد خرید از شما را داشته باشم هم هاست لینوکس عادی (250 مگ ) هم سرور مجازی (10 گیگ) شما می تونید کمک کنید؟ و پشتیبانی و . . . حله؟ هزینه با تخفیفتون به ما چقدره اگر خواستیم؟ ;;)

باز هم تشکر

به صورت پ.خ به شما اطلاع دادم چون بخش آموزشی درخواست دادید مجاز به اعلام قیمت و ،ر نیستم